Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanakkale -Eskişehir-Bolu Abant gezim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Yazın yapacak iş yok, çevremde yaşıtım kimsede yok sıkıntıdan patladım. Çantaları tıka basa doldurdum. Eskişehir motosiklet festivaline gazı açtım.

Biliyorum arka çanta, yan çantalarla sırıtmış ama tamamen duygusal sebeplerle, arka çantayı alamadım yakında alacağım

Çanakkale de fazla fotoğraf çekemedim çünkü baya geç çıktım ve fazla hızlı seyretmeyeceğim ( Uzun yolda rüzgardan tokat manyağı oluyorum.)

Yağmura yakalandım. 3 saat yağmur altında sürdüm, görüş azaldığı için iyice yavaşladım saat 24.00 de Eskişehir Musa özüne vardım. O akşam kayıt masasının oraya kurdum çadırı(resimler nerede bulamadım) Ertesi günde gördüğünüz, ağacın altına kurdum 4 gün de çok insanla tanıştım. Eskişehir Şimşekler grubu ağırladı beni hepsine teşekkürü bir borç bilirim seneye tekrar oradayım

Elimde daha çok resim var ama arkadaşlardan izin almadım paylaşmak doğru olmaz düşüncesindeyim ama Eskişehir için bir video hazırlayacağım. Bu resim yüklemek ne zor işmiş inşallah olmuştur.
    Abant için video hazırladım oradan devam edelim.
    https://www.youtube.com/watch?v=SR096X07fDk" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    https://www.youtube.com/watch?v=SR096X07fDk

Kanalıma da abone olun Lütfen üye olandan para almıyoruz.
    MNS-FZ6 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    bende oradaydım,sanal ekrandan tanıdığım ama yüz yüze ilk defa geldiğim arkadaşlar vardı,tanıştık iyide oldu hani,peki siz eskişehiri beğendinizmi?güzel şehirdir eskişehir,selamlar...
    tubejh bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Eskişehire, ben üniversite zamanımda gitmiştim, o zamandan beri seviyorum bu şehri.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)