Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-48- ( DOĞUKARADENİZ GEZİSİ) 3400 KM

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hocam tekerine sağlık güzel gezi olmuş
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Hocam helal olsun yine güzel bir geziye imza atmışsınız.
    Sivastan da geçmişsiniz.O günlerde bende corona ile uğraşıyordum.
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut hocam ağzımızın suyu aktı yine maşallah tekerinize taş değmesin.
    Teşekkürler dostum sağolasın, selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut hocam eline ayağına ıüreğine XT ye ve deklanşörüne sağlık. Sayelerinizde bizler de ülkemin harikalarıñı görme imkanı buluyoruz. Birlikte seyahat edebilmek için arkadaşınızın, ARKADAŞ olması gerek. Sağolsunlar senin arkadaşların da gerçekten sağlam arkadaş. Buradan onlara da selam göndemek
    istiyorum. İnşaallah bir gün birlikte sürebilmek ümidiyle. Selam, sevgi ve hürmetlerimizle.
    İlginiz için teşekkür ederim Ali abi, raporu vakit bulamayıp yaşamamıştım ,nasip bu güneymiş, dediğiniz gibi sağlam arkadaşlar oldumu sıkıntı olmuyor,hep beraber gezdik, oldukça da keyif aldık,görmediğimiz yerleri gördük, çok memnun olarak dönüş yaptık,bir gün inşallah beraber de motor sürebilmek dileğiyle, ESKİŞEHİR den selamlar
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Maşallah tekerlerinize sağlık.Çok güzel gezmişsiniz.İnazumalar iyi iş çıkarmış,xt de fena duruyor hep istemişimdir bi xt binmek nasip olmadı 16 yıl race makinadan sonra nc ile yollardayım.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel hayatımın gezisiydi,Mesut abim,Yasin,Ekrem hepinizde pırlantasınız.Sizleri tanımaktan dolayı çok mutluyum.İnşallah başka gezilerdede beraber oluruz.Sizlerle olmak çok güzeldi.Ellerine ve o güzel yüreğine sağlık Mesut abim
    İnşallah Aziz, Allah sağlık verdiği sürece daha çok gezeriz,senin gibi yol arkadaşım olduktan sonra ay'a gider ben, teşekkürler, selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika gezmişsiniz,tekerinize sağlık Mesut abi.

Çok keyif aldık gezi raporunu okurken.
    Teşekkür ederim Uğur kardeşim,biz de çok eğlendik, güzel oldu,yakında bir gezi daha paylaşacağım, Eskişehir den selamlar
    blueway2 bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı İnazuma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kral adamsın Mesut abi, Allah sağlıklı sıhhatli bol gazlamalı uzun ömür ihsan eylesin sana inşallah.

Lastikler %50 ve üzeri offroad gibi duruyor, marka modeli ne acaba?
    Önümüzdeki bahara uzunca bir transtoros turuna hazırlıyorum wr yi Konya'da bir ustaya soft yan çanta sipariş verdim kısmetse onlar gelince pek bi eksik kalmayacak offroad tur için ama lastik konusunda kararsızım. Arazide çok iyi michelin tracker ile mi çıksam yoksa %50/50 heidenau k60 gibi birşey mi baksam...
    Teşekkür ederim arkadaşım,benim de lastiklerin eski idi,nitekim Bayburt yolunda ön lastiğim patladı,sadece iç lastik olsa yine iyi,dış lastikta yarıldı,yolda olduğum için lastik seçme şansım yoktu, Bayburt'ta bir motosiklet tamircinin elinde YASA (İran malı) dış lastik vardı,onu taktık,seçenek yoktu,işimizin görüldüğüne baktık,arka lastik mitas, şimdilik o da iyi sayılır,ilgin için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam tekerine sağlık güzel gezi olmuş
    Teşekkür ederim sağolun var olun, ESKİŞEHİR den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam helal olsun yine güzel bir geziye imza atmışsınız.
    Sivastan da geçmişsiniz.O günlerde bende corona ile uğraşıyordum.
    Öncelikle geçmiş olsun Allah şifa versin,sivastan geçtik,hatta bıçak satılan yarlerden bıçak aldık,sizin de motorunuz hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin, ESKİŞEHİR den selamlar
    MCV bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah tekerlerinize sağlık.Çok güzel gezmişsiniz.İnazumalar iyi iş çıkarmış,xt de fena duruyor hep istemişimdir bi xt binmek nasip olmadı 16 yıl race makinadan sonra nc ile yollardayım.
    Teşekkür ederim,ben de 3yıl İnazuma kullandım, İnazuma bana göre her yolun motoru, XT ye gelince, çok keyifli bir motor,benim de hayalimdi,hayalime kavuştum, tüm dostlara kazasız sürüşler dilerim ESKİŞEHİR den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Cup Şövalyem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cup 100 SFC Exclusive
    geziniz harika olmuş daha nice gezilerinizi görmek dileği ile tekeriniz düz bassın kazasız sürüşler dilerim
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Cup Şövalyem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziniz harika olmuş daha nice gezilerinizi görmek dileği ile tekeriniz düz bassın kazasız sürüşler dilerim
    Teşekkürler dostum sağolasın, inşallah daha çok gezeriz, ESKİŞEHİR den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Her zamanki gibi bol fotolu, hiçbir zaman göremediğim güzel bir Karadeniz gezisi gerçekleştirmişsiniz.
    Sahiden de hayallerdeki gibi olmuş...Fotolara bak bak; doyamadım..Gitmiş,gezmiş gibi oldum.

O yüzden;

Tekerine taş, yüreğine gam değmesin...Allah bahtını da yolunuda açık etsin,daha nice hayırlı geziler yapman dileğiyle.
    bursalıali ve mesut hoca bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi bol fotolu, hiçbir zaman göremediğim güzel bir Karadeniz gezisi gerçekleştirmişsiniz.
    Sahiden de hayallerdeki gibi olmuş...Fotolara bak bak; doyamadım..Gitmiş,gezmiş gibi oldum.

O yüzden;

Tekerine taş, yüreğine gam değmesin...Allah bahtını da yolunuda açık etsin,daha nice hayırlı geziler yapman dileğiyle.
    Teşekkür ederim ilginizden dolayı,benim de hayalimin gezisiydi, çok güzel yerler,gezilip görülesi yerler,bu benim ikinci gidişim Karadeniz'e,bir fırsat daha olsa yine giderim,size de tavsiye ederim,kamp yeri için para pul yok,gez geze bildiğin kadar,sadece iki yerde para verdik,o da 20-25 TL,gezmek isteyen her motorcuya tavsiye ederim, ESKİŞEHİR den selamlar

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Güzel yerler gezmişsiniz. Allah kaza bela vermesin. Buarada aynı motosiklet modelini kullanıyoruz.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yerler gezmişsiniz. Allah kaza bela vermesin. Buarada aynı motosiklet modelini kullanıyoruz.
    Teşekkür ederim sağolasın kardeşim,siz yorum yazmışsınız ama ben görmemişim, evet güzel unutamayacağınız bir gezi oldu bizim için,aynı motosikleti kullanıyoruz demişsiniz , ben de alalı 2 yıl oldu motoru, çok memnunum tam gezi motoru,hani derlerya Her yolun motoru diye tam da öyle,ilginiz için teşekkür ederim, ESKİŞEHİR den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Aleyküm selam hocam. Benimde 1 yıl oldu ama ilk XT'm değil.. Araya Fz6 vs başka motorlar girsede geri dönüş hep XT ye oluyor. Tarz ve alt devir torku , çok amaçlı kullanıma uygunluğu,sorunsuzluğu gibi avantajları var. Bazen Tenere700 yada Afrika aklımı çelsede XT ile mutluyum. Başkent'ten Eskişehir'e ve sizlere selam ederim. Tekerinize taş değmesin.
    mesut hoca bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Tebrikler hocam.Askerligimi Rize Ardeşen de yaptığım için oralar burnumda tütüyor.Kısmet olur inşallah bizede motorla gitmek.
    Saygilar.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam hocam. Benimde 1 yıl oldu ama ilk XT'm değil.. Araya Fz6 vs başka motorlar girsede geri dönüş hep XT ye oluyor. Tarz ve alt devir torku , çok amaçlı kullanıma uygunluğu,sorunsuzluğu gibi avantajları var. Bazen Tenere700 yada Afrika aklımı çelsede XT ile mutluyum. Başkent'ten Eskişehir'e ve sizlere selam ederim. Tekerinize taş değmesin.
    Teşekkür ederim dostum, Ankara ya selam olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler hocam.Askerligimi Rize Ardeşen de yaptığım için oralar burnumda tütüyor.Kısmet olur inşallah bizede motorla gitmek.
    Saygilar.
    İnşallah sizde oraları motosikletle gezer ve bizim ile paylaşırsınız, ilginiz için teşekkür ederim
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)