Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'da kısa bir tur için öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Merkezi yerler orası ama kız kulesine git, Anadolu kavağına çık, oradan Avrupa’ya geç önce Topkapı sarayına, oradan Ayasofya’ya uğra. Zaten sindire sindire gidersen vakit yetmeyecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çamlıca tepesine de çıkmalısın Anadolu yakasında.

Avrupa yakasında sultan Ahmet'in o tarafa gidince heryer yakın zaten. Eminönü de balık ekmek yiyebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de istanbul dışından gelicem hafta sonu, wr250r ile geliceğim için yol seçmeme gerek yok.
    Benim gibi biri için sabah 9 öğlen 3 arasında hızlandırılmış olarak bi rota oluşturmanız mümkün mü? Genel olarak tarihi yerleri gezmeyi tercih ederim.

Ankara dan geliceğim için ilk olarak Anadolu yakasından başlayıp sonra Avrupa yakasına geçmeyi düşünüyorum sonrasında da hava durumuna göre aynı gün yada ertesi gün motosikletimi otobüse atıp veya binerek geri dönücem.
    Bu otobüse atma işini nasıl hallediyorsunuz. Grenajları çizilmiyor mu ?

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de istanbul dışından gelicem hafta sonu, wr250r ile geliceğim için yol seçmeme gerek yok.
    Benim gibi biri için sabah 9 öğlen 3 arasında hızlandırılmış olarak bi rota oluşturmanız mümkün mü? Genel olarak tarihi yerleri gezmeyi tercih ederim.

Ankara dan geliceğim için ilk olarak Anadolu yakasından başlayıp sonra Avrupa yakasına geçmeyi düşünüyorum sonrasında da hava durumuna göre aynı gün yada ertesi gün motosikletimi otobüse atıp veya binerek geri dönücem.
    Kardesim yoros kalesine gitmeni öneririm yolu ara ara keskin olmayan virajlı ve zevkli öneririm.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Beşiktaş sahil yolu üzerinden garipçeye git denize karşı Bi çay iç

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    bol viraj istiyorsan Uçmakdere

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)