Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dünyanın En Tehlikeli Yolunda Kamp :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Efsane yollarımızdan sevgili D-915! En tehlikeli yollar arasında gösterilse de normal zamanlarda orta zorlukta bir yol. Yalnız şu sıralar gerçekten zorlayıcı!
    ...
    Buraya gelmeden 2-3 hafta önce üzücü bir olay yaşanmış. Yol açma çalışmalarını görüntüleyen bir haberci kayarak aşağı düşmüş. Arama çalışmalarında ise iki asker daha hayatını kaybetmiş. Büyük tepki toplayan D-915'in yol açma çalışmaları da haliyle durdurulmuş. Çünkü Çaykara - Bayburt arası alternatif bir yol daha bulunduğu için D-915'in açık olması çok da mühim değilmiş. Son durum nasıl bilmiyorum ama ben geçişi yapmadım. Zorlasam ve risk alsam giderdim ama değmeyeceğini düşündüm. Hem yükseklerde kalıp kamp yapmak istedim, hem de motosikletime pek güvenmedim. Hazır yol kapalıyken de yolun üzerine çadır kurdum. Aslında kamp yaparak, daha çok keyif aldığımı söylemeliyim. Çünkü böyle bir şey burası için nadiren mümkün ve o fırsatı güzelce değerlendirebildim.

Instagram: https://www.instagram.com/motorumlanet/

Bu da kamptan bir kare

Emreerol, atillatopal9, ESGEL ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alp'cim buraya ne zaman geliyorsun? Özlettin kendini.

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp'cim buraya ne zaman geliyorsun? Özlettin kendini.
    burada direkt rusya'ya gidiyorum. iran'a gideceğim bir vakit tekrar gelirim
    www.motorumla.net

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada direkt rusya'ya gidiyorum. iran'a gideceğim bir vakit tekrar gelirim
    Hadi yolun açık olsun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    2017'deki turumuzda Derebaşı'ndan Soğanlı'ya çıkmıştık. 10 gün sonra çıkacağımız bu seneki tur programımızda da Soğanlı var. Ama duyumlardan dolayı tereddütteydik. Motosikletlerin 3'ü 1200 GSA ikisi 1200 GS Hafif motosiklet bir bende var. Zor geçeriz gibi.
    Senin dron çekimin bize ışık oldu Alp. Teşekkürler.

Yolun açık olsun...

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017'deki turumuzda Derebaşı'ndan Soğanlı'ya çıkmıştık. 10 gün sonra çıkacağımız bu seneki tur programımızda da Soğanlı var. Ama duyumlardan dolayı tereddütteydik. Motosikletlerin 3'ü 1200 GSA ikisi 1200 GS Hafif motosiklet bir bende var. Zor geçeriz gibi.
    Senin dron çekimin bize ışık oldu Alp. Teşekkürler.

Yolun açık olsun...
    Teşekkür ederim. Eğer hala bu şekildeyse geçmek eziyet olabilir. Alternatif bir yol daha var ama bu kadar heyecan verici değil.
    Guven bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Eğer hala bu şekildeyse geçmek eziyet olabilir. Alternatif bir yol daha var ama bu kadar heyecan verici değil.
    Duruma göre bakacağız artık. Her ihtimale karşı alternatif bir rota oluşturmuştuk. Kısmet diyelim.

Teşekkürler...
    inzell bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Honda CB125 E
    güzel içerik, izlerken bile geriyor beni şahsen.
    inzell bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    takipteyiz Alp reyiz

yani diyorsun ki hoççağalın ğidiyom beğn
    bak şimdi aklıma ne geldi, hakkını vermek lazım her video çekimleri olsun fotojeniklik olsun editlemesi olsun çok güzel amma velakin bir güzel şey var ki es geçilemeyecek derece de güzel... o da müzik seçimlerin iranda iran müzikleri, romanya da patlat bi roman havası...içinde bir tony gatlif yaşıyor sanki

yolun açık olsun kazasız belasız git gel...Allah, hırsıza nursuza hayırsıza denk getirmesin, getirirse de tuş getirmesin
    inzell bunu beğendi.

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takipteyiz Alp reyiz

yani diyorsun ki hoççağalın ğidiyom beğn
    bak şimdi aklıma ne geldi, hakkını vermek lazım her video çekimleri olsun fotojeniklik olsun editlemesi olsun çok güzel amma velakin bir güzel şey var ki es geçilemeyecek derece de güzel... o da müzik seçimlerin iranda iran müzikleri, romanya da patlat bi roman havası...içinde bir tony gatlif yaşıyor sanki

yolun açık olsun kazasız belasız git gel...Allah, hırsıza nursuza hayırsıza denk getirmesin, getirirse de tuş getirmesin
    ) oo eyvallah. tony reyizin izinde olmak bile güzeldir. bakalım bu yol neler getirecek, yine karışık işlerin içerisideyim
    www.motorumla.net

yol çok dar duruyor drone çekiminden mi kaynaklı acaba? O yolda 2 araç karşı karşıya gelse nasıl geçecekler anlamadım

Bazı yerlerde geniş alanlar var. Ancak oralardan geçişebilirler. Bi de virajlar geniş.

Ben geçen sene spacy Alpha ile geçtim. O kadar extreme bi yol değil bana göre. 1 serisi BMW bile gelmişti. Ama yine de doğası manzarası güzel.

Bence tehlikeli olan tarafı aşağı doğru inerken bu bozuk yol bitip asfalt başlıyor ya o kısım çok dar ve aşağıdan yüklü kamyonlar geliyor. Gaz kesme imkanı hiç yok kamyonların. Ve virajlar o kadar keskin ki aşağıdan araç geldiğini farkedemiyorsun iki üç yerde banketten aşağı attım motoru karşıdan kamyon gelince.

Mesela burası

Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol çok dar duruyor drone çekiminden mi kaynaklı acaba? O yolda 2 araç karşı karşıya gelse nasıl geçecekler anlamadım
    doğru mu bilmem ama 30-40 yaşındaki kamyonlarla geçerlermiş buralardan, tekerin biri boşta kalırmış bazen )
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)