Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

100 cc 7 Yarım Türkiye Turu 3560 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Büyüksün abim, delikanlı sadece gençlere söylenen bir kelime değilmiş,
    öğrenmiş olduk yeniden, ver elini öpeyim
    daha nice yollar, yılların olsun sağlık içinde, hürmetler. İzmire geldiğinde keşke haberimiz olsaydı :/
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    İsmet amca ellerinden öperim. Çok güzel geziler yapıyorsun imreniyorum vallahi. Kütükte yer varsa beni alabilir misin baba oģul beraber Türkiye yi gezeriz.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Maşallah abi. Kıskandım seni vallahi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsan kendisi ile barışıksa her daim mutlu olmanın bir yolunu bulur.

İsmet abi'deki mutluluk, heves ve aşk kocaman cc'li motora sahip insanlarda yok.

Demek ki mesele yüksek cc, konforlu ve pahalı kocaman motorlara sahip olmak değilmiş.

Bu gerçeği yüzümüze bir şamar vurur gibi aşk ettiğin için sana müteşekkiriz ismet abi.
    bursalıali bunu beğendi.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Abi ne güzel gezmişsin; daha nice keyifli, sağlıklı gezilerin olsun inşallah.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Minimum imkanlarla maksimum zevk.Eldeki imkanları en iyi şekilde değerlendirme diye buna denir.Tamamen kişisel yetenekle alakalı bir durum.Böyle bir yolculuk için 600-1000 cc Adventure bir motor.Sonra her 500 km de bir,otel rezervasyonları ile de yapılabilir.O tür gezi daha keyifli de olabilir.İsmet abiyi çok taktir ediyorum.Kendimle ilgilide öz eleştiri yapıyorum.İsmet abinin tam tersi bir yapıdayım.Aslında bizimkisi cesaretimizin olmaması oda olsun bunu da alalım diyerek hep eksikleri ileri sürüyoruz.

Bendeki en önemli eksik yürek ve cesaret.Yola çıkacak cesaret olsa izin alacak yürek yok Benim yaş 48 İsmet abide çok yaşlı sayılmaz dört sene sonra emekli olursak belki beraber böyle bir yolculuk yaparız.Aslında komşu sayılırız.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi maşallahın var ya. Milastan geçeceğini bilsem bi çayımı içirirdim. Bana seneye için idol oldun. Daha nice kmler yapman dileğiyle
    Yolda sizin gibi motosiklet netci bir arkadaşla karşılaşıp iki lafın belini kırmak güzel olurdu. Kısmetse bir daha ki sefere. Yazımı okuduğun için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakta alkışlanacak bir gezi olmuş anlatım ve fotoğraf larda tadında, bayağı keyif aldım okurken vesselam..
    Beğendiğinize memnun oldum. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda üşenmeden zevkle okudugum en güzel postların sahibisin.

Abi valla seni gördükce kücük cc'li motorlara laf eden hödüklerin yüz ifadeleri aklıma geliyor

bir dahaki maceranı heyecanla beklıyorum.
    Yazılarımı beğendiğiniz için çok memnun oldum. Böyle güzel dönüşler gezme isteğimi daha da artırıyor. Çok sağ ol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:58 ----------

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah , kazasız gidip dönebilmenize sevindim.
    Sağ ol sizin gibi dostlar yolda yalnız bırakmadılar manevi desteklerini hep hissettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:01 ----------

Alıntı MZ781 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Bey muhteşemsin gezin de enfes olmuş.Artık 1000 lik arkadaşlardan Antalya gezisi değil Peru ,Şili ,Yakutistan fotoları bekliyoruz.
    Sağ olun beğendiğinize memnun oldum. Diğer arkadaşlarında kendince gittikleri, gitmek istedikleri yerler vardır. Oda onların şahsi zevkleri bir şey diyemeyiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:06 ----------

Alıntı transcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizi tebrik ediyorum,
    Bu iş motordan ziyade yürekle ilgilidir ve siz bunun en güzel örneğisiniz.
    Ayvalıkta denk gelseydik keşke sizi ağırlamak isterdim.
    Saygılar sunuyorum.
    Ayvalıklı bir arkadaşla Ayvalıkta sohbet etmek çok güzel olurdu. Biz senelerce Sarımsaklıda ailecek tatil yaptık. Ayvalığı ailecek çok severiz. Burada da gıyaben de olsa karşılaşmak beni mutlu etti teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:14 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız insan güçlü insandır. Siz güçlü ve karakterli bir insansınız.
    Sağ olun cidden beni mahcup ediyorsunuz. Bazen insan başını alıp bir kaç gün her şeyden kurtarıp kendini gitmek istiyor bende öyle yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:17 ----------

Alıntı fd-84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim harikasın gerçekten tebrik ediyorum. senin Yunanistan maceraların da olmuştu keyifle takip ettik
    Yapılan bir şeyin beğenilmesi insanı mutlu ediyor. Güzel şeylerin paylaşılması güzelliğe güzellik katıyor. Yorumun için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:21 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc altı ile uzun yol olmaz diyip asagılayan sonra 1000lik motor ile 300 km yapıp konu acanların yuzune kürekle vuracağız artık
    Ne diyeceğimi cidden bilemedim. Her yiğidin farklı bir yoğurt yiyiş tarz vardır ata sözüne bağlayalım konuyu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kopan zincir tamirini 10 liraya yapan usta nerde hocam çok merak ettim.
    bizim zincir kopsa 100 liradan aşağı çıkamayız :D
    Samed bey Söke'de.
    Milas istikametinden Söke'ye geliyoruz. Bağarası caddesinden giriş yapıyoruz önümüze bir göbek gelecek üçüncü çıkıştan çıkıyoruz Koçlar caddesi istikametine. Solumuzda Baş ekmek ve unlu mamuller fırını sağımızda Karahasan kahvesi kalacak yazımda kahvaltı olarak bahsetmiştim ( 127 nolu fotoğraf ) o fırından bir şeyler aldım Karahasanın kahvesinde çayla içtim tavsiye ederim. Sonra ilk sağa dönüyoruz az ilerde berberin yanında içerlek motosiklet tamircisi var orada yaptırabilirsiniz. Fiyat olarak benden 10 lira aldı ama sizden kaç lira alır ona kefil olamam. Ben orada zinciri tamir ettirdim. Bulamazsanız efsane müziğin orada sorun gösterirler çok yakın.

Ayrıca 2016 yılında 1800 liraya kdv dahil 9 taksit 200 lira aylık ödeme ile aldığım ( bknz ilk açtığım konu ) cub türü motosikletim ile Honda CBR 650F in kıyaslanması da insanı hafiften bir hoş ediyor laf aramızda.
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İsmet, özellikle bekledim , yazmadım , en son ben yazayım istedim , bakalım arkadaşlar neler yazacak diye . En çok da hani o tenekeden uzay gemisini
    tamir edecek arkadaş vardı ya; onu aradı gözlerim ,acep neleri tenkit eder + hangi kabahatleri bulur ve seni yerden yere vurur diye. Şu ana kadar bir şey
    yazmadığına göre ?!., Senin gibi bir arkadaşım olduğu için kendimi şanslı kullardan addediyorum. Gerçekten büyüksün. Tevazu mu İsmet'de. Hoş görü mü İsmet'de. İnsanlık mı İsmet'de . İnsanı (mükemmel)insan yapan her türlü güzellik sende. Sendeki bu aşkın hiç bir zaman tükenmemesi dileğimizle. 20 gün
    sonra gibi İstanbul'a geldiğimde yüz yüze görüşüp saatlerce anlatabilmek ümidiyle. Rabb'im yüzündeki o tebessümü hiç bir zaman eksiltmesin.
    erkanzdemir bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    İsmet abi tebrikler.. Azmine kararlılığına hayranım. Burdaki bir çok gence örnekain inşallah..
    Sen sabah namazından sonra kartala sahile balığa da gidersin sanırım. hayır ben her pazar gidiyorum da.. Anladın sen onu? :-D

Motosikleti
    sym joymax
    paylaşım için teşekkürler. daha önceki yurt dışı turunuzuda okumuştum oda çok güzeldi. 100 cc motor ile iyi geziyorsunuz maşaallah. siz bi gs verseler dünya turu yapacaksınız hiç süphem yok. size acilen bir sponsor lazım. ama tabi gs lerle öyle 100 km de 2 -2.5 lt yakıyım olmuyor. konfor güvenlik lüx ama birde bedeli var. neşeniz ve kyfiniz daim olsun. kazasız belasız cezasız nice yolculuklar dilerim.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Bey tebrik ediyorum abi. Güzel bir seyahat olmuş. Ayrıca yazılar, resimler ve video ile çok güzel bir sunum yapmışsınız, teşekkürler.
    Artık darısı bizlere diyelim.
    Sunumu mu bir bütün olarak beğenmeniz bende şurası da şöyle mi şeklinde ki sorulara cevap oluyor. Teşekkür ederim aklımda ki sorulara cevap verdiğiniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyüksün abim, delikanlı sadece gençlere söylenen bir kelime değilmiş,
    öğrenmiş olduk yeniden, ver elini öpeyim
    daha nice yollar, yılların olsun sağlık içinde, hürmetler. İzmire geldiğinde keşke haberimiz olsaydı :/
    Halil bey beni tarif eden yazıyı sizin biyografiniz de görmek beni mutlu etti. ( Yolda yolcu, yoldaş arar varmadan alemlere. ) Bozulan fotoğraf makinem sayesinde konak ilçesini bir nevi sokak sokak dolaşmam güzel oldu. Sizinle de beraber tamirci aramak enteresan ve güzel olurdu. Bir daha gelmek kısmet olursa çarşıda beraber bir limonata içip tost yemek isterim. Not: Kaşarlı tostu en son ne zaman yediğimi unutum. Bak aklıma neler getirdin. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet amca ellerinden öperim. Çok güzel geziler yapıyorsun imreniyorum vallahi. Kütükte yer varsa beni alabilir misin baba oģul beraber Türkiye yi gezeriz.
    Serhat yeğenim kendi gezi planını yapıp sonucunu bu sayfalarda yayımlamanı beklerim. Unutma gezmek ( bir şeyleri ihmal etmeden aileni, işini, okulunu gibi ) insanın kendine yaptığı bence manevi bir yatırımdır. Siz gençleri güzel bir şeye özendir yorsam eğer mutlu oluyorum. Okuyup yorum yaptığın için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı M.Tugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah abi. Kıskandım seni vallahi.
    Kıskanmak değil de imrenmek olarak algıladım. Yaş bir yerlere yaklaşınca manevi hassasiyette artıyor. Maaşallah demeniz içime bir sevinç getirdi çok çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan kendisi ile barışıksa her daim mutlu olmanın bir yolunu bulur.

İsmet abi'deki mutluluk, heves ve aşk kocaman cc'li motora sahip insanlarda yok.

Demek ki mesele yüksek cc, konforlu ve pahalı kocaman motorlara sahip olmak değilmiş.

Bu gerçeği yüzümüze bir şamar vurur gibi aşk ettiğin için sana müteşekkiriz ismet abi.
    Arkadaşım böyle güzel yorumlar ile beni çok mahcup edip manevi sorumluluklar yüklüyorsun. Benim asıl amacım kendi çapımda geziler yapıp bunu sizlerle paylaşmak. Çok sağ olasın.
    abeciMotoru ve biseduda bunu beğendiler.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Seyahat paylaşımlarını dikkatlice incelediğim tek üyesiniz üstat. Metinleri okuyor, fotoğraflara ayrı ayrı bakıyorum.

Gezmekten bu kadar samimi bir keyif alan motosiklet sürücüsü bulmak zor. Genelde gezmek ile noktadan noktaya ulaşmak birbirine karıştırılıyor; siz büyük bir zevkle geziyorsunuz ve imrenerek tanık oluyorum. Motosikletin sadece bir araç olduğunu, doğru amaçlarla kullanıldığında ne kadar faydalı olabileceğini gösteriyorsunuz. Yalnızca şahsi bir önerim, aynı keyfe müdavim biri olarak isteğim bir motosiklet boyu temin etmeniz. Hafif motosiklet de olsa, önlem almayı ihmal etmemek gerek.

Gezme isteğinizin hayat boyu artarak daimi olmasını, daha nice sağlıklı ve güvenli seyahatler diliyorum size üstat.

58MUHAMMED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REVİVAL 50
    İsmet Abi imrenerek baktım motosiklet ve foruma yeni başlamış biri olarak beni çok heyecanlandırdın ve heveslendirdin Allah senden razı olsun. İnşallah bizlerede nasip olur. Allah tekerine taş değdirmesin.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ayakta alkışlanacak bir paylaşım. Seyahat kadar bu fotoğrafları ve videoyu editlemek de emek isteyen bir çalışma. Ben bir iki saat birşeyler çektim youtube koyarım diye daha bilgisayara bile atmadım üşengeçlikten. Sponsorlar biraz da böyle kişilere destek olmalı.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    İki kelime: Hayran kaldım.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Tengri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne güzel gezmişsin; daha nice keyifli, sağlıklı gezilerin olsun inşallah.
    Okuyup yorum yaptığın için teşekkür ederim. Güzel temennin için ayrıca teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Minimum imkanlarla maksimum zevk.Eldeki imkanları en iyi şekilde değerlendirme diye buna denir.Tamamen kişisel yetenekle alakalı bir durum.Böyle bir yolculuk için 600-1000 cc Adventure bir motor.Sonra her 500 km de bir,otel rezervasyonları ile de yapılabilir.O tür gezi daha keyifli de olabilir.İsmet abiyi çok taktir ediyorum.Kendimle ilgilide öz eleştiri yapıyorum.İsmet abinin tam tersi bir yapıdayım.Aslında bizimkisi cesaretimizin olmaması oda olsun bunu da alalım diyerek hep eksikleri ileri sürüyoruz.

Bendeki en önemli eksik yürek ve cesaret.Yola çıkacak cesaret olsa izin alacak yürek yok Benim yaş 48 İsmet abide çok yaşlı sayılmaz dört sene sonra emekli olursak belki beraber böyle bir yolculuk yaparız.Aslında komşu sayılırız.
    Sizinde benim kadar cesur ve yürekli olduğunuza eminin olayı bu şekilde değilde sizin için daha geziye çıkma sırasının gelmediği şeklinde yorumlayalım. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:00 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet, özellikle bekledim , yazmadım , en son ben yazayım istedim , bakalım arkadaşlar neler yazacak diye . En çok da hani o tenekeden uzay gemisini
    tamir edecek arkadaş vardı ya; onu aradı gözlerim ,acep neleri tenkit eder + hangi kabahatleri bulur ve seni yerden yere vurur diye. Şu ana kadar bir şey
    yazmadığına göre ?!., Senin gibi bir arkadaşım olduğu için kendimi şanslı kullardan addediyorum. Gerçekten büyüksün. Tevazu mu İsmet'de. Hoş görü mü İsmet'de. İnsanlık mı İsmet'de . İnsanı (mükemmel)insan yapan her türlü güzellik sende. Sendeki bu aşkın hiç bir zaman tükenmemesi dileğimizle. 20 gün
    sonra gibi İstanbul'a geldiğimde yüz yüze görüşüp saatlerce anlatabilmek ümidiyle. Rabb'im yüzündeki o tebessümü hiç bir zaman eksiltmesin.
    Ali abi iki satır yaz ki bende yol boyunca beni hiç yalnız bırakmadığın motosikletin üzerinde tek başıma olmadığım hissini yaşattığın için teşekkür etme fırsatını yakalayayım diye bekledim. Benim gezi boyunca sohbetinle yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:11 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet abi tebrikler.. Azmine kararlılığına hayranım. Burdaki bir çok gence örnekain inşallah..
    Sen sabah namazından sonra kartala sahile balığa da gidersin sanırım. hayır ben her pazar gidiyorum da.. Anladın sen onu? :-D
    Balık dedin de beni zayıf yerimden yakaladın. Çok sevdiğim bir hobidir hele bazıları eşkina yakalıyoruz muhabbeti yapıyor ya hasta oluyorum. Doğru söylediklerine bir türlü inanamıyorum. Ben ne yakaladım ne yakalayanı gördüm neyse şu sabahları kalkamama tembelliğinden bir kurtulayım siz o zaman görün beni. Mesajı aldım çok sağ ol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:22 ----------

Alıntı _RoMeO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler. daha önceki yurt dışı turunuzuda okumuştum oda çok güzeldi. 100 cc motor ile iyi geziyorsunuz maşaallah. siz bi gs verseler dünya turu yapacaksınız hiç süphem yok. size acilen bir sponsor lazım. ama tabi gs lerle öyle 100 km de 2 -2.5 lt yakıyım olmuyor. konfor güvenlik lüx ama birde bedeli var. neşeniz ve kyfiniz daim olsun. kazasız belasız cezasız nice yolculuklar dilerim.
    Yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim. En büyük ve yeterli sponsor sizlersiniz yazılarımı okumak filmlerimi seyretmek suretiyle zaten beni yeterince desteklemiş oluyorsunuz. Sizler var ise bu geziler var diğerleri olmasa da olur onlar temel şart değil. Büyük motosikletlerin bana avantaj sağlayacağını düşünmüyorum. Kaputaş plajı mevkinde bir kaç tanesi denk geldi ben 100 metre gitmeden onlar gözden kayboldu. Arkalarından baktım önümdeki viraja gayet güzel yatarak dönüyorlar ( nazar değmesin ) o an düşündüm bu arkadaşlar bu anda ne görüyorlar hiç koca bir hiç. Ben ise bakına bakına gidiyorum. Şimdi onlara sorsak şuradan şuraya yağ gibi gittik derler ben ise şuradan şuraya konfor olmasa da daha uzun süre alsa da seyrede seyrede gittiğimi manzaranın tadını çıkardığımı düşünüyorum. Kusura bakma uzattım biraz güzel temennin için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seyahat paylaşımlarını dikkatlice incelediğim tek üyesiniz üstat. Metinleri okuyor, fotoğraflara ayrı ayrı bakıyorum.

Gezmekten bu kadar samimi bir keyif alan motosiklet sürücüsü bulmak zor. Genelde gezmek ile noktadan noktaya ulaşmak birbirine karıştırılıyor; siz büyük bir zevkle geziyorsunuz ve imrenerek tanık oluyorum. Motosikletin sadece bir araç olduğunu, doğru amaçlarla kullanıldığında ne kadar faydalı olabileceğini gösteriyorsunuz. Yalnızca şahsi bir önerim, aynı keyfe müdavim biri olarak isteğim bir motosiklet boyu temin etmeniz. Hafif motosiklet de olsa, önlem almayı ihmal etmemek gerek.

Gezme isteğinizin hayat boyu artarak daimi olmasını, daha nice sağlıklı ve güvenli seyahatler diliyorum size üstat.
    Çok güzel yazmışsınız ekleyecek veya çıkarak kelime bulamıyorum elinize sağlık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:50 ----------

Alıntı 58MUHAMMED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Abi imrenerek baktım motosiklet ve foruma yeni başlamış biri olarak beni çok heyecanlandırdın ve heveslendirdin Allah senden razı olsun. İnşallah bizlerede nasip olur. Allah tekerine taş değdirmesin.
    Siz gençleri iyi bir şeye özendirmiş isem kendimi yaşadığım topluma yararlı bir iş yapmış sayıyorum ve seviniyorum. Daha güzelleri sizin olsun dileğimle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:56 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakta alkışlanacak bir paylaşım. Seyahat kadar bu fotoğrafları ve videoyu editlemek de emek isteyen bir çalışma. Ben bir iki saat birşeyler çektim youtube koyarım diye daha bilgisayara bile atmadım üşengeçlikten. Sponsorlar biraz da böyle kişilere destek olmalı.
    Elimden geldikçe sizlere layık bir şeyler yapmak istiyorum. Sizler okumak, bakmak için nasıl vakit harcıyorsanız benimde bunlara karşılık vakit ve emek harcamam gerektiğini düşünüyorum. Benim eksiğim daha önce başka bir yerde buna benzer ( resim, video, yazı yazmak ) şeyler yapmadığım için tecrübemin olmaması. O konuda da sizlerin hoş görüsüne güveniyorum. Sponsor olarak sizler yeterli siniz gerisi olmasa da olur elzem değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:07 ----------

Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kelime: Hayran kaldım.
    Az ve öz fakat bütün her şeyi özetleyen bir yorum olmuş çok teşekkür ederim.
    arokh bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yine çok güzel bir gezi olmuş. Bu forumda motosikleti ile en güzel şekilde dolaşan kişisin benim gözümde.

Aksaray Ankara bu civarda kamyon çok olmasının sebebi geçiş güzergahı olması. Doğu ve batıyı birbirine bağlayan yollar Aksaray'dan geçiyor genelde. Birde bu civarda üretim çok fazla. Kayseri Konya Aksaray Ankara'da sanayi çok gelişmiş durumda.

Kandil yazısının önünde 2 hafta önce bende fotoğraf çekmeye niyetlenmiştim. Hatta arkadaşımda demişti dönüşte çekinelim kandırırız çevremizdekileri diye.

Kulağını çınlatıyorum ara ara. Arkadaşlar arasında filan anlatıyorum seni ve yaptıklarını.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine çok güzel bir gezi olmuş. Bu forumda motosikleti ile en güzel şekilde dolaşan kişisin benim gözümde.

Aksaray Ankara bu civarda kamyon çok olmasının sebebi geçiş güzergahı olması. Doğu ve batıyı birbirine bağlayan yollar Aksaray'dan geçiyor genelde. Birde bu civarda üretim çok fazla. Kayseri Konya Aksaray Ankara'da sanayi çok gelişmiş durumda.

Kandil yazısının önünde 2 hafta önce bende fotoğraf çekmeye niyetlenmiştim. Hatta arkadaşımda demişti dönüşte çekinelim kandırırız çevremizdekileri diye.

Kulağını çınlatıyorum ara ara. Arkadaşlar arasında filan anlatıyorum seni ve yaptıklarını.
    Bu seyahatimde öğrendiğim şeylerden biride otomobillerin ( sürücülerinden dolayı ) kamyon ve tırlardan daha tehlikeli olduğu. Hatta gece otomobil sayısı gündüzden az olduğu için gece sürüşünün gündüze göre daha güvenli olduğu kanaatindeyim. Otomobiller arada emniyet mesafesi bırakmıyor sağ şeritte olduğum halde selektör yapıyor, korna çalıyor emniyet şeridine çık veya hızlan diye. Sebebi de bir çoğunda tecrübe eksikliği olduğu için sol şeride geçmek biraz zor geliyor gibi me geldi ondan yapıyorlar. Halbuki emniyet şeridi adı gibi emniyetli değil daha tehlikeli her an önünüze aniden bir kamyondan düşmüş bir şey çıkabiliyor sizin bundan kaçmak için aniden yola girmeniz gerekiyor bu da daha büyük bir tehlikeye sebep veriyor.

Kusura bakma kendince edindiğim tecrübeyi senin bahanenle diğer arkadaşlar ile paylaşayım dedim. Okuyup yorum yaptığın için teşekkür ederim.

Not: Yeğenimi benden bir gofret al.
    biseduda ve arokh bunu beğendiler.

Cup Şövalyem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cup 100 SFC Exclusive
    İsmet bey bende ilk önce 100 cc lik motorda <oyuna geldim> o arkadaşı hep takip ederdim şimdi sizi takip eder oldum bana da cesaret verdiniz ilk yola Sapanca dan çıkarken tereddüt içindeydim ama Arifiye den sonra kayboldu tekerinize taş deymesin nice turlarda gönlümüz sizinle

Motosikleti
    Yamaha YBR125 ESD, Bajaj Dominar D250
    İsmet bey,

Emeklerinize sağlık. Tek kelime ile nefis...

Birlikte gezmiş gibi oldum okurken, videonuzu da seyrettim.

Emeklerinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederim.

Sevgiler, saygılar...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)