Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SAPANCA-AKÇAKOCA ve ÇEVRE GEZİSİ TOPLAM 352 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cup Şövalyem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cup 100 SFC Exclusive
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş.

Dünya Sağlık Örgütü 65 yaşına kadar genç kabul etsede ne varsa biz orta yaşlılarda var

Paylaşımınız için teşekkürler.
    Bu gezi ne zamandı?
    Kısa kolla hemde Karadeniz.

Bir fırsat bulursam bende Kaz Dağları gezisi ve son yarışmayı paylaşayım
    3 eylülde yola çıktım sabah gün doğumundaki ayazı seviyorum daha önce de karavanla gezerdim sabah kalkar biraz gezinti yapardım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun valla şu forumda görmek istedigim paylaşımlar .
    352 km 25 tl cok güzel ,👏
    teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ BU GEZİYE 3 EYLÜL DE Mİ BAŞLADIN?
    EĞER ÖYLE İSE SENİ sapanca eşme de gördüm sabah saat 9 gibi bizde o sabah arkadaşla buluştuk orada ben sahilin sonuna gidip geldim arkadaşa bakmak için mavi scooter le belki gözüne çarpmıştır
    gezi güzel olmuş tebrikler
    çok dikkatlisin bende seni görmüş oldum sahil sonunda ki köprüyü geçtin daha sonra da arkadaşınla konuşarak yol aldınız bana da bakıyordunuz öğlen yemeği için ufaktan hazırlıklara başlamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Yaşam enerjinize hayran kaldım..
    doğayı seviyorum karavan hayatım vardı daha sonra bisikletle festivallere katılırdım son katıldığım Çanakkale festivaline 2000 bisiklet katıldı birileri kaza yapınca 20-30 bisiklet birbirine dalıyor bende bıraktım ortalama günlük 70 km yol katediyorum spor her zaman güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yanlışlık olabilme ihtimali yüksek gibi . Ama elektirik destekli hibrit teknolojiye sahipse olabilir. km 6 kuruş inanılmaz 👍
    benim amacım vakit geçirmek o yüzden 100 cc lik motor aldım benzin yakmıyor adeta kokluyor bazen aldığım benzin gününü unutuyorum ekonomik

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samimi gezi raporlarını okumayı seviyorum,bizim yerimizede gezmiş oluyorsunuz,iş olunca bir yere çıkamıyoruz,keyifli yolculuklar dilerim,elinize sağlık
    doğru söylüyorsunuz ben de başkalarının gezi yazılarına imreniyordum 100 cc lik gezileri yapan Hayrabolu lu (oyuna geldim) profilindeki arkadaşı hem izler hem de çılgın bulurdum
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Güzel bir gezi olmuş , yemek konusunda da baya eliniz iyi afiyet olsun

Abi siz 352km 25₺ yi 4-5 sene önceki fiyatla mı hesapladınız?

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Süper ötesi bir tur olmuş.
    Kahvaltı yemek menüleri harika.
    Motosikleti çok güzel yüklemişsiniz imrendim, ben beceremiyorum yolda 10 defa durup tekrar tekrar düzeltip bağlıyorum, zamanla alışırım inşallah diyorum.
    Gezi ve paylaşımlarınızın devamlılığını dilerim.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    harika bir gezi ve güzel paylaşım...bir tavsiyem olacak...Ferizli ana yol üzerinde sağlı sollu kavurmacılar var..orda bir kavurma ye sonra iyiki durmuşum diye bana bir dua et...böyle bir kavurma lezzeti yok...zaten mekanların ağırlıklı kavurması menşur...

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı motohazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi siz 352km 25₺ yi 4-5 sene önceki fiyatla mı hesapladınız?
    100kmde 1. Litre civarı yakmış oluyor. Cuplar bu kadar az mı yakıyor gerçekten

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    yenimahalle benim mekan ya :D
    keşke karşılaşsaydık. bende neredeyse her haftasonu gidiyorum yenimahalleye. ama sıralar işim olduğundan şubat mart ayına kadar istanbuldayım. sonra tekrar her hafta yenimahalle.

Yaşlı ve Acemi 2 oldunuz artık, tebrik ederim.

Çok zevkli bir gezi yapmışsınız... Gezdiğiniz tüm yerler benim çocukluğumda yer alan hatıralara ait yerler oluyor.
    O yüzden iki kere dikkat ve hasretle baktım fotolara, her ne kadar Marmaris'de yaşıyor olsam da memleketimin yeri
    bir başka Sapanca, Ferizli, Söğütlü, Karasu, Kocaali, Akçakoca..Ne Marmaris'e benzer ne Bodrum'a...
    Bir başkadır benim memleketim..

Elinize, emeğinize, ayağınıza sağlık..Allah daha nice hayırlı, kazasız, belasız,arızasız gezmeyi ve yolculuk
    yapmayı nasip etsin size.. Ömrünüze bereket

Bu arada fotolar iyi çıkmış, dilerim daha detaylı olarak aynı yörede gezi yaparsınız da bir parça da olsa memleket hasretim
    dağlanır.

Saygılar.

Cup Şövalyem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cup 100 SFC Exclusive
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşlı ve Acemi 2 oldunuz artık, tebrik ederim.

Çok zevkli bir gezi yapmışsınız... Gezdiğiniz tüm yerler benim çocukluğumda yer alan hatıralara ait yerler oluyor.
    O yüzden iki kere dikkat ve hasretle baktım fotolara, her ne kadar Marmaris'de yaşıyor olsam da memleketimin yeri
    bir başka Sapanca, Ferizli, Söğütlü, Karasu, Kocaali, Akçakoca..Ne Marmaris'e benzer ne Bodrum'a...
    Bir başkadır benim memleketim..

Elinize, emeğinize, ayağınıza sağlık..Allah daha nice hayırlı, kazasız, belasız,arızasız gezmeyi ve yolculuk
    yapmayı nasip etsin size.. Ömrünüze bereket

Bu arada fotolar iyi çıkmış, dilerim daha detaylı olarak aynı yörede gezi yaparsınız da bir parça da olsa memleket hasretim
    dağlanır.

Saygılar.
    teşekkürler 100cc katokori de bende motoru test ettim deneme sürüşü oldu inşallah yazın çadırlı turlar yapmak istiyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)