Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-37- (KAMP ,DENİZ ,DOĞA İÇERİR)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut Hocam özlemişim sizi. Tebrik ederim çok iyi bir gezi olmuş. Eşinizin de size eşlik etmesi güzel olmuş. Türkiye'nin bütün güzel gollerini görmeniz dileğiyle hoşçakalın.
    Çok teşekkür ederim dostum,ilgi ve alakanıza , bu geziyi zaten hanım için yaptık,ben buraları daha önce de gezmiştim, inşallah fırsat buldukça geziceğim, selamlar
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifle okudum elinize sağlık , rotayıda kaydettim. 1 ay sonra Ankara çıkışlı aynı rotayı yapmayı düşünüyorum nasipse.
    Yolunuz açık olsun,ben eşimle birlikte gezip keyif aldım, umarım sizde çıkacağınız geziden keyif alırsınız,ben bu rotayı 2.kex yapıyorum, o zaman CBF 150 vardı , şimdi inazuma var , daha rahattı ,sizede kazasız belasız sürüşler dilerim, Eskişehir den selamlar 😉

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşımlarınızı özlemiştik Mesut Hocam, yine güzel bir gezi olmuş, bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler...
    ben teşekkür ederim kardeşim edirneye selamlar...
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Ben bu konuyu görmeden 38. geziye atlamıştım,oraya mesaj yazmıştım..37'yi sonradan gördüm..Artık serileri takip edemez oldum.
    Çok hızlısın maşaAllah,

İki kişi ve o kadar yük motorun üzerinde 1400 km, çok iyiymiş.. "Azmin elinden birşey kurtulamazmış".. Cesaretin
    takdire şayan, keza çektiğin fotolarda öyle..Konu zaten fotoroman tadında..

Yenge hanımla nice mutlu seneler ve hayırlı kazasız,belasız,arızasız geziler ve yolculuklar diliyorum.

Saygılar.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu konuyu görmeden 38. geziye atlamıştım,oraya mesaj yazmıştım..37'yi sonradan gördüm..Artık serileri takip edemez oldum.
    Çok hızlısın maşaAllah,

İki kişi ve o kadar yük motorun üzerinde 1400 km, çok iyiymiş.. "Azmin elinden birşey kurtulamazmış".. Cesaretin
    takdire şayan, keza çektiğin fotolarda öyle..Konu zaten fotoroman tadında..

Yenge hanımla nice mutlu seneler ve hayırlı kazasız,belasız,arızasız geziler ve yolculuklar diliyorum.

Saygılar.
    teşekkür ederim AROKH ,bu gezi aslında bizim için gecikmiş bir geziydi ,biz bu geziyi 2017 yılında yapacaktık lakin elde olmayan bazı sebeplerden dolayı bu geziyi bu zamana erteledik,artçılı uzun yol denemesi benim için ayrı bir tecrübe oldu,önemli olan kazasız ve arızasız geziyi tamamlaya bilmekti,çok şükürki öylede oldu, bizim için unutulmaz anılarla dolu bir gezi oldu,ilginiz için çok teşekkür ederim,eskişehirden selamlar...
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Forumdan Uzaklaştırıldı
    guzel gezı tebrıkler..
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel gezı tebrıkler..
    Teşekkürler dostum,bu gezi benim geçen yılki gezilerimden birisiydi, şimdi gözüm önümüzdeki sezonda , tüm dostlara kazasız belasız sürüşler dilerim, Eskişehir den selam olsun ��️
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)