Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc 8 Türkiye Turu 4750 km 1. Bölüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yazıyı okuyup fotoları görünce emekli olmaya karar verdim. ama çocuklar 18 yaşına gelip evden gidene kadar daha en az 10 yıl emekli olamam.
    Emekli olunca artık bana karışmayın deyip eğer hala motora binecek gücüm kaldıysa böyle gezmek iyi fikirmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi helal olsun.ben sağlam ekipman ve motora rağmen ordudan sonrasina cesaret edemeyip dönmüştüm. inşallah senin yaşına gelince bende böyle gezebilirim
    Benim yaşıma gelmeyi beklemeyin. Gezmek için bulduğunuz her fırsatı değerlendirin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi 2010 yılından beri motosiklet kullanıyorum. 100, 125, 150, 250, 600 cc motosikletim oldu.ilk iki motosikletim çinli cg tarzında başlangıç motosikletiydi. Vida gevşetmeleri dışında ufak tefek sorunları olurdu. Hem yakıt hemde masraf yönünden beni üzmezlerdi. Biraz genç oluşumuz, biraz da hevesimiz nedeniyle zamanla yüksek cc ye geçtik. Motosiklette ne kadar cc yükselirse sorumluluk, bakım masrafı, korkunç yedek parça masrafı, vergiler, vs vs o kadar da artıyor.

Senin 100 cc ile Türkiye ve yurtdışı gezilerini görünce imrenmedim değil. Bu azminle, bu cc ile mutlu oluşunla bizlere ders veriyorsun aslında. " Yola gitmez" denilen düşük cc motorları tercih etmeyip yüksek cc lere geçen bizlere ders veriyorsun.

Düşük cc leri yolda görüp selam bile vermeyen yüksek cc kullanan motorcu arkadaşlara inat en kısa sürede tekrardan düşük cc alıp yollara çıkacağım.
    Motosiklet tercihi kişisel bir şeydir. Herkesin imkan ve beklentileri farklı olduğu için tercihlerde farklı oluyor.

Tabi genel düşünce küçük cc ler için imkanı olsa daha büyüğünü alırdı. Halbuki mutlu olma yeterli görme faktörünü maalesef genel olarak unutuyoruz. Bana şimdilik bu cc yetiyor ve mutluyum. Yarın da yeter mi beni mutlu eder mi onu bilemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı SS40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Bey, öncelikle tura çıkmadan önce bilgi vermeniz, tur sırasında sizi takip etme imkanı vermeniz için teşekkür ederim.

Motorumu satın almadan ve buraya üye olmadan önce de gezilerinizi, özellikle geziden sonra sade ama güzel anlatımınızı ve 100cc gibi düşük hacimli bir motorla yaptıklarınızı görüp, imrenmiştim. Kesinlikle ama kesinlikle geziniz çok ama çok güzel.

Umarım nice güzel gezileriniz, nice güzel anılarınız olur.
    Tura çıkmadan önce haber vermemim sebebi sonuçta bu bir aktivitedir ve bu aktiviteye hiç değilse bu şekilde takip ederek katılmak isteyecek arkadaşlara seçenek sunmak. İnsanların günlük hayatına kendimce bir renk katmak. Birde sağ olsun bir çok kişinin temas kurmasa bile benle olduğunu bilmek bana güven ve huzur veriyor. Bu arada belirteyim bir çok kişide beni aradı.

Hepiniz sağ olun. Herkese tek tek teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonuzu Youtube kanalınızdan izledim, mütevazi kimliğinizle bir çok kişiye örnek olmanızı dilerim. Tekeriniz düz bassın
    Gezi yazımı okuduğunuz videomu seyredip yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim. Cümlemize kazasız belasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Alıntı enolaguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet beyi tebrik ediyorum

Düşük cc motorlar doğaya karsi agresif olmayan bir secimdir aslinda vakit varda daha keyiflidir ucuz ve kucuk bir motorla uzun yola cikmak cunku o kucuk hacmin buyuk motorlarda olmayan kendine has cok keyifli ve manevi tatmin bir tarzi vardir

Keske herkes bunu veya buna yakinini hayatinda bir kere olsun yapabilse
    Yorumunuz çok beğendim. Eklenecek bir söz bulamıyorum. Teşekkür ederim.
    06Serhat ve halilom bunu beğendiler.

Cup Şövalyem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cup 100 SFC Exclusive
    Tebrikler ismet bey 100 cc de bir ekol oldunuz tek başınıza yaptığınız bu gezileri ben kendimde cesaret bulamıyorum. Tekeriniz düz bassın azim ve cesaretinize hayran kalmamak elde değil daha nice turlarda sizleri görmek dileğiyle
    halilom bunu beğendi.

süpersin abi.

Motosikleti
    Yamaha YBR125 ESD, Bajaj Dominar D250
    Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Daha önceki gibi bunu da keyifle okudum, izledim. Yolun devamını merakla bekliyorum.

Sevgiler, saygılar.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Abi başlı başına belgesel konususun tebrik ediyorum fotograflar ayrı, altına yazdığın hissiyatlar ayrı. Helal olsun Allah tekerine taş degdirmesin nice nice güzel gezmelere olsun. Helal olsun sana. Bloglar vloglar fenomenler hikaye.. Gerçek motorcu sensin
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi başlı başına belgesel konususun tebrik ediyorum fotograflar ayrı, altına yazdığın hissiyatlar ayrı. Helal olsun Allah tekerine taş degdirmesin nice nice güzel gezmelere olsun. Helal olsun sana. Bloglar vloglar fenomenler hikaye.. Gerçek motorcu sensin
    YouTube'da "Cep Hikayeleri" adında bir kanal bu şekilde amatör belgesel yapıyor, belki İsmet Bey'in belgeselini de yaparlar.

140journos da ilgilenebilir.
    yigozya bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsmet abi sırf senden özendiğim için bir gün muhakkak o domates kasasını arkaya monte edeceğim.
    yigozya ve halilom bunu beğendiler.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Nefis bir gezi olmuş, engel tanımayan-mazeret üretmeyen örnek bir kişilik.
    Yolunuz açık, keyfiniz daim olsun. Nice güzel yerleri gezmeniz nasip olur inşallah.
    yigozya bunu beğendi.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    hero hunk
    Slm abi güzel gezi ve yazı 44 ve 77 numarali resimleri iki kere yuklemissiniz birisi cezaevi tuvaletini yazdığınız resim ikincisi iki kere kale resmi yuklemissiniz

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı x76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi, güzel bir paylaşım olmuş. Nicelerini yaparsınız umarım.
    Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Beğendiğiniz için memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet muhteşem ötesi bir gezi. Tamam gezi sonrası bulusamadık. Corona sebebiyle. Lakin bedenim her ne kadar Bursa,da sonra
    İst.da olsa da ruhum seninle birlikte dolaştı ülkemin yarısını. Sanki paylaştık her lokmayı. Tevazu sende, insanlık sende.
    Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için gerçekten dünyanın en şanslı insanlarından biriyim. Dört gözle bekliyorum 2. bölümü. Selam ,saygı ve sevgilerimle.
    Ali abi çok teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Şu salgın günleri bir bitse de arkadaşlarla hep beraber bir cay içsek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi emekli olayım d beraber gezelim. Malum bize vakit bırakmıyorlar..
    Maşallah,güzel gezi olmuş yine..
    Sağ olasın. Şu salgın bir fırsat verse de en azından yine buluşup iki satır muhabbet etsek. Gezimi beğendiğin için memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Alıntı ŞEHMUZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezmişsin abicim, keşke fotolarda maskeli de görseydik seni...
    Çekildiğim fotoğraflarda dikkat ederseniz mümkün oldukça diğer insanlardan mesafeli duruyorum. Dükkanlara zaten maskeli giriyorum. Uyarınız için ayrıca teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı mertarik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifle okudum, devamını dilerim. Kazasız belasız nice sürüşler.
    Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Beğendiğiniz için memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyı okuyup fotoları görünce emekli olmaya karar verdim. ama çocuklar 18 yaşına gelip evden gidene kadar daha en az 10 yıl emekli olamam.
    Emekli olunca artık bana karışmayın deyip eğer hala motora binecek gücüm kaldıysa böyle gezmek iyi fikirmiş.
    Sizlere ilerisi için bir fikir, plan verdiysem ne mutlu bana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Alıntı Cup Şövalyem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler ismet bey 100 cc de bir ekol oldunuz tek başınıza yaptığınız bu gezileri ben kendimde cesaret bulamıyorum. Tekeriniz düz bassın azim ve cesaretinize hayran kalmamak elde değil daha nice turlarda sizleri görmek dileğiyle
    Sizin de bir tur yazınızı okumuştuk devamını bekleriz. Yolarda görüşmek dileğimle sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersin abi.
    Teşekkür ederim. Az ama öz yorumunuz beni mutlu etti.
    espresso bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Videolarınızı daha öncesinden izledim devamını bekleriz

Abi sen nasıl bi kralsın ya ne motor be ekipmanlarla senin kadar içten olamıyorlar helal olsun başarılarının turlarının devamını dilerim motor ve ekipmanı değiştirip avrupaya açılırsın inşallah

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bu arada falcon motosiklet instagram hesabından İsmet abiye yeni model bir 100cc motosiklet hediye edeceğini duyurmuş.

https://www.instagram.com/p/CE8x5PoI...d=tscaawgwoe65
    atillatopal9 bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Tekpiston adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Daha önceki gibi bunu da keyifle okudum, izledim. Yolun devamını merakla bekliyorum.

Sevgiler, saygılar.
    Beğendiğiniz için memnun oldum. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amatörce yaptığım çalışmalar la belgesel hissi verebildiğime memnun oldum. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi sırf senden özendiğim için bir gün muhakkak o domates kasasını arkaya monte edeceğim.
    Yeni bir akım başlatıyor muyuz. Harika olur en azından olaya yeni boyut katmış oluruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nefis bir gezi olmuş, engel tanımayan-mazeret üretmeyen örnek bir kişilik.
    Yolunuz açık, keyfiniz daim olsun. Nice güzel yerleri gezmeniz nasip olur inşallah.
    Beğendiğiniz için memnun oldum. Sağlığım elverdiği sürece her fırsatta bir gezi yapmak istiyorum. Umarım yollarda görüşürüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Alıntı birgünolacak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm abi güzel gezi ve yazı 44 ve 77 numarali resimleri iki kere yuklemissiniz birisi cezaevi tuvaletini yazdığınız resim ikincisi iki kere kale resmi yuklemissiniz
    Her ne kadar dikkat etsem de oluyor böyle aksilikler. Uyarınızdan moderatörden ( Lucas ) rica ettim sağ olsun ilgilendi düzeltti. Uyardığınız için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolarınızı daha öncesinden izledim devamını bekleriz
    Videolarımı da izlediğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Alıntı yılmaz7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen nasıl bi kralsın ya ne motor be ekipmanlarla senin kadar içten olamıyorlar helal olsun başarılarının turlarının devamını dilerim motor ve ekipmanı değiştirip avrupaya açılırsın inşallah
    Esasında Avrupa turu düşünüyordum. Salgın çıkınca rotayı yine yurtiçine cevirdim. Belki böylesi daha iyi oldu memleketimin dört köşesini görmüş bir çoğunu gezmiş oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada falcon motosiklet instagram hesabından İsmet abiye yeni model bir 100cc motosiklet hediye edeceğini duyurmuş.

Sağ olsunlar.
    halilom bunu beğendi.

eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    İsmet abim çok iyisin maşallahın var dikkat et kendine seviliyorsun

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650

son 5 yılın, Motosiklet camiası adına alınan en güzel kararı bence.
    Gurur duydum.
    halilom bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS

İsmet abi haketti, kazasız belasız keyifle gezsin yeni motorlar. Falcon yeni motor hediye etmekle bir sürü reklam bütşesiyle yapamayacağı reklamış yapmış oldu.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Yeni motor hayırlı olsun umarım sözlerini tutarlar.Bence yeni tur için yakıt sponsoru olsun.Bajaj yakıt sponsoru oluyor.Falconda olsun.

Gerçi paylaşımlarında yeni motsikletten bahsetmemişler ama.

Motosikleti
    bajaj 200 ns
    İsmet abi 2. bölümü de bekliyoruz merakla.
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)