Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc 8 Türkiye Turu 4750 km 1. Bölüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Zevkle okudum ve videonu izledim. Mükemmel bir gezi olmuş.ADANA'dan selam olsun abi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha WR250R
    İsmet bey yine iyi gezmişsin. Fakat benim en çok konaklama seçimleri ve yemeklerin sadeliği dikkatimi çekiyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Muhteşem bir gezi olmuş İsmet abi.

Anlatım,gezi raporu bizi oralara götürdü.

2.bölümü merakla bekliyoruz.

Valla motor ve iradenize sağlık, acaba neden gece yolculuk yapmaktan vazgeçtiniz ? uzun yol için özellikle sıcak havalarda gece sürüşleri ideal değil mi?

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    abi helal olsun.ben sağlam ekipman ve motora rağmen ordudan sonrasina cesaret edemeyip dönmüştüm. inşallah senin yaşına gelince bende böyle gezebilirim

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    İsmet abi 2010 yılından beri motosiklet kullanıyorum. 100, 125, 150, 250, 600 cc motosikletim oldu.ilk iki motosikletim çinli cg tarzında başlangıç motosikletiydi. Vida gevşetmeleri dışında ufak tefek sorunları olurdu. Hem yakıt hemde masraf yönünden beni üzmezlerdi. Biraz genç oluşumuz, biraz da hevesimiz nedeniyle zamanla yüksek cc ye geçtik. Motosiklette ne kadar cc yükselirse sorumluluk, bakım masrafı, korkunç yedek parça masrafı, vergiler, vs vs o kadar da artıyor.

Senin 100 cc ile Türkiye ve yurtdışı gezilerini görünce imrenmedim değil. Bu azminle, bu cc ile mutlu oluşunla bizlere ders veriyorsun aslında. " Yola gitmez" denilen düşük cc motorları tercih etmeyip yüksek cc lere geçen bizlere ders veriyorsun.

Düşük cc leri yolda görüp selam bile vermeyen yüksek cc kullanan motorcu arkadaşlara inat en kısa sürede tekrardan düşük cc alıp yollara çıkacağım.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi bana motoru yaktıracak sonunda.
    Aman böyle bir duygu ve düşünceye sebep olmayayım. Siz kendinize uyan hangisi ise onu kullanın bırakın başkalarının tercihini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı mutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yine güzel içerik, eline sağlık. Tekerin düz bassın.
    Teşekkür ederim. Beğendiğiniz için memnun oldum. Size de kazasız belasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı BurakBaba27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi daha önceden YouTube videosunda yorumlarda irtibata geçmiştik, seni Gaziantep'te gezdirmekten zevk duyarım. Bana ulaşabilirsin.
    ahmedburak27@gmail.com
    Teşekkür ederim. Kısmet olur da bir daha o taraflara gelirsem size ulaşmaya çalışacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sıkılmadan film izler gibi izledik, yaptığınız işi taktir ediyorum.
    İzleyip beğendiğiniz için memnun oldum. Yorum yaptığınız içinde teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı haluk23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek tek tüm fotoğraflara bakıp ilgili yazılarını da okudum.

Hatta önce videoyu izledim.

Ondan dolayı fotoğraflar ve yazılar daha bir anlamlı oldu.

Bu keyifli geziyle bir kısmına motosikletimle benim de gitmiş olduğum yerleri görmek çok güzel geldi.

Bu süper gezi ve de paylaşım için teşekkür ederim.

Selamlarımla.
    A. S. Videomu izleyip yazılarımı okuyup beğendiğiniz için memnun oldum. Çok sağ olun.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    İsmet Bey, öncelikle tura çıkmadan önce bilgi vermeniz, tur sırasında sizi takip etme imkanı vermeniz için teşekkür ederim.

Motorumu satın almadan ve buraya üye olmadan önce de gezilerinizi, özellikle geziden sonra sade ama güzel anlatımınızı ve 100cc gibi düşük hacimli bir motorla yaptıklarınızı görüp, imrenmiştim. Kesinlikle ama kesinlikle geziniz çok ama çok güzel.

Umarım nice güzel gezileriniz, nice güzel anılarınız olur.

Motosikleti
    T7
    Videonuzu Youtube kanalınızdan izledim, mütevazi kimliğinizle bir çok kişiye örnek olmanızı dilerim. Tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    İsmet beyi tebrik ediyorum

Düşük cc motorlar doğaya karsi agresif olmayan bir secimdir aslinda vakit varda daha keyiflidir ucuz ve kucuk bir motorla uzun yola cikmak cunku o kucuk hacmin buyuk motorlarda olmayan kendine has cok keyifli ve manevi tatmin bir tarzi vardir

Keske herkes bunu veya buna yakinini hayatinda bir kere olsun yapabilse

Güzel bir gezi, güzel bir paylaşım olmuş. Nicelerini yaparsınız umarım.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İsmet muhteşem ötesi bir gezi. Tamam gezi sonrası bulusamadık. Corona sebebiyle. Lakin bedenim her ne kadar Bursa,da sonra
    İst.da olsa da ruhum seninle birlikte dolaştı ülkemin yarısını. Sanki paylaştık her lokmayı. Tevazu sende, insanlık sende.
    Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için gerçekten dünyanın en şanslı insanlarından biriyim. Dört gözle bekliyorum 2. bölümü. Selam ,saygı ve sevgilerimle.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet muhteşem ötesi bir gezi. Tamam gezi sonrası bulusamadık. Corona sebebiyle. Lakin bedenim her ne kadar Bursa,da sonra
    İst.da olsa da ruhum seninle birlikte dolaştı ülkemin yarısını. Sanki paylaştık her lokmayı. Tevazu sende, insanlık sende.
    Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için gerçekten dünyanın en şanslı insanlarından biriyim. Dört gözle bekliyorum 2. bölümü. Selam ,saygı ve sevgilerimle.
    İsmet abi parti kursun oy verelim.

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi parti kursun oy verelim.
    Gerçekten Ülkemize İsmet gibi düşünebilen , AZ ile yetinen, her türlü hırsını yenebilmis politikacılar gerekli. Ne yazık ki
    T. C. de henüz öyle bir siyasetçi çıkmadı. Ha İsmet parti kuracak olsa yasatmazlar. Bırak Hoka adamın canına kast etme.
    bursevi

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Abi emekli olayım d beraber gezelim. Malum bize vakit bırakmıyorlar..
    Maşallah,güzel gezi olmuş yine..

Motosikleti
    Türkiye de A. Menderes + F.R. Zorlu + H.Polatkan + Muhsin Yazıcıoğlu örnekleri gözümüze sokulmusken , bir başka şehide hiç
    gerek yok.
    bursevi

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye de A. Menderes + F.R. Zorlu + H.Polatkan + Muhsin Yazıcıoğlu örnekleri gözümüze sokulmusken , bir başka şehide hiç
    gerek yok.
    O zaman tarikat kursun müridi olalım abi (badeleme hariç)
    Ne bileyim, dernek kursun yönetim kurulunda çay içelim.

Motosikleti
    falcon flash 100
    müridi olalım abi (badeleme hariç)
    ......

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

Alıntı billypilgrim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yine severek okudum çok güzel gezmişsin. Youtube videosunu da izledim 2. bölümü de bekliyorum merakla sevgiler.
    Beğendiğiniz için memnun oldum. İkinci bölümde kısmetse en kısa zamanda hazırlayıp yayınlamak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir solukta ve zevkle okudum. Azminizi ve başarınızı tebrik ediyorum.
    Sizlere layık bir gezi yazısı ve videosu olduysa ne mutlu bana. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Sanki roman okuyorum hissine kapıldım ismet abi..
    Sadece fotoğraf biraz yavan kaçar gibime geldi. Elimden geldiğince bir iki satırda bir şeyler yazayım dedim. Yazıları da beğenmeniz beni ziyadesi ile memnun etti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkle okudum ve videonu izledim. Mükemmel bir gezi olmuş.ADANA'dan selam olsun abi.
    A. S. beğendiğiniz için memnun oldum. Yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Alıntı kmc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet bey yine iyi gezmişsin. Fakat benim en çok konaklama seçimleri ve yemeklerin sadeliği dikkatimi çekiyor.
    Planlı programlı çıkmadığım için bir nevi çadır iyi bir tercih oluyor. Yemek konusunda pek seçici olmadığım için oda ayrı bir rahatlık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem bir gezi olmuş İsmet abi.

Anlatım,gezi raporu bizi oralara götürdü.

2.bölümü merakla bekliyoruz.
    Kendi çapımda bir şeyler yapıp bununda beğenilmesi benim için güzel oluyor. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı krekedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motor ve iradenize sağlık, acaba neden gece yolculuk yapmaktan vazgeçtiniz ? uzun yol için özellikle sıcak havalarda gece sürüşleri ideal değil mi?
    Karadeniz genellikle yağışlı olduğu için yol asfaltta olsa bazen yağmur yamaçlardan çamur, mil gibi şeyler getiriyor bunu da gece görmek bazen mümkün olmuyor. Özellikle Sinop'tan önce yol bir sağa bir sola aynı anda yukarı ve aşağı gidiyor. İki S yi aynı anda birlikte yapıyorsunuz yol tek şeritli buna da orman eklenince ayrı zorluk oluşturuyor.

Doğuda ise asfalt yollar güzel fakat asfalt birden bitip toprakla karşılaşıyorsunuz süratinize göre görüşünüz kısıtlı olduğu için tehlike büyük oluyor. Hele iniş veya çıkışta bu şartlarda diğer araçlar size mecburen daha az dikkat ediyor.

Akdeniz, Ege, Marmara bölgelerinde yine geceyi tercih ederim.

ŞEHMUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Rokko
    Güzel gezmişsin abicim, keşke fotolarda maskeli de görseydik seni...

mertarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Street Rod 750
    Keyifle okudum, devamını dilerim. Kazasız belasız nice sürüşler.
    LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)