Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
2. sayfa BirinciBirinci 12

250cc Vespa ile 5500 km Avrupa Turu - 12 Ülke

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    sym joymax
    Çok güzel bir gezi olmuş. Aynı geziyi 2018 yılında sym joymax ile yapmak için joymax satın aldım. tur programım ve rota kalacağım yerler çantalar çadır erzak v.b. herşey hazır. Son birkaç gün kala eşim motorla gideceğine bizde gidelim ailecek gezeriz dedi ve bizim motorla olan plan yattı. Eşim beni yalnız göndermeye kıyamamış. Neyse bizim tek tabanca gezi yattı araçla ailecek gitmeye karar verdik ve yola koyulduk. İpsala, kavala, selanik derken oh mis herşey çok güzel gidiyorken hoppp araba arıza yaptı. Selanikte servise çektik. hararet yapmış pistonların üstünde yüzük düşmüş ve araç kendini kapatmış. Tamiri en az bir hafta dedi. Selanik euro bölgesi olduğu için pahalıya patlar dedi. Otelde kalınacak yeme içme vs. zaten bizim tur parasını araba yiyecek. Servis sağ olsun aracı çekiciyle türkiyeye götürün orada yaptırın dedi daha ucuza maal olur dedi ve doğru. sağ olsun bize böyle bir akıl vererek babalık yaptılar. Eşim ve kızım metronun otobüsüyle bende çekiciyle araba arkada geldik yurdum topraklarına. Bizim tur finish. Tabi ben sinir küpü. Benim programım biraz daha uzundu. San marino, montecarlo, vardı. Hallstat ve viyana yoktu ama. Neyse artık nasipse seneye kaldı turum. Bu senede işler yogun ve tayin ev taşıma vs. olacak gibi. bu sene tur yok. Ama seneye fln tekrar takılmak isterseniz mutlaka haberim olsun. beraber sürelim yeni rotalara. tekrardan paylaşım için tşk. kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim.
    ammaradam bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-Cbf150-SymWolf-Inazuma(x3)-XJ6 F Diversion
    Olay budur, müthiş bir rota, darısı başımıza
    ammaradam bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800 GS - 2016
    ne diyim ki....
    sadece kıskandım...
    ama harika olduğunuda belirtmem gerekiyor.
    ammaradam ve manad bunu beğendiler.

Motosikleti
    Vespa GTS 250
    üzüldüm yaşadığınız aksaklıklara @_RoMeO. Umarım bir şekilde istediğin turu yapabilirsin. Benim işlerden dolayı uzun izin alma sıkıntım olduğundan dolayı bir süre uzun yolculuk yapamayacağım gibi ama olursa tabiki de haber veririm. Teşekkürler.

manad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rx3i evo
    manisa ve izmir civarı motorcu arkadaşlar beraber grup halinde küçük bir balkan turu yapabiliriz. motosikletler ile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

eğer yeşil pasaport sahibi iseniz hem daha ucuz hem daha kolay olur bu gezi.
    ammaradam bunu beğendi.

Leoncino
    Hero Motosiklet
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler