Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

3.Pulsar la İlk Defa 4816km Türkiye turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi oralara götürdüğün için sağol.
    Minik bir tavsiye, gidon yükseltme takıp, o kötü yollarda biraz ayağa kalkarsan çoğu bozuk rampalarda daha rahat edersin.
    rampa çıkıyorsun yol bozuk bir çukurdan kaçsan diğer çukura düşüyorsun e biraz da hızlı olman lazım ki çukura takılıp kalmayacın e hızlı olunca ön ter çukurdan çıkıncı biraz havalanıyor arka ağırlık fazla doğal olarak motor tekere kalkıyor gibi oluyor buda sıkıntı yapıyor neyse ki iki düşme 1 yana yatırma ile turu bitirdik neyse ki yolda kalacak bir durum olmadı olumlu tarafı bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birgün bende gezicem böyle
    inşallah her zamanı değerlendirmek lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı ChuckBerry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş, keşke zamanım olsa da dağ bayır demeden uzun soluklu bir tura çıksam diyorum böyle paylaşımlara baktıkça. Ek olarak şunu sormak istiyorum. Kamp ve benzeri turlara çıktığım zaman eşyalarımı yaslanma demirine bir dünya bagaj lastiğiyle tutturuyorum ve haliyle zahmetli oluyor. Sizin kullandığınız file acaba kask filesi olarak geçen filelerden mi yoksa farklı bir boyutta satılan ayrı bir file mi? Çok pratik geldi gözüme o sebeple ben de almak için sormak istedim.
    4 adet bundan vardı, 1 çiftini çadır sandalye masa için kullandım, diğer 1 çiftini ise taşıma çantasını bağlamak için kullandım diğer 2 adet kask filesini ise matı ve arka çanta üzerine ufak tefek malzemeleri bağlamak için kullandım.

https://www.hepsiburada.com/bagaj-la...-HBV00000800JB

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Neyse kaldığımız yerden devam edelim artık yavaş yavaş D915 yoluna doğru Bayburt Of yoluna doğru ilerliyorum.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Metehan07-70, atillatopal9 ve potasyum bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi. 500 yıl hükmetmiş imparatorluk bir tane iz bırakamamış bu coğrafyaya tekrar onu hatırlattı
    Italian ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Zamanım olduğu için acele etmiyorum yollarda sıkıntı yok daha önceden bildiğim için, Şekersu ve Dumlu arasında 3 saate yakın mola verdim aslında burda kamp yapacaktım ama devam edeyim dedim, bir güzel kahvaltımı yaptım yola çıktım yol toprak ama düz ekran da yağ lambası yandı sağ çektim boşa aldım yan ayaklığı açtım durdum motor çalışıyor hala yağ camının olduğu kısma geçip bir elimle hafif gaz veriyorum bir yerden de camı kontrol ediyorum yağ damlacığı vuruyor mu diye vuruyor sıkıntı yok kontağı kapatıp açtım çalıştırdım motoru sıkıntı yok bir miktar kontrol ettim baktım sıkıntı yok yola devam.

Ve soğanlı geçidi.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Sen ilk mola verdiğin yerde kamp kurma yola devam et otursana götünün üstüne sanki rahatlık battı yolu sabah geçeceğim ya yoldan çimen olan yola saparak hoşuma giden yerde kurdum önce hafif yağmur sonra dolu şeklinde tipi üstüne birde rüzgar tamam dedim yavaş yavaş 4 mevsimi yaşacağım neyse bende 8 balık hafif rüzgar durdu 2 tanesini kızartıp yedim ama rüzgar tekrar başlayınca ne kadar gerdirme ipi çadır ipi ve ayrıyeten ip varsa hepsini kullandım hatta taşlardan bile yardım aldım.

Kampımı kurduğum yer manzara güzel fakat.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Normalde motor çadırın solunda idi rüzgar resimde ki motorun olduğu kısımdan esince oraya çektim ne bileyim ilk koyduğum yerden eseceğini.

[IMG][/IMG]

Taşlardan bile destek almak zorunda kaldım.

[IMG][/IMG]

Gece saat 8 rüzgar dinmiyor çadır gitti gidecek bende ne yapayım derken tulumun içine girdim yağmurluğu da sırtıma attım verdim sırtımı çadıra rüzgarın geldiği yöne öyle iki büklüm uyuakalmışım saat 2 gibi uyandım baktım rüzgar azda olsa durmuş normal yatış pozisyonuna geçtim, 6 balık öylece yemeden gitti yani.

[IMG][IMG][/IMG][/IMG]
    atillatopal9 bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kemal her foto da ayrı bir tat , her cümlede farklı bir güzellik var. En son 1989 da Fatsa ya kadar gitmiştim. Bir daha
    Karadeniz hiç nasip olmamıştı. Sayende oralarını tekrar gezdik. Hem de ta doğu sınırına kadar . Yüreğine sağlık.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    D915 Bayburt Of yolu, ben yolu inerken Toyota Hilux un görsel ve video çekimleri vardı.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Normalde turistler yüzünden Uzungöl e uğramayı düşünmüyordum ama oraya 7km kala arkadaş gel bi kahvemizi iç dedi gittim görüştük konuştuk çayımı içitim hadi uğrim dedi aç karnımı da doyururum diye balık söyledim keşke köfte söyleseydim.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Neyse boşuna zaman ve boşuna para ödedim dedim yol akar yürü git istikamet Santa harabeleri. Yol üstünde pulsarlı çifte rastladım sohbet muhabbet onlarda aynı yere gidiyormuş birlikte Cami boğazı sapağına kadar birlikte yol aldım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Normalde dağ yollarından Hamsiköy e gidecektim ama biraz geri dönüp asfalt yoldan Maçka üzerinden inmeyi tercih ettim meğer Sümela Manastırı da yolumun üzerindeymiş sabah erken geçtiğim için girme ve beklemek istemedim.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Hamsiköy e geçmemim amacı doğal sütlaç yemekti meşhur ya nerde fabrikadan halka yedim ama yok abi gerek yok yola devam ve zigana.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Kadırga yaylasına giderken yolun kenarında bulunan bir gölet.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Minaresi olup camisi olmayan tek cami galiba.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Gerekli bilgiye burdan ulaşabilirsiniz.

https://www.aksam.com.tr/yasam/556-y...r/haber-638752

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

Kadırga yaylasından Sisdağı yaylasına geçerken orta yerde bulunan Sazalanı mevki artık yayladan göçler de başlamış.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Benim doğup büyüdüğüm ve her sene gittiğimiz Sisdağı yaylası.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Giresun Kümbet yaylasında da kamp atacaktım fakat Onur Sena Butik otel de 1 gece konaklamayı tercih ettim bu kadar yolun kirini atmam gerekiyordu, otel çalışanı gayet güzel insan baya sohbet ettik canayakın kafa dengi olunca sohbet sarıyor.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Led farım artık iş yapmıyor demiştim geride bir yazımda sabah otelin önünde led farı söküy yedek olarak getirdiğim ampül ü takıp devam ettim insan oh be ediyor tabi. İstikamet Çambaşı yaylası üzerinde Aybastı Perşembe yaylası. Çambaşı yaylasına gelmeden bir yerde yolun sağında dizili taş yapı vardı ya sınır taşı yada farklı bir şey bilgim yok.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][IMG][/IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Rotayı daha önceden çizmiştim ama Çambaşı yaylasından Topçam diye bir köye ordan Ortaalan mevkisinden vurdum kendimi daha yukarı ama ortalık sis telefon çekmiyor ben gidiyorum navigasyona göre araba izi var ama kimsecikler yok ev yok yol toprak ama güzel git babam git bir türlü ev göremiyorum bayaaa bir gittikten sonra Gölköy e ulaşıyorum ama oraya ulaşmak ise indiğim yol bildiğin taze işlem yapılmış çamurlu yol tın tın biraz kaya kaya asfalta indik ilk çevirmeye orda girdim zaten sıkıntı yok devam ama memnun kaldığım bir nokta ise pulsarın orijinal lastiği mrf o Gölköy ve Aybastı yollarında bir tutuşu var görmeniz gerek bildiğin rampa iniyorum ağırlık önde arka frene basıyorum tık diye lastik yapışıyor yere ön freni hiç kullanmaya gerek yok. Ordunun dereleri derler ama çamurlu yolları uğraştırdı ağaçların içinden gitmek ise ayrı bir zevkti.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Aybastı Perşembe yaylası göle sıfır çadır kurdum, çadırımı kurmadan önce merkez de 1 kiloya yakın kuzu pirzola yedim onu tavsiye ettiler.
    Hava bozuk olsa bile gece ve gündüz suyu ılıktı.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Samsun Ladik

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

Samsun Vezirköprü Şahinkaya kanyonu güzel sakin göle sıfır bir kamp alanı daha. E bu kadar gelmiş iken Kuyu kebabı yememek olmaz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Normalde Hamsilos ta kamp kuracaktım ama önce İnceburun a gideyim beğenmez isem Hamsilos a geçerim dedim güneşin batma yönü ile gün doğumu beni pişirmeyeceği için inceburun a kampımı kurdum.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Sinop tan sonraki durak sahil yolundan Bartın Amasra, Bartın il sınırına kadar yollar felaket viraja normal asfalt giriyorsun çıkışın mıcırlı asfalt birde yolun bozuk olması baya beni yordu.
    Abana

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

İnebolu

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

yol üstünde üsüm asması gördüm 3 4 salkım yedim küçük taneli gayet tatlı idi.

[IMG][/IMG]

Cide istikametine doğru giderken sanırsam.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Sinop tarafından Amasra ya girişte güzel bir manzara artı gece de sahil kısmı çok güzel beğendim 2 arkadaşla da buluşup sahilde bol muhabbet çay içtik.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Bartın da arkadaşın evine misafir oldum sabah Karabük Yenice şeker kanyonu bir güzel mangalımızı alıp tavuk ızgara yaptık. Arkadaş çay a kalamadı ama Dominar cıarkadaş gelerek onla 1 2 bardak içip Eğriova göletine doğru yola koyulduk malum akşam karanlığı çökmeden ulaşmamız lazım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Çayımızı içtikten sonra Eğriova göletine doğru yola çıkıyoruz, muhteşem bir ormanlığın içinden sağlı sollu ağaşlarla dolu yolda ilerliyoruz bazen tabela var bazen yok mantık hesabı gitmeye çalışıyoruz bazen ağaç kesim alanın varıyoruz sorup tekrar geride ki yoldan devam ediyor ileri geri derken son 1km kala yere yan yatmış bir tabela dikliyoruz yol doğru fakat yol bozuk önce ben çıkıyorum ite kaka sonra arkadaş, akşam karanlığına kalınca eldiveni orda düşürmüş sabah bir bakıyor eldiven yok neyse ki o kısma bakmaya gidiyor ve eldiveni buluyor Eskipazar dan sonra yollarımız alrılıyor o Zonguldak tarafına ben İstanbul tarafına. Tabiki gölden eser yok bir sel sonucu önü yıklımış.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Gezi rotam aşağı yukarı bu şekil idi ve son park ettiğim km.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

Ve gezi kazasız belasız biter bunlar da biraz oynama ile bonus resimlerim.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Helal olsun diyorum.
    kdiner bunu beğendi.

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf150,inazuma,Bajaj Dominar 400
    Çok güzel bir o kadar da zorlu bir rota olmuş. Tebrik ederim.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    çok güzel gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun diyorum.
    tşk ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:09 ----------

Alıntı balıkcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir o kadar da zorlu bir rota olmuş. Tebrik ederim.
    güzel olduğu kadar baya da zorluğu oldu.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 yılında ilk pulsarımı aldığım zaman uzun yolculuk yapmıştım ama tur nasip olmamıştı sonra 2016 model aldım onunla da tura çıkamadım ve ilk turumu 2020 model pulsar ile yapmak nasip oldu.
    05.09.2020 Cumartesi günü sabah yola çıkmak için yola 7 gibi çıkarım diye düşünmüştüm ama havanın biraz yağışlı olması 40 dakika geç çıkmama ve ilk kamp yerinde gece karanlığında kamp yeri aramama neden oldu.
    Çok güzel bir gezi olmuş, keyifle okudum paylaşımınız için teşekkür ederim

Alıntı birgünolacak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş motorlara gelen zamlar bir dursada yerinde bir tanede biz alıp gezssek şöyle 150 CC hunk ile gözüm yemiyor onca yolu en az 200 CC olması gerek diye düşünüyorum
    Geçtiğimiz ocak ayında Ns 200 almayı düşünürken çalıştığım kurumda Ns 150 kullanan bir arkadaş uzak dur (kendi yaşadığı problemlerden ötürü) dediği için Ns 200 den vazgeçip Hunk 150 aldım.

Ns 200, Ns 150 gibi sorunlu bir makine değilmiş aslında ama geç oldu artık

Hunk 150 gerçekten sorunsuz. Tek sıkıntı titreşimmiş (miş diyorum çünkü ben rahatsız olmuyorum).

Emin olun siz yol yapmak istedikten sonra cc nin bir önemi kalmıyor ben geçtiğimiz temmuz ayında eşimle İstanbul - Ankara yaptım oradan Niğde yapacaktım ama İstanbul'a dönmem gerekti.

Yani size tavsiyem ön dişliyi 15 yapın 5. vites 7000 devir 90km hızla gayet tatlı tatlı seyahat ediliyor, sollamanız gerektiğinde öyle mıy mıy hızlanmıyor saniyeler içinde 115km hıza çıkarsınız yaklaşık 16Hp makine

Ben iki kişi bir problem yaşamadım ki, bir arkadaş hunk ile İtalya'ya gitti youtube'ta videosu var. Kendi hatasından (Ön dişli 17) ötürü motorun arıza vermesine sebep oldu (krank'a çok yük bindirdi) ve motoru italya'da bırakıp dönmek zorunda kaldı.

Biraz uzattım ama siz keyif aldıktan sonra cc önemsiz bunu İsmet (yaşlı ve acemi) abi kanıtladı.
    kdiner ve bursalıali bunu beğendiler.

Süper bi gezi olmuş 🧿
    kdiner bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Güzel gezi olmuş,demek pokut yaylası ,yolu çok kötü değilmi,bende çıktım bu yaz hayatımda o kadar boktan bir yol görmedim, birde d 915 dere başı virajları da zor diyorlar, pokut ve huser yaylası yolu gerçetn çok zor yollar, tekrar söylüyorum güzel olmuş eline emeğine yüreğine sağlık, ESKİŞEHİR den selamlar
    kdiner ve bursalıali bunu beğendiler.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş,demek pokut yaylası ,yolu çok kötü değilmi,bende çıktım bu yaz hayatımda o kadar boktan bir yol görmedim, birde d 915 dere başı virajları da zor diyorlar, pokut ve huser yaylası yolu gerçetn çok zor yollar, tekrar söylüyorum güzel olmuş eline emeğine yüreğine sağlık, ESKİŞEHİR den selamlar
    As, Kemaliye Taş yolu d915 yolundan daha ürkütücü duruyor ama ikisi de görülmeye değer ama pokut yaylasına giderken ilk iki kısa viraj yeri ve sonra baya gittikten sonra biri çakıllı çok sıkıntı olmaz ama diğeri bildiğin su yolu yılan gibi s çizdirmiş buda insana sağından veya solundan götürmeye müsait değil hadi indin çıkışı insanı baya uğraştırıyor onu geçtim gitmeye değmez onu net biliyorum. Normalde tura çıkmadan önce güzergahı çizip telefona rotayı atmıştım salaklığım dan rotayı silince kara düzen belli yaylaları gezdim yoksa o kısımdaki tüm yaylaları gezecektim ama olmadı belki başka sefere.
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    As, Kemaliye Taş yolu d915 yolundan daha ürkütücü duruyor ama ikisi de görülmeye değer ama pokut yaylasına giderken ilk iki kısa viraj yeri ve sonra baya gittikten sonra biri çakıllı çok sıkıntı olmaz ama diğeri bildiğin su yolu yılan gibi s çizdirmiş buda insana sağından veya solundan götürmeye müsait değil hadi indin çıkışı insanı baya uğraştırıyor onu geçtim gitmeye değmez onu net biliyorum. Normalde tura çıkmadan önce güzergahı çizip telefona rotayı atmıştım salaklığım dan rotayı silince kara düzen belli yaylaları gezdim yoksa o kısımdaki tüm yaylaları gezecektim ama olmadı belki başka sefere.
    Benim için inmede sıkıntı olmadı ama çıkma işi bizi çok yordu,hani zor yollar varya ,işte orası zor yollar pokut ve huser yaylası yolu,bir gün Kemaliye taş yoluda görmek isterim nasip tabi
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tekerine sağlık güzel gezi olmuş
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için inmede sıkıntı olmadı ama çıkma işi bizi çok yordu,hani zor yollar varya ,işte orası zor yollar pokut ve huser yaylası yolu,bir gün Kemaliye taş yoluda görmek isterim nasip tabi
    İnşallah bir gün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerine sağlık güzel gezi olmuş
    İnsan kendini geziye adapte edince günleri bile unutuyor sadece yaşıyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı yılmaz7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bi gezi olmuş 🧿
    Tşk ederim ara da bir yıllık izinde tur yapmaya çalışıyorum.

Motosikleti
    16 gün 4816km yol, bu yol boyunca 123 litre yakıt 830tl ücret ödemesi yapmışım benim hesaplamam 750tl civarı idi, bunu tetikleyen rüzgar yük ve gazı fazla çevirmek normal o kadar olacak.

https://i.imgyukle.com/2020/10/06/5GLYtq.jpg

Motosikleti
    [IMG][/IMG]

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    imrendim
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imrendim
    Vakit ve zamanınız varken gezin hani derler ya bu günün işini yarına bırakma diye.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)