Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fethiye-Antalya yolculuğu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    yucelozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fethiye’den Antalya’ya birkaç ufak tefek işimi halletmeye biraz rahatlamaya ruhumu dinlendirmeye ve yıllardır hayalimde olan yalnız yollarda olma idesini hayata geçirmek istedim.Hemde kendimin ve motorumun limitlerini öğrenmek istedim.Ailem ve çevremdekiler iki teker olayına başından beri tepkililer ve yola öyle kötü bir psikoloji ile çıkıyorumki annem gözleri yaşlı evden cenaze gönderircesine kötüydü ama bu gibi şeyleri aşmaları gerektiğini anlatmam tam korumalı yavaş ve dikkatli gidersem bir sorun olmayacağını anlatmam gerekiyordu neyse bunu yapabildim..

Fethiye’den sabah 7.30 – 8.00civarı yola çıkyorum manevi olarak kötü oldugumdan huzursuz tedirgin ve temkinli 60-80km hız aralığında yola devam ediyorum uzunca bir süre..

Karabel..yayla’ya doğru çıkış..

Seki yaylası yol ayrımı..

Korkuteli’ndeyim..

Dönüş;
    Sabahın ilk ışıkları ve sabah kahvaltısı , afyon patlatısı ve uyanış seremonisi

Korkuteli’ni geçiyorum ve yayla havasının oldukça soğuk olduğunu görüyorum..Korkuteli’nden 10km uzaklıkta bir güzellik..

yaklaşık 200km lik bir yol 60-90 km hız aralığında temkinli bir şekilde 3.5 saatte tamamlanabiliyor..daha hızlısı vibrasyon manyağı yapabilir her çinlide

Sevgiler..

Yücel
    w . w. w. g e o c i t i e s . c o m / freemusicians

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Hocam enduro olsunda vibrasyona biz razıyız.fotoğraflarınızın devamını dilerim.daha yeni geldim bende sizin oralardaydım.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Bizim buralardan kastın fethiye ise görüşelim hocam

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    90 km üstüne vibrasyon manyağı oluyorsan o motorda problem var demektir teknik bilgiler bölümüne bir bak

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    bencede 90 da vıbrasayon fazla olmaz

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    paylaşımın için teşekkür ederim eline sağlık
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Hocam motosikleti ilk aldığındada çok güzel bir dosya hazırlamıştın paylaşım için yine teşekkürler

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    güzel bir gezi fotoğraflar herşeyi anlatmaya yetiyor. her Çin'li kötüdür diye olaya bakanlara belki bir fikir verir.

nikneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today / yamaha x-max 250
    birincisi gercekten cok başarılı olmuş eline sağlık.ikincisi ise gorunce cok şaşırdım çünki bende fethiyede oturuyorum.ama seninle hiç karşılaşmamışız,tabi resimdekinin sen olduğunu var sayıyorum.ben sık sık ramadanın oralarda takılıyorum.belki karşılaşırız.ehliyet gelince benimde ilk hedefim gocek antalya bodrum gibi yerlere seyehat etmek.umarım yapabilirim.kal sağlıcakla..
    Körler ülkesinde tek gözlü adam kraldır.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Yucelozer arkadaşım bir dahaki sefer sahilden seyahat etmeni öneririm.Yol 100km den fazla uzuyor ama fazlası ile bu zahmete değiyor.Hele kaputaş plajından yüzmeden geçmek olmaz.

Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    90 km üstüne vibrasyon manyağı oluyorsan o motorda problem var demektir teknik bilgiler bölümüne bir bak
    Uzun süre 90km üstünde giderseniz rahatsız edici oluyor demek istedim yapabildiği hız zaten 110km 90'ın üstü zorlamaya başlıyor demektir(Red line) tek silindirli bir moto olduğunu düşünürsek normal bir durum diye düşünüyorum.

Alıntı nikneym adlı üyeden alıntı
    birincisi gercekten cok başarılı olmuş eline sağlık.ikincisi ise gorunce cok şaşırdım çünki bende fethiyede oturuyorum.ama seninle hiç karşılaşmamışız,tabi resimdekinin sen olduğunu var sayıyorum.ben sık sık ramadanın oralarda takılıyorum.belki karşılaşırız.ehliyet gelince benimde ilk hedefim gocek antalya bodrum gibi yerlere seyehat etmek.umarım yapabilirim.kal sağlıcakla..
    Teşekkürler...Birgün karşılaşırız umarım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler