Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

MT İstanbul - Sultanahmet Buluşması - Canlı Yayın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    abi yaşadığımız exiyetin tüm resimlerini toprladım müsait olduğumda hepinizle yeni bi başlıkla paylaşacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Motor düşmanları da olmasa herşey daha iyi olacak

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    konuyu nasıl ve nereye bağladın anlamıyorum reklamsa amacın lütfen başka topiklere..
    ne gibi bir girişimde bulnuyorsunuzkki motosiklcilik adına söylermsın??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zikzak nikli üye hakaret içerikli mesajdan BenErkan ise site reklamı yapmaktan siteden uzaklaştırılmıştır...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    görmeyen bılemezz dün gece yaşadığımız olaylarıı ıstanbul dısında olanlar bı ıstanbula gelınde gorun bakalım nasıl haklıyken haksız olunuyooo
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    TEK HAKSIZ OLDUĞUMUZ ŞEY EHLİYETSİZ OLUŞUMUZ, ARKADAŞLAR EN KISA ZAMANDA SİZLERİ EHLİYETLİ OLARAK ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUM,EĞER EHLİYETLERİNİZ OLSAYDI DÜN GECE BÖYLE TATSIZ SONA ERMİYECEKTİ. EHLİYETİM OLMASINA RAĞMEN BENDE ÇOK ÜZGÜNÜM YARINKİ ÇATALCA GEZİSİNİ İPTAL ETMEK ZORUNDA KALDIK, ÇÜNKÜ BAĞLANAN MOTORLARDAN ALINAMIYANLAR VAR.EHLİYET EHLİYET EHLİYET

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN........

SAVAŞ DOSTUM DERLER YA VERİLMİŞ SADAKAN VARMIŞ.....

EVET BU OLAYA SANIRIM CERRAHİ DEREBEYLİĞİ DİYEREK ANLAMAYA ÇALIŞMAK LAZIM....
    BU ADAMLAR BU MEMLEKETİ HALA DAĞ BAŞI VEYA KENDİLERİNE VERİLMİŞ MEKANLARMI SANMAKTALAR....YAZIK..

UTANIYORUM BÖYLE ŞEYLERİ DUYDUKÇA...

ARKADAŞLAR BU ARACIN PLAKASINI VEYA BİLMEM NE BAŞKA BİR BİLGİSİNİ ALANINIZ OLMADIMI...
    SEN ARABAYLA İNSANLARIN ÜSTÜNE DİREKSİYON ÇEVİRİCEN,KİMİN KORUMASI VEYA HANGİ BİRİMİN ELAMANI OLURSAN OL HİÇ BİR SALDIRI VE TEHDİT UNSURU OLMADAN SİLAHLARLA ARAÇTAN İNİCEN,BİRDE MİLLETİ PEŞİNE TAKIP TRAFİKÇILERE TESLİM ETTİRİP KAÇICAN. (KEŞKE BU OLAYLARI RESİMLEYEBİLSEYDİNİZ)..........
    NE GÜZEL BE ,BABANIN TARLASI YA KARŞINDAKİLERDE AZILI ARANANLAR SANA SİLAHMI ÇEKTİLERKİ DAYI DAYI AFİ SATTIN ORTALIKTA....
    YANI ANLADIĞIM KADARIYLA FALANCANIN FİLANI OLMAK YETERLİ HUKUKU YOK SAYMAYA.
    PEKİ SORARIM ŞİMDİ BU MOTORCU ARKADAŞ SAVAŞ BİRİNİN YEĞENİ OLSA İDİ VE CERRAHİ DEREBEYLİĞİNE NE OLUYOR ÜLEYYYYN DESEYDİ NETİCE BÖYLEMİ BİTERDİ ?????
    gülsekmi ağlasakmı bende anlamadım....lütfen şu koruma aracının bilgilerini bana özelden yollayın arkadaşlar yav......
    merak ettim bu arkadaşı ,hangi yetki ile silah show yapılabiliyormuş anlayalım

Savaş ve diğer arkadaşlarım tekrar geçmiş olsun......

herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar...

Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    bugun a2sınavına gırdımm ve ehlıyetımı alana kadar buyuk konusmuyorum ama motoru cıkartmam 1 ay beklıcem.
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

Motosikleti
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN........

SAVAŞ DOSTUM DERLER YA VERİLMİŞ SADAKAN VARMIŞ.....

EVET BU OLAYA SANIRIM CERRAHİ DEREBEYLİĞİ DİYEREK ANLAMAYA ÇALIŞMAK LAZIM....
    BU ADAMLAR BU MEMLEKETİ HALA DAĞ BAŞI VEYA KENDİLERİNE VERİLMİŞ MEKANLARMI SANMAKTALAR....YAZIK..

UTANIYORUM BÖYLE ŞEYLERİ DUYDUKÇA...

ARKADAŞLAR BU ARACIN PLAKASINI VEYA BİLMEM NE BAŞKA BİR BİLGİSİNİ ALANINIZ OLMADIMI...
    SEN ARABAYLA İNSANLARIN ÜSTÜNE DİREKSİYON ÇEVİRİCEN,KİMİN KORUMASI VEYA HANGİ BİRİMİN ELAMANI OLURSAN OL HİÇ BİR SALDIRI VE TEHDİT UNSURU OLMADAN SİLAHLARLA ARAÇTAN İNİCEN,BİRDE MİLLETİ PEŞİNE TAKIP TRAFİKÇILERE TESLİM ETTİRİP KAÇICAN. (KEŞKE BU OLAYLARI RESİMLEYEBİLSEYDİNİZ)..........
    NE GÜZEL BE ,BABANIN TARLASI YA KARŞINDAKİLERDE AZILI ARANANLAR SANA SİLAHMI ÇEKTİLERKİ DAYI DAYI AFİ SATTIN ORTALIKTA....
    YANI ANLADIĞIM KADARIYLA FALANCANIN FİLANI OLMAK YETERLİ HUKUKU YOK SAYMAYA.
    PEKİ SORARIM ŞİMDİ BU MOTORCU ARKADAŞ SAVAŞ BİRİNİN YEĞENİ OLSA İDİ VE CERRAHİ DEREBEYLİĞİNE NE OLUYOR ÜLEYYYYN DESEYDİ NETİCE BÖYLEMİ BİTERDİ ?????
    gülsekmi ağlasakmı bende anlamadım....lütfen şu koruma aracının bilgilerini bana özelden yollayın arkadaşlar yav......
    merak ettim bu arkadaşı ,hangi yetki ile silah show yapılabiliyormuş anlayalım

Savaş ve diğer arkadaşlarım tekrar geçmiş olsun......

herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar...

bighakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    üzüntü veren bilanço:

1 kişiye korumalar çarptı
    7 kişiye kanun çarptı
    1 kişiye moderatör çarptı

Motosikleti
    Alıntı bighakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüntü veren bilanço:

1 kişiye korumalar çarptı
    7 kişiye kanun çarptı
    1 kişiye moderatör çarptı
    Kiminede allah çarptı.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Arkadaşlar aldığımız her litre=5 bardak benzinin 3 bardağı devlete dolayısı ile devleti adam gibi sevk ve idere edebilmesi için kamu çalışanları ve idarecilerinin cebine gidiyor.Yani maaş alıyor ve bunun karşılığında hizmet veriyor.

Dolaylı olarak her bir bireyi de 70.000.000/1 oranında patron yapıyor.
    Buraya kadarı doğrumu?..
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    geçmiş olsun arkadaşlar.
    güzel memleketimin gerçeklerinin bu şekilde olması gerçeten acı bişey.mevkiye insandan fazla değer verilmesi çok acı.mevki sahibi olmak zor bişey ama o makamı korumak bin kat daha zor.
    geçen romanya başbakanı motorla kaza yaptığında ehliyetini almışlardı galiba yanlış mı hatılıyorum.
    tekrar geçmiş olsun hepinize kaza yapana da motorları kaptırana da...
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    skullhunter olayı olduğu gibi anlatmış ve bizim anlatmaya çalıştıklarımızı gayet güzel ifade etmiştir kendisine teşekkür ediyorum ve yorumlarına aynen katılıyorum ama şunu da belirtmek isterim ki arkadaşların içinde bulunduğu ruh halini de dikkate alarak, tepkilerini kelimelere dökmelerini anlayışla karşılamalıyız. belki bu tekpi bazen aşırıya kaşmış olabilir ona da katılıyorum ama karşılaştığımız olay gerçekten küçümsenecek bir durum değil

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koruma aracının kaçması ...olayın ört bas edilmeye çalkışılması yapılan büyük bir hatadır olayın arkasından gidecek olana sonuna kadar destek çıkarız ...gerekli kamuoyunu yaratırız...bunu daha buraya yazdığım 2. mesajda demişim ...

varsa yapılan yanlış bişey yazın arkanızda size destek olalım .
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    yaa varya tamda dıyodum (ehlıyet sınavına 1 gun kala)bu zamana kadar hıc polıs cevırmedı dıe bırde sertıfıkası elınde olanlar var hiç bi işe yaramıyo dedıler adamlar yaa nası oluyo bu iş sertifika varsa ehliyet var demek deilmi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    eğer dava filan açılacaksa şikayetçi olunacaksa ben silah çekilme olayı için şahit olurum

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kurumlaşalım hukuk departmanımız,İl şubelerimiz,mali işler,logolu ürün satışı,üye aidatları ve hatta TÜRKİYE MOTOR SÜRÜCÜLERİ FEDERASYONU
    Büyük bir baskı gurubu olabiliriz.Şimdi bu çatı altında kuruş dahi toplayıp bir hayır işleyemezken,kurumsallaşmamız halinde fonlar oluşturup camianın çıkarlarını daha somut bir şekilde savunabiliriz

Her A2 ehliyet işleminde dahi harç(haraç)toplanıyor nereye TOŞÖF'e.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereği ve uygulamamnın doğruluğu tartışılır ama İstambul emniyet müdürünün arabası korumalı bir arabadır ve trafikte önceliğe sahiptir herhengi bir araba değildir...bu yüzden bu olay farklıdır..arabadan elinde silahla çıkan memurlar görevi Celalettin CERRAH "ı korumak olan özel seçilmiş ve yine özel bir amirliğe bağlı olan memurlardır ...sokaktaki polis memuru ile bir değildir..olay talihsizliktir..eğer hata koruma aracında ise ben İstanbul emniyet müdürlüğü gibi türkiyenin gelinebilecek en üst seviyede bir makamını işgal eden Sayın Celalettin CERRAH IN gerekeni yapacağına da eminin ...Ama burda sizlerde yakışan uslüple yazın sokak azıyla yazı yazmak bir yetenek değildir..amaç üzüm yemek olmalı bence ..Bağcıyı dövmenin kimseye bir getirisi olmaz.......

barış abi sende böyle dersen artık ne diyelim biz...bu güce tapma içgüdünden arınman gerek...kanunlar derki itfaiye ve ambulans harici hiçbir aracın önceliği yoktur olamaz...vatandaş yani bizim üstümüzde hiç bir kurum ve kuruluş olamaz...

bu İstanbul Emniyet Müdürü dediğin şahıs 657 sayılı kanuna tabi DEVLET MEMURUDUR...ve görevi sana bana tüm İstanbulluya hizmet etmektir...bilmiyorsan hatırlatayım...bence Cerrahında haberi yoktu senin gibi kraldan çok kral zihniyetli koruma memurlar tripler yapmışlar...Bir polis çocuğu olarak memurlarla özellikle korumalarla nasıl konuşulacağını ve anlayabilecekleri dili bilirdim...kısmet olmadı tabi...

CUMHURBAŞKANININ bile trafikte geçiş üstünlüğü yoktur...Ki Emniyet müdürünü sen düşün artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    eğer arabanın plakasını alan varsa, istanbul cumhuriyet başsavcılığına bir dilekçe ile başvurulabilir. dilekçe örneği şöyle olabilir mesela

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na

25 Ağustos 2006 tarihinde saat 23.30 sıralarında Kennedy Caddesi'nde seyir halinde bulunduğumuz sırada, arkadan gelen 34..... plakalı araç can güvenliğimiz hiçe sayılarak üzerimize sürülmüş ve bir arkadaşımızın motosikletinde hasara neden olunmuştur. Daha sonra ilerideki otobüs durağına yanaşan otomobilden, ellerinde silah olduğu halde inen ve kendilerini İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın koruma görevlileri olarak tanıtan üç kişi, tehditler savurarak 'trafikte bu motorların ne işi var' şeklinde beyanlarda bulunmuşlardır. Daha sonra olay yerine çağrılan trafik ekibinin de gelmesini beklemeden gruptaki motorların kendisini takip etmesini isteyen bu şahıslar, Yedikule girişinde trafik polisleriyle bizi buluşturduktan sonra tutanak tutulmasını da engelleyerek uzaklaşmışlardır. Şikayetçisi olduğumuz sözkonusu bu kişilerin emniyet kayıtlarından bulunup haklarında gerekli yasal işlemlerin yapılmasını saygılarımızla arzederiz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler