Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Xmax_riderr yollarda erzurum trabzon rize gezim +++++ABS farkı ile

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

Lütfen bu müzik eşliğinde bakıp erzurum yaşayın (havuz başında emine ün gibi tokat geldiğini hissedin bir tokatta hastanelik olduğunuzu)

Ramazan ayında yemek yerken dayak yememek için ramazandan sonra bir gezi yaptım ailem ile ilk önce atanın ve milli mücadele arkadaşlarının kaldığı atatürk evini görmek istedim, giriş ücretsiz ve çok güzel bir yer atanın yatağı çiçekler ile süslenmiş

atatürk karşışında bir adam karşışında bir asker var adam kim unuttum ama önemli bir kişi

Çarşıda gezerken 5 demlik konulan forum ahalisine yetecek kadar çay demleme özellikli bir semaver gördüm sema isminde arkadaşa resmini attım küfürü bastı kapattı neden anlamadım

Dayım ile 3 gün muavinlik yaptım pilav üstü et döner efsane gitti yanında tabiki çocukken muavinlik yapıp yediğim tatlı dan isteidk

Param olmadığı için her acıktığımda döneri burdan yedim ucuz vesselam

Usta sanatçı ibrahim erkalın kültür merkezi onun değildir de vefatında adını vermişlerdir

nedense ne zaman ibrahim erkal görsem ruhuna dua etmeden önce emine üne kazara attığı tokat geliyor

tortum şelalesi Ben karizmatik fotograf çekilmeye çalışıyorum yanımdaki kadın bayan şelale ne kadar büyük diyor

İspader pikniğine gittim ücretsiz çay görünce çok sevindim tortum gezisine 15 tl para verdim 15 tane çay içince kendimi kaarda hisettim

Piknik yaptığımız yer belediye başkanı etli yemek verdi dışarıda o yemek 30 tl dir gene kaar ettim çok mutluyum manzara şahane gözlüğü de 6 taksitte aldım

Arkadaşlarıma hem büyük hem ucuz hediye baktım en küçük hediye olmuş 20-30 tl evlere şenlik bende herkese kıtlama şeker aldım iyi birşey sandı herkes hahahah

yolda arabayı kenara çektim dut ağacına çıktım hacı amca uzaktan saydırıyor ama mesafe uzak adam dağın yamacından gelene kadar yarım kilo dutyedim foto çekilip gazladım hala beni arıyordur belkide

İnstagram paylaşımında kadın bayan bir takipçimle karşılaştım kadın bayan bana yemek ismarladı (burdan teşekkür ediyorum forumu bilmiyor ama olurda birgün görür diye bırakayım)

Yine bir takipçim sayesinde honda titan surdum ön arka kampana fakirmidir nedir anlamadım abi benzin az dedi ama yarı vardı silkeleyince gördüm depodan ses geliyordu baya sürdüm bitmiştir benzin dedim 30 tl koydum sağol abi dedi sonradan instadan saydırdı engelledim vermeseydin.. dimi yani 20-30 tl hesabımı yapıyor nedir

Yeğenimle fotograf çekildim 1 metre boyu var dünyanın en tatlı şeyi dir amcası feda olsun ona bir tanecik yeğenim

yaylaya çıkmak için rizeden geçtik arkada binali yıldırım fotografı da var sanırım binali bey rizeli

Kıble dağı galiba burada bir dua yeri varmış sonra binali yıldırım cumhurbaşkanı ziyaret edince orayı cami etmişler çokta güzel manzara göremedik sis çökmüştü buda benim kerametli olmamdan dolayı

ayder yaylası ben hayatımda böyle birşey görmedim yaz vakti sılandık ya la

dev salıncaklar var fiyatı 15 tl bana pahalı geldi ben milleti izledim güzelmiş dedim ayrıldım

güzel bir yer giriş parayla ancak onu ödeyebildim

insanlar bindim düşünsün diye salıncaile fotograf çekildiem

muhlama çorbası yedik köy kahvaltısı tadında çok güzeldi misafir eden değerli insanlara 10 puan buradan

dönüş yolunda pide yedik 30tl idi ama beni 10 saat tok tuttu

trabzon istanbul 700 km ben sürdüm bayada iyi bir bir şöförüm yolda kimseye yol vermedim düm dük gittim , eve gelip yorgunluğumu attım ve siz değerli takipçilerime özel bu post oluşturdum umarım beğenirsiniz yorum yapmak serbest hiç gücenmem alınmam :D

DIş güçlerin ve maşa ların desteği ile forumdan git gibi bir algı oluşmuş bunlar cia mossad ve kgb ajanlarının maşalarıdır oyuna gelmeyin

saygı ve sevgiler ile kalın
    ESGEL, Thesinner83, Hakan D ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    saç ektirmişsin kel hayırlı olsun. Güzel gezi
    istanbu_gezg bunu beğendi.
    Weak are prey

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Ayder yaylasına neden yapmışlar o salıncakları,güzelim yaylanın tüm güzelliğini bozmuşlar,2 yıl evvel yoktu böyle şeyler,tortum şelalesi gerçekten çok güzel bir yer, güzel gezi olmuş,yüreğine sağlık, Eskişehir den selamlar ��️
    Thesinner83 ve istanbu_gezg bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Güzel gezmişsin he :D

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Hay takipçilerine ya güzel gezmişsin xmaxli rossi, kazasız belasız nice gezilerin olur inşallah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DIş güçlerin ve maşa ların desteği ile forumdan git gibi bir algı oluşmuş bunlar cia mossad ve kgb ajanlarının maşalarıdır oyuna gelmeyin

saygı ve sevgiler ile kalın
    Yok yahu. Ben CIA maşasıyım mesela, ama çok güldüm. Burada KGB maşası kadın bayan bir arkadaş var, onun da çok hoşuna gitmiş. Semaver süperdi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    leons bunu beğendi.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Helal sana, güzel makara yapıyorsun, düldürdün.
    Nice gezilerin olsun at kafa.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Güzel gezi olmuş

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Hay senin yapacağın gezinin ben. Arabayla gezmiş , motosiklet nette paylaşıyor. Muhlama çorbasını da tavadan çatalla mı yedin , yoksa ekmek banarakmı içtin çorbayı.
    İstanbul trabzon arası da 1.065 km dir. Madem o kadar iyi şoförsün , 700 yerine 1.065 km yi süreydin ya tek seferde görelim şoförlüğünü.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kıtlama şekerin içindeki zamazingoyu atma. pense niyetine kullanabilirsin.

güzel gezi olmuş. sinekten yağ çıkarma olayına hayran kaldım. tasarruflu adamsın vesselam.

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Takipçinizin hem kadın hem de bayan olduğunu belirtmeniz gerçekten çok önemli bir ayrıntıydı. Teşekkürler üstad.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay senin yapacağın gezinin ben. Arabayla gezmiş , motosiklet nette paylaşıyor. Muhlama çorbasını da tavadan çatalla mı yedin , yoksa ekmek banarakmı içtin çorbayı.
    İstanbul trabzon arası da 1.065 km dir. Madem o kadar iyi şoförsün , 700 yerine 1.065 km yi süreydin ya tek seferde görelim şoförlüğünü.
    sakin ol agila motorlu arkadaş seninle hayal ettiğin her konuda yarışabilirim , araba sürmek motor sürmek forklift sürmek çalışkan azimli olmak her konuda seni ezer geçerim rüzgarımdan savrulur gençliğine yazık olur

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ee forumdan ne zaman gidiyorsun hani bir söz vermiştin tutamayacağın sözler verme

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee forumdan ne zaman gidiyorsun hani bir söz vermiştin tutamayacağın sözler verme
    dün dündür, bugün bugündür.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün dündür, bugün bugündür.
    kendini rezil ediyor haberi yok
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendini rezil ediyor haberi yok
    bi blöf yaptı ki kendinden bahsedilmesi çok hoşuna gider, ilgi delisidir. blöfü tutmadı.

şamata yapıyor aslında çok da şeyapmamak lazim. eğlenceli insan. hayatı/yaşamayı seviyor.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Buralara geldiğini bilseydim yolunu keser,
    Bir daha foruma girmemen için elimden geleni yapardım

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin ol agila motorlu arkadaş seninle hayal ettiğin her konuda yarışabilirim , araba sürmek motor sürmek forklift sürmek çalışkan azimli olmak her konuda seni ezer geçerim rüzgarımdan savrulur gençliğine yazık olur
    aman arkadaş ne yaptın sen öyle ben kim seninle yarışmak kim.
    Ben ne anlarım arabadan ,motordan , forkliftten. Hele çalışmak azimli olmak falan hiç bana göre şeyler değil. Kral sensin.
    Hee bu arada bu dediğin konularda seninle yarışmak zaten bana yakışmaz. Rakibim bile olamazsın , sen git dişlerini fırçala.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Değişik bir ego. Kendince geyik yaptığını düşünerek forma ... başlıklarla ... yorumlar bırakarak harcadığın zamanı çalışma hayatında harcamış olsan eminim yeni bir forum sitesi kurabilirsin. Artık inan paylaşımlarına yorum yaparken direk şahsına yapıyorum. Ne paylaşıyosun ne yapıyosun ne sürüyosun bilmiyorum bunlara bakanlar varmı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)