Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

100 cc 6 Bulgaristan - Yunanistan

Motovento
    REKLAM ALANI

Abi yeni gezilerin ne zaman olacak. 6 sınıda keyifle okudum. Farklı ve samimi bir tarzınız var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İsmet bir sonraki gezi ne zaman? Hararetle bekliyoruz. Selamlar.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı tyrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yeni gezilerin ne zaman olacak. 6 sınıda keyifle okudum. Farklı ve samimi bir tarzınız var.
    Beğendiğiniz için memnun oldum kısmetse ramazandan sonra. Bu vesile ile herkese hayırlı ramazanlara dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet bir sonraki gezi ne zaman? Hararetle bekliyoruz. Selamlar.
    Ali dede cümleten hayırlı ramazanlar. Kısmetse ramazandan sonra zamanına ve gideceğim yere daha karar vermedim ama çadırlı kamplı bir gezi istiyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 400İ 2015
    Merhaba herkese bende aranıza yeni katıldım. Emekli öğretmenim. Yıllar sonra yeniden yaklaşık üç yıldan beri motor hevesim yeniden canlandı. çocuklukta kullandığım 3 tekerli bisiklete nasıl bir heyecan ile bindiysem, şimdi de Scooter'e aynı heyecanı yaşıyarak biniyorum. Aynı düşüncedeki arkadaşlarla duygularımızı paylaşmak bizim için iyi oluyor. İsmet Beyin yaptığı geziyi çok beğendim. Amaç bir yere varmak değilse bu iş çok zevkli. bende sınıf arkadaşım ile temmuz sonunda Yunanistan-Bulgaristan ve makedonya gezisi düşünüyorum. 8 gün sürecek bu gezi ile ilgili yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak isterim.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı biseduda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese bende aranıza yeni katıldım. Emekli öğretmenim. Yıllar sonra yeniden yaklaşık üç yıldan beri motor hevesim yeniden canlandı. çocuklukta kullandığım 3 tekerli bisiklete nasıl bir heyecan ile bindiysem, şimdi de Scooter'e aynı heyecanı yaşıyarak biniyorum. Aynı düşüncedeki arkadaşlarla duygularımızı paylaşmak bizim için iyi oluyor. İsmet Beyin yaptığı geziyi çok beğendim. Amaç bir yere varmak değilse bu iş çok zevkli. bende sınıf arkadaşım ile temmuz sonunda Yunanistan-Bulgaristan ve makedonya gezisi düşünüyorum. 8 gün sürecek bu gezi ile ilgili yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak isterim.
    Hocam aramıza hoş geldin. Gezimi beğenip yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bende emekli olduktan sonra motosiklete başlayanlardanım yani bir birini en iyi anlayacaklardanız. Kamplı bir gezi olursa benzin hariç hemen hemen hiç masraf olmuyor. Sizinde geziyi bir an önce yapıp yazı ve fotoğraflarınızı yayınlamanızı bekliyorum.
    Sağlıcakla kalın.
    biseduda ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 400İ 2015
    ismet bey, yeşil sigortayı 30 euroya hala kapıkulde yaptırabiliyormuyuz

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bir arkadaşım 2 scooter, 2 kişi şeklinde 45 gün 12.000 km lik Balkan turuna çıktı. 13 gün önce huduttan çıkış yaptılar. Az önce cevap yazdı.

Motosiklet için yeşilkart
    15 gün : 38 €
    30 gün : 47 €
    60 gün : 66 €

Yurt içinde sigortacınızdan temin edin der.
    Hudut kapısında çok kuyruk oluyormuş.
    Boşu boşuna sıra beklersin demekte.
    biseduda bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Birol hocam bu geziyi yaptıktan sonra motosikletle yurt dışına çıkmadım. Şahsi kanaatim euro ile olan fiyatlar pek değişmediği için sigorta bedelinin de değişmediği yönünde.

Bulgaristan da yeşil sigorta yaptırmak Türkiye de yaptırmaktan daha ucuz. Prosedür şöyle işliyor. Motosikletinizle ( otomobille gidenler içinde aynı ) Bulgaristan pasaport kontrol kulübesine gidiyorsunuz pasaportunuzu ve ruhsatı memura veriyorsunuz. Memur yeşil sigortayı soruyor siz yaptıracağım diyorsunuz. Pasaportunuzu alıkoyup ruhsatı veriyor sizde aracınızı kulübenin az ilerisine park edip çıkışa doğru yürüyorsunuz. Yaklaşık yüz metre sonra çıkışın solunda ufak bir tepe var 5 metre gibi üzerinde bekçi kulübesi gibi bir kulübe var içindeki memura ruhsatınızı verip sigortanızı yaptırıyorsunuz.

Tekrar yürüyerek aynı pasaport kontrol kulübesine gelip sigortayı gösterip pasaportunuzu alıp yolunuza devam ediyorsunuz.

Not: Gümrükteki memurların geneli çok düzgün Türkçe biliyor fakat genellikle bilmiyormuş gibi yapıyor. Tabi şahsınıza alınmayın genele söylüyorum konuşurken dikkat edin nahoş kelime kullanmayın.

Şimdiden iyi gezmeler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşım 2 scooter, 2 kişi şeklinde 45 gün 12.000 km lik Balkan turuna çıktı. 13 gün önce huduttan çıkış yaptılar. Az önce cevap yazdı.

Motosiklet için yeşilkart
    15 gün : 38 €
    30 gün : 47 €
    60 gün : 66 €

Yurt içinde sigortacınızdan temin edin der.
    Hudut kapısında çok kuyruk oluyormuş.
    Boşu boşuna sıra beklersin demekte.
    Hangi hudut kapısından çıktılar bilmiyorum ama otomobille kapıkuleden şimdiye kadar çok çıkış yaptım hiç yeşil sigorta kuyruğuna denk gelmedim. Belki bu benim şansımdı ayrı konu.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    İsmet bey, Kapıkule'den çıkmışlar.

Bırakın şimdi Kapıkuleyide sizin bu yılki yolculuk ne zaman. Merak ediyorum bu yıl yaşlıların istikamet nere olacak diye.

Benim 4-5 mayıs hafta sonu Pazarcık planım vardı hatırlarsanız. Bir yarışma için yedek hakem yazmışlar gidemedim. Kısmetse seneye artık.

24-25 Ağustosta Ankara Gölbaşı'da Dünya Serbest Uçuş Anadolu Kupası ayağı yarışılacak. Yarışanlar ve katılanlar bizim gibi emekli ihtiyar çoğunlukla

Ne yapsak şöyle 3-4 kişilik çadırda konaklamalı, ihtiyarlar grubu motosiklet gezisi yapsak mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Bu arada hafta sonu Bandırma'da bir yarışmada hakemdim. Motosikletle gittim Bandırmaya. Cumartesi çok rüzgar olduğu için uçuşlar pazara kaldı.

O size sorup aldığım ocak vardı yanımda. Erişte pişirmede çok işe yaradı.

İkide kahve fincanı, cezve, kahve götürmüştüm. Arkadaşlar sıraya dizildiler Türk Kahvesi için

Şimdi ekipteki herkesler benimki gibi hortumlu mini ocak arayışına giriştiler

Tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederim. Yaz kış (özellikle kışın) Türk Kahvesi yapmak için çok işime yarıyor.
    biseduda ve bursalıali bunu beğendiler.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Bu işi en doğal,en saf,en güzel haliyle yapıyorsunuz,yolunuz her daim açık olsun.Zevkle okudum gezi yazısını.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Tekeriniz het daim düz bassın.. Devamını bekliyorum

Motosikleti
    HONDA SPACY, BENELLİ TNT 25,Honda PCX 125
    Rabbim en başta sağlık ve sihhatinizi eksik etmesin ve kaza bela vermesin ki, biz de bu paylaşımlarinizin devamını görelim.
    Emeğinize sağlık

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Hep birlikte uyandık. 200lük motorla 400 km'ye giderken korkuyoruz. Sana helal olsun abi

Motosikleti
    Kymco Xciting 400İ 2015
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

bilgi için teşekkürler. arkadaşlarınızın rotası nereleri kapsiyor acaba. bizde iki motor 31 temmuzda dedeağaç, kavala, selanik, meteora, yanya, manastır,pelisteri milli park, galichica ulusal park, ohrid, kozjak gölü, matka kanyonu, üsküp, sofya, pazarcık, filibe, kırcaali, gümülcine güzergahında 2000km lik 8 günlük tura çıkacağız. genelde çadır kamp yapacağız. arkadaşlarınızın güzergahlarını merak ediyorum.selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

teşekkür ederim İsmet Bey

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ufuk Hocam desenize tanışma , görüşme İstanbul'a kaldı . Bandırma'ya giderken Eskihisar 'ı mı ,İst-Bandırma feribotunu mu tercih ettiniz ? Selamlarla.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Ufuk Hocam desenize tanışma , görüşme İstanbul'a kaldı . Bandırma'ya giderken Eskihisar 'ı mı ,İst-Bandırma feribotunu mu tercih ettiniz ? Selamlarla.
    Ali bey, cumartesi gitmek zorunda kaldım. Öyle olunca Bandırma feribotunu tercih ettim.
    Ay sonu yine bir yarışma var. Bu kez henüz nasıl gideceğimin planını yapmadım.

Bu arada bu yıl Bursa'da yarışma yapılmayacak ne yazık ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:08 ----------

@bisesuda,

25 gün olmuş bugün
    Tur rotaları aşağıdaki gibi

Rota Bölüm 1 : https://www.google.com/maps/d/viewer...5683322406&z=5

Rota Bölüm 2:
    https://www.google.com/maps/d/viewer...7125000004&z=6

Instagram : https://www.instagram.com/emrahtezer/

Facebook :
    https://www.facebook.com/emrahtezer
    biseduda bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet bey, Kapıkule'den çıkmışlar.

Bırakın şimdi Kapıkuleyide sizin bu yılki yolculuk ne zaman. Merak ediyorum bu yıl yaşlıların istikamet nere olacak diye.

Benim 4-5 mayıs hafta sonu Pazarcık planım vardı hatırlarsanız. Bir yarışma için yedek hakem yazmışlar gidemedim. Kısmetse seneye artık.

24-25 Ağustosta Ankara Gölbaşı'da Dünya Serbest Uçuş Anadolu Kupası ayağı yarışılacak. Yarışanlar ve katılanlar bizim gibi emekli ihtiyar çoğunlukla

Ne yapsak şöyle 3-4 kişilik çadırda konaklamalı, ihtiyarlar grubu motosiklet gezisi yapsak mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Bu arada hafta sonu Bandırma'da bir yarışmada hakemdim. Motosikletle gittim Bandırmaya. Cumartesi çok rüzgar olduğu için uçuşlar pazara kaldı.

O size sorup aldığım ocak vardı yanımda. Erişte pişirmede çok işe yaradı.

İkide kahve fincanı, cezve, kahve götürmüştüm. Arkadaşlar sıraya dizildiler Türk Kahvesi için

Şimdi ekipteki herkesler benimki gibi hortumlu mini ocak arayışına giriştiler

Tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederim. Yaz kış (özellikle kışın) Türk Kahvesi yapmak için çok işime yarıyor.
    Ufuk bey ( isminizi ufuk olarak hatırlıyorum yanlışım var ise düzeltin ) sizin hakemlikle ilgili yazdıklarınızı imrenerek okuyorum. Gittiğiniz yarışmaları burada yayınlarsanız iyi olacağı kanaatindeyim. Ocağın işe yaramasına sevindim insan açık havada bir bardak çayı / kahveyi arıyor.

Bu sene kısmetse kurban bayramı sonrası kamplı bir gezi düşünüyorum daha plan yapmadım o an aklıma neresi eserse daha öncesi gezi için vaktim yok.

Alakanız için tekrar teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işi en doğal,en saf,en güzel haliyle yapıyorsunuz,yolunuz her daim açık olsun.Zevkle okudum gezi yazısını.
    Gezimi çok güzel tarif etmişsiniz çok memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekeriniz het daim düz bassın.. Devamını bekliyorum
    Sağ olun şu sıralar vakit bulamıyorum. Gençken 10 sene sonra yan gelip yatarım diye hayal kuruyordum söylemesi ayıp değil yatmak koşmak bile yetmiyor.

Güzel temenniniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı ScooterMan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rabbim en başta sağlık ve sihhatinizi eksik etmesin ve kaza bela vermesin ki, biz de bu paylaşımlarinizin devamını görelim.
    Emeğinize sağlık
    Yaşlar belirli bir yere geldikten sonra insan manevi olarak daha hassas oluyor. Bu güzel dileğiniz inan içimi eritti çok, çok teşekkür ederim.

Cümlemize sağlık sıhhat dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep birlikte uyandık. 200lük motorla 400 km'ye giderken korkuyoruz. Sana helal olsun abi
    Şimdiye kadar cevap yazmak için en uzun düşündüğüm yorum bu oldu. Şimdiye kadar motosiklet ile başıma öyle önemli bir olumsuz durum gelmedi belki ondan böyle rahat davranıyorum.

Okuyup yorum yaptığın için teşekkür ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

bilgi için teşekkürler. arkadaşlarınızın rotası nereleri kapsiyor acaba. bizde iki motor 31 temmuzda dedeağaç, kavala, selanik, meteora, yanya, manastır,pelisteri milli park, galichica ulusal park, ohrid, kozjak gölü, matka kanyonu, üsküp, sofya, pazarcık, filibe, kırcaali, gümülcine güzergahında 2000km lik 8 günlük tura çıkacağız. genelde çadır kamp yapacağız. arkadaşlarınızın güzergahlarını merak ediyorum.selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

teşekkür ederim İsmet Bey
    Birol hocam size de kazasız belasız güzel bir gezi dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Ali abi İstanbul'a geldiğinde telefonunu beklerim.
    bursalıali bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ege tarafına gelirsen her zaman bekleriz abi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Kymco Xciting 400İ 2015
    teşekkür ederim

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ege tarafına gelirsen her zaman bekleriz abi.
    Güzel davetin için çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)