Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-42-

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    ÇANAKKALE
    Selam olsun tüm dostlara,
    Bu gün 23.03.2019 cumartesi sabahı, gezinin konusu : ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ
    Kendi adıma benim böyle bir organizasyondan haberim yoktu,ben sadece bir motosiklet festivali gibi bir organizasyon olarak düşünmüştüm, ama güzeldi, yeni yeni arkadaşlar tanıdım, yeni yeni dostlar tanıdım,aslında bu geziyi benim aklıma sokan YASİN ÖZEN’di, YASİN benim eskişehirdeki gezi arkadaşım ,aynı zamanda yollardaki arkadaşımdır,
    Havanın soğuk olabileceği endişesiyle ,ve yağışlı olabileceği endişesiyle başlarda ,bu geziye sıcak bakmadım, sonra kendi kendime iyi bir de sezon açılış gezisi olabilirdi diye düşündüm,
    Geziye bizim yol güzergahımızdan geçecek olan arkadaşlarla bir yol programı hazırladık,peki geziye kimler katılacaktı,en uzaktan gelen ISPARTA’dan TAHİR ÇAKMAK HOCAM , hoca diyorum kendisi (CAMİ İMAMI) olur.
    AFYONKARAHİSAR’dan AZİZ BİLGE ve EKREM ELBİR arkadaşımız, ESKİŞEHİR’den de biz YASİN ÖZEN ve ben MESUT ŞİMŞEK olarak beş kişi yola çıktık,BURSA’ da İSTANBUL’dan gelen diğer arkadaşlarla buluşup ÇANAKKALE’ ye doğru teker çevirecektik ve macera başladı. İşte yol haritamız

TAHİR HOCAM Isparta dan bir günönce eskişehire gelmiş ve bir yakınında misafir olmuş,dinlenmiş ve dinç olarak yola devam edecekti ,öylede oldu, YASİN le plan dahilinde Eskişehirin bursa istikametindeki opet akaryakıt istasyonunda sabah 06:00 buluşacaktık sonra yolda bozüyükte köfteci yusufta kahvaltı yapacak ve afyonkarahisardan gelecek arkadaşlarla buluşup yola devam edecektik,yolculuk buradan başladı,

Kahvaltıyıda yaptık afyonkarahisardan gelen arkadaşlarla buluşma gerçekleşti, sonra yola devam deyip düştük yollara,EKREM ELBİR ve AZİZ BİLGE arkadaşlarımızla kısa bir tanışma faslı istikamet bursa buluşma noktası ,buraya gelesiye kadar kıçımız dondu desek yalan olmaz herhalde ,hele birde sabah 04:30 yolla çıkan EKREM VE AZİZ’i hiç düşünemiyorum bile

Bursa oksijen tesislerinde istanbuldan gelen arkadaşlarla buluşmayı gerçekleştirdik,biraz mola verdikten sonra yola devam edeceğiz,

İşte, TAHİR ÇAKMAK HOCAM ,işin içinde TAHİR HOCAM da olunca daha bir emin yolculuk yapıyoruz ,tabi ŞEHİTLER DİYARI ÇANAKKALEYE motosiklet gurubumuzda bulunan TAHİR HOCAM gurubun iman gününü artırıyor, selam olsun TAHİR HOCAMA MAŞALLAH….

Geliyor mahşerin demir atlıları,

TAHİR HOCAM ve motoru, motoru küçük diyenleri duyar gibiyim lakin yüreği büyük adam vesselam,

YASİN ÖZEN arkadaşımız, Bu fotoğrafı çok beğendim ,çünkü ben çektim bu fotoğrafı,çokta mütevaziyim değil mi ,

BURHAN ve AZİZ,

SELAMİ ABİ ve KANKASI geliyor,

Bu fotoğrafta güzeldi, BURHAN arkadaşımız

YUSUF KESKİN , Allahtan egzosun susturucularını takmışda gelmiş,yoksa çok kafa ütülerdi çok,

AZİZ bu motorla ilk defa uzun yol yapıyor, motoru bu geziden 15-20 gün önce eskişehirden almıştık,

LAPSEKİ’ye geldik bir benzin istasyonunda ihtiyaç molası verdik, güzel bayrağımızı YASİN ÖZEN taşıyor,

MEHMET CAN ÖZDEMİR arkadaşımız ve EŞİ ,onlarda istanbuldan katılıyorlar bu geziye,

Beraber yolculuk yaptığımız gurubumuzun tamamının bir fotoğrafı

Ve çanakkaleye kazasız belasız geliyoruz, gurubumuzun istanbul ve diğer illerden gelen arkadaşlarla Çanakkale limanda buluşup hem tanışıyoruz hem sıcak sohbetler ediyoruz,

Serbest takılıyoruz burada yemek faslı ve biraz gezmece tabiki,

24.03.2019 Ertesi gün oldu, gece daha önceden rezervasyon yaptırdığımız otellerde kaldık, şimdi ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜNE katılmak için Gelibolu tarafına feribotla geçeceğiz, feribot sırası bekliyoruz,AZİZ BİLGE,EKREM ELBİR VE BEN,

Ve karşıdayız ecabatta, burası yıkılıyor ,her yer motorcu dolu, bu organizasyonu TÜRKİYE MOTOSİKLET PLATFORMU gerçekleştiriyor,

MEHMET CAN ÖZDEMİR VE EŞİ,

Bu yakışıklı arkadaş YUSUF KESKİN,

Feribot manzaraları,

Gurubun başkanlarından, METİN GÖLOĞLU,YASİN ÖZEN VE BEN,

ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜNDEYİZ,

Gurubun diğer başkanlarından ÜMİT ÇİLİNGİR, onunla daha önce tanışma fırsatını bulmuştum,çok efendi birisi,

TAHİR HOCAM buraya gelirken boş gelmemiş, daha önceden okunmuş KURANI KERİM HATMİ VE YASİNİ ŞERİF VE DUALARLA gelmiş buraya,ALLAH RAZI OLSUN TÜM okuyanlardan,ve TAHİR HOCAMIZ ŞEHİTRERE DUA ETTİRDİ VE HEP BERABER bizlerde bu dualara eşlik ettik ,ALLAH KABUL ETSİN,

İşte bu geziye eşlik eden tüm arkadaşlarımız ,bu geziye uzaktan ve yakından gelen herkese teşekkürler,

Bu fotoğrafları YASİN ÖZEN arkadaşımızın objektifinden alıntı yaptık,

İşte bence en güzel fotoğraf bu… teşekkürler YASİN ÖZEN.

ÜMİT ÇİLİNGİR VE ERCAN KIRAN ,ERCAN KIRAN lapsekili sağ olsun bize orada ev sahipliği yaparak çok yardımcı oldu,teşekkürler ve selamlar…

Yolumuz uzun,program bitti ve dönüş yoluna gidik, demir atların karnını doyuruyoruz burada,

Bursaya geldik, gelirken bursa oksijen tesislerinde buluşmuştuk, İstanbul ekibi ile şimdi yine bursada ayrılıyoruz,İstanbullular yoluna ,biz kendi yolumuza gece olduğunda ayaz çöktü iyiden iyiye,bitaraflarımız donacak yine,

Bu donduğumuzun resmidir karasal iklime gidiğimiz hemen belli oluyor -1,-2 gibi hava sıcaklığı seyrediyor,bu son fotoğraftı, gece eve vardığımda saat 01:30 civarıydı, ve hemen sıcak bir duş aldım ,afyonkarahisara gidecek arkadaşlara ALLAH yardım etsin,bu geziye tüm katılan dostlara buradan selamlar ve teşekkürler, sabırla bu gezi raporunu okuduğunuz için de sizlere teşekkür ediyorum, HAYAT GEZİNCE GÜZEL….
    kdiner, ESGEL, stubborn ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Sezon açılmış, metin başkan da orda, elinize tekerinize sağlık.
    mesut hoca bunu beğendi.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    kabul edin motosiklete başlamadan önce böyle olacağnı tahmin etmediniz amcalar

hayal edilen:

gerçekte olan:
    CrazyBullet, kovboy03, RoofRoof ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Çok güzel bi sezon açılışıydı,hayatımın gezisiydi,sağolun varolun
    Elbir ve mesut hoca bunu beğendiler.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Güzel ve anlamlı bir yolculuk olmuş .Sizlere Daha uzun yıllar tekrarı nasip olur inşallah
    mesut hoca bunu beğendi.

Elbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Mesut abi yazı için teşekkür ederim keyifle okudum.
    Bu organizasyon bana çok büyük tecrübe oldu
    Aziz abiyle baya bi donduk ama vallahi değdi seneye inşallah tekrar katılmak nasip olur.
    blueway2 ve mesut hoca bunu beğendiler.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Bidaki Sefere Artık Bu Sene Yaz Sonu Motor Alıcagım kısmetse Balıkesir/Erdekten Katılacağım
    mesut hoca bunu beğendi.

Asıl ben teşekkür ederim mesut hocam soğuk demedin ve beni yalnız göndermediniz. Çok güzel paylaşım olmuş eline emeğine sağlık.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Mesut Hocam bizlerle paylaştığın her gezi ve sürüş şöbiyetten daha da lezzetli oluyor. Deklanşörün, üslubun , insanlarla diyaloğun, kalemin, hepsinden
    önce gönlün o kadar muhteşem ki. Hiç bitmesin istiyoruz anlattıkların. Çanakkale zaten başlı başına bir destan. Bence İstanbul'un fethinden daha büyük bir hadisedir Çanakkale savaşı. Bu sene aslında çok niyetim vardı şehitlere saygı sürüşünde sizlerle birlikte olmaya. Yedinci ameliyatla çakışınca ümitler 2020 baharına kaldı . Nasip olursa Mart 2020 de inşaAllah. Yaradan kalbindeki sürüş arzusunu hiç söndürmesin. Her şey için binlerce
    teşekkürler. Selam, sevgi ve hürmetlerimizle.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezon açılmış, metin başkan da orda, elinize tekerinize sağlık.
    eyvallah kardeşim,sezonu kazasız belasız açmış bulunuyoruz,yeni arkadaşlarla tanışmak nasip oldu ,hepside 10 numara insanlardı,teşekkürler.
    kdiner bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Artık Yok...
    tanıdık yüzlerde gördüm ihtiyarlamışlar koca yürekli adamlar.. selam olsun herkese çok güzel gezi olmuş.. cbf150 tunning grubu galiba..
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabul edin motosiklete başlamadan önce böyle olacağnı tahmin etmediniz amcalar

hayal edilen:
    https://bikersdatingblog.files.wordp...-date-w724.jpg

gerçekte olan:
    https://i.postimg.cc/0NDKVnYc/DSCN9052.jpg
    Biz hayallerle yaşamıyoruz, böyle bir ortamda olacağımızı biliyorduk zaten ,yeni dostluklar edindik ,yeni arkadaşlarımız oldu,git gel 1000 km yol yaptık , biz güzel bir ortam için daha çok yol gideriz,selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Çok güzel, dolu dolu paylaşım. Elinize sağlık.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Versys650
    Çok güzel gezi olmuş maaşallah sizlere.

Eskişehir konum olarak çok güzel bir noktada, Üniversite hayatım orada geçti o zamanlarda motorsiklete başlamadığıma çok pişmanım, geç kalmışız biraz.

Tekerinize taş değmesin, nice güzel gezileriniz olsun.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

Motosikleti
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ve anlamlı bir yolculuk olmuş .Sizlere Daha uzun yıllar tekrarı nasip olur inşallah
    Teşekkürler arkadaşım,bizim için de güzel bir sezon açılışı oldu, inşallah kazasız belasız bir sezon geçirmek dileğiyle, Eskişehir den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi sezon açılışıydı,hayatımın gezisiydi,sağolun varolun
    Eyvallah Aziz, Allah sağlık verdiği sürece daha çok gezeriz, selamlar ��️

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı Elbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut abi yazı için teşekkür ederim keyifle okudum.
    Bu organizasyon bana çok büyük tecrübe oldu
    Aziz abiyle baya bi donduk ama vallahi değdi seneye inşallah tekrar katılmak nasip olur.
    Selam Ekrem ,dediğin gibi ne kadar yol o kadar tecrübe demek, güzel oldu,senin gibi iyi arkadaşlarla tanışmak büyük şerefti,daha nice yıllara beraber gideriz inşallah, Eskişehir den selamlar
    blueway2 bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    hero hunk
    Soğuktan ve tecrübesizlikten dolayı ben gelemedim herhalde doğru karar vermişim. Yoksa motorun üzerinde donardım.....
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut Hocam bizlerle paylaştığın her gezi ve sürüş şöbiyetten daha da lezzetli oluyor. Deklanşörün, üslubun , insanlarla diyaloğun, kalemin, hepsinden
    önce gönlün o kadar muhteşem ki. Hiç bitmesin istiyoruz anlattıkların. Çanakkale zaten başlı başına bir destan. Bence İstanbul'un fethinden daha büyük bir hadisedir Çanakkale savaşı. Bu sene aslında çok niyetim vardı şehitlere saygı sürüşünde sizlerle birlikte olmaya. Yedinci ameliyatla çakışınca ümitler 2020 baharına kaldı . Nasip olursa Mart 2020 de inşaAllah. Yaradan kalbindeki sürüş arzusunu hiç söndürmesin. Her şey için binlerce
    teşekkürler. Selam, sevgi ve hürmetlerimizle.
    Selam Ali abi, ilgin için teşekkürler,sezonu böyle bir etkinlikle açmak güzel oldu,hem şehitleri ziyaret etmiş olduk ,hem bir kış boyunca biriken kurtları döktük, kazasız belasız gittik ve geldik,yeni yeni arkadaşlar edindik, çok güzel vakit geçirdik, Eskişehir den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı Yasin ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl ben teşekkür ederim mesut hocam soğuk demedin ve beni yalnız göndermediniz. Çok güzel paylaşım olmuş eline emeğine sağlık.
    Eyvallah Yasin , ne demek , güzel bir gezi oldu,
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    yolunuz da bahtınız da açık olsun inşallah.........
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bidaki Sefere Artık Bu Sene Yaz Sonu Motor Alıcagım kısmetse Balıkesir/Erdekten Katılacağım
    Bekleriz , katılım çok yüksek ti,ortam 10 numara idi, Eskişehir den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanıdık yüzlerde gördüm ihtiyarlamışlar koca yürekli adamlar.. selam olsun herkese çok güzel gezi olmuş.. cbf150 tunning grubu galiba..
    Teşekkürler arkadaşım,evet CBF 150tuning gurubu olarak katıldık bu gezi ve etkinliğe,hem sezon açılışı yaptık ,hem dostlarla bir araya geldik,eve dünün gençleri bu günün orta yaşlıları oldu , hayat yaşamaya değer,hayat gezince güzel
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, dolu dolu paylaşım. Elinize sağlık.
    teşekkür ederim,seferihisara selam olsun.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)