Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Bulgaristana Gittik - Gezisi Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    ula kızlar mızlar karıştırmayın ..
    valla sizin yüzünüzden evden kovacaklar haa.
    biz sadece tarihi turisttik ve kültürel bir gezi yapıcaz ..
    ne alaka kızlar filan ..
    ayıp ayıp duymamış oliimm
    [COLOR="Blue"]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE[/COLOR] [COLOR="Red"]Bizki ustasıyız vatan sevmenin...[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bildiğim kadarıyla ehliyetler yurt dışında geçerli değil bunun için bir evrak bir lisans felan almak gerekliymiş bu sorunu çözdünüzmü?

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla ehliyetler yurt dışında geçerli değil bunun için bir evrak bir lisans felan almak gerekliymiş bu sorunu çözdünüzmü?
    Doğru o yüzden Ehliyetlerimizin Bulgarca Yeminli Tercümesini yaptıracağız topiğin ön sayfasında yazmıştım. Veya uluslararası ehliyet alınıcak sınırda var. En son hatırladığım kadarı ile 182.YTL di galiba... Gerçi Yeminli Noter Tercümesi olan ehliyeti Bulgar Polisi kabul ediyor. Çünkü en son gittiğimde beni dönüşte çevirdiler ehliyet ve diğer evrakları istediler Triptik, yeşil sigort vs verdim ve Türk ehliyetimi uzattım bu ehliyet Bulgaristan'da geçmez dediler yada yanında Bulgarca Yeminli Tercümesi'ni bulundur diye ikaz'da bulunduktan sonra serbest bıraktılar. Ve beni oradan Ehliyet alabileceğim konusunda uyardılar çünkü benim oturumum var orada. Şimdi gittiğimde alıcam oradan ehliyet onların ki tüm dünyada geçiyor. Ehliyet bilgilerini ön sayfaya ekledim.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru o yüzden Ehliyetlerimizin Bulgarca Yeminli Tercümesini yaptıracağız topiğin ön sayfasında yazmıştım. Veya uluslararası ehliyet alınıcak sınırda var. En son hatırladığım kadarı ile 182.YTL di galiba... Gerçi Yeminli Noter Tercümesi olan ehliyeti Bulgar Polisi kabul ediyor. Çünkü en son gittiğimde beni dönüşte çevirdiler ehliyet ve diğer evrakları istediler Triptik, yeşil sigort vs verdim ve Türk ehliyetimi uzattım bu ehliyet Bulgaristan'da geçmez dediler yada yanında Bulgarca Yeminli Tercümesi'ni bulundur diye ikaz'da bulunduktan sonra serbest bıraktılar. Ve beni oradan Ehliyet alabileceğim konusunda uyardılar çünkü benim oturumum var orada. Şimdi gittiğimde alıcam oradan ehliyet onların ki tüm dünyada geçiyor. Ehliyet bilgilerini ön sayfaya ekledim.
    abim şinci sınırda 182 ytl verdikmi hemen uluslararası ehliyet alıyormuyuz yoksa bulgarda kullanmak içinmi evrakmı veriyorlar..
    hangisi güvenli yeminli tercümesimi sınırdan alınan evrakmı..
    bide pasaportu yarın alıcam ne zaman kime vericem vize için özelden olur buradan olur tel olur bi yardım..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim şinci sınırda 182 ytl verdikmi hemen uluslararası ehliyet alıyormuyuz yoksa bulgarda kullanmak içinmi evrakmı veriyorlar..
    hangisi güvenli yeminli tercümesimi sınırdan alınan evrakmı..
    bide pasaportu yarın alıcam ne zaman kime vericem vize için özelden olur buradan olur tel olur bi yardım..
    Arkadaşlar Topiğin ön sayfasına bir takım bilgiler ekledim. Onları okuyalım. Bence Uluslararası ehliyet almak çok ta gerekli değil Özellikle BG için Şahsen ben bugüne kadar almadım ve kesinlikle bir kuruş ceza da yemedim. Fakat bu gidişte yanımda Yeminli Bulgarca Tercümesini götürücem her ihtimale karşı.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    honda cg 125 titan
    Alıntı Alex-Bg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,
    Biz birkac gun once Karadeniz turumuzdan geri donduk. Mustafa (Musturaki) Istanbul'da cok misafirperver meyadana cikti! Ona cok tesekkur ediyorum. Biraz daha vakit oldugum zaman turumuz icin ayrintili anlatacagim.
    Simdi goruyorum ki, siz Bulgaristan'a ziyaret etmek niyetindesiniz.
    Ben Sofya'da bulunuyorum. Ziyaretiniz tarihleri ne?

Motorlarin dezenfekte icin para alinmiyor;)
    Ben Sumen tarafından Sofya'ya da gitmeyi düşünüyorum.Yollar düzgün mü?Ayrıca yollar güvenli mi?

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmi abiiii
    ben ben..
    ama o tarihlerde izmir gezisi var yaaa..
    (terooorrr sattım abi seniiiii)
    valla oturur aglarım...
    vize için ne yapıcaz bilgi lütfen..
    ne gerekiyorsa ok ben varım..
    abi inanmıyorum sana yaaa ben neolucam pekiii

banene yaa
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel yol olur valla..düşünmeniz bile yeter.ben durumu ayarlarsam geliyorum.kaçmaz yani :D

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel yol olur valla..düşünmeniz bile yeter.ben durumu ayarlarsam geliyorum.kaçmaz yani :D

Murat ben motoru sattım abı sanırm araba ıle gelıcem.. gelırsen matrak olur gıbıme gelıyor..
    selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleriz Abicim sen durumlarına bir bak.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Ehliyetim olsaydı kesin gelirdim,zaten Kırklarelinde yaşıyom şu an.Ama mecbur Kırklarelinden geççeniz.Orda sayın abilerime bi çay bi yemek ısmarlayabilirim herhalde
    Ayrıca çapkınlık yapmak isteyeni Moldovaya beklerim,İstanbuldan 1100 km falan
    Haa kesin tarih ne bellimi ??
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar ben pasaportumu bu aksam Rahmıye verdım vıze ıslemlerı ıcın...Hem de tanısmıs olduk kendısı ıle...Haydı hayırlısı..

Selamlar,
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben pasaportumu bu aksam Rahmıye verdım vıze ıslemlerı ıcın...Hem de tanısmıs olduk kendısı ıle...Haydı hayırlısı..

Selamlar,
    Ne yani beni daha önceden tanımıyormuydun? O kadar da gezilere gittik beraber.

Evet Arkadaşlar Pasaportlarınızı verirken arkası beyaz fonlu 2 adet de resim istiyorum. En geç yarın öğleye kadar pasaportları bekliyorum aksi taktirde yetişememe gibi bir durum söz konusu. Firma ile görüştüm Konsolosluğun bilgisayarlarında yeni yapılanmalar olmuş(Avrupa Birliği Çerçevesinde) ve şimdi vize onaylarının Sofyadan geldiğini ve bu yüzden işlemlerin uzadığını belirtiyor kendisi önceden 3 günde çıkan ekspres vize şimdi 5-6 günü buluyor diyorlar o yüzden biraz acele etmemiz gerekiyor.

Evet Vedat arkadaşımız da Pasaportunu getirdi, vize alınacak arkadaşlar haydi biraz çabuk olalım daha sizlere davetiye(Vize için) istiyeceğim Bulgaristan'dan.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Abı tanıyordum 600 f topıgındekı yakısıklı fotondan ama yuzyuze denk gelmemıstık Gercı aksam da cok karanlıktı Pasaportu verdıgım senmıydın?

lubof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tebrikler

Arkadaslar motosikleti olamayan bir motorsikletciyim (su anda yok)
    Aslen turkum ama 10 yıldır Bulgaristana gidip geliyorum .Su andada Bg de ikamet etmekteyim .Ben burada turk ehliyetimi kullanıyorum 6 aydan fazla kalmıyorsanız Tr ehliyetleri gecerli yasa gecen yıl degisti .her nekadar bazı KAT memurlari bunu bilmeselerde biraz dil biliyuor ve diretirseniz sorun yaartmıyorlar yinede konsolosluktanbilgi alabilrisiniz en yetkili guncel bilgiler onlarda 00-359-32-624020 filibe baskonsoloslugu.
    ayrıca St.zagorada ikamet ediyorum yardimci olabilecegim bir konu olursa memnuniyetle olurum .
    simdiden heppinize iyi yolculuklar

not:artık otelelrde ve motellerde yabancılara ayrı terlilere ayrı tarifeden uygulamada sonsa erdi.(gerci organizotor arkadas biliyordur ama sadec hatırlaak istedim )
    SANIRIM BÜTÜN BÜYÜ RÜZGARDA GİZLİ..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yukarıdaki arkadaş doğru sölüyo,Moldovada arkadaşlarım türk ehliyetlerini kullanabiliyolar sanırım bulgaristandada aynısı olduğunu duymuştum.Bir tek polis gıcıklğına ehliyetinizin gerçek olup olmadığını araştırmaya kalkar.O zamanda cebinizin bi köşesinde 10 dolar olsun problem kalmaz.Kesin kabul ederler.Tecrübeli abiler öyle diyodu
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

jantje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahh ahh kerşke bende gelebilsem ama o kadar tecrubem ve oyle guzel bı motorum yok sl 150 1 saat sonra şişer valla.. off oofff..

neyse bmw gs alınca sizle dünyanın öteki tarafına bile gelecegim

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı lubof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motosikleti olamayan bir motorsikletciyim (su anda yok)
    Aslen turkum ama 10 yıldır Bulgaristana gidip geliyorum .Su andada Bg de ikamet etmekteyim .Ben burada turk ehliyetimi kullanıyorum 6 aydan fazla kalmıyorsanız Tr ehliyetleri gecerli yasa gecen yıl degisti .her nekadar bazı KAT memurlari bunu bilmeselerde biraz dil biliyuor ve diretirseniz sorun yaartmıyorlar yinede konsolosluktanbilgi alabilrisiniz en yetkili guncel bilgiler onlarda 00-359-32-624020 filibe baskonsoloslugu.
    ayrıca St.zagorada ikamet ediyorum yardimci olabilecegim bir konu olursa memnuniyetle olurum .
    simdiden heppinize iyi yolculuklar

not:artık otelelrde ve motellerde yabancılara ayrı terlilere ayrı tarifeden uygulamada sonsa erdi.(gerci organizotor arkadas biliyordur ama sadec hatırlaak istedim )
    Lubof kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Şumen'e gelirsen görüşebiliriz istersen. Ehliyet konusunda dediklerine katılıyorum ve Kanundan da haberim yok fakat memur arkadaşlarla senin dediğin gibi aramda diyoloklar geçti ve bir sorun çıkmadı yine de biz her ihtimale karşı Bulgarca tercümelerini bulundurucaz yanımızda... Tekrar teşekkür ederim.

Ha bunu hic begenmeyecekler bulgar kizlar
    Alex Albatros-FB Arkadaşım çok şakacıdır. O yüzden kendisini yanlış anlamışsın sanırım. Kesinlikle kimsenin beğenmeyeceği birşey yapmayız amacımız sizlerin yaptığı gibi motorlarımızla güzel bir gezi yapmak ve sağ sağlim geriye dönmek başka bir amacımız yok... Üstelik kendisi bu geziye katılmaktan vaz geçti...

Alıntı jantje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh ahh kerşke bende gelebilsem ama o kadar tecrubem ve oyle guzel bı motorum yok sl 150 1 saat sonra şişer valla.. off oofff..

neyse bmw gs alınca sizle dünyanın öteki tarafına bile gelecegim
    Arkadaşım bu gezi hoşumuza giderse seneye daha büyük katılımla gitmeyi düşünüyoruz. Sen de ozamana kadar motoru büyütürsen bekleriz bizim kapımız herkese açıktır dileyen gelebilir.

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaslar,
    Biz birkac gun once Karadeniz turumuzdan geri donduk. Mustafa (Musturaki) Istanbul'da cok misafirperver meyadana cikti! Ona cok tesekkur ediyorum. Biraz daha vakit oldugum zaman turumuz icin ayrintili anlatacagim.
    merhaba alex sağ salim dönebildiniz demek keşke sizi daha güzel şartlarda ağırlayıp misafir edebilseydik eğer tekrar türkiyeye yolunuz düşerse bekleriz
    ve biz burdayız

SAYGILAR
    MUSTAFA

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar

Farketmez

Ha bunu hic begenmeyecekler bulgar kizlar

BİZ BEYENİLMEYE DEĞİL SİZLERİ GÖRMEYE GELİYORUZ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler