Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Güzel bir gezi olmuş.

Dünya Sağlık Örgütü 65 yaşına kadar genç kabul etsede ne varsa biz orta yaşlılarda var

Paylaşımınız için teşekkürler.
Bu gezi ne zamandı?
Kısa kolla hemde Karadeniz.

Bir fırsat bulursam bende Kaz Dağları gezisi ve son yarışmayı paylaşayım
3 eylülde yola çıktım sabah gün doğumundaki ayazı seviyorum daha önce de karavanla gezerdim sabah kalkar biraz gezinti yapardım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Helal olsun valla şu forumda görmek istedigim paylaşımlar .
352 km 25 tl cok güzel ,👏
teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
ABİ BU GEZİYE 3 EYLÜL DE Mİ BAŞLADIN?
EĞER ÖYLE İSE SENİ sapanca eşme de gördüm sabah saat 9 gibi bizde o sabah arkadaşla buluştuk orada ben sahilin sonuna gidip geldim arkadaşa bakmak için mavi scooter le belki gözüne çarpmıştır
gezi güzel olmuş tebrikler
çok dikkatlisin bende seni görmüş oldum sahil sonunda ki köprüyü geçtin daha sonra da arkadaşınla konuşarak yol aldınız bana da bakıyordunuz öğlen yemeği için ufaktan hazırlıklara başlamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim. Yaşam enerjinize hayran kaldım..
doğayı seviyorum karavan hayatım vardı daha sonra bisikletle festivallere katılırdım son katıldığım Çanakkale festivaline 2000 bisiklet katıldı birileri kaza yapınca 20-30 bisiklet birbirine dalıyor bende bıraktım ortalama günlük 70 km yol katediyorum spor her zaman güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
bir yanlışlık olabilme ihtimali yüksek gibi . Ama elektirik destekli hibrit teknolojiye sahipse olabilir. km 6 kuruş inanılmaz 👍
benim amacım vakit geçirmek o yüzden 100 cc lik motor aldım benzin yakmıyor adeta kokluyor bazen aldığım benzin gününü unutuyorum ekonomik

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Samimi gezi raporlarını okumayı seviyorum,bizim yerimizede gezmiş oluyorsunuz,iş olunca bir yere çıkamıyoruz,keyifli yolculuklar dilerim,elinize sağlık
doğru söylüyorsunuz ben de başkalarının gezi yazılarına imreniyordum 100 cc lik gezileri yapan Hayrabolu lu (oyuna geldim) profilindeki arkadaşı hem izler hem de çılgın bulurdum