Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anmokask 10 Kasım Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ü anma sürüşü..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah'ın rahmeti üzerinize olsun arkadaşlar

Ankara motosiklet ve kampçılık spor kulübü derneği olarak
    10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anma törenine komşu illerimizden Çankırı'da katılmak için Sabah 07. 00' de Ankara'dan hareket ettik.
    Kişi sayımız 110 küsürdü ancak araçla katılım da olduğu için net motosiklet sayısı veremiyorum 😊

tayfunley, COQ, ufoz ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK? Cahilliğime verin Atatürk'e başbuğ dendiğini ilk kez duyuyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK? Cahilliğime verin Atatürk'e başbuğ dendiğini ilk kez duyuyorum.
    Estağfurullah İsmet abi, Başbuğ eski Türkçede ordu yöneten ve devlet kuranlara verilen addır. İlk ve son başbuğumuz görselde gözükmekte 😊

COQ, ufoz, onuriskender ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS
    Hem katılanları hem organizasyonu tertipleyenleri tebrik ederim çok güzel bir düşünce olmuş. Bu tarz organizasyonları görmek bile milli duygularımızı kabartıyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu tür etkinlikler nereden duyuru yapılıyor? mesela izmirde kücük bir kortej olusturmus farklı gruplar ancak haberım yoktu.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk kez ? Bu konuda yazılmış kitap bile var sevgili arkadaşım :
    https://www.google.com/url?sa=i&sour...73642965652173

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tür etkinlikler nereden duyuru yapılıyor? mesela izmirde kücük bir kortej olusturmus farklı gruplar ancak haberım yoktu.
    Biraz motosikletçi çevresi olunca herşeyden haber oluyor 😊 Bu etkinlikten sonra böyle bi etkinliği de yakalama fırsatı olabilir yani 😀

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah sizden razı olsun, ben de bu sene TMP kortejiyle Dolmabahçe'deki etkinliğe katıldım. Kalabalıkların her sene artması beni çok duygulandırıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    @Tommygun amin cümlemizden hocam, Anmokask dernek olarak bi karar aldı, bütün resmi ve dini bayramları, 10 kasım gibi anma törenlerini civar illere ziyaret yaparak gerçekleştirecek.
    Anmokask gittiği yerde ses getirecek bi kalabalığa sahip, ki öyle de oldu bütün yerel haber ajansları anma töreni sürüşünü haber yaptı. Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu yetkilileri de anma törenine katıldılar. Çankırı Belediye başkanı olaya kayıtsız kalamadı ve yemek etkinliğimize katıldı. Çankırı motosiklet kulübüne vereceği desteklerin sözünü hep beraber ağzından duyduk 😊

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz motosikletçi çevresi olunca herşeyden haber oluyor �� Bu etkinlikten sonra böyle bi etkinliği de yakalama fırsatı olabilir yani ��

https://i.hizliresim.com/nb6g7B.jpg

valla motorcu cevrem de pek yok.

2-3 tanıdıgım var onlar da kendi hallerinde geziyorlar. bi RC bulayım bari, mc olmaz da
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)