Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mini Belgesel: Transfăgărășan Highway (DN7C)

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 cc olayını bilmiyordum ben valla buraya bajaj boxer ile de gitmiştim zamanında. küçük cc çok sempatik oluyor koca koca adv'lerin yanında.

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil, yol , goruntu, muhteşem.

Kafa dinleyip tam olarak dünyadan uzaklasabilirsin, huzur var ve tam yukseklerdeyken yol korkma diyor adeta 'ben burdayım.'

Çadirda ve evindesin, bi nevi bilmediğin yerlerde güvendesin. . Yan tarafta motor duruyor yalnızlıktan insanların içine karışmak istersen işte sana 'emniyet'..

Yasanacak en guzel anlardan biri gibi adeta istemesen bile tadini cikarmissindir;) Video ve müzikleri dahil başlığa yakışır tadda olmuş..
    teşekkür ederim karpatlar tam dediğiniz gibi bir yer gerçekten.

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kar yağdığı için asfalt maalesef nanay. O Güzergahta Transalpina'yi tek geçerim. Fakat Transfagaraşanın ortamı gerçekten harika, doğal yaşam, bol oksijen ve ayıcıklar... Ben de zirvede 1 gece kamp atmıştım.. Gece milyarlarca yıldız çok keyifli idi.. Tek sorun, rakım çok yüksek olduğundan oksijen az, ateş yakamıyorsunuz

Buda benden bir anı olsun;

https://resmim.net/f/p9qrke.png
    bizden birilerinin kamp yaptığını görmek sevindirici
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Çok güzelbir gezi olmuş doğa harika inşallah bize de nasip olur
    inzell bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mu yani cevabin ?
    Al benim motoru hatta motorlardan birini git gel demiyorsun da, sırtında motoru geçir sınırdan diyorsun. Kınıyorum...
    Aşk olsun bro simdi kalbimi kırdın, söylememe gerek mi var, vereyim vekaleti defol git nereye istiyorsan

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk olsun bro simdi kalbimi kırdın, söylememe gerek mi var, vereyim vekaleti defol git nereye istiyorsan
    Öyle malla mülkle alakalı, akçeli işlerle ilgili tek başına karar veremezsin artık. Bil istedim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık alıştım. Şaşırmıyorum. Anlatıma kadar herşey olağanüstü. Sağlıklı, kazasız belasız uzun ömürler ve geziler dilerim...
    inzell bunu beğendi.

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık alıştım. Şaşırmıyorum. Anlatıma kadar herşey olağanüstü. Sağlıklı, kazasız belasız uzun ömürler ve geziler dilerim...
    Teşekkür ederim, size de...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    nereden çıkarıyorsunuz 50 cc lik motorla yurtdışına çıkılamıyor diye kim uyduruyor böyle saçmalıkları elealem bisikletle çıkıyor böyle birşey yok, ikici husus ise KAMP ATTIM lafını kullanana motorculara neyi nereye attınız? Kamp (YAPILIR) atılmaz Türkçeyi doğru kullanmanız dileğiyle.

harleybaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    müzik harika, ortam harika.
    inzell bunu beğendi.

Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden çıkarıyorsunuz 50 cc lik motorla yurtdışına çıkılamıyor diye kim uyduruyor böyle saçmalıkları elealem bisikletle çıkıyor böyle birşey yok, ikici husus ise KAMP ATTIM lafını kullanana motorculara neyi nereye attınız? Kamp (YAPILIR) atılmaz Türkçeyi doğru kullanmanız dileğiyle.
    otoyola giriş kesin yasak ama ülkeye alınıp alınmama durumunu bilmiyorum. tabii her ülkenin yasası ayrı. lucas'ın da vardır bi bildiği. :/
    sanırım kamp yapanlar ve kamp atanlar diye ikiye ayrılıyor hahah
    www.motorumla.net

Motosikleti
    cıks
    yüreğine sağlık süper görüntüler youtube dan izlemiştim forumda hadi bir daha dedim
    inzell bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yapacak daha iyi bir işiniz yoksa 12 dakikalık kısa bir video hazırladım, tavsiye ederim. (imkanınız varsa büyük bir ekranda)
    İşimiz olsa da oturup keyifle izlenebilecek nitelikte, şahane bir video olmuş İnzell.
    Ellerine emeğine sağlık.
    İnsanda, atlayıp gitme isteği uyandırıyor.

Teşekkürler...
    inzell bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüreğine sağlık süper görüntüler youtube dan izlemiştim forumda hadi bir daha dedim
    iki kere izletebildiysek ne mutlu )

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşimiz olsa da oturup keyifle izlenebilecek nitelikte, şahane bir video olmuş İnzell.
    Ellerine emeğine sağlık.
    İnsanda, atlayıp gitme isteği uyandırıyor.

Teşekkürler...
    Abi ben teşekkür ederim güzel yorumun için. Sevgiler
    www.motorumla.net

Yasaklar kalkınca ilk Romanya'ya gitmek istiyorum. :( Şimdi bi daha izledim de hüzünlendim...

Motosikleti
    MT-07
    Ben iğneada’ya gitsem yeter die bakıyorum. Hatta Silivri sahilde motoru çekip, deniz kenarında kahve içmeyi bile özledim.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iğneada’ya gitsem yeter die bakıyorum. Hatta Silivri sahilde motoru çekip, deniz kenarında kahve içmeyi bile özledim.
    Az ilerisi Romanya zaten.
    www.motorumla.net

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    [QUOTE=inzell;4401275]Geçtiğimiz sene sanırım 10 gün kamp yapmıştım Transfăgărășan'da.
    Burası sürüş yapmak için oldukça keyifli bir yol. Dünyanın en iyi yolu diye pazarlasalar da daha iyilerini gördüm. Zaten öyle diyenler bu yolu dümdüz geçen tipler. Transfăgărășan'ı asıl güzel kılan şey istediğimiz herhangi bir yerde kamp yapabilmemiz. Orman üst sınırının bitiminden zirveye varıncaya kadar bulduğunuz her düzlük çadırınızı kurmak için ideal. Tabii ayıdan korkanları otele alalım (!). Kamp ve sürüşün dışında en güzel yanlarından biri de müthiş trekking rotalarının olması. Karpatları hissetmek için Lacul Capra muhakkak görülmeli, dümdüz geçilmemeli. Yoksa viraj Uçmakdere'de de var.

Eğer yapacak daha iyi bir işiniz yoksa 12 dakikalık kısa bir video hazırladım, tavsiye ederim. (imkanınız varsa büyük bir ekranda)

https://www.youtube.com/watch?v=WEy-lYbH4GQ[/QUOTE
    Enfes bir gezi ve video olmuş, emeğinize sağlık, tekerinize taş değmeye.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim çadırı şöyle ileri atıyosun kendi kendine kuruluyor.

Balkanlar yazı dzisini okumak için: https://www.motorumla.net/geziler/balkanlar/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)