Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar ile biraz doğu ve Karadeniz yayla turu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    2 Pulsarım olmasına rağmen tur yapamamış ama dominar ile iki defa tur yapmıştım nasip 2020 pulsar a imiş ve 18 günlük bir tur planlıyorum. Tur güzergahım aşağı yukarı belli, benim için Karadeniz deki Rize den itibaren ne kadar yayla var ise gezmek biraz. Karadenizde sadece benzin için ilçe merkezine inip tekrar stabilize yola çıkmak bakalım hava durumu ve şartlar ne gösterecek ne kadar Trabzon lu olsam da her an her şey olabilir.

Güzergah bu şekil ama gidecek olduğum yerler farklı olduğu için rotayı sabit olarak veriyorum tüm rota planı yapıldı yolda görmek lazım ne kaldı bekleyip göreceğim.

https://www.google.com.tr/maps/dir/N...d41.032236!3e0

Rota dönüşü tekrar paylaşım yapacağım, geçen sene Nemrut krater gölünde ayılar la cebelleşmiştik bakalım bu sefer neler getirecek.
    mesut hoca ve maktama bunu beğendiler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava durumuna iyi bakın hocam, sıkıntı yaşamayın.

iyi yolculuklar
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava durumuna iyi bakın hocam, sıkıntı yaşamayın.

iyi yolculuklar
    Karadeniz bölgesine gidilecek zaman var gidilmeyecek zaman var bende ona göre hareket ediyorum genelde.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    sabırsızlıkla bekliyorum iyi yolculuklar

Motosikleti
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabırsızlıkla bekliyorum iyi yolculuklar
    Valla bende bekliyorum en çok Karadeniz yaylaları beni heyecanlandırıyor toprak yollara karşı ayrı bir hevesim var.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Hayırlı yolculuklar hocam bende benzer bir rotayla Bursa dan çıkıp karadenize doğru gideceğim belki denk geliriz kısmet bakalım hayırlı yolculuklar

Motosikleti
    Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı yolculuklar hocam bende benzer bir rotayla Bursa dan çıkıp karadenize doğru gideceğim belki denk geliriz kısmet bakalım hayırlı yolculuklar
    Tşk ederim size de hayırlı yolculuklar inşallah.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    10 gün evvel, Eskişehir çıkışlı 3370km lik bir doğu Karadeniz turundan geldik 3 arkadaş,zor yollardan geçtik d915 karayolu Derebaşı virajları da bu rotanın içerisinde,pokut yaylası, Huser yaylası da bu rota içerisinde,yağmur vardı stabilize yol vardı asfalt yol vardı,7 gün gezdik,tekerimiz patladı,arkadaşımın radyatörü delindi, adrenalin üst seviyede idi, çok fotoğraf ve video çektik,ama bu geziyi havalar soğuduktan sonra burada gezi raporu olarak paylaşacağım,ekipmanınız eksik olması,sonra zorluk çekersiniz,biz çok eğlendik, ESKİŞEHİR den Samsun'a ordu Giresun Trabzon Rize bayburt artvin Erzurum Sivas Yozgat Eskişehir gibi rotamız vardı,Karadeniz yaylaları çok güzeldi,yolun açık olsun ��️
    maktama bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 gün evvel, Eskişehir çıkışlı 3370km lik bir doğu Karadeniz turundan geldik 3 arkadaş,zor yollardan geçtik d915 karayolu Derebaşı virajları da bu rotanın içerisinde,pokut yaylası, Huser yaylası da bu rota içerisinde,yağmur vardı stabilize yol vardı asfalt yol vardı,7 gün gezdik,tekerimiz patladı,arkadaşımın radyatörü delindi, adrenalin üst seviyede idi, çok fotoğraf ve video çektik,ama bu geziyi havalar soğuduktan sonra burada gezi raporu olarak paylaşacağım,ekipmanınız eksik olması,sonra zorluk çekersiniz,biz çok eğlendik, ESKİŞEHİR den Samsun'a ordu Giresun Trabzon Rize bayburt artvin Erzurum Sivas Yozgat Eskişehir gibi rotamız vardı,Karadeniz yaylaları çok güzeldi,yolun açık olsun ��️
    Tşk ederim, Rize yaylaları beni biraz düşündürüyor nasıl yolları var bilgim yok, yoksa zaten Trabzon'da ki toprak yolların nasıl olduğunu az çok biliyorum sıkıntı yok, derebaşına tekrar gideceğim hansiköy de bir sütlaç yiyeceğim ordan yine dağlardan Giresun Ordu Samsun sinop sahile çıkacağım.

Motosikleti
    Yağmurlu bir İstanbul gününde yolculuğumuz başladı.
    maktama bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurlu bir İstanbul gününde yolculuğumuz başladı.
    Yağmur riskleri olsa da Karadeniz seyahati için doğru zamanı seçtiniz bence.

Rize'de Temmuz ayına çürük ayı diyorlar. Yaylalarda sisten başka bir şey göremezsiniz. Denenmiştir. Eylül ayında tahminimce yaylalarda manzara çok daha güzeldir. Ayder falan yolu güzeldir. Motorla gidilir. Motoruma kıyamadığım için Çamlıhemşin Koçdüzü yaylasına Arazi aracı kiralamıştım. Giderken yolları görünce motorla çıkmaya kalkışmadığıma bin kere şükretmiştim.

Kazasız belasız sürüşler...

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    İyi yolculuklar hocam, yağmurdan illlahlah etmezsin umarım

Motosikleti
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmur riskleri olsa da Karadeniz seyahati için doğru zamanı seçtiniz bence.

Rize'de Temmuz ayına çürük ayı diyorlar. Yaylalarda sisten başka bir şey göremezsiniz. Denenmiştir. Eylül ayında tahminimce yaylalarda manzara çok daha güzeldir. Ayder falan yolu güzeldir. Motorla gidilir. Motoruma kıyamadığım için Çamlıhemşin Koçdüzü yaylasına Arazi aracı kiralamıştım. Giderken yolları görünce motorla çıkmaya kalkışmadığıma bin kere şükretmiştim.

Kazasız belasız sürüşler...
    Tşk ederim bende bir Trabzon lu olarak dediklerinize hak veriyorum o yüzden bu ayda yola çıktım, şuan Kemaliye taş yolunu geçtim kamp attım 1 gün daha burdayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yolculuklar hocam, yağmurdan illlahlah etmezsin umarım
    Tşk ederim, etmem ama yarım saat geç çıkmam Göreme de kamp attığım yerde içmesini bilmeyen insanlar sayesinde uykusuz kalmama neden oldu olur böyle vakalar.

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    Ordu'yu transit geçmek yerine Perşembe sahil yolu üzerinden geçmeni tavsiye ederim. Sırf o rotada motosiklet sürmek için gelenler var.
    infernus ve mitmuallim bunu beğendiler.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Hay maşallah ne güzel bir rota Kazasız belasız yolculuklar dilerim kardeşim. Rota üstünde yokuz ama bir dahaki sefere bekleriz )

Motosikleti
    Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ordu'yu transit geçmek yerine Perşembe sahil yolu üzerinden geçmeni tavsiye ederim. Sırf o rotada motosiklet sürmek için gelenler var.
    Rize, Trabzon, Giresun, Ordu yaylalar üzerinden geçiş yapacağım, merkezi noktaya sadece benzin için inerim onun harici merkezi noktalara girmemeye çalışacağım. Ben trabzonluyum çok geçtim motorla o yolları o yüzden bu sefer transit geçeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah ne güzel bir rota Kazasız belasız yolculuklar dilerim kardeşim. Rota üstünde yokuz ama bir dahaki sefere bekleriz )
    Tşk ederim belli olmaz sen bana ne bakıyon gafa nereye ben oraya.
    balıkcı bunu beğendi.

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf150,inazuma,Bajaj Dominar 400
    Hayırlı yolculuklar. Kazasız belasız inşallah.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Takipte olunası bir başlık.. hayırlı yolculuklar..

Motosikleti
    Alıntı balıkcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı yolculuklar. Kazasız belasız inşallah.
    Tşk ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipte olunası bir başlık.. hayırlı yolculuklar..
    Tşk ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)