Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İşte size gerçek motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok sen pis offroad'cu, bizim gibi gerçek onroad'cuları kıskanıyorsun. Ondan sürekli biz real'iz die geziniyorsunuz

Şaka bir yana ben gerçekten soğuk havayı, yağmuru, çamuru sevmiyorum. Gün geçtikçe daha bir 4tekerci ruhu oluşuyor içimde...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

İstediğin kadar çarpıtabilirim. Fakat o işler sponsorsuz olmuyor. Buradan kalkıp Nepal'e gideceksin, sonra motorları ve kendini uçakla geri getireceksin ve bunu kendi cebinden yapacaksın. Sonrada sponsorsuz, sadece yürek ve cesaretle oluyor diyeceksin. Buraya mı çekiyoruz konuşmayı?

Ayrıca olayı lanse eden arkadaşa karşı kinayeli bir yaklaşımdı. Gerçek motorcu tanımı ne oluyor? İstersen sen anlat bana gerçek motorculuğu?
    Dediğim gibi adamları tanımıyorum, herhangi bir videolarını da izlemedim. Eğer "sponsorsuz yaptık, sadece yürek ve cesaret işi" gibi bir ibare varsa evet ya sponsor konusunda yalan söylüyorlardır yada cesaret işi değil para işidir.
    Benim bahsettiğim şey farklı. Sponsor bulmak zor bir iş. Emek ve zaman harcamak gerekiyor. Ayrıca adamların sana sponsor olması için belli başlı referanslar göstermen gerekiyor. Benim anlatmak istediğim buydu. İkimizden biri derdini anlatamamış.
    Ha "gerçek motorculuk" kavramına gelince; herhangi bir şeye olduğu gibi motosiklete de bu kadar anlam yüklemek bence anlamsız.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sponsor istemiyorum. Hanımdan benim için izin alın yeter.
    Sefer Görev Emri çıkartalım.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sponsor istemiyorum. Hanımdan benim için izin alın yeter.

https://www.kizlarsoruyor.com/ask-il...isteyen-var-mi

Buyrun hocam tam sizin için bir hizmet.

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Baştan sona izlediğim bir video serisi, lakin başlık bence de olmamış, ayrıca abartılı ve tribal anlatımlar, ortada bi numara yokken sanki olağanüstü bi maceranın icindeymiscesine samimi olmayan izleyeni saf yerine koyan tarz sonlara doğru bezdirmisti beni, seyahatin lideri görünümündeki sakallı arkadaş maalesef bir samimiyet duygusu uyandırmadı bende,

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Gerçek Motorcu Tatsumo... gülüyorum bu terimlere... Tofaşk kadar saçma bir tabir benim nezdimde. 125cc lik Plakasız bir motorla, motosiklet ehliyetim de yokken istanbul - Saray, istanbul - Kıyıköy, istanbul - Çatalca nın Tüm Köylerini gezdim... Alın size risk, alın size cesaret...
    Şimdi ki aklımla kesinlikle yapmam... Ama marifet değil yani yaptıklarım..Ben hala Size göre TATSUMOyum
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Sahte motorcu olduğum çabuk çıktı meydana
    Şaka bir yana da keşke bir sponsor çıksa da şöyle gezip tozsak motorla. Başka türlü olmayacak çünkü.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    banada sponsor çıktı kabul etmedim benzinim yok dizi izliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Gözünüz " gerçek motorcu " görsün.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Aklınız fikriniz sponsorda para daSanıyorsunuz ki sponsorlar kapı kapı adam arıyor.Hep armut piş ağzıma düş hesabı.Yapabiliyorsanız yapın,firmalar orada,yapamıyorsanız yapabilene saygınız olsun.Ben bu adamı tanımıyorum,videoları hoşuma gitti paylaştım, belki görmeyen arkadaşlar vardır diye.Ama videolar kimsenin umurunda değil herkes sponsorlara,maliyete daha da komiği başlığa takmışYarası olan gocunur arkadaşlar,kendinizi en iyi yine siz bilirsiniz.Bu videoları çeken adamın gerçek motorcu olması sizleri sahte motorcu yapmaz,daha az gerçek motorcu yapar

Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklınız fikriniz sponsorda para daSanıyorsunuz ki sponsorlar kapı kapı adam arıyor.Hep armut piş ağzıma düş hesabı.Yapabiliyorsanız yapın,firmalar orada,yapamıyorsanız yapabilene saygınız olsun.Ben bu adamı tanımıyorum,videoları hoşuma gitti paylaştım, belki görmeyen arkadaşlar vardır diye.Ama videolar kimsenin umurunda değil herkes sponsorlara,maliyete daha da komiği başlığa takmışYarası olan gocunur arkadaşlar,kendinizi en iyi yine siz bilirsiniz.Bu videoları çeken adamın gerçek motorcu olması sizleri sahte motorcu yapmaz,daha az gerçek motorcu yapar
    Allahına gurban budur işte...
    nayken81 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Değerli dostum,

Bir motosiklet Forum sitesine " İşte Gerçek Motorcular " diye başlık açman biraz fazla idealı değil mi sence de?

Bak kaç yaşında küçücük motosikletle geziler yapan insanlar var aramızda?

Kimbilir daha kimler kimler aramızda ne geziler yaptı?

16 yaşında motosikletle Dünya Turu yapan kadınlar var.

Videoların çekim kalitesi içeriği konuşulan şeyler yani bu arkadaşları reklam için paylaşmadıysan şayet bir çok içerik ve daha fazlası var internet üzerinde.

Beni rahatsız etti " gerçek motorcu " sözcüğü.

Üstelik şimdi sizi daha az gerçek motorcu yapar diye bir cümle kurmuşsun tekrar.

Kendi tarzın elbette senin tercihin ama bana doğru gelmedi bu başlık bu içerik.

Emek harcayıp sponsor bulup içerik üretmeye çalışan insanlara lafım yok.

Ama...

O gerçek motorcu bu tatlı su motorcu falan bunlara gerekte yok.

Yanlış bir başlık olduğunu düşünüyorum.

Motosikleti
    Neden üstünüze alınıyorsunuz ben bunu anlamıyorum.Bu adam motosiklet gezileri yapabilmek için dershanesini kapatmış,firma firma gezip sponsor bulmuş,bütün birikimini bu yolda harcamış.Yaz,kış,kar buz demeden dünyayı geziyor ve daha da önemlisi en ince ayrıntısı ile bunları videolarla paylaşıyor.Bunun ne kadar zor ve zahmetli olduğunu bilen bilir.Ben de scooter la binlerce km yurt içi yurt dışı geziler yaptım,kazalar yaptım,hastalandım,hemoroid oldum yataklara düştüm.Ben gocunmuyorum.Artık şu komlekslerinizi bırakın,birinin iyi olması sizi kötü yapmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Değerli dostum,

Bu arkadaşlar babasının hayrına mı paylaşıyor videoları?

Bu arkadaşları diğer insanlardan farklı kılan ve " Gerçek Motorcu " yapan kısmı ben anlayamadım.

Arkadaşlar yol yapıyor geziler yapıyor ne güzel bunları sizde yapmışsınız. Peki, diğer motosiklet kullanıcısı insanlar ne yapıyor?

Herkes vakti ve bütçesi dahilinde seyahatler yapmıyor mu zaten?

Ben gerçekten anlayamadım.

Gerçek Motorcu tam olarak ne demek?

Tutkusunun peşinden giden adam veya adamlar diye başlık atsan daha uygun olmaz mıydı?

Gerçek motorcular dediğim gibi bana doğru bir başlık seçimi olarak gelmedi.

Aranızda özel bir ilişkisi varcasına bir savunma yapıyorsun.

Suç kürk olsa giyilmez bilirim ama bence abartıyorsun.

Motosiklet tutkusuna sahip her birey nereye giderse gitsin küçük büyük ne kullanıyor olursa olsun Gerçek Motorcudur.

Motosikleti
    Bu başlık sizden neyi eksiltti?nasıl bir yara açtı da bu kadar takıldınız.Suçtan kastınız ne,suç mu işledik?Bir anda motosiklet camiasının avukatlığına soyundunuz!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Değerli dostum,

Suç kürk olsa giyilmez. Bir deyim.

" İşte Size " diye sunduğun için o sizden biri olarak görüşümü bildiriyorum.

Herhangi bir avukatlık durumu yok.

Nasıl ki sizin bir görüşünüz var bu arkadaşlarla alakalı buda benim görüşüm.

Bence,

İşte Size Gerçek Motorcular başlığı

Dakar rallisine bir kaç Türk katılırda üstün başarı gösterir.

Onlara atılması gereken bir başlık.

YouTube video çeken sıradan insanlara değil.

İşini gücünü bırakmış tutkusunun peşinden gitmiş diyorsun.

Bu durumda bana göre atılması gereken konu başlığı,

İşte Size Gerçek Motorcular değil

Tutkusu Başarmış İnsanlar

Tutkusunun Peşinden Giden Motorcular

Falan olabilirdi.

Açıkçası ben başlığı görünce,

Gerçekten bir başarı var diye girerek baktım.

Bu yüzden belki tepki veriyorumdur.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Kuyunun dibindeki kurbağalar, gökyüzünü kuyu ağzı kadar zannedermiş... Ne muhteşem bir söz!
    K.Kalkavan bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Bir olay, eylem veya nesne bu kadar anlam taşımamalı. Boşver gitsin gidebildiğin yere kadar sür. Gerisini de yapabilene helal olsun.
    nayken81 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rks Rk 150
    Videolarda diğer motorculardan ayıran bir özellik vardı da ben mi fark etmedim bu imkan dahilinde herkesin yapabileceği bir şey ayrıca bu başlık çok göze batıyor ve baya boş bir konu gerçek motorcu nasıl olunur söylede belki bir gün bizde oluruz :D

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuyunun dibindeki kurbağalar, gökyüzünü kuyu ağzı kadar zannedermiş... Ne muhteşem bir söz!
    Ne kadar anlatırsan anlat ,anlatabildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.Hz mevlana. Bu da benim en sevdiğim söz

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ne kadar anlatırsan anlat ,anlatabildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.Hz mevlana. Bu da benim en sevdiğim söz
    Ne güzel dediniz..
    İşte, herkes onu söylüyor..
    Hatadan dönmek de bir erdemdir.
    Hele ki; mütevazilik..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)