Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

100 cc 9 Türkiye Turu 4750 km 2. Bölüm Artvin - Hakkari Esendere

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be abi, her zamanki gibi güzel anlatımınla yaşattın bize geziyi yeniden.

Son bölümü heyecanla bekliyoruz.
    Beğendiğiniz için memnun oldum. Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi şerefsizim roman okuyor gibi hissettim kendimi. Gezi blogu gibi olmuş. Bitmesin diye yavaş yavaş okuyorum.
    Yazılarımı biraz uzun tutum bildiğim kadarı ile tanıtmak ve gördüklerimi de biraz yazıyla anlatmak istedim. Beğendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yeni motorun Falcon Mexico 150 hayırlı uğurlu olsun İsmet abi, güle güle kullan.

Metehan07-70, espresso ve karayel90 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    motor gercekten tıtresımsız 125lık olan. Motor km omrude uzun olursa uygun fıyatı

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun İsmet Abi, o küçücük motorla bu gezileri yapan, şimdi nerelere gitmez ki? Herhalde altına bi Gs versek space-x e rakip olacak.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    İsmet abi hayırlı olsun.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam şimdi bununla dünya turu yapar yahu

Resmen falcon firmasının reklam yüzü oldun ismet abi..

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Hayırlı olsun abi. Yakışırrrr. Kim tutar seni.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Motosikletle su an icin ilgilenmeyen bir arkadasim Ismet abinin videolarini izledi, sonra yeni motosiklet haberini paylastim, yorumu ekte

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Bu güzel gezi için çok teşekkürler abim. Resmen kendim geziyormuşum gibi hissettim. Youtube kanalından da takip edip beğeni atıyorum, senin gibi güzel insanlara herzaman tam destek. Herşey gönlünce olsun abim. ( Tekerine taş değmesin, amin. )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İsmet Abi, o küçücük motorla bu gezileri yapan, şimdi nerelere gitmez ki? Herhalde altına bi Gs versek space-x e rakip olacak.
    Hızın bir km artması kaza olasılığını %5 artırıyor araştırmalara göre o yüzden güvenli sürüşe devam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

İsmet abi birde imkan olursa yolda giderkende video koy bol bol çünkü bu trafikte hayatta kalmak gerçekten çok zor yani illaki tecrubelerinle bir otokontrol mekanizması gelistirmissindir boylece nasıl güvenli surebildigini incelemiş oluruz hem şehir içi hem şehir disi

Motosikleti
    Honda CBF150
    Valla abim helal olsun sana. Ben bi motosiklet markası olsam sana sponsor olurdum dünya turuna yollardım valla. Hem motosiklet kullanıcıları için güzel bilgiler veriyorsun. Hem zamanı veya parası olmayan insanlar sayende gezmiş olur. Hemde markamın reklamı olur.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızın bir km artması kaza olasılığını %5 artırıyor araştırmalara göre o yüzden güvenli sürüşe devam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

İsmet abi birde imkan olursa yolda giderkende video koy bol bol çünkü bu trafikte hayatta kalmak gerçekten çok zor yani illaki tecrubelerinle bir otokontrol mekanizması gelistirmissindir boylece nasıl güvenli surebildigini incelemiş oluruz hem şehir içi hem şehir disi
    Büyük cc demek sadece daha fazla hız demek değildir, özellikle gezmeyi seven insan için. Titreşimsizlik, stabil yol alma, kas ağrıları, daha güvenli sollama, daha fazla eşya taşıyabilme gibi konular için artıdır.

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Tebrikler çok güzel anlatımlı bir gezi olmuş sayende biz de gezdik

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

2.bölüm yine muhteşem olmuş İsmet abi.

Emeklerine sağlık,keyifle okudum.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    @yaşlıveacemi

Abi güneydoğu anadolu ve doğu anadolu benimde yapmak istediğim bir rota. Aynı rotayı yapmak istiyorum. Tebrik ediyorum abi seni

Resimler için ufak bir tavsiyede bulunacağım abi. Resimleri yüklerken flickr yada pinterest gibi sitelere yüklemenizi tavsiye ediyorum. Bu tarz sitelerde üyelik hesabı açıp fotoğraflarınızı yüklerseniz fotoğraflar zamanla silinmez. hizliresim gibi sağlayıcılar bir süre sonra siliyor fotoğrafları

Motosikleti
    Honda CB125 E
    zevkle okudum yine, yorum yapmadan geçmeyeyim.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Resimlerin tamamı bir türlü açılmıyordu.
    Sokağa çıkma yasağı olunca, uğraşayım dedim ve sonunda 2 bölümüde okuyabildim.

İsmet bey,
    Bir hayalinizi daha gerçekleştirmiş olmanıza çok sevindim.
    Keyifle okudum gezi yazınızı...

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlerin tamamı bir türlü açılmıyordu.
    Sokağa çıkma yasağı olunca, uğraşayım dedim ve sonunda 2 bölümüde okuyabildim.

İsmet bey,
    Bir hayalinizi daha gerçekleştirmiş olmanıza çok sevindim.
    Keyifle okudum gezi yazınızı...
    Şimdi bende baktım bende resimlerin tamamı açıldı. Resimlerin açılıp açılmaması hızlıresimin kapasitesi ile alakalı. Tamamı açılmaz ise bir kaç sefer konuya girip çıktığınızda hepsi veya tamamına yakını açılıyor.
    Resimlerin açılmaması beni de üzüyor elimde olmayan bu durum için kusura bakmayın.

Benim adıma sevinmeniz beni mutlu etti. Okuyup yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Bravo ismet abi. Hepimize ilham oluyorsun daha nice güzel videolarını izlemek dileğiyle. @motoXPR'dan selamlar

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo ismet abi. Hepimize ilham oluyorsun daha nice güzel videolarını izlemek dileğiyle. @motoXPR'dan selamlar
    Teşekkür ederim. Sizlere en ufak bir katkım oluyorsa ne mutlu bana.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)