Selamlar geçen takip edenler bilir Kurban bayramında CBF 150 ile 2.5 günde 2500 km yakın yol yapmıştım 21 saat motor sürmüştüm
Gittiğim rota D-915 idi o zamanlarda TransAlp vardı fakat rotanın zorluğundan CBF i seçmiştim ve o rotaya yine yalnız gidecek olsam CBF ile giderdim bu notları yazdıktan sonra Salda Gölü gezime geçiyorum D-915 rotamı paylaştığım Ali abi benim 3 yıl kullandığım TransAlpin sahibiydi Beni davet etti bende kıramadım kendisini Rotayı çevirdim Salda Gölüne
Siz gezginlerin bilmesi gereken bazı notları * işareti ile belirtiyorum

Sayfamdan da kişisel görüş ve yorumlaramı ulaşabilirsiniz
https://yoldabirivar.wordpress.com/

Salda Gölünde ilk hedefim Türkiye nin maldivleri dedikleri plajı idi Buraya giriş 2 TL harika bir manzarası var

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Ali Abiyle buluşmaya Yeşilova Halk Plajına tekeri çeviriyorum
*Yeşilova Halk Plajı Karavan ve kampçılar için bir çok olanağa sahip elektrik,duş ücretsiz wc,kafeteryalar gibi
*Göle girdikten sonra mutlaka duş alın Su durağan olduğundan enfeksiyon kapan kişi sayısı oldukça fazla Birçok duruma göre büyük büyük tuvalet yapanlar dahi görünmüş bunu Ali Abi de söyleyince anlatılanların şehir efsanesi olmadığına kanaat getirdim
*Son popülerlikle birlikte çok kalabalıklaştı bayram seyran günlerinde bunu göz önünde bulundurun
*Su seviyesi her yıl ciddi oranda azalmakta

Ali Abi benim 3 yıldır dağ,dere,tepe,viraj,toz,duman gezdiğim TransAlpin 2 yıllık sahibi ve birkes olsun servise uğramamıştır
Kendisi forum,paylaşım sitelerinde görülmeyen profesyonel avcı ve gezicilerdendir Ali Abime burdan selamlar
TransAlp Kardeşliği...

***TransAlp kardeşliği bahane önemli olan Sattığı maldan ve aldığı maldan memnun olan İnsanların kardeşliği
İyi bir motor almaktan daha çok mutlu etti beni iyi bir motor satmak...***

Geceye yakın ben kampımı atıyorum Ali Abi gece geleceğini söylemişti Elleri dolu yemeklerle içeceklerle geldi
Yoğun ısrarı varda evinde yatıya ama ben Çadırda geceleyip gündüzleyen bir adamdım

Çok fazla yazıp çizmeyeyim kişisel görüşlerim Yolda biri var Sayfamdan okuyabilirsiniz Yalnızca şunları söylemek istiyorum
Efendim 1 gece kamp için o kadar yol tepilir mi?Deli misin?Bazısı da D-915 bu ve diğer yalnız gezilerimi okuyunca deli misin diyorlar Altını çizerek söylüyorum ki bence siz Crazy siniz Nasıl olursa haftanın 5,6 günü çalışıp bir gününüzü halı saha maçlarına,derbi maçlarına,kahvede okeye,piştiye,düğünlere,derneklere harcıyorsunuz ki ben evliyim çocuk babasıyım ama çok şükür boş günümü geziyorum tv karşısında oturamam ki evimde tv yok
Herkese bol maceralı gezi ve kamplar