Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

güney kuzey Türkiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Karadenizi birkez daha görmek istiyordum orhan gardaşımda beraber gidelim dedi. Ama adana ve adıyamana uğraması gerekiyormuş.Tabii ki mesele yol yapmak olunca çıktık yola. İzmitte yağmurlukları giymek zorunda kaldık zaten yolda gördüğümüz yağmurda o oldu.

rotamız bu şekilde gerçekleşti. 8. gün istanbula tekrar döndük

İlk gecemizi gölbaşında çadırda geçirdik.Sonraki durağımız Tuz gölü oldu. Kesinlikle güneş gözlüğü olmadan tuz üzerine çıkmayın nerdeyse gözlerimiz gidecekti

Yakınından geçip te şehidimiz ömer halis demirin kabrini ziyaret etmemek olmazdı tabii ki

Sonraki durağımız Adana Pazar günü kebapçılar hep kapalı nedense bizde yol üstünde börek yedik Zaten iş için gelmiştik çok durmadık sıcakta

O gece gölbaşı kasabasında mescit palasta kaldık

Adıyamanda Arkadaşın zincir ayarı ve yağ bakımını yaptırdık. Keşke istanbulda da böyle cana yakın servisler olsaydı.İşcilik ücreti almadılar. Bu kadar yani.Orada 2 arkadaş bize katıldı. Adıyamanlı kardeşlerimiz sağolsun hem gezdirdi hem ağırladı bizleri

O gece ''Haydaran'' diye bir yerde kaldık.Şelale soğuk su herşey dörtlüktü.

Sonra Malatyadan sivas Kangal balıklı kaplıca divriği ulu camii(kapalıydı tadilat var) ve oradan kemaliye taşyola sürdük

Taşyoldan önce istanbuldan geziye 1 kişi daha katıldı.!' Saatte İstanbul Erzincan yolu geldi. Irmak kenarında geceleyip oradan Taşyol geçişini yaptık

Sonra Erzincan üzerinden Bayburt ve hayalimdeki yol SOĞANLI GEÇİDİ....ve sivas üzerinden dönüş

pardus81, burdurlu1985, Guven ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Macera dolu süper bir gezi olmuş. Elinize ve emeğinize sağlık. Bayburttaki yol sanırım dünyanın en tehlikeli geçişi. Ciddi macera yaşamışsınız. Paylaşım ve anlatım için teşekkürler. Selamlar.
    bursalıali bunu beğendi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Macera dolu süper bir gezi olmuş. Elinize ve emeğinize sağlık. Bayburttaki yol sanırım dünyanın en tehlikeli geçişi. Ciddi macera yaşamışsınız. Paylaşım ve anlatım için teşekkürler. Selamlar.
    Teşekkürler aslında çok ta aman aman değil. Biraz dikkatli olmak ve mümkünse tek gitmemek lazım. Ama risk almaya değer doğrusu
    bursalıali bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz de diyoruz, forumda hararetli tartışmalar niye azaldı, meğer Ahmet emmi tura çıkmış
    Güzel bir gezi olmuş, kazasız belasız nice gezileriniz olsun.
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

Ahmed emmi eyi gezmişin. Yolun açık olsun. Erzuruma da uğrayaydın bir cağ kebabı yerdin

Abi paylaştığınız için teşekkürler. Bende bayram ve sonrasında bir ay kadar Karadeniz'de olacağım. D-915 ten geçme planım var. Geçen Engin Şenses'te gitmişti Ona'da sordum. Size de soruyorum. Ufak teker scooter ile nasıl olur? Son durum nedir? Geçebilir miyim? Bi de köpek ile karşılaştınız mı o yol boyunca?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olmuş.

Motosikleti
    Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi paylaştığınız için teşekkürler. Bende bayram ve sonrasında bir ay kadar Karadeniz'de olacağım. D-915 ten geçme planım var. Geçen Engin Şenses'te gitmişti Ona'da sordum. Size de soruyorum. Ufak teker scooter ile nasıl olur? Son durum nedir? Geçebilir miyim? Bi de köpek ile karşılaştınız mı o yol boyunca?
    Biraz zor olur. Altını vurmadan çok dikkatli geçmenizi lazım. Zemin sağlam ama yer yer gevşek yerler de var. Ben olsam düşünürüm birazcık

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz de diyoruz, forumda hararetli tartışmalar niye azaldı, meğer Ahmet emmi tura çıkmış
    Güzel bir gezi olmuş, kazasız belasız nice gezileriniz olsun.
    Yeni birşeyler yok ki aynı şeyler dönüp duruyor. Belediye seçimlerinde canlanır biraz 😂😂😂
    bursalıali bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş geziniz mübarek olsun.
    eğin'e kemaliye demenizi kınıyorum.

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş geziniz mübarek olsun.
    eğin'e kemaliye demenizi kınıyorum.
    Bize Kemaliye diye ogretenler utansın. Ben geçen sene öğrendim asıl isminin Eğin olduğunu. Alışkanlık işte 😂😂😂
    bursalıali bunu beğendi.

abi sen fena halde abdurrahman dilipak'a benziyorsun ya. akrabalık var mı?

bir ikincisi kemaliye demek hicap duyulacak bir şey değil. kemal olmasaydi aleksandiriye diyecektiniz, belki bu hoşunuza giderdi.

kemal gibi adamlar ardımızı topluyor işte, fena mı? müstemleke şekilde yaşamak daha mı iyi?
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

Motosikleti
    N/A
    Yıllardır hayalini kurduğum motosiklet ile türkiye turu okudukça keyifli iyice heveslendim 6 aylığına iş için afrikaya geldim kış ortası türkiyeye dönüş yapıp tur hazırlıklarına başlıycam muhtemelen ilkbahar gibi yola çıkmayı düşünüyorum motorum iron883 tecrübem yok sayılacak kadar az bi heves ettik aldık bu motor ile bu turu gerçekleştirebilir miyim ? Şimdiden teşekkürler keyifli sürüşler

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir ikincisi kemaliye demek hicap duyulacak bir şey değil. kemal olmasaydi aleksandiriye diyecektiniz, belki bu hoşunuza giderdi.

kemal gibi adamlar ardımızı topluyor işte, fena mı? müstemleke şekilde yaşamak daha mı iyi?
    Sagolasın iyi adama benzettiğin için. bizim için farketmez ama oranın yerlisi Eğin diyorsa öyle demek daha doğru gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllardır hayalini kurduğum motosiklet ile türkiye turu okudukça keyifli iyice heveslendim 6 aylığına iş için afrikaya geldim kış ortası türkiyeye dönüş yapıp tur hazırlıklarına başlıycam muhtemelen ilkbahar gibi yola çıkmayı düşünüyorum motorum iron883 tecrübem yok sayılacak kadar az bi heves ettik aldık bu motor ile bu turu gerçekleştirebilir miyim ? Şimdiden teşekkürler keyifli sürüşler
    Yeterli cesaret olunca insanın yapamayacağı şey olmaz. Ben tek gidecektim arkadaş gelmese idi. Güzel olur gidin memleketin güzelliklerini yerinde görün
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Motosikleti
    xt 600

sen ne diyon la kendi kendine?
    git bi gez-dolaş, hava al, gereksiz bi gerginlik gördüm cildinde.

sen ne diyon la kendi kendine?
    git bi gez-dolaş, hava al, gereksiz bi gerginlik gördüm cildinde.
    kemal gibi adamlar diyorum, ardımızı topluyor diyorum. yanlış mı diyorum?

yakup kadri'nin 'yaban' romanını oku. aklın çıkar. düşman askerine yardım edin diye uçaklardan kağıt atilirmis. kafir kemal'e engel olun diye bildiri dağıtılırmış. köyün en zengini ve hocası düşman eskerine yol gösterirmiş. hemi de angara/haymana'da. inanılır gibi değil!

Motosikleti
    xt 600
    kemal gibi adamlar diyorum, ardımızı topluyor diyorum. yanlış mı diyorum?

yakup kadri'nin 'yaban' romanını oku. aklın çıkar. düşman askerine yardım edin diye uçaklardan kağıt atilirmis. kafir kemal'e engel olun diye bildiri dağıtılırmış. köyün en zengini ve hocası düşman eskerine yol gösterirmiş. hemi de angara/haymana'da. inanılır gibi değil!
    hacı ne kemal'i ne kılışdar'ı, git bi yüzünü müzünü yıka,
    sen de klavyeden memleketi kurtaranlar kervanına iştirak ettin.
    bravo, ha gayret.
    az kaldı kafayı yemenize

hacı ne kemal'i ne kılışdar'ı, git bi yüzünü müzünü yıka,
    sen de klavyeden memleketi kurtaranlar kervanına iştirak ettin.
    bravo, ha gayret.
    az kaldı kafayı yemenize
    kilisdar demiyorum la Mustafa Kemal Atatürk diyorum.

kilisdarin ne olduğunu zaten son kurultay mevzusundan sonra herkes gördü. koltuk sevdalısı çıktı ya la adam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagolasın iyi adama benzettiğin için.
    Haydaa. Abdurrahman Dilipak, Doğu Perinçek zararlısının müslüman renginde olanı değil mi?

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Güzel gezmişsiniz. Ellerinize sağlık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)