Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-46- (TOROS DAĞLARI GEZİSİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    TOROS DAĞLARI GEZİSİ
    Tarih 28.8.2019 cumartesiyi gösteriyordu, bu gezinin rotası bundan 4 yıl evvel yapılmıştı,ama nasip olupta bir türlü bu geziyi yapamamıştım,bu geziyi ama tek başıma yada gurup olarak mutlaka yapmak istiyordum,gezi toplamda 1865 km ve 6 gün olarak hesaplanmıştı,ve geziyitamamlayıp rapor haline ancak getirebildim,bu gezideki görülecek gezilecek yerlerin bir kısmını hatay motosiklet kulübünün gezdiği yerlerdeki fotoğraflarından, ve hatta bu kulübün başkanlığını yapan SITKI GÜVEN abi dende bazı yerler hakkında bilgi alarak yaptık, gezinin rotasını ben hazırladım,bu gezide doğal güzellik alanları akarsular,şelaleler,kamp,deniz ,göller,mağaralar,kanyonlar aklınıza gelebilecek her şey var,bu geziye Eskişehirden ben MESUT HOCA VE YASİN ÖZEN, Afyonkarahisardan AZİZ BİLGE olmak üzere 3 kişi yola çıktık, lafı da fazla uzatmadan geçelim fotoğraflara

İŞTE BU BİZİM 1865 KM LİK ROTAMIZ

Sabah 07:40 gibi hazırlanmış ve yola çıkıyordum

Sabah güneşini gören yengeci güneşlenirken yakalıyoruz,burası sakarya nehrinin doğduğu yer çifteler/ eskişehir

Burada biraz durup kısa bir mola veriyoruz, yola çıkalı 80 km civarı oldu,ve burada birkaç fotoğraf çekiyoruz,

Bu fotoğrafı ben çektim ara sıra böyle fotoğraflar yakalaya biliyorum işte,

Bu fotoğrafı yasin çekiyor,benim kadar iyi olmasada neyse))

Afyon karahisar/çay ilçesine doğru sürüyoruz motorları,

Afyonkarahisar/ çay da aziz bilge ile buluşup Beyşehir gölü ne doğru yola çıkıyoruz,

Yollarda kısa molalar veriyoruz,

Ve Beyşehire geliyoruz,buradaki ilk ziyareti EŞREFOĞLU CAMİİ ne yapıyoruz,burası hünkar mahfiliymiş,

Elişçiliği ile yapılmış minber,çok güzel doğrusu,

Mihrabı arkamıza alaraktan bir özçekim yapıyoruz AZİZ le,

Acıktık ve karnımızı doyuruyoruz,burada ne yenir konya etli ekmek tabiki

Beyşehirin simgelerinden tarihi taş köprü ve göl kıyısı,burası 1098 yılında inşaa ettirilmiş ve 15 gözlü bu köprü şimdiki regülatör işini görüyormuş

Sonra yollara devam tabi

Burada balık tutan arkadaşlarla biraz sohbet ediyoruz ve birazda dinleniyoruz,

Bu manzara benim görmek istediklerimden bir manzara idi,yörükler deyince ilk akla gelen keçiler ve kıl çadırlar,

Tozu dumana kataraktan devam ediyoruz yola,yolların bazı bölümlerine mıcır dökmüşler ve biraz tehlike saçıyordu,anlaşılan böyle yollarla sık sık karşılaşacağız,

Taşkent’e geliyoruz baya da bir yorulduk doğrusu, burası Selçuklu devleti zamanında Selçuklu sultanı ALAADDİN KEYKUBAT ile ALANYA BEYİ arasındaki hudut probleminin çıktığı ve çözüme kavuşturulduğu yer,

Belpınarı beli yüksek irtifa Torosların zirvelerindeyiz, sabah 07:40 ta çıkmıştık yola ,ve biz hala yollardayız ilk kamp yerimiz Ermenek olacak,

Ermenek barajını görüyoruz, akşam oldu,mevsimin bu günlerinde hava yükseklerde bile erken kararmaya başlıyor,

Kamp alanına hava karardıktan sonra geldik, buraya kadar 546 km yol geldik geze geze geldik ve bir haylide yorulduk,çadırları gecenin karanlığında kafa lambaları sayesinde kurduk ve yatışa geçtik,Ermeneğin silfke yolu üzerindeki bu kamp alanının ismi ŞEHİT PİLOT HASAN BAYSAL piknik ve mesire alanı olarak geçiyor,burada kamp yapabileceğimizi Hatay motosiklet kulübü başkanı SITKI GÜVEN ABİ den öğreniyorum,daha önce hiç gelip görmediğimiz bu yerlerde elbette birilerinden yardım alma ihtiyacı hissetmiştim ,ve buradan da SITKI GÜVEN ABİMİZE COK TEŞEKKÜR EDERİZ,

Sabahın ilk saatlerinde gündüz gözüyle etrafı kamp alanımızı inceliyoruz bayada güzel bir yermiş,doğayla iç içe olan bu yerde sabah kahvaltı hazırlıklarına da başlamak lazım diye düşünüyoruz,

İşte kahvaltı da hazır ,karaçaydanlıkta çay ve diğerleri,bu arada YASİNİN çay içmediğini bilmekte beni çok sevindiriyor, çaylar bize kaldı

Motorlara çadırları ve diğer eşyaları yükleme işlemi son hızıyla sürüyor,sonra yola devam edeceğiz,buradan geze geze YERKÖPRÜ ŞELALESİNE gideceğiz,

Burası gezende barajı,ve barajın tüm güzelliğine tepeden bakışla hayran kalıyoruz,

Bu da benim yeni aldığım ve ilk defa yola çıktığım motorum,

Yollarda bu manzaralar olağan oldu,zaman zaman karşımıza hep çıkıveriyorlar ,aslında çok da hoşuma gidiyor,tüm doğallığı ile Toroslarda geziyorduz,

YERKÖPRÜ ŞELALESİNE geliyoruz,lakin 1,5 -2 km yürümemiz gerekiyor hava sıcak

Tüm güzelliği ile YERKÖPRÜ ŞELALESİ karşımıza çıkıveriyor,muhteşem güzellikteki bu yer çok hoşumuza gidiyor, tam bir doğa harikası olan bu yeri tüm motorcu dostlara görmelerini tavsiye ediyorum,

Şimdide CENNET CEHENNEM MAĞARALARINA geldik lakin restorasyon çalışması sebebi ile kapalı olduğunu öğreniyoruz,bizde yakınında bulunan ASTIM MAĞARASINA gidiyoruz,

Astım mağarasında BİZ,

Nihayetinde bu başladığımız gezinin en uç kısmındaki kız kalesine geliyoruz, ve geceyi geçirebileceğimiz kamp kurabileceğimiz uygun bir yerde bakıyoruz,

Kampı kuracak yeri havanın sıcak olmasından dolayı Narlı kuyu sahilinde kuruyoruz ,burada denize giriyor ve serinliyoruz,

Sabah oluyor,biz yine hazırız busefer istikameti sahil yolundan ANTALYA istikametine doğru çeviriyoruz,

Mersin ,taşucunun en ucuna gidiyoruz, şu anda en güney noktadayız, hava sıcak lakin burası esiyor o da bizi serinletiyor,

Kum zambağı bu bitki koruma altında imiş ,yani türünün yok olma tehlikesi varmış, bazı yerlerde bu lalenin kopartılmasının para cezası var yazılarını görüyoruz,

Burada biraz çöl sürüşü yapıyoruz gerçekte bir çöl görmedim ama çok büyük kum düzlükleri var burada

Buda bizim cengaver ekibimiz,sağolsunlar gezi boyunca hiç problem yaşamıyoruz ,hepisinede burada teşekkür ediyorum,

AZİZ mutlu daha önce hiç görmediği yerlere geldi,ben bir kere 1996 yılında bu bölgeye kısa da olsa bir gezi yapmıştım,

İnazuma F ve çöl sürüşü oldu bu, gerçekte bu bölge çok ilginç geldi bana etrafta kum ve kısa sazlık bitkilerinden başka bir şey yok burada,

Burada GÜLİNDİRE MAĞARASI vardı ,orada AZİZle BEN mağaraya girmedik ,yorulmuştuk biz bir gölgelkte dinlendik YASİN mağarayı gezmişti,ve mağaranın % 80-90 oranında nemli olduğunu söylediler,

Bu gecede ANAMURDA konaklayacağız, çadırlarımızı kuruyoruz denize sıfır,çadırlarımızı kurduğumuz hiçbir yerde para ödemiyoruz ,yaz sezonu bittiğinden dolayı her yer boştu,sadece benzin ve karnımızı doyurmak için para harcıyoruz tam benlik bitr olay doğrusu , , bu gece AZİZ’in son gecesi o yarın öğle vakitlerinde bizden ayrılıyor ,onun izni bitti ,afyonkarahisara dönmesi gerekiyor,

Ve sabah oluyor ,yorgun olunca akşamları erken yatınca sabahta erkenden kalkıyoruz,günümüzü yatarak değilde daha çok motor sürerek ve daha çok yer görüyoruz,

SAPADERE KANYONUNA geliyoruz,buraya gelmeden önce AZİZ’ le vedalaşıyoruz o afyonkarahisara biz gezmeye devam ediyoruz,

Buralara demirden bir yürüme yolu yapmışlar ve girişlerde para alıyorlar, burayı çok beğeniyorum müthiş bir doğallık var burada,su çok temiz ve soğuk burada,

Bir deniz seviyesine iniyoruz ,birde bakmışsın Torosların zirvelerindeyiz ,buralarda rehberimiz YASİN kardeşim,müthiş güzellikte yerlerde geziyoruz,

Burasıda DİM çayının beslendiği baraj DİM BARAJI,

KÖPRÜLÜ KANYONA gidiyoruz ,lakin hava karardı,rafting işi yapan arkadaştan izin alaraktan bu ahşaptan yapılmış sedirlerde kuruyoruz çadırı,

Saat 07:45,daha karga bokunu yemeden biz yollardayız köprülü kanyona geliyoruz,YASİN daha önce gelmiş buraya,o buralarda gezilecek yerleri çok iyi biliyor doğrusu,

Bayılıyorum buraya, her yerde kaynak su var ,ve müthiş bir doğal güzellikler var,

Birileride muska bağlamış buraya,

Kanyonun zirvelerine de çıkıyoruz, yüksekler daima huzur verir bana,

Burası ANTALYA-ISPARTA arası karacaören barajı ,buradanda yazılı kanyona doğru yol alıyoruz,

Yazılı kanyona geliyoruz,buraya giriştede bizden para alıyorlar,burada piknik yapan Ispartalı bir aile bizi çaya davet ediyorlar,çayımızı içiyoruz ve kanyonu gezmeye başlıyoruz,

YASİN’e diyorum atla da senin havada fotoğrafını çekeyim,

Çok güzel bir ortam doğrusu ve çok güzel fotoğraflar çekiyorum burada,

Eğirdir gölüne geliyoruz,birde gece fotoğrafımız olsun değil mi ,

Eğirdirde bizi karşılayan ,bizimle çok ilgi ve alakadar olan, ki kendisi imam olan TAHİR ÇAKMAK HOCAMA buradan çok çok çok teşekkür ederim,sağ olsun karnımızı doyurdu,gölü tepeden gören bir mekana götürdü ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz,

Sabah oldu göl kenarına kurduğumuz çadırlardan çıkıyoruz ,ben bu gece iyi bir uyku çekmişim doğrusu,

Bir taraftan Güneş doğuyor ,bir taraftan biz yola hazırlık yapıyoruz,

Gölün kıyısından afyonkarahisara doğru teker çeviriyoruz,sabah sabah müthiş temiz bir hava var burada,

AFYONKARAHİSAR’IN ilçesi ŞUHUT’a az kaldı

Biz yolda motor sürerken birde baktım arkamda bir motor,EKREM ELBİR yeni motoru ile dibimde bitivermiş ,çok şaşırdım doğrusu , tabi benim haberim yoktu ,YASİN bunlara AZİZ VE EKREME konum atmış

Burada EKREM kardeşimizin yeni motoruna hayırlı olsun dedik,AZİZ ve EKREM’e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz,tekrar hayırlı olsun EKREM’in motoru ALLAH kaza göstermesin diyoruz,

ESKİŞEHİRE geldik, gezi bitti,toplamda 6 gün süren bu gezide ,beni yalnız bırakmayan arkadaşım YASİN’eçok teşekkür ederim,yol boyunca ufak defek sıkıntılar olsada bu gezi başlı başına bizim unutulmaz gezilerimiz arasında yerini aldı,daha önce hiç görmediğim yerleri ve güzellikleri bu gezi sayesinde gördüm,çok beğendiğim yerler vardı,Toros dağları müthiş biryedi ,yerkprü şelalesi, sapadere kanyonu,köprülü kanyon,yazılı kanyon buraları en çok beğendiğim yerlerdi,bu istikamete teker çevirecek tüm motorcu arkadaşlarıma buraları görmelerini tavsiye ederim, bu gezi1865 km sürdü,çok büyük paralar harcamadık dersek yalan olmaz her halde,bir yemek için ,birde benzin için para harcadık,tüm dostlara selam ederim (HAYAT GEZİNCE GÜZEL)…
    Metehan07-70, DusenAdam, arokh ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    gerçekten belgesel tadında,keşif ve görsellik barındıran güzel bir gezi olmuş.mevsim iyi seçilmiş.elinize sağlık mesut hocam.ADANA'dan selam olsun.
    mesut hoca bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Abi asıl bu rotaya beni de davet ettiğin için ben teşekkür ederim. Benim için de unutulmaz güzel bir gezi oldu. Ufak tefer motorlarda sıkıntı olsa da halloldu ve aksama olmadı. Aziz ve sana ayrıca teşekkürler. Ekrem kardeşimize de tekrar hayırlı olsun.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine on numara bir gezi fazla söze gerek yok.
    Memleketimden manzaralar görmek ayrıca mutlu etti beni.
    Yerköprü Şelalesi gerçekten, nadir kalmış (işgal edilmemiş) güzelliklerden bir tanesi. Umarım Şelalenin üst kısımlarına da çıkmışsınızdır. Orada ırmağın suyu alttan mağaradan gelir, şelaleden akan suyun çoğu hemen üst tarafta bir kayanın altından çıkar.
    Önceden rota hakkında bilgimiz olsa, bir kaç alternatif rota ve herkesin pek bilmediği görülesi yerler tavsiye verebilirdim.
    Tekerinize taş değmesin.
    mesut hoca bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    gezinde yer almak büyük mutluluk Mesut abi,seni ve Yasin’i tanımaktan çok mutlu oldum,daha fazla görüşebilmek dileğiyle
    mesut hoca bunu beğendi.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Gezide yer almadim ama gezmis gibi olduk valla guzel resimler vatanim her yeri guzel ins seneyede bize nasip olur .
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten belgesel tadında,keşif ve görsellik barındıran güzel bir gezi olmuş.mevsim iyi seçilmiş.elinize sağlık mesut hocam.ADANA'dan selam olsun.
    Teşekkürler Bora abi,uzun bir zaman önce planlanmış olan bir geziyi yapabilmek bizim açımızdan çok güzel oldu, değişik yerleri ve çok güzel mekanları görmek güzeldi,Adana'ya selam olsun sayın abim ��️
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş Mesut kardeşim. Kadrajın da güzel. Ama Ermenek ten geçerken 600 yıllık Zeyve pazarına da uğrasaydınız çok iyi olurdu. Orayı çok merak ediyorum resim paylaşırdın hani.
    mesut hoca bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Arkadaşlara hayırlı olsun, yine döktürmüşsün eline ayağına tekerine sağlık.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Yasin ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi asıl bu rotaya beni de davet ettiğin için ben teşekkür ederim. Benim için de unutulmaz güzel bir gezi oldu. Ufak tefer motorlarda sıkıntı olsa da halloldu ve aksama olmadı. Aziz ve sana ayrıca teşekkürler. Ekrem kardeşimize de tekrar hayırlı olsun.
    Eyvallah kardeşim sağolasın, inşallah başka güzel gezilere gitmek dileğiyle ��️
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Mesut hocam Barii Teala senden razı olsun. Eğridir'i tekrar gösterdin ya bana. Isparta Eğridir
    Dağ Komando Okulu 1975 temmuz --- 1976 mart acemi birliği . Sonrası 16 ay Bolu komando tugayı ve tezkere. 2004 yılinda kamyoncu bir arkadaşım kendisi biraz rahatsız olunca beni göndermişti şoför
    olarak nakliye için Eğridir 'e . Eşyayı acele bırakıp oradan bekleyen bir başka müşteriye devam
    etmiştim mecburen. Fazla değil 44 yıl geçmiş aradan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Askerlikten bu güne. Bir gezi bu kadar harika foto edilerek bu kadar da muhteşem anlatılmışsa kimin
    yazdığını arayıp sormaya hiç gerek yok . Yüzde bir milyon Mesut hocanın kalemidir. Hocam Rabb'im sana
    daha nice nice geziler yaparak bizlerle paylaşmanı nasip eylesin. Dualarımız da seninle. O 'na emanet
    ol . Selam , sevgi ve hürmetlerimizle. İnşaallah bir gün birlikte süreriz.
    mesut hoca bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Çok güzel gezi olmuş. Allah kaza bela vermesin.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine on numara bir gezi fazla söze gerek yok.
    Memleketimden manzaralar görmek ayrıca mutlu etti beni.
    Yerköprü Şelalesi gerçekten, nadir kalmış (işgal edilmemiş) güzelliklerden bir tanesi. Umarım Şelalenin üst kısımlarına da çıkmışsınızdır. Orada ırmağın suyu alttan mağaradan gelir, şelaleden akan suyun çoğu hemen üst tarafta bir kayanın altından çıkar.
    Önceden rota hakkında bilgimiz olsa, bir kaç alternatif rota ve herkesin pek bilmediği görülesi yerler tavsiye verebilirdim.
    Tekerinize taş değmesin.
    Teşekkürler dostum yerköprü şelalesi hakikaten çok güzel bir yer,gezdik duyduğumuz yerleri ,gezdik gezi fotoğraflarında gördüğümüz yerleri , çok güzel anılarla döndük evimize, ilginiz için teşekkürler Eskişehir den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezinde yer almak büyük mutluluk Mesut abi,seni ve Yasin’i tanımaktan çok mutlu oldum,daha fazla görüşebilmek dileğiyle
    Aziz daha bu gün beraberdik, yine iyi gezdik ,kısa oldu ama bir dahaki sefere daha uzun gezeriz .
    blueway2 ve Metehan07-70 bunu beğendiler.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel gezi olmuş
    köprülü kanyona 2 defa yürüdüm böyle doğal bi su içmemiştim o zaman a kadar
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Antalya aksekiliyim oralari cok seviyorum hersene iznim dahilinde oralari gezerim.mukemmel bir doga harika bir gezi olmus.anlatilanlarin resimlerin fazlasi var eksigi yok.herkese tavsiye ederim..
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezide yer almadim ama gezmis gibi olduk valla guzel resimler vatanim her yeri guzel ins seneyede bize nasip olur .
    Eyvallah kardeşim sağol, gerçekten çok güzel yerler,keşke oralarda yaşasaydım diyorum, inşallah sizlerde gezip görürsünüz, Eskişehir den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş Mesut kardeşim. Kadrajın da güzel. Ama Ermenek ten geçerken 600 yıllık Zeyve pazarına da uğrasaydınız çok iyi olurdu. Orayı çok merak ediyorum resim paylaşırdın hani.
    Zeyve pazarını duydum suyu çok olan bir yermiş,lakin gurupla sürüş yapınca bazen istediğiniz olmuyor maalesef, artık bir daha yolumuzun o tarafa düştüğünde giderim oraya nasip olursa, fotoğraf çekmeyi seviyorum, ilginiz için teşekkür ederim, Eskişehir den selamlar
    altora bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlara hayırlı olsun, yine döktürmüşsün eline ayağına tekerine sağlık.
    Teşekkürler kardeşim, sağolasın , güzel bir deneyim oldu bizim için, Eskişehir den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut hocam Barii Teala senden razı olsun. Eğridir'i tekrar gösterdin ya bana. Isparta Eğridir
    Dağ Komando Okulu 1975 temmuz --- 1976 mart acemi birliği . Sonrası 16 ay Bolu komando tugayı ve tezkere. 2004 yılinda kamyoncu bir arkadaşım kendisi biraz rahatsız olunca beni göndermişti şoför
    olarak nakliye için Eğridir 'e . Eşyayı acele bırakıp oradan bekleyen bir başka müşteriye devam
    etmiştim mecburen. Fazla değil 44 yıl geçmiş aradan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Askerlikten bu güne. Bir gezi bu kadar harika foto edilerek bu kadar da muhteşem anlatılmışsa kimin
    yazdığını arayıp sormaya hiç gerek yok . Yüzde bir milyon Mesut hocanın kalemidir. Hocam Rabb'im sana
    daha nice nice geziler yaparak bizlerle paylaşmanı nasip eylesin. Dualarımız da seninle. O 'na emanet
    ol . Selam , sevgi ve hürmetlerimizle. İnşaallah bir gün birlikte süreriz.
    Çok teşekkür ederim ALİ ABİ,işin aslı 1994 yılında bende acemi birliği ni orada yaptım, güzel bir gezi ve deneyim oldu,memleketimizde ne güzel yerler varmış, benim için unutulmayacak yerler ve anılar oldu, ilginiz için teşekkürler Eskişehir den selamlar sayın abim
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi olmuş. Allah kaza bela vermesin.
    Teşekkürler dostum, Allah tüm motorcu dostlara kaza göstermesin, Eskişehir den selamlar ��️

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş
    köprülü kanyona 2 defa yürüdüm böyle doğal bi su içmemiştim o zaman a kadar
    Teşekkürler arkadaşım,ben de ilk defa böyle güzel bir ortamı orada gördüm , bozulmamış bir yer, inşallah da bozulmaz, tüm motorcu dostlara tavsiye ederim,gezilip görülesi bir yer burası,üstelik giriş ücreti yok, Eskişehir den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)