Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ermenek Kampı (13-16 Haziran 2019)

  Motovento
  REKLAM ALANI
 1. #1
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Ermenek Kamplarımızı uzun zamandır severek yaparız. Serin ve güzel yer. Haritaya baktığımızda ortalarda yer aldığı için birçok ilden ulaşımı da kolay.
  Fakat iki yıldır ihmal etmiştik.

  Bu yılı kaçırmamak ve yaz mevsiminin başladığı şu günlerde serin bir bölgede kamp yapmak adına, tarihimizi koyduk ve düğmey bastık.

  Vakit geldi çattı, yükümüzü denkleyip hazırlığımızı bitirdik ve yola vâsil olduk.
  Karatay'ın rodajı henüz bitmemiş. Bakımı yapıldı. Rodajı yolda tamamlanacak.  Mete ile buluşacağım yere geldim. Mete, yeni aldığı motosikletiyle ilk kez uzun soluklu bir gezi yapacak.  Vakit kaybetmeden yola koyulduk. Antakya'da hava mis...  Kıcı'ya doğru tırmanırken, yukarıların biraz bulutlu olduğunu gördük.  Tepeye çıkınca durumun daha vahim olduğunu gördük.  Belen'e inerken şiddetli, bir yağışa girmiş olduk.  Yaz yağmuru ele geçmez aslında. Sıcak havada serin serin yol alırsın.

  Otoyola çıkınca işler değişti. Hava açtı.  Karatay'ın depo hacmi 7.8 LT. Yakıt için sık durmak gerekiyor. İlk yakıt için Erzin'de durduk.  Bu duruş bizim yakıtlar için.  Mıstık Usta'da sabah çorba molası.  Devam ile Adana'ya doğru yolaldık.  Ve Tarsus'tayız.

  Kızkalesi...  Silifke.
  Yakıtları aldıktan sonra bir miktar yağış oldu.  Sadece istasyona yağıyormuş. Az ileride yine yağış yok.  Mut Öncesi Ortaören'de herzamanki durak yerimiz Danyal'ın Yeri'ndeyiz. Kekikli, ayran ve gözlemeyle kendimize ziyafet çekeceğiz.  Manzara herzamanki gibi harika. Göksu normalde turkuaz rengi akar. Bugün yağışlardan dolayı rengi değişmiş.

  Mut ta yağışlı. Bir müddet istasyonda bekledik ama baktık ki duracağı yok, koyulduk yola.

  Mut Merkez'den henüz çıkmamıştık ki, yol boyu telefonla irtibatta olduğum Yücel bize yetişti.
  Tam bu sırada Mut Belediyesi anons geçmekteydi...
  -Bölgemizdeki şiddetli yağışlardan dolayı vatandaşlarımızın sel, su baskını, yıldırım çarpmasına karşı dikkatli olmaları...
  Bu anonsu duyunca dedim, papazı bulduk... (Bu lafın değişik versiyonları da var. Sizin hayal gücünüze bırakıyorum)  Neyse ki, Ermenek'e doğru dönünce yağış kesildi.

  Ermenek'ten 10 km. öncesine kadar kuru geldik.  Ama sonrasında yine sağlam bir yağışa girdik.
  Bu arada, 90 km.lik Mut-Ermenek Yolu neredeyse tamamen bitmiş. Güzel yol yapmışlar. Ardışık ve sert virajlar bitmiş. Sağlam zeminli, güzel asfaltlı açık virajlı bir yol ortaya çıkmış.

  Ermenek Baraj Gölü, dünyanın en büyük ikinci yapay gölü. Seyri herzamanki gibi enfes.  Nihayet kamp yerindeyiz.
  Alanya'lı sevgili dostlarımız Ersin, Fatih ve Zafer karşıladı bizi.
  Kamp yerinde yağış hafif.  Fırsattan istifade hızlıca çadırımı kurdum.  Arkasından bastırdı mubarek. Sundurmanın altına sığındık.  Ve fakat, bu havada, bu ortamda en sıcak görüntü işte bu... Dostlarla birlikte içilecek bir bardak demli çay, herşeye bedel.  Kamp yerini sis bastı. Daha da enfes oldu. (Bayılırım böyle havalara)

  Sis, adeta yağmura nokta koydu.  Sabah erken saatlerde yola çıkan İzmir'den Ateş ve Ayvalık'tan Devrim, kamp yerimize intikal ettiler.

  Çok özlemiştik. Sevgi yumağı oluşturduk.

  İlk ele aldığımız konu, Devrim'in yaratıcılığının eseri olan koruma demiri çantaları oldu.  Fulya da yetişti.

  Kampın ilk günü. Sayımız az. Toplamda 9 kişiydik.
  Sevgili Ersin'in arabasına doluşup Ermenek Merkez'e gittik. Akşam yemek işini bu şekilde halledeceğiz.  Ersin'lerin ilk geldiklerinde uğradıkları lokanta. Tavsiye üzerine girdik.  Arabaşı çorbası enfesti.  Yemek işini halledip kamp alanımıza döndük.  Sohbete muhabbete daldık tabii ki.  Geç saatlere kadar oturduk. Oldukça keyifliydi.

  Ertesi sabah (14 Haziran Cuma)
  Tatlı bir serinliğin yanısıra pırıl pırıl bir hava var.
  Bu kampımıza hava muhalefetini düşünerek gelmeyen çok arkadaşımız oldu. Ama ilk geldiğimiz saatler hariç, neredeyse yağış olmadı.  Kamp öncesi Ermenek Belediye Başkan Yardımcısı Fadime Hanım'dan bu konuda yardım istemiştim. Bize kamp alanında sabahları ücreti mukabilinde gözleme, çay, çorba yapacak bir ekip ayarlayacaktı. Sağolsun ayarlamış.
  Arkadaşlarımız erkenden işe başlamışlar.

  Ev işi gözlemeler hazır.  Enfes çorba da öyle.

  Kısa bir inceleme...

  Sabah serinliğinde keyifli muhabbetler.  Hele bir de işin içinde mis gibi sabah kahvesi varsa, değmeyin keyifimize.

  Öğleye doğru arkadaşlarımız kamp alanına gelmeye başladılar. Manavgat'tan Mehmet Karakaya ve eşi de bu arkadaşlarımızdan...

  İncelemelere devam.  Antalya'dan Özgür, ailesiyle birlikte geldi.

  Ermenek Selçuklu Otel Pazarlama Müdürü Savaş Bey ziyaretimize geldi. Kamp öncesi epey konuşmuştuk. Yüzyüze tanışmak istemiş.  Öğle gibi MuMi ve eşi Ceren de kampa dahil oldu.

  Benden sonra açığa kurulan ikinci çadır.  Gözler muhteşem...
  Kamp boyunca korumalığımızı yaptılar.

  Kılçık ve Turanbayburt Aileleri geldi.  Tabii ki Temir Ailesi de.  Daha önce Fadime Hanım'la konuşup programladığımız belediye ziyareti için Ermenek'e iniyoruz.

  Ermenek Belediye Başkanı sayın Atilla Zorlu makamında yoktu. Vekiliyle görüştük.

  Bu görüşmede Fadime Hanım da bizlere eşlik etti.

  Ermenek Belediyesi'ne bizlere gösterdikleri yakınlık ve yardımlarından dolayı teşekkür plaketimizi takdim ettik. Sağolsunlar onlar da bize, Ermenek'in tanıtımına yaptığımız katkılardan dolayı plaket sundular.

  Ziyaretimizi bitirip motosikletlerimizin yanına indik. Hatıra fotogafı çektireceğiz.  Kamp alanına dönüyoruz.  Akşam kamp ateşi için odunlarımız, Orman Müdürlüğü tarafından gönderilmiş. Çok teşekkürler.

  Bu arada...
  Kamp öncesi görüşmeler sonrasında Orman Müdürlüğü bize yakacak yardımı yapamayacağının yanında kamp ateşi de yakmamıza müsaade edemeyeceklerini söylediler. Gerekçe olarak yangın mevsiminde olduğumuzu öne sürdüler. Oysa ki biz her koşulda kamp ateşimizi kontrollü yakmışızdır.
  Neyse...
  Kamp alanında sorunu çözeriz demiştik. Olmadı kendi yakacağımzı kendimiz toplarız dedik.
  Biz ne yapacağımızı konuşurken Ersin, ''ben müdürlüğe gidiyorum'' dedi ve gitti. Bir saat sonra Orman Müdürlüğü kendi araçlarıyla bize yakacağımızı gönderdiler.
  Ersin'e ne yaptığını sordum ama, ''sorma'' dedi. Allah bilir adamları nasıl korkuttu...  Her geçen dakika kampımız şenleniyor.  kovboy03, Trombosit, ESGEL ve 2 diğerleri bunu beğendiler..


  Motosiklet Online
  Motomax
 2. #2
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Dünya küçüktür derler.
  Sevgili Berkay Ayberk'le 4 yıl kadar önce tanışmıştım. İstanbul'dan, Motto Akademi hocalarından.
  Gel zaman git zaman birdaha karşılaşamamıştık. Ermenek'ten geçiyormuş. Merkezde Mehmet Hoca ile karşılaşmış ve kampımıza iştirak etme kararı almış.
  Tekrar karşılaşmak kısmet oldu.

  Mehmet Hoca bize muz getirmiş.  Sevgili Devrim'in espri yeteneğine hayranım. Çok güldürdü beni. Mamafih motosikleti kesin düşmez.  Akşam yaklaştı. Kamp ateşi hazırlığımızı yapıyoruz.

  Gözlemeci İbrahim Usta'nın getirdiği masa sandalyeler çok işimize yaradı.

  Kemal'de şalama var. Kamp ateşini tutuşturmak bir dakika.

  Demiştim. Her geçen dakika keyif katsayımız artıyor. Koruklu Ailesi de kamp alanımızda.

  Yollarını gözlediğimiz iki arkadaşımız daha...
  dil Berk ve Ömer İstanbul'dan sabah yola çıkmışlardı. Akşamüstü yetiştiler.

  Kemal'in eseri. Çay böyle yapılır.

  Yemek hazırlıklarına başlanmış.

  Etrafa mis gibi kokular yayılmaya başladı.  Zekai, yakacağa takviye toplamış.  Koruklu'ların minikleri çekirdekten yetiştiler. Tam birer kampçı oldular.

  Akşamüstü alana sandalye ve masa takviyesi yapan gözlemeci İbrahim Usta bir ihtiyacımızın olup olmadığına bakmaya gelmiş sağolsun.

  Tam bir kamp havası esmeye başladı.

  Romantik saatler...

  Ertesi sabah (15 Haziran Cumartesi)
  Erken saatler. Henüz kamp uyuyor. Sevgili Fuat ve Songül, iş çıkışı bizimkileri de alıp bütün gece yol alarak kampa geldiler.

  Bu arada her sabah mıntıka temizliğimizi ihmal etmedik. Etraf tertemiz.  Gözlemecilerimiz işbaşında.  Ve güzel bir sürpriz daha.
  Güntekin'ler gelemeyeceklerini söylemişlerdi ama gece ani bir kararla yola çıkmışlar.  Yücel keşfe çıkıyor.  Çocuklar arkadaşlarını buldu. Mutlular.

  Pastalar Nazire'den.  Kamplarımızda herzamanki gibi enfes kahvelerimiz Eliza'dan.  Bizimkiler çadırdan şimdi çıkabildiler.

  Taşıyalım...  Sevgili Berkay Hoca müsaade istiyor. Gezisine devam edecek.  Yine görüşelim Berkay'cım...  Çay mı o Mutlu ?  Mehmet Hoca da müsaade istiyor.

  Zekeriya Başar Ermenek İHA muhabiri. Telefonla irtibata geçti. Bizimle röportaj yapmak için geldi.

  İşte bir güzellik daha.  Sevgili Turgay Antalya'dan kampımıza geldi.  Arkadaşlarımızın bir kısmı Zeyve Pazarı ve cıvardaki tarihi mağaraları gezmeye çıktılar.

  Bizim çocuklar yaman. Çadırlarını kurabiliyorlar. Şimdi de kamp ateşlerini kendileri yakmışlar.  Akşam ateşimiz için hazırlık tamam.

  Yarın yolculuk var. Şimdiden hazırlığa başlanmış.

  Bu arada röportajımızı verdik. Alanda olan arkadaşlarımızla hatıra fotografı çekiliyoruz.  Futbol saati.  ESGEL ve abeciMotoru bunu beğendiler.

 3. #3
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Antakya'dan Özal Çifti ve

  Sevgili Yalçın Bahadırlı kampa geldiler.  Bir sürpriz de Telli Çifti'nden.  Bu da sürpriz tabii ki. Alanya'dan Kerim geldi.  Herkes kendi aleminde. Sohbetler gırla.  İkindi saati hazırlığı.
  Kemal ve Mutlu, eşleriyle birlikte birşeyler yapmaktalar.  Şerife Hanım işbaşında

  Şu sıra hafiften çiselemeye başladı. Akşam yakacaklarımız ıslanmasın diye elbirliğiyle taşıdık.  Sağlamda.  Pankartımız başka işlere de yarıyor.  Bence kampın en büyük sürprizi bu. (İstanbul'dan geldi)
  Daha önce 2014'teki Karadeniz Turu'muzda Ordu'nun Ünye ilçesinde aynı sürprizi yapmıştı bize.
  Sevgili Sezi herzaman bunları yapıp bizi sevindiriyor.  Fokurdamaya başlamış. Enfes birşeye benziyor.  Diğer köşede başka bir şahaser var. Sarmaiçi (kısır) Arzu Hanım'ın ellerinde şekil buluyor.

  Bir buluttu, geçti gitti. Tekrar açık alandayız.  Hazır herhalde.
  (Sana da var Devrim'im)  Ellerine sağlık Arzu. Enfes olmuş.  Ellerine sağlık Şerife. Çorban enfes olmuş. (Kemal, seni unutmadım. Senin de ellerine sağlık)  Ucuz bulmuş, motora takarım diyerekten almış...  Afiyet...  Akşam yaklaştıkça herkesi bir yemek telaşı aldı.  Kampların vazgeçilmezi. Sucuklu yumurta...  Çayımız da hazır.  Tabii ki herkes birlikte yiyor. Ne güzel.  Misafirimiz var.
  Yücel'in işyerinden müdürü ailesiyle birlikte geçerken uğruyor.  Ateşleme zamanı geldi.  Ateş herzaman ilgi çeker. Hele hafif bir serinlik varsa.

  Hıdırellez geçti gerçi. Lakin yine de güzel.

  Bir yanık kokusu geldi ama, bilemiyorum artık.  Bisküvi ikramı.  Dolunay var gecemizde.  Çevreden...

  Keyiflenmeye başladık.

  Güzel oynadık...  Gecemize keyifle, neşeyle sonlandırdık.  Ertesi sabah. (16 Haziran Pazar)
  Bugün dönüşe geçeceğiz. Kimimiz 150, kimimiz 550, kimimiz de 900 km yol gideceğiz.
  Asli görevimiz aksatmaya gelmez diyerekten son mıntıka temizliğimizi yapıyoruz.

  Odunumuz tam manasıyla yetti.  Telli'ler gidiyor.  Toplanmaya başladık bakalım. Kamplarda en sevimsiz olay, toplanma zamanının gelmesi.

  Son kahvaltı.

  Vedalaşma zamanı.  Güzergah belirliyoruz.
  Motosikletler geldiği yoldan dönecekken, otomobiller Zeyve Pazarı, Abanoz Yaylası üzerinden gidecek.

  Of ki ne of...  Hazır olan arkadaşlarımız çıkıyor.

  Vedalaşma zamanı bizde.

  Hazırız.

  Hadi eyvallah.  Üç motosiklet birlikte çıktık.  Bu sefer gölde gezinti yapamadık. Belediyenin tekneleri henüz sezonu açmamış. İnşallah birdahakine diyoruz.

  Mut'a indik.  Fazlaca kirlenmişiz.  Silifke'de iken Yücel bize yetişti.  Devamla Kızkalesi ve,  Sıkıcı otoyol sürüşüne başladık.  Tarsus'tayız.

  Yakıtımızı alıp devam ettik.
  Mamafih koruma demirleri ayakları dinlendirmede işe yaradı.  Hatay topraklarındayız. Erzin...  Burada sevgili dostlarımız Adnan Teoman ve Önder Öğümsöğütlü ile karşılaştık.
  Önder Triumph Explorer 1200 Almış. Hayırlı uğurlu olsun Önder. Toplantıya tatlısıyla birlikte bekleriz.

  MuMi'ler ulaştı.  Devam ediyoruz. İlerisi kapalı gibi. Sıcak bölgedeyiz, yağarsa serinleriz.

  Yağmadı tabii.
  Belen'deyiz. Yemek zamanı.  Yemek sonrası hedef Antakya. Gazlıyoruz.  Antakya'dayız. Yoldaşlarla vedalaştık.  Ve başladığım noktada bu güzel geziye nokta koyduk şükür.  Toplamda 1053.9 km.yol yapmışız.  Bu güzel etkinlikte güzellikler adına katkı sağlayan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  Hepbirlikte nice güzel kamplara, gezilere diyoruz.

  Sevgiyle...
  EnvEng, Trombosit, ESGEL ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

 4. #4

  Üyelik
  26 Kasım 2017
  Şehir
  Sin City
  Motosikleti
  Yamaha MT-07
  Tekerlerinize taş değmesin. Nicesine, daha güzellerine hep birlikte gidin ve eğlenin.
  guven61 bunu beğendi.

 5. #5
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Tekerlerinize taş değmesin. Nicesine, daha güzellerine hep birlikte gidin ve eğlenin.
  Çok teşekkürler Angrypower.
  Cümlemize olsun inşallah...
  EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

 6. #6
  tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  27 Aralık 2005
  Şehir
  Rize
  Motosikleti
  CBR1000RR , SR500 , V200 SP
  Çok güzel bir buluşma ve kamp olmuş.
  Ellerinize sağlık
  guven61 bunu beğendi.

 7. #7
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Çok güzel bir buluşma ve kamp olmuş.
  Ellerinize sağlık
  Teşekkürler Tomass.
  EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

 8. #8
  Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  07 Nisan 2012
  Şehir
  İstanbul
  Motosikleti
  Honda NC700XA
  Güven abi, valla tekrar tekrar tebrik ediyorum.

  Tüm o anları fotoğraflamak ayrı, o fotoğrafları yüklemek ayrı, o yazıları tek tek yazmak çok ayrı. Hem de bu kadar fazla adetli olarak.

  Öncelikle tekerinize, sonrasında ellerine sağlık. Bir yerlerde denk gelmek dileğiyle.
  guven61 bunu beğendi.

 9. #9
  abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  13 Ağustos 2013
  Şehir
  İzmir
  Motosikleti
  Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
  Müthiş etkinlik, devamları da olsun biz de gelelim
  guven61 bunu beğendi.
  Motosikletimin üstü açık..
  https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

 10. #10

  Üyelik
  30 Temmuz 2016
  Şehir
  AFYONKARAHİSAR
  Motosikleti
  hero hunk
  Harika mutluluğunuz daim olsun en kotu ginleriniz böyle olsun
  guven61 bunu beğendi.

 11. #11
  mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  11 Mart 2012
  Şehir
  eskişehir
  Motosikleti
  Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
  Vay be gene çok güzel olmuş, tüm baba motorcular burada ,ne güzel bir ortam, hepinizede Eskişehir den selamlar
  guven61 bunu beğendi.
  - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

 12. #12
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Güven abi, valla tekrar tekrar tebrik ediyorum.

  Tüm o anları fotoğraflamak ayrı, o fotoğrafları yüklemek ayrı, o yazıları tek tek yazmak çok ayrı. Hem de bu kadar fazla adetli olarak.

  Öncelikle tekerinize, sonrasında ellerine sağlık. Bir yerlerde denk gelmek dileğiyle.
  Teşekkürler Emre'cim.
  İnşallah biryerlerde denk geliriz.

  Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Müthiş etkinlik, devamları da olsun biz de gelelim
  Teşekkürler AbeciMotoru.
  İnşallah diyelim.

  Alıntı birgünolacak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Harika mutluluğunuz daim olsun en kotu ginleriniz böyle olsun
  Amin Birgünolacak, cümlemizin en kötü günleri böyle olsun.

  Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Vay be gene çok güzel olmuş, tüm baba motorcular burada ,ne güzel bir ortam, hepinizede Eskişehir den selamlar
  Çok sağol Mesut Hocam.
  EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

 13. #13
  _alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  24 Ocak 2007
  Şehir
  Ankara
  Motosikleti
  VTX 1300
  Belli ki çok eğlenmişsiniz. Keyfiniz daim olsun
  guven61 bunu beğendi.

 14. #14
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Belli ki çok eğlenmişsiniz. Keyfiniz daim olsun
  Evet Alp, çok keyifli geçti.
  Teşekkürler.
  EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

 15. #15
  ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  08 Ağustos 2014
  Şehir
  Eskişehir
  Motosikleti
  benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
  iyi yapmışınız, biz de gezmiş gibi olduk.
  guven61 bunu beğendi.

 16. #16
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Alıntı ESGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  iyi yapmışınız, biz de gezmiş gibi olduk.
  Eyvallah Esgel.
  EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

 17. #17

  Üyelik
  26 Ekim 2017
  Şehir
  ünye/ordu
  Motosikleti
  Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
  Her zamanki gibi şahane bir gezi, şahane bir sunum. Yürekten tebrik eder bir ömür motosiklet üzerinde hayat dilerim..
  guven61 bunu beğendi.

 18. #18
  Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  14 Mart 2016
  Şehir
  Antalya
  Hakkını vermişsiniz yine Sıtkı Abi.
  İnsanın kendi memleketinde ki festivale gidememesi çok acı be, hele ki konu motosikletse...
  guven61 bunu beğendi.

 19. #19
  guven61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  06 Eylül 2005
  Şehir
  HATAY-ANTAKYA
  Motosikleti
  Crf 250 L
  Alıntı SRDR KTM 390 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Her zamanki gibi şahane bir gezi, şahane bir sunum. Yürekten tebrik eder bir ömür motosiklet üzerinde hayat dilerim..
  Çok teşekkürler Serdar.
  Geçen hafta Ordu'daydık. Onun da raporu yakında gelecek.

  Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  Hakkını vermişsiniz yine Sıtkı Abi.
  İnsanın kendi memleketinde ki festivale gidememesi çok acı be, hele ki konu motosikletse...
  Teşekkürler Metehan.
  EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

 20. #20
  ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  19 Eylül 2012
  Şehir
  Isparta
  Motosikleti
  cbf150 - cbr250 - cbf1000_07 - f650gs
  Abi senin motor kırmızı beyaz crf değilmiydi ya. Honda'dan güncelleme mi geldi ? Güzel gezi olmuş bu arada dolu dolu...
  guven61 bunu beğendi.


1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)