Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki vulcan classic Gezileri Ve Albümleri...

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba dostlar ben 16 yaşında ve yaklaşık 6 yıldır chopper kullanan bir kardeşinizim.ve uzun zamandır vn 800 hayranıyım.
    sizlerden ricam türkiyedeki vn kullanıcılarını buraya toplamak ve anılarımızı tekrar canlandırmak olucak.
    siz değerli vn classıc kullanan abilerim yaptığınız gezilerde çektiğiniz fotoğrafları videoları görüşlerinizi burada paylaşmanızı isterim.
    saygı sevgi ile kalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    16 yaşında 6 yıldır chopper mi?
    cıbılduck bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşında 6 yıldır chopper mi?

Ne kadar işsiz varsa kendini bu foruma atıyor valla acınacak bir durum
    BloodyBaron bunu beğendi.

tabii abiler aslında tam 6 yıl sayılmaz 2 yıl babamla alıştırma vs sonrasında 4 yıldır falan sürekli kendim[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

istemiyorsan gelmezsin sanamı açtık bu sayfayı abicim boş muhabbet yapma.işsizmiş sen git kendi işine bak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

yani ben chopper kullanan kişilerle bu sayfada sohbet ederiz diye açtım. siz gelip 16 yaşında chopper mı gibi şeyler yazıyorsunuz zaten sizin giblerin bu sayfaya gelmesinin amacını anlamıyorum.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    6 yıldır chopper sürüyorum dersen birine adam bu kişi geziler yapmış, belli ortamları olan birisi sanar. Sen 4 (hadi 6 diyelim) kullanıyorsun ki ehliyetsiz, şehir dışına bile çıkamamışsındır büyük ihtimal. Chopper sürüyorum diyorsun hangi chopper? Lütfen ehliyetini al. Babana da iyi bir ders lazım. Birine çarpıp öldürürsen hayatın kararır.

abi ehliyet alınca kaza yapmıyormusun. şu ana kadar sana şöyle söyleyim hiç bir kaza yapmadım ve ben köyde duruyorum.hem babanada ders vermek gerek falan ne demek sen kim oluyorsun ben bilgi vermek için değil kawasaki vulcan kullanıcılarından bilgi almak için böyle bir yazı yazdım. neyse abi konuyu uzatmaya gerek benim bir hatam olduysa kusuruma bakma.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Bak dostum tamam sert çıktım ama her şeyin bir kuralı var değil mi? Hiç kaza yapmaman yapmayacağın anlamına gelmiyor. Babana ders konusunda ben ders vereceğim demedim ama bu olayın riskini düşünmesi gerekiyor. Tamam sen kullan gene ama trafiğe çıkma. Daha 4 gün önce kaydolmuşsun forumda troll dolu. Ben de öyle zannettim. Sert çıkıştığım için ben özür dilerim. Ama burada kimse senin ehliyetsiz kullanmanı hoş karşılamaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler