Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dominar 400 (Akdeniz-Doğu-Karadeniz ve Uşak Ulubey Kanyonu) 6317km

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Tüm malzemelerimi yükleyip İstanbul Üsküdar'dan Konya Ereğli ye gitmek üzere yola çıktım normalde rotam 4590km idi ama biraz spontane gelişen durumlardan dolayı rotayı biraz farklılaştırarak baya uzattık.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Kocaeli tarafında mola vermişken.

[IMG][/IMG]

Konya il sınırında resimsiz olmaz dedim. Konya yolundayım Konya.

[IMG][/IMG]

Tuz gölünü 1km geçtim veya geçmedim hava birden bozdu acaba yağmurluğu giysem mi beklesem mi derken en iyisi giyeyim dedim biraz da bekledim yağar gibi oldu durdu beklemeye gerek yok dedim devam, Ereğli merkeze 20-30km kala bir rüzgar bir rüzgar yusuf yusuf ederek gittim ve ne kadar bildiğim dua varsa okudum dursam durulacak gibi değil kamyonlara sığınsam arkadan araç geliyor olmuyor, hani İstanbul da rüzgar olur boğaz koprüsü nasıl sıkıntı oluyorsa bu ondan kötü idi en azından boğaz koprüsünde 500-1km gittikten sonra rüzgardan kurtulacaksın diye içinde bir ümit oluyor ama bu öyle böyle değil felaket bir gece idi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:15 ----------

Yer yer yağmura yakalanıp mola versem de kazasız belasız arkadaşın evine varıyorum ve 15 Eylül sabahı yağmurlu bir hava da arkadaş ile Adana Varda köprüsüne doğru yola devam ediyoruz bir müddet sonra yağmur yerini güneşe bıraktı.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Adana Varda köprüsünden sonra güneşli hava ile kaldığımız yerden devam ediyoruz burda kamp atacaktık ama erken olduğu için devam ettik.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    ESGEL, Rakaful, nanis61 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    HANİ devamı nerde
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HANİ devamı nerde
    Hardisk i bozuk güncelleme almayan şirket xp bilgisayarını kullanırsan ancak parça parça oluyor geliyor sıkıntı yok.
    F54 bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nurgaz tüpe bağlanan ocak başlığı nerde bulunur

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nurgaz tüpe bağlanan ocak başlığı nerde bulunur
    nurgaz ın kendi sitesinde yokmu veya migros carrefour da olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:59 ----------

Varda köprüsünün'den sonra istikamet Kahramanmaraş orda arkadaşın çalıştığı yerin bahçesine kamp atıyoruz sıkıntı olur diye resim çekemedik, meşhur yaşar usta da dondurma yedik.

[IMG][/IMG]

mekan tarihi tarza sahip eski antika parçalar ile dolu.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:12 ----------

Kahramanmaraş'tan yola çıkıp Gaziantep te ben Özel Bajaj servisi Teknik motorda 40000km bakımını yaptırıp Halfeti ye doğru yola koyuluyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:21 ----------

Gaziantep kalesini de gezmeden olmaz dedik.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Halfeti de akşam film seti nedeni ile biz yanlış anlamadan dolayı bir kadının yardım çığlıklarını Jandarmaya bildiriyoruz tabi bizim film çekimi yapıldığından haberimiz yok daha sonra haberimiz oluyor, Jandarma ona o başkasına yönlendiriyor neyse ki bir ekip geldi bekledi birşey yok devam. Kamp attığımız yer de 5 tane kedi çadırlarımız ile uğraşıyor 1 adet te akrep öldürmek zorunda kaldık.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:22 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:33 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:38 ----------

Halfeti den ayrılıp Nemrut Dağına Çelikhan üzerinden gidip ben hem arkadaşı ziyaret etmek hemde ordan gitmekti ama çocuğu rahatsızlanınca Malatya ya gitmek zorunda kalmış bari ziyaret yattı bizde devam edelim derken orda insanlardan yolun kapalı olduğunu öğreniyoruz ama biz yine de gitmek için yola çıkıyoruz, arkadaş bana kızıyor ziyaret yattı yol kapalı aksilikya hep üst üste geliyor ama sıkıntısız Nemrut dağına yetişiyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:57 ----------

Amacımız Nemrut dağında kamp atmaktı ama oda yok sormam lazım yok ücretli derken biz yine düştük yollara, benim amacım orası olmuyorsa uygun bir yerde kamp atmak ama arkadaş böyle değil ha bu arada Nemrut dağına giderken Cendere köprüsünü de görmüş olduk tamamen tesadüf oldu.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:18 ----------

Biz yol aldıkca hava kararmaya başlamıştı e arkadaş yol üstü kamp ta atmıyor neyse ki yola çıkmadan önce arkadaş facebook tan paylaşım yapmıştı orda Ramazan abimiz misafirim olun demişti Siverek e 20km kala dank etti aradık ulaştık sağ olsun bizi girişte karşıladı ve onun misafirperverliği bizi mutlu etti kendisi de bir dominar kullanıcısı burdan da teşekkürü bir borç bilirim Allah razı olsun, Nissibi köprüsü de müthiş orda bile kamp atılıyormuş hızlı giden atın ... seyrek olurmuş biz tabakhaneye yetişmeye çalışıyoruz zaten baştan işimiz ters gidiyor.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:24 ----------

Siverek te damda yatmayı da tatmış olduk, burdan istikamet Şanlıurfa Balıklı göl ve göbeklitepe.

[IMG] [IMG][/IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Balıklıgöl ü gezerken Büyükşehir belediye başkanı ile de bir resim çekindik.

[IMG][/IMG]

Öğlen yemeğimizi de bir güzel afiyetle yiyoruz.

[IMG][/IMG]

Tarihi hanı gezerken ağaçların altında Menengiç kahvesi içmeden olmazdı.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:33 ----------

Kahvemizi içtiğimize göre Göbeklitepe ye sürmeye geçebiliriz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:19 ----------

Mardin kısa bir resim molası ve Midyat a devam edip kamp atacağız.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:21 ----------

Midyat girişte Polis noktasında nereye kamp atabiliriz diye soruyoruz ve sağolsunlar Esentepe mesire alanına bir sorun orda atabilirsiniz diyorlar yeri bulup görevli arkadaşa söyleyip bir sıkıntı olmayacağını ve uygun bir yere kamp atabilirsiniz deyip kampımızı atıyoruz, sağolsunlar tanıdık ve kamp olayını merak edip sohbet etmeye gelen çok insanlar oldu, kendisi Gaziantepli olup Midyat ta üniversite okuyan bayan öğrenci de sohbet edenler arasında idi, Zeki bey e de tşk ediyorum.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:30 ----------

Midyat ta sabah kahvaltısını yapıp Hasankeyf üzerinden Nemrut Gölü macerasına doğru yola koyuluyoruz çünkü asıl atraksiyon bundan sonra başlıyor.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Bilinmez, ekremcelik00, Apices ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Ya şu KAMP ATMA lafını kim çıkarttı merak ediyorum,ya Türkçesi bozuk, yada dilbilgisi yoktur, Kamp atılmaz Kamp YAPILIR ,atmak fiili uzaklaştırmak elinden çıkarmak manasında kullanılır ve dolayısıyla kamp ATILMAZ kamp Yapılır,umumun bilgilerine sunulur, saygılarımla.
    ekremcelik00 ve balıkcı bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kaldığımız yerden devam edelim, aksiyonu bol olan günlere doğru başlıyoruz, Hasankeyf'ten çıkıp Bitlis Tatvan a doğru yola çıkıyoruz kamp yerimiz Nemrut gölü. Yola koyulmuşken Veysel Karani Hz.nin türbesine de sapıp duamızı edip yola devam ediyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Tatvan da kısa bir gezinti ve alışveriş yaptıktan sonra Nemrut Gölüne doğru yola çıkıp muhteşem göl manzarası ile bizi karşılıyor, önce büyük göl çevresinde kamp alanı arıyoruz fakat bulamayınca küçük gölün orda uygun kamp alanı bulup yükleri indirip çadırımızı kuruyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    fotolarda gezide güzel sağolun varolun..

Motosikleti
    Kampı girişte ki göl kenarına kuruyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Tüm düzenimizi kurup rahatlamışken yemek işine koyuluyoruz, yemek pişerken bir anda hiç beklemediğimiz iki adet boz ayı bize doğru yaklaşmaya başlıyor bizde boş değiliz ama ne kendimiz nede onlar zarar görmesin diye önce sesli sonra havaya ateş açarak karşılık veriyoruz ama biraz da olsa rahatlıyoruz ve etrafımızdan göl kenarına doğru yöneliyorlar oh çekiyor ve yemek işini bitiriyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Zaman ilerledikçe hava kararmaya başladı aydınlatma ve ateşimizi yakıp hem çay suyunun kaynamasını hemde dinlenme faslına geçmişken tekrar ses geliyor ve 3 boz ayı daha ortaya çıkıyor ayı sayısı 2+3=5 iken sayı 6 7 ye çıkıyor ve biz nöbetleşe kamp malzemelerimizi toplayıp uygun bir yerde kamp atmak için oradan uzaklaşıyoruz.
    Kayak tesisinin rüzgar almayan balkon kısmına sadece matı yerleştirip tulumun içinde kıvranıp yatmak zorunda kaldık, o gün ve gece baya aksiyonlu bir gün oldu.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Ayıyı fark ettiğimiz zaman video çekmeyi de unutmadık, sabah tesisin önünde Tatvan ve göl manzaralı kahvaltımızı yapıp Van üzerinden Ağrı Doğubeyazıt İshakpaşa Sarayına doğru devam ediyoruz.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Ve İshakpaşa Sarayı bize tepeden bakıyor.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Çadırımızı sarayı görecek şekilde olan Murat Camping e kuruyoruz, akşam üzeri ve geceye doğru baya bir rüzgarlı idi, tesis gayet güzel ve düzenli tavsiye ederim.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Nemrut gölünde boz ayılarla uğraşırken İshakpaşa sarayında yabani tilkileri besliyoruz, kamp sahibi akşamları ne bulursa veriyor alışmışlar her gün geliyorlarmış o akşam biz orda olduğumuz gece Show tv habere çıkmış tabi biz sonradan öğrendik.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hocam silah olarak ne taşıyorsunuz bilmem ama havaya ateş etmek bence doğru birşey değil ateş ettiğiniz anda namludan çıkan mermi sonsuza kadar yükselip atmosferin dışına çıkmıyor sonuçta bir süre yükseldikten sonra tekrar yere düşüyor birisine gelme ihtimali var toprağa saplanacak şekilde ateş etmek daha doğru. Tabi ki ben işin ilimine hakim değilim silah hobim var. sadece uyarmak istedim. fotoğraflar ve gezi için teşekkürler bana doğada tek olmadığımızı, yabani hayvanları hatırlattınız belki 10 senedir boz ayı görmüyorum şehir hayatı işte
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam silah olarak ne taşıyorsunuz bilmem ama havaya ateş etmek bence doğru birşey değil ateş ettiğiniz anda namludan çıkan mermi sonsuza kadar yükselip atmosferin dışına çıkmıyor sonuçta bir süre yükseldikten sonra tekrar yere düşüyor birisine gelme ihtimali var toprağa saplanacak şekilde ateş etmek daha doğru. Tabi ki ben işin ilimine hakim değilim silah hobim var. sadece uyarmak istedim. fotoğraflar ve gezi için teşekkürler bana doğada tek olmadığımızı, yabani hayvanları hatırlattınız belki 10 senedir boz ayı görmüyorum şehir hayatı işte
    1 kurusıkı birde kırma vardı ve tabiki ulu orta sıkmıyoruz amacımız ses yapıp bizden uzaklaşmalarını sağlamak ve bizden başka olduğumuz yerde kimse yok ayılar galip geldi biz tüydük ordan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Hanlar geçidi, Kars ve Ardahan üzerinden yola devam ediyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Artvin Borçka Karagöl e gitmek için biz Şavşat üzerinden dağ yolundan aşağı olanı tercih ediyoruz ve daha Ardahan dan yeni çıkmış yukarı çıkışa doğru başlamışken bir rüzgar sonra dolu şeklinde tipiye yakalandık o havada yağmurlukları giyip zor bela çıkışa doğru devam ediyoruz inişte aynı birde sis eklenince hafif açık olan vizör bile buğu yapıyor ve nerdeyse kaplumbağa bile bizden hızlı gidecek o derece güç bela aşağı indikce tüm olumsuz hava şartları kesildi Karadeniz işte normal.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Artvin de yapımı devam eden baraj inşaatine harcanan para kadar tünel ve yollarda o kadar tutmuştur büyük bir emek var, dağın eteğine tek bir ev yapılmış ve kapısına kadar asfalt bir taş parçası kopsa evden eser kalmayacak işte insanoğlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Artvin de benzin takviyesi yapıp Borçka karagöl e hafif yağışlı bir hava ile giriş yapıyoruz, ağaçların içine çadırları kurup yemek fazlı ve yapacak bir şey olmadığı için erken tünüyoruz, o gece hafif yağış gecenin ilerleyen saatlerinde kar a dönüşmüş ve sabah uyandığımız da bir de ne görelim çadırın önü her yer muhteşem bir kar havasına bulanmış.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Apices, bursalıali, balıkcı ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Sabah sabah çok iyi geldi. Teşekkürler. Mükemmel bir gezi olmuş fotoraflara bayıldım.
    kdiner bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Gerçekten tek kelimeyle muhteşem bir gezi olmuş,inanın belgesel tadında,vay arkadaş memleketin en doğusuna kış gelmiş, çok güzel fotoğraf lar paylaşmışsınız, gönlüne sağlık kardeşim, emeğinize sağlık, Eskişehir den selamlar
    bursalıali ve kdiner bunu beğendiler.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    paylaşımlar harika. kazasız belasız geziler dilerim.
    kdiner bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Tekrar tebrik ederim Kemal Diner sen bu işi iyi yapıyorsun
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Çok güzel bir gezi olmuş,imrenmemek elde değil.
    bursalıali ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı dragstar72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah çok iyi geldi. Teşekkürler. Mükemmel bir gezi olmuş fotoraflara bayıldım.
    Tşk ederim devamı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten tek kelimeyle muhteşem bir gezi olmuş,inanın belgesel tadında,vay arkadaş memleketin en doğusuna kış gelmiş, çok güzel fotoğraf lar paylaşmışsınız, gönlüne sağlık kardeşim, emeğinize sağlık, Eskişehir den selamlar
    Sabah kar ile uyanmak bize de süpriz oldu hiç beklemiyorduk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşımlar harika. kazasız belasız geziler dilerim.
    Tşk ederim vakit buldukça geziyoruz.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Kemal kardeşim yine gezmişsin aslanlar gibi helal sana
    kdiner bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş . Nice mutlu gezilere.

Balıklı göl suyu artık bakımlı galiba, güzel görünüyor. Ben gittiğimde suyu bulanıktı, pisti. Bu renkler yoktu ve alabalık tesisi gibi kokardı. Dünya kupası üçüncülüğünden önceydi bahsettiğim zaman.

Yemekler on numara, afiyet olsun.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar tebrik ederim Kemal Diner sen bu işi iyi yapıyorsun
    Tşk ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş,imrenmemek elde değil.
    Evet güzel olduğu kadar bir birimize kızdığımız anlar da oldu, sigara içiyorsanız içmeyen kişi ile çok uzun yola çıkmayın, sigara sağlığa zararlıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal kardeşim yine gezmişsin aslanlar gibi helal sana
    Gezinin devamı var hatta 3 gün daha izin vardı benim nöbetleri karıştırmam nedeni ile erken İstanbul a dönmek zorunda kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Karagöl de bir gün daha kalalım mı derken güneş yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı bizde burda hava açıyorsa orda da hava açar diye yola çıkmaya karar verdik.
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Oranın insanları gece soğuk olur sabah motorlarınız çalışmaz hatta o sis biraz sonra buraya gelir diye bizi uyardılar fakat bende Trabzonlu olduğum için az çok nasıl bir hava olacağını bildiğimden karadeniz için kalın kıyafetimizi aldık hiçbir sorun sıkıntı yaşamadık sabah bir güzel kahvaltımızı yapıp yola devam ettik.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Ovit dağında kahvaltıdan sonra istikamet D915 yolu üzerinde kamp yapmak, İkizdere ye inmeden sola Kama köyü yolundan saparak devam ediyoruz. Kama köyünde Alabalık çiftliğinden balık alıyoruz tabi D915 yolunda ağaç olmadığını biliyorum ama yaban mersini vb. kısa odun olacağını biliyorum.

Geçen sene yine bu rotaya yakın tur yapmıştım ve tam burda yağmura yakalanıp sığınmak zorunda kalmıştım e uğramadan geçmek olmaz dedim ve Karadeniz insanının sıcak kanlılığı ve ikramı ile sıcak sıcak çay içmek baya iyi geldi Allah razı olsun.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Yedigöller kısmına sapmadan sağa devam edilmesi gerekiyor normalde ama biz zaten yedigöller yerine gidecektik zaten o istikamete gitmişiz gölü gördük resim çekindik navigasyona göre gidiyoruz ama u dönüşü yap diyor bana ben hala devam ediyorum Bayburt istikametine doğru, oydu buydu derken geri dönüyoruz ve doğru yolu bulup gitmeye devam ediyoruz. Burda kamp atabilirsiniz güzel bir yer.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Devam yol uzun.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Ve Soğanlı geçidi kendimize kamp atabileceğimiz yer bakıyoruz.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Kamp alanımız gece yatınca alttan yukarı köstebek mi desem yer faresi mi desem devamlı rahatsız ettiler ve biraz burda üşüdüm. Suyumuz var gürül gürül akıyor odunları hazırladım balığın başını da temizledim geriye pişirip yemek kaldı.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Geçen sene sis vardı ama bu sene güneşli bir havada iniş yaptık ama resim çekmedim sadece inişte sağda ki şelale de durup bir kaç resim çekinip Çaykara dan benzin alıp Sultan Murat yaylasına doğru yola koyulduk.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Çaykara Sultan Murat yaylası 47km olması lazım ve tamamen asfalt yol ama tüm tabelalar arapça acaba yanlış yerde mi yaşıyoruz yoksa nereye gidiyoruz bilmiyorum.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Uzaktan bakınca gemi gibi duruyordu ve içimden geçiriyorum tam laz işi bir icraat var bu işte diye ama yakınlaştıkca taş kırma makinası olduğunu anladım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bir müddet asfalt yoldan gittikten sonra yol kendisini toprak yola bırakıyor ve Zigana dağına doğru devam ediyoruz.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Zigana dağına gitmek için ne kadar bozuk taşlı çukurlu inişli çıkışlı yol varsa ne kadar google haritanın olmayan yolu var gibi gösterip köy sakinlerine sormamıza neden olsa da yol yapımı için yolu kapatmış olsalar da güç bela akşam üzeri kazasız belasız varabildik. Bu tür yollara ben alışığım ama arkadaşın baya içi cız etti bu yollara vurduğu için kendisini bu tur a çıkmadan uyarmıştım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Ve Zigana dağı.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Zigana dan Kadırga yaylası üzerinden Sisdağı Erkeksu obasına hareket ettik, Kadırga yaylasından gece hafif karanlıkta geçtiğimiz için resim çekinemedik akşam 8 veya 10 gibi sisdağı yaylasına ulaştım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Yayla da 2 gün kalıp Samsun a doğru yola çıktık.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Yola çıktık Karadeniz sahil yoluna girdik devam ediyoruz malum eskiden Ordu içinden geçince ne kadar ışık varsa dur kalk yapardın yeni tünel yapıldı ama arkadaşa dümdüz devam et dedim oda tünel yerine Ordu merkeze sapınca tüm ışıklar bizim oldu en azından arkadaş görmüş oldu ve resim çekindik.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Bu promosyon, Samsun da tek Ducati Multistrada sı olan Adem abimin bize hazırladığı kıyağı unutmak mümkün değil ama buluşana kadar çok çile çektik, Samsun merkezde bir doblo arkadaşı sıkıştırması nedeniyle birbirimizi kaybettik, kaybetmeden önce 19 mayıs a devam et dedi bana ama ilçe mi cadde mi, bir birimizi kaybedince ilerde bekledim ne geçen var ne giden İstanbul da deprem de olmuş telefon hatları yok ne onun bana attığı konum mesaj geliyor nede benim ona attığım, ben navigasyondan 19 Mayıs ilçesine gittim biraz içeri girdim kimse yok biraz geri döndüm yine yok sonra yine dönüş yolunda sağda beklemeye başladım ve alternatifleri bakıyorum bu otel olur arkadaşların tanıdıkları olur Tekkeköy de dayımın oğlu var o olur bu olur derken arkadan bana seslendi baktım o ve bizi bekleyen promosyon, bu arada telefonlar hala çalışmıyor 1 gün sonra hatlar azda olsa düzeldi. Kendisine buradan da çok çok tşk ederim hepsi bu kadar da değil.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Samsun dan sonra bu sene ilkini düzenlediğimiz 1.Dominar 400 buluşması için Uşak Ulubey kanyonuna doğru yola çıktık çok güzel 2 gün geçirdik, Aksaz daki termal havuz ise muhteşem di böyle doğal bir sıcak su yok ama falzası nefesinizi kesebilir dikkat etmekte fayda var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Bu tur ve etkinlik burda biter, 6317km ye yakın yolculuk yaptım, Allah çok şükür hava ve yol şartlarından dolayı süprizler yaşadık ama motordan yana bir sıkıntımız olmadı, tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı bizde iş başı yaptık çalışmaya devam, bir başka gezide buluşmak üzere hoçcakalın yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için tşk ederim kazasız belasız motorlarımızı kullanmak dileğiyle kalın sağlıcakla.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Ve son.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş . Nice mutlu gezilere.

Balıklı göl suyu artık bakımlı galiba, güzel görünüyor. Ben gittiğimde suyu bulanıktı, pisti. Bu renkler yoktu ve alabalık tesisi gibi kokardı. Dünya kupası üçüncülüğünden önceydi bahsettiğim zaman.

Yemekler on numara, afiyet olsun.
    Biz gezerken gayet temiz idi dip kısmı bile gözüküyordu. Her hangi bir koku falan da yoktu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Tur ile ilgili videolara Instagram dan 2teker1sürücü diye arama yaparsanız ordan izleyebilirsiniz.
    Apices, mavellen, plectrum ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)