Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1900 model araba koşusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Haftasonu Londra Brighton arası 1900 model arabaların katıldığı turu izleme fırsatı buldum. Buharlı makinelerden elektriklilere kadar 1890lara dayanan araba ve motosikletler vardı. Hepsini yolda yürürken görmek ve seslerini duymak ise apayrı bir keyif veriyor. Organizasyon açısından da harika olan bu etkinlikten çektiğim videoları bir araya getirdim.

Keyifli seyirler.

Lucas, computeus ve mavellen bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Eline sağlık ama çoook az olmuş... Yakında olmak bambaşkadır eminim. Saatlerce seyredebilirim.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    vay be, benim dertlerime bak, birde şu dünya keyfine

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keyif abidesi adamlar ya =)

canlı izlemek baya keyiflidir :(

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VroomOn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Haftasonu Londra Brighton arası 1900 model arabaların katıldığı turu izleme fırsatı buldum. Buharlı makinelerden elektriklilere kadar 1890lara dayanan araba ve motosikletler vardı. Hepsini yolda yürürken görmek ve seslerini duymak ise apayrı bir keyif veriyor. Organizasyon açısından da harika olan bu etkinlikten çektiğim videoları bir araya getirdim.

Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=gB2ztW2QsPA
    Seni blogdan takip ediyorum.Güzel yerlere gidiyorsun.Motorda on numara zaten gitmem demiyor.

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni blogdan takip ediyorum.Güzel yerlere gidiyorsun.Motorda on numara zaten gitmem demiyor.
    Takip için teşekkürler. Elimden geldiğince blogta ve burada birşeyler paylaşmaya çalışıyorum. Beğeniyorsanız ne mutlu bana.

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık ama çoook az olmuş... Yakında olmak bambaşkadır eminim. Saatlerce seyredebilirim.
    En büyük mesele zaman bulup evde video ve yazıları hazırlamak. Zaman bulduğumda çoğunlukla da motorla dışarı çıkmaya veya sosyalleşmeye çalışıyorum yine bu işlere zaman kalmıyor

Daha önceleri uzun videolar hazırlıyordum. Fakat izlenme oranları çok düşük olduğu için verdiğim emeğe pek değmiyor. Zaten bu işte pek de iyi olduğum söylenemez. Artık hazır şablonlarla 1 dakikalık videolar hazırlıyorum. En fazla 1 saatimi alıyor bu tarz videolar. Benim için daha rahat oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)