Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Qute ile Türkiye Turu | 10.000 km - 60 Gün

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2016 baharında İstanbul'dan başladığım yolculuğuma ait tüm videoları bir araya derledim. Arada eğlenceli görüntüler var.

fz6_fazer, sheriff87, potasyum ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bajaj için hayak kırıklığı "qute gelmiş" bir model

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Türkiye turu yapmak için seçilebilecek en son araç budur herhalde.
    inzell bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bölünmüş yollarda ne küfür yemiştir bu araba :D o kısımlerini hep silmişşindir

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj için hayak kırıklığı "qute gelmiş" bir model
    hiç tutulmadı galiba, piyasada göremiyorum

Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye turu yapmak için seçilebilecek en son araç budur herhalde.
    bence tecrübe açısından güzeldi, kendine has avantajları da vardı hatta yolda olmanın her türlüsü güzel.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bölünmüş yollarda ne küfür yemiştir bu araba :D o kısımlerini hep silmişşindir
    sildiğim bir tane bile küfür yok
    www.motorumla.net

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Motosiklete bile yetmeyen motoru arabaya koymuşlar.bari 250 lik motor koyunda idare etsin.Bu hintliler boşuna fakir kalmamış

Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete bile yetmeyen motoru arabaya koymuşlar.bari 250 lik motor koyunda idare etsin.Bu hintliler boşuna fakir kalmamış
    güçlü motor tehlikeli olabilirdi bu araçta
    www.motorumla.net

Motosikleti
    R25
    Bundan olsa olsa tüpçü yada sucu arabası olur. Ptt çalışanlarına versinler evrak dağıtsın adamlar 200 cc nedir

Motosikleti
    Artık Yok...
    hindistanın ekonomik koşulları alım gücü çerçevesinde çözüm yolu olarak üretilmiş bir vasıta hikayesini yapılış amacını okumuşdum bir yerdede tam unuttum.. kabaca hindistan'da aileler motorla geziyor 3 kişi hatta 5 kişi.. kazalar oluyor ölümler oluyor.. hindistan hükümeti sanırım yanlış hatırlamıyorsam yerli firmalardan hemen hemen her hintlinin satın alabiliceği uygun yollu bir vasıta istiyor bajaj da bunu üretiyor... üstü kapalı iş görmelik bir alet..

Mantığını anlarsanız aleti yadırgamassınız hatta saygı bile duyulur çünkü keyfi üretilmemiş ihtiyaca cevap olarak üretilmiş.. ama türkiye için geçerli bir nedenmidir tartışılır..

şu olsaydı belki daha çok satardı türkiyede.. kalite seviyesini yükseltselerdi en azından bir smart kadar olmasada onun yarısı kadar içine bindiklerinde insanlar bir arabaya bindiklerini hissetselerdi birde uygun yollu bir fiyatı olsaydı şu ankinden çok daha fazla satardı..

şu anki haliyle türk insanına hitap eden bir araç değil bence.. cümlemin başından beri dikkat edilirse hiç araba demedim..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hindistanın ekonomik koşulları alım gücü çerçevesinde çözüm yolu olarak üretilmiş bir vasıta hikayesini yapılış amacını okumuşdum bir yerdede tam unuttum.. kabaca hindistan'da aileler motorla geziyor 3 kişi hatta 5 kişi.. kazalar oluyor ölümler oluyor.. hindistan hükümeti sanırım yanlış hatırlamıyorsam yerli firmalardan hemen hemen her hintlinin satın alabiliceği uygun yollu bir vasıta istiyor bajaj da bunu üretiyor... üstü kapalı iş görmelik bir alet..

Mantığını anlarsanız aleti yadırgamassınız hatta saygı bile duyulur çünkü keyfi üretilmemiş ihtiyaca cevap olarak üretilmiş.. ama türkiye için geçerli bir nedenmidir tartışılır..

şu olsaydı belki daha çok satardı türkiyede.. kalite seviyesini yükseltselerdi en azından bir smart kadar olmasada onun yarısı kadar içine bindiklerinde insanlar bir arabaya bindiklerini hissetselerdi birde uygun yollu bir fiyatı olsaydı şu ankinden çok daha fazla satardı..

şu anki haliyle türk insanına hitap eden bir araç değil bence.. cümlemin başından beri dikkat edilirse hiç araba demedim..
    bunu bilmiyordum ama çok mantıklıymış. hindistanda bir motosikletlinin hayatta kalması bence oldukça zor. üzerine bir de ailecek binildiğini düşününce...
    www.motorumla.net

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    inzell youtuber olmuş haberimiz yok :(
    inzell bunu beğendi.

) yok ya olamadım da. konuşanı makbulmüş

Burda bir tane , pideci de vardı Tekirdağ/kapaklı canan usta pide , paket için almışlardı , yokuşu olmayan dün düz ovada olan ilçe .

Burda bile iş yapmadı , motor a ile dagıtım yapıyorlar , belli bir süredir görmüyorum.

Paket e bile iş görmedi .

Göt kadar ilçe ,yokuş yok , bir şey yok.

Bu tr de hiç bir yerde iş yapmaz .

Ha 3 bin TL ye verirler ise o başka

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Açıkcası video hoş olmamış biraz inceleme videosu gibi yapsaydınız kullanmadan önce kullanırken ,tur bitince vs. konuşsaydınız sadece müzikle ancak kafa ağrıtıyor. Araç hakkında hiç detaylı bilgi yok. Bence sadece Türkiye tanıtım filmi gibi olmuş

Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası video hoş olmamış biraz inceleme videosu gibi yapsaydınız kullanmadan önce kullanırken ,tur bitince vs. konuşsaydınız sadece müzikle ancak kafa ağrıtıyor. Araç hakkında hiç detaylı bilgi yok. Bence sadece Türkiye tanıtım filmi gibi olmuş
    Tanıtım filmi gibi zaten. Detaylı bilgi istersen blogda uzuunca var.
    www.motorumla.net

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) yok ya olamadım da. konuşanı makbulmüş
    cok da zor degil hani. mt de paylaşmak para kazandırmıyor
    birGarip..

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok da zor degil hani. mt de paylaşmak para kazandırmıyor
    reklam getirileri kapalı valla youtube'u portfolyo niyetine kullanıyorum daha çok
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)