Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

[MT - İstanbul] 06 Agustos / MT Riva Öğümce Köyü Gezisi Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI

ARkadaşlar,Gezi gerçekten harikaydı.REsimlerde çıkmayan ,satırlarda ismi telaffuz edilmeyen ama çok emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.
    İsim konusunda biraz özürlüyümdür,sür 1;ü lisan edersem affola.
    Savaş her ne kadar sucuklar için kanının son damlasına kadar mücadele etsede içindeki yumuşak kalbe yenilerek Fix menücülerle sucuklarını paylaşarak müthiş bir imsamlık dersi verdi.BEn gördüm,Tuğrul ile oktay bir köşeye geçmiş bu duygulu manzara karşısında gözyaşalarını tutamayıp gizli gizli ağlıyorlardı. Yalnız Tuğrulunu elindeki "mağmanın dış yüzeyi" olarak tanıttığı taşa pek bi mana veremedim. Acaba dedim sucuklara niyetlenenleri kovalarken taş yanlışlıkla oktaya falan mı geldi? yoksa sucuklar gitti diye mi ağlıyor?

Tuğrul, Gerçekten neşeli insanın biri. Her ne kadar Chopper ile cruiser arasındaki farkı acı bir şekilde öğrenmiş olsada, hayatın acılardan ders alarak yıkılmadan ayakta durmuş bir insan. Neşeli muhabbetleriyle oldukça keyiflendirdi.

Devilfire ise hoş bir çifttiler. Yani oktay her kızın hayal edeceği bir erkek rolundeydi. Yengemiz gel diyo geliyo,git diyo gidiyoSalata ,yemek işlerinden de anlıyor( Maşallah! )

Birde sürücü eğitminimiz vardı.1 saatlik uykuyla o kadar yola gelmeyi göze almış. Kendisi motosiklet aşkının yaşayan bir emsalidir

Birer birer herkesi anlatamayacağım. Farklı ortamlardan farklı insanlar.Belki herşeyleri farklı. Ama hepsimiz iki teker sevdalısı. Bilmiyorum siz hiç düşündünüzmü daha önceden,fakat ben daha önceden muhabbetim olmadığı hiçbir insana bu kadar çabuk ısınabileceğimi düşünemezdim. Herbirinize teker teker teşekkür eder,iyi günler dilerim.sürçü lisan ettiysek affola.

Sevgili Tuğrul kardeşim,Makinadaki resimlerini en kısa zamanda sitede görmek isteriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    bu gezi cidden diğerlerinden daha sıcak ve renkliydi..
    sanırım bunda aramıza yeni katılan arkadaşların da rolü büyük..
    tekrar aramıza hoşgeldiniz..
    en yakın zamanda görüşmek üzre
    Ducatista:)

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı
    yani damla bence bu yakınlaşma ve sıcaklık benim getirdiğim sucukların etkisyle oluştu ne bereketli sucuklarmış kardeşim maşşallah herkeze yetti...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yönetim uyuma üyelerine sahip cıkkkkkkkkkkkkkkk bu tür organizasyonları destekliyor ve devamını bekliyorum bu tür organize olayların ilerde cok büyük faydalarını göreceğiz insanlar bu gezilerde daha iyi kaynaşıyo o bunun adamı şu bunun adamı muhabeti bakın göreceksiniz bu şekilde sona erecek yeterki yönetim bu şekilde davranışlara devam etsin, resimlerinden tanıdığım ve acıkcası pek hoşlanmadığım modlarların (resimlerde iyi cıkmamışlar) aslında hepsi pırlanta gibi cocuklar olduğunu gördük
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Yine süper bir geziydi
    Bu geziyi organize eden Erhana (skullhunter)
    Mangalda sucuk ekmek zevkinden mahrum etmeyen savaş ( savasxxl) abiye
    Sabah ki kavvaltıda ve yolda her yerde yolculuk ettiğimiz
    Early riders gurubundan Serdar (Serdark) ,yasemin (Jasmin) ve murata (Rüzgarınoğlu)
    Sonradan tanıdığım güzel insan desparados (ve dünyanın en kıymetli hazinesi küçük desparados (Sağlam arkçı ), yeni early riders üyesi fevkalbesher e
    Herzamanki gibi dostuklarını sıcak kanlılıklarını gösteren Thai ( Ziya ) Gelişim ibrahim ve arkamızı kollayan paşama (alican) ve diyer ismini ve nikini hatırlayamadığım tüm MT arkadaşlarıma çoooook teşekkurler
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

tyryaky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman 400 BURGMAN 650CC
    güzel iyi eğlenmşişsiniz siyaah tişort çok hoşuma gitti insan nesli en sonda motosiklet

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    şş resimler neree aloooooooooooo
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı
    direkt üstüme alındım
    teşekkür ederim

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    beni artçı olarak alan Gelişim İbrahim abime tekrar teşekkürler
    organize süperdi haftasonu stres atdım fazlasıyla özellikle paintball ekibimiz süperdi
    ve netde yazıştığım kişilerle tanışma fırsatı buldum
    akşam beni Beykoza kadar bırakan Hande ve Özge'ye tekrar teşşekkür ederim
    umarım gene aranızda olurum
    (askerde olunca 1 hafta sonra cevap yazarsın işte böyle )
    ERASER WİLL COME BACK

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Rica ederim Aydın'ım ne demek;Yalnız seni bırakan handan ve özlem değil Hande ve Özge...Düzenle çabuk onlar duymadan
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

arkadaşlar riva öğümce gezisi sanırım mt nin en iyis gezisi idi ama gelemeyenleride düşünseniz dioruz
    hadi yeni riva öğümce organizasyonu nerede, yaz bitmedennn
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler