Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

100 cc ile Avrupa gezisi mümkün olmadı. Yeniden Türkiye turuna çıkıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı 64kilometre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi nasıl gidiyor video hazırlıkları?
    Birinci bölüm olarak Karadeniz kısmının yazısını yazdım. Şimdi videoyla uğraşıyorum olmuşken güzel bir çalışma çıksın istiyorum.

Karadeniz'den sonrasını da ikinci bölüm olarak hazırlamak istiyorum.

Haklısınız bir an önce bitirmem lazım.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ismet bey bu lastik ve sele konusuna değinebilir misiniz ? 100 km yolda 125lik motorda ağrıdan oturamadım sele sağolsun ve lastik patlamasına karşılık ne önerirsibiz?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı krekedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismet bey bu lastik ve sele konusuna değinebilir misiniz ? 100 km yolda 125lik motorda ağrıdan oturamadım sele sağolsun ve lastik patlamasına karşılık ne önerirsibiz?
    Motosikletim titreşimli zamanında Rossmadan şişme minder almıştım çok faydasını gördüm hala kullanıyorum. 60 km/h ten sonra titreşim baya artıyor onun için 60 km/h geçmiyorum zaten motorda bu hızda zorlanmıyor.

Lastik olayına gelirsek Arka lastiği dubleks ( tubeless )taktırdım aldığımda o zamandır bir sorun yaşamadım. Ön lastik şambrelli oda hiç patlamadı şans yalnız bu gezide Nusaybin'de akü sorun çıkardı yenisini aldım 10 metre gitmedim ön lastik patladı. Hemen tamir ettirdim çok basitmiş. İki tornavida, bir anahtar sibobun etrafında ki somunu sökmek için, bir yama ve ucuz bir bisiklet pompasına bakar. Ustayı görünce bana da tamir konusunda cesaret geldi. Bir tek bisiklet pompam eksik. Yalnız ben tamir spreyi taşıyorum. İlk aldığımda lastik patlamıştı iki gün idare etti. Tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)