Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MT İstanbul - Sultanahmet Buluşması - Canlı Yayın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Samet büyük geçmiş olsun. Sen ehliyet almadın mı hala?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir gecenin kötü bir sonla noktalanması kötü olmuş.Keşke herkesde ehliyet olsaydı da Sayın Celalettin bey yoluna devam etmek zorunda kalsaydı...Onlarda biliyorlar çoğu motorcuda hala ehliyetin olmadığının,kızınca tamamdır çevir bas cezayı mantığıyla iş yapıyorlar.Ne demek burda bunların ne işi var,Bu arada Savaş abiye bir korumanın çarptığını söylemiştiniz,olay bir şekilde kapandı yazmışsınız ama ne oldu?Yani polisi çağırdınız mı?Yoksa Savaş abide de mi ehliyet yoktu?Adam mı haksızdı,Savaş abi mi?Tam olarak sonuç ne oldu anlayamadım...

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    geçmiş olsun samet kardeş ama naparsın istanbul da böyle aslında ülkemiz genelinde böyle bi devlet büyüğü geçerken saklanmak gerekiyo ...
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel buluşma olmuş

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    paylaşım için tşk ler evet cok güzel omuş ama dediğiniz gibi sonu pek iyi olmamıs ama sağlık olsun morallerinizi bozmayın derim.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    samet ve motoru bağlanan tum arkadaşlara gecmıs olsun....
    ____it's my life_1982____

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorların bağlanma sebebi keyfimi ?????
    her evrak tamamda kıllığınamı bağladılar motorları ???
    kaç kişi ceza yedi guruptan ve sebebi neydi ???
    birileri açıkça cevap verirse iyi olur...merak ettim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bighakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Motorların bağlanma nedeni yetersiz ehliyet veya ehliyetsizlik...
    Evrakı tam olanlara birşey yok.7 motor bağlandı.
    Olayların detayı Bakırköy topiğinde...

marl10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    T-1
    bende dün sultanahmet teydim ama son anda haberdar oluyoruz niye böyle bakiiim. siteyede sirekli göz atıyor olmama rağmen.

yarın yaşar kurt kaçta sahne alıyo bilen varmı

Motorların bağlanma nedeni yasaldır...Ehliyeti olmayan ve motoru buna rağmen kullanan motorunun bağlanmasını göze alıyo demektir.... Burda yapılan uygulama yasal ve gerekli olan uygulamadır...varsa yapılan yanlış bişey yazın arkanızda size destek olalım ...Amma ben ehliyetsiz motor kullandım poliste geldi bağladı derseniz ve bundan şikayetçi olursanız ona da dur bakalım orda deriz...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    sorun,motosikletlerin bağlanması değil,suçlu olan otomobil sürücüsünün olayı kapatarak oradan uzaklaşması .
    Ducatista:)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorların bağlanma nedeni yasaldır...Ehliyeti olmayan ve motoru buna rağmen kullanan motorunun bağlanmasını göze alıyo demektir.... Burda yapılan uygulama yasal ve gerekli olan uygulamadır...varsa yapılan yanlış bişey yazın arkanızda size destek olalım ...Amma ben ehliyetsiz motor kullandım poliste geldi bağladı derseniz ve bundan şikayetçi olursanız ona da dur bakalım orda deriz...
    olay sadece ehliyetsiz arkadaşların motorlarının bağlanması değil, yazılanları tam okumadınız galiba, sivil polislerin bizim arkadaşımıza hatalı bir şekilde çarpması ve gruptaki herkesin can güvenliğini tehlikeye atması sözkonusu üstüne bir de ellerinde silahlarla arabadan inip karşılarında terörist varmış gibi bir tavır içinde olmaları ve bir emniyet müdürünün 'bu motorların trafikte ne işi var' gibi absürd bir lafı var ortada üzerine gidilmesi gereken konu bu. orda da ilgilenilmesi gereken bir kaza varken neden gereksiz bir ehliyet ve ruhsat kontrolü yapıldı biz bunu sorguluyoruz

bir emniyet müdürünün üstünde ehliyetsiz sürücü olan motor için bu lafı kullanması normaldir ...ama kazada suçlu olan koruma aracı ise bunun için gereken mercilere ve basına mail atarız ...Yapılan yasal olmayan keyfibişi, varsa bunu yazın burda...ama ehliyet yoktu bağlandı demek mantıklı değil

11. Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Bilinmesi gereken bir husus da, gönderilecek mesajlarin, veya forum alanlarinda belirtilecek fikirlerin hiçbiri, olumlu veya olumsuz, forum yönetimini ve www.motosiklet.net sitesini baglamaz ve forum yönetimi herhangi bir kanun yaptiriminda üyenin savunuculugunu üstlenmez, üyeler kendi sorumluluklari ile basbasadir. Forum yönetimi hiçbir sekilde bu tür durumlarda üyeye destek olacagi vaadinde de bulunmaz.

12. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlasmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. T.C. veya uluslararası yasalara aykırı eylemleri haber veya duyuru olarak yazmak, eylem tür ve türevlerini öğreti olarak anlatmak, terör olaylarında kullanılabilecek bomba veya benzeri maddelerin yapım ve temini hakkında bilgi vermek, suçluların hırsızlık veya benzeri yasadışı olaylarda kullandıkları ve herkes tarafından bilinmeyen yöntemleri ve/veya aletleri kullanma ve temini hakkında bilgi vermek. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    karambole geldi işte.
    ben birşeyler söylemeye çalıştım elimden geldiğince,ama o sırada evrak kontrolü yapıldığı ve herkes olayın şokunu yaşadığı için tek başıma birşeyleri çözmekte başarılı olamadım...
    bu da bize ders olsun.
    karşınızdaki kim olursa olsun herkes hakkını arasın.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir emniyet müdürünün üstünde ehliyetsiz sürücü olan motor için bu lafı kullanması normaldir ...ama kazada suçlu olan koruma aracı ise bunun için gereken mercilere ve basına mail atarız ...
    abi anlatamıyorum galiba ben ehliyetsiz trafiğe çıkmak normaldir demiyorum ve emniyet müdürü de ehliyetsiz arkadaşlar için bunu söylemiyor. kırmızı ışıkta yolları kesip ve bizim can güvenliğimizi tehlikeye atıp konvoy halinde yanımızdan geçerken bizi toplu halde gördüğü için bu lafı söylüyor yani saygıdeğer(!) emniyet müdürümüz motorların trafikte yeri olmadığını düşündüğü için bu lafı sarfediyor ve sonra da emir veriyor toplayın bunları diye, olay da bunun üzerine patlıyor ve bizim arkamızdan gelen bütün motorları durdurup topluyorlar

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    şu silah olayı nedir yaaa?
    şaka gibi.

danierko anlamayan benmiyim senmisin ehliyeti olan evrağı tam olupta toplanan tek motor varmı ...bana onu söle yani arkadaşın herşeyi tamdı ama kıllığına motorunu bağladılar diyebileceğin tek örnek varmı?_????

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Arkadaşlar, böyle muameleler eğer Türkiye'de yaşıyorsak, hayatımızın çeşitli safhalarında karşılaşabileceğimiz şeylerdir. Bu olaydan dolayı geçmiş olsun diyorum, fakat bence alışalım artık, çünkü ülkemizde maalesef gücü olan, gücünü her biçimde kullanabiliyor ve bunlara hesap soracak bir mercii de yok.
    Bir de, kanunda 'ehliyetsiz kullanmak yasaktır' diye bir ibare varsa lütfen şu ehliyet denen karta bir an önce sahip olalım...şansınızı daha fazla zorlamayın.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu silah olayı nedir yaaa?
    şaka gibi.
    evet gerçekten şaka gibiydi ben adamları ellerinde silahlarla görünce zaten motorun üstünde dondum kaldım noluyoruz diye. mesajını verde ve silahı yerine soktu ve eli sürekli belindeydi bizimle konuşurken dikkat ettinizmi bilmiyorum

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence polis korktu , silah elinde muhabbet edince abinin kalabalık
    karşısında kendine güveni artıyor.güvenlik elemanı ya .
    sanki onunkide bireysel silahlanmaya girmeyen bir durum.
    trafikte çoğu silah taşıyan kişiler gibi karşısındakine konuşmadan
    üstünlük taslayan kişilerden bir örnektir.
    ben daha kuvvetliyim imajı.....yazık.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler