Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Baştan Sona Karadeniz (Birleştirildi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kl@vY€CiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba abi yolculuğunuz çok güzel geçmiş teşekkür ederim bizimle paylaştığın için ve de böyle güzel resimler çektiğin için Ben motorlara çok ilgi duyuyorum ve bu site sayesinde çok şey öğrendim çok yorum yapmadım ama çok okudum..Bu yıl öss ye gireceğim öss yi atlatınca motor almak çok istiyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    Alıntı Kl@vY€CiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abi yolculuğunuz çok güzel geçmiş teşekkür ederim bizimle paylaştığın için ve de böyle güzel resimler çektiğin için Ben motorlara çok ilgi duyuyorum ve bu site sayesinde çok şey öğrendim çok yorum yapmadım ama çok okudum..Bu yıl öss ye gireceğim öss yi atlatınca motor almak çok istiyorum..
    motorcu paylaşmaktır ne mutlu bana motor zevkimden az bir şey aşilamişsam inşallah kısa zamanda diledigin motora kavuşur sende özgürce gezersin
    istanbulmotoclub

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Resimler çok güzel ellerine sağlık hocam.Zati bayılıyorum şu Karadanize....
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler çok güzel ellerine sağlık hocam.Zati bayılıyorum şu Karadanize....
    gerçetnten karadeniz banbaşka doğasiyla insanlşarıyla bişeyler ekleyebilmişsem ne mutlu bana
    istanbulmotoclub

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    çok güzel olmuş gerçekten. paylaşım için teşekkürler.
    deniz ve doğa daha ne ister insan. bravo size
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    güzel bir gezi olmuş
    HELL FIRE

Motosikleti

Baştan Sona Kara Deniz (9)

BAŞTAN SONA KARA DENİZ (9)
    Samsun motosiklet kulübüne uğradık sevgili Timur
    Bizi karşıladı kulüp başkanı Orhan memişle samsun çıkişi görüştük gerçekten değerli kardeşimiz Timur da Orhan abı de buradan kendilerine selamlarımı iletır saygılarımı sunarım

FAKAT BEN SAMSUNA İNDİGİMDE ORTALIK ÇOK SESSİZDİ NEDENSE BİR GÜN ÖNCESİ DRAK YARİŞLARI MOTORCULAR YORGUN OLSA GEREK )))

ordan atamızın bandırma vapurunu ziyetetimiz

Orhan memiş ve ben samsun çıkışi sa olsun oraya kadar geldi bir çayını içtik gerçekten candan samimi bir dost kendisi bir gün önceden draklarda kaybettigi kupa ve birincilik üzüntüsünde amma kupayı yabancı almamişti )))))))) ordan sevgili dostum enduro culup ten şinası göktenle görüştük orduya geziye çıkmiş belki raslarızdedik ve yola çıktık

yollardan ilginizi çekecek görüntüler

,

ve yolda bir de ne olsun tam ordu girişindeyim sevgili adil kardeşim Giresunlu ordu girişi denk geldi beni yolda gördü tam olarak beni ardı bende yolda giderken tel açtim ve dediki nerdesin ordu girişi aaa ak dedi ben mavi arabayla yanından geçiyom ve o an geçti yüz yüze bu kadara olamaz hakini ödeyemem m t üyesi beni gezi boyu tel le olsun şahsen olsun yanlız bırakmadı buradan ona ve kardeşi ermeye selamlarımla ))))))))))

ve orduya girdim bundan sonrakı resimler bana acımı yeniden yaşatacak kimden bahsediyom diye soracak olursanız sevgili dostum baha kırca ben biliyorumkı o yaşasaydı bu güzel animizi yayınlamamı isterdi .
    istanbulmotoclub

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Güzel bır gezı olmuş.Allah kazalardan korusun.
    Rahmetli arkadaşımızı da anmış oldun.

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam abi bende seni misafir etmekten büyük zevk aldım... Baha abi acı kaybımız... Her zaman beklerim... Sakın teklif bekleme, kapım her daim açık...
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    gerçekten gezilip görülmeye değer yerler gitmek isterdim
    ]

melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    özlemişim memleketimi yaaaaa...süper bi gezi tebrikler.adil abi inş eylül de bnde gelcem.
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

Alıntı melihkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özlemişim memleketimi yaaaaa...süper bi gezi tebrikler.adil abi inş eylül de bnde gelcem.
    Gel Kardeşim... Sanada kapımız açık her zaman...
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    Alıntı Cyberm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam abi bende seni misafir etmekten büyük zevk aldım... Baha abi acı kaybımız... Her zaman beklerim... Sakın teklif bekleme, kapım her daim açık...
    krdeş teşkür edrem biliyorum gresun samsun ordu gerçeten güzel mekanlar buda motosiklet kullanmak ayrı bir zevk tatmayan bilmezz derim o yüzden şanslısın

Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten gezilip görülmeye değer yerler gitmek isterdim
    her motorcunun gidip görmesi gereken o kadar güzel mekanlar varkı anlatılmaz yaşanir
    istanbulmotoclub

Motosikleti

Baştan Sona Karadeniz 10

BÖLÜM 10
    BAŞTAN SONA KARADENİZ 10
    Ordu girişinde Pazar günü drak,larda birinci gelen ali kardeşimiz ve ikinci gelen alladin ağabeyimiz karşılıyor buradan emk ve misafir perverlikleri için çok ama çok teşekür ederim

değerli kardeşim bahanın yanına geliyoruz Allah rahmet eylesin bu yazılar beni zorlayacak o an tenere 660 bakımını yapıyordu beni görünce sımsıkı sarıldı sanki bir daha hiç sarılmayacakmış gibi dün gibi

ve hep beraber hanzade ye yemeğe gidiyoruz ve güzel bir yamaktan sonra sevgili dostum baha bizi bırakmıyor bende kalacak sin diyor tabi kıramıyoruz iyiki de kırmamişim

sevgili baha kardeşim öylesine sıkı bir motorcuyduki küçümsemeyen alaçak gönüllü ordunun veda ı iftarıydı evli ve iki çocuk babası olan kardeşim olabildiğince kendini motosiklete adamıştı nur içinde yatsın mekanı cennet olsun

gece sevgili dostum bahanın evinde kaldıktan sonra onun evin manzarasi ve motosiklet ruhu

işte böyle adamdı harbi motorcu idi salamdı gençti, yazik oldu çok yazik gerçeten bu yazıları yazarken duygullarımı ifade edemem ama baha olsaydı yaz dostum yaz derdi
    ve sabah oldu kahvaltıya endurocu 58 geldigini duyan geliyor sa olsunlar orduda dostum çok Mehmet ben allatin abi

kahvaltı sonrası çam başına dogru yol alıyoruz ben mesut, Şenol kardeş honda bayi ,ve allatın abı Karadeniz 2 in cisi

çam başın açıkmadan bir çeşmeden su içiyoruz yok böyle bir şey mutlaka gidin derim mükemmel bir yer bu arda çam başi merkezden 58 km zirve dag yolu bulutlarla aynı seviye diyebiliriz

ve alabildigi ne yeşillik alabildigin ce bol oksijen doğa bir harıka alladin ağabey ye soruyorum abı neden burada yaşamıyon diyor ki ben hep buradayım latif kiş da olsa çıkarım bu kadar yan

talı su motorcusu değiler kendileri salam motorcular endurolar coşuyor şaha geliyor

benim beyaz atım söz verdi gi gibi dere tepe enduro

enginlere sıgmıyor daga dogru çikiyoruz ama iniş islak bunşllar enduro her yerde salam kınalar

kasapta duruyor kendin pişir kendin ye bir mekanda güzel kuzu etlerini götürüyorduk valla güzeldi

çaycımız vesselam yakışıklı adam
    [IMG][/URL]URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2606/68bm2.jpg[/

işte ordunun en eski motorlarından biri ama sahibi ondan vaz geçmemiş çalışacak diyor

ve boztepeye sevgili dostum baha aladın abi mesut ben bir de arkadaş kay-tılıyo ordan güzel manzaralar

sevgil dostum baha ile bir animiz daha insanın içi gidiyor keşek hiç tanimasaydım

ordudan son olarak sevgili dostlarım Mehmet ,ve murat abım buradan slm saygılar

DEVAM EDECEK
    istanbulmotoclub

Motosikleti

Baştan Sona Kara Deniz 11

BAŞTAN SONA KARA DENİZ 11

Sonunda gresuna geliyor orda bizi m.t den Cyberm niklı arkadaşim adil biz karşiliyor ve direk acile götürüyor bunlar deli diyor )))) şaka şaka adil kardeşimiz gresunda İlaç mümessili hastane onun yani )))motorları oraya bırakıp arabasıyla bizi giersunu gezdiriyor buradan öncelikle adil ve kardeşi ermeye slm saygilarimla gerçeten ne kadar teşekür etsek az iyi insanlarla tanışmak beni mutlu ediyor

Akşam yemeginden sonra adil kardeş sizleri birakmam diyor ve eve gidiyor sabah olmasi için uyuyoruz ha adil sana bir şey diyecem tüpü açik unuttum haberin olsun kapat onu ))))))

Giresunlu motorcular gerçeten titiz insanlar bakın motora sokaktan her hangi bir motor

giresundan görüntüler

sevgili adil benim beyaz atıma binme teşfikinde bulundu baya bi yakıştı

sabah kahvaltıyıda beraber yaptık çok teklif etik ve adil kardeşimizi çok sevdik yanimizda götürmek istedik ama iş maalesef iş den dolayi gelemedi

sonra hayat çok güzelya bir aksilik çikaçak adil kardeşimizin arabası arıza yapınca bizz onu taşidik ))))))))))

Giresun kalesini ziyaret edip adil kardeşimizin yanına gidecez sanayiye kaleden görüntüler

sevgili Cyberm (adil) arabasını tamir ettirirken yaninda durup sohbet ediyoruz ve en kötü an ayrılık ani yollar bizi bekliyor önümüzde bir dünya macara var ne olacagı belli olmayan mütiş macaralar buradan sevgili mt üyesi Cyberm adil kardeşimize teşekür eder en kisa zamanda ist la bekleriz benim başim önde allahim melek gibi çocuk bu kadar iyi niyetli, temiz kalplı bir çocuk Allah her motorcuya böyle bir arkadaş nasip etsin slm saygılar giresuna

yollar ver elini Trabzon bekle beni Trabzon ben geliyorum endurocu 58

TABİKİ DEVAM EDECEK
    istanbulmotoclub

Abi Allah da bana her zaman sizin gibi dostlar nasip etsin... Kısada olsa sizi misafir etmek zevkti.. Ah bide araba bozulmasaydı neler yapcaktık ya ... Bu arada araba hala yapılamadı parça beklios İnşallah en kısa sürede görüşmek üzere

Motosikleti
    vespa et_4
    abi memleket işte süper ya...herkes gitsinnn

Motosikleti
    Alıntı Cyberm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Allah da bana her zaman sizin gibi dostlar nasip etsin... Kısada olsa sizi misafir etmek zevkti.. Ah bide araba bozulmasaydı neler yapcaktık ya ... Bu arada araba hala yapılamadı parça beklios İnşallah en kısa sürede görüşmek üzere
    CİDİMİSİN araba hala bozukmu yani benim tüpü açik birakmam gibi bişey olmuş
    ne demek senin gibi bir dosttu kazandigim için ben şanslıyim arizali parçayi söyle gönderteyim ist her şey için teşekürler

Alıntı melihkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi memleket işte süper ya...herkes gitsinnn
    sizin memleket başka valla
    istanbulmotoclub

Motosikleti
    vespa et_4
    Alıntı latif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CİDİMİSİN araba hala bozukmu yani benim tüpü açik birakmam gibi bişey olmuş
    ne demek senin gibi bir dosttu kazandigim için ben şanslıyim arizali parçayi söyle gönderteyim ist her şey için teşekürler

sizin memleket başka valla
    trabzona gittin demi?
    oralar daha baska bi güzel

Motosikleti
    tabiki gittim trabzona
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler