Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zat150 ile yağmurda durusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    haziran ayı içinde kapalı bir gün yola çıktım tek başıma.
    derken önce hafiften atıştıran yağmur ciddi bir sağnağa döndü...

Allahtan yanımda yağmurluk takımım var dı da kuru bir halde gezimi tamamladım.

bu arada kaskın vizörü yoldan sıçrayan çamurlu suları eldivenimle temizleyim derken dolayı ciddi ciddi çizildi.

scooter'la yola gidilir mi?
    -gayet güzel gidilir, hemde dağ bayır gidilir.

ve motor pislenir....

B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    walla süper.. arada bir bööle delilik yapıp yağmurda eğlenmek gerekiyo.. hangi şehirdendin hoja sen?_
    CBR 600F Honda,

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    abi tebrik ederim.. çok güzel gezdiğin anlaşılıyor... daa şunu anlamadım enduro mu yaptın yoksa crooss mu yaptın makinayı, ne o öyle farrların ışık verecek hali kalmamış çamurdan...

valla zor yolllardan geçtiğin belli. tebrik ederim tekrar 2 teker yerde gezini tamamlaya bildiğin için...

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    nevZAT150, sizin gezilerin yanında bakkaldan ekmek almaya gitmek gibi birşey kalır bizimki...

bir iki yol notu:

-motorun üzerindeki standart duro lastikler gayet düzgün, yağmurda, çamurda, toprak yolda hiç üzmedi.

- motorun tasarımı yağmur-çamur gibi dış hava koşullarına karşı iyi bir koruma sağlıyor,
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı
    nevZAT150, sizin gezilerin yanında bakkaldan ekmek almaya gitmek gibi birşey kalır bizimki...

bir iki yol notu:

-motorun üzerindeki standart duro lastikler gayet düzgün, yağmurda, çamurda, toprak yolda hiç üzmedi.

- motorun tasarımı yağmur-çamur gibi dış hava koşullarına karşı iyi bir koruma sağlıyor,

yok abi nie öyle söylüyon, gezi gezidir.. amaç yol yapıp içindeki heyecanı dışa vurarak yol yapabiliyorsan nemutlu sana ve ne mutlu bizee dimi

ben duro lastikleri kötüleyenleri anlayamıyorum, valla bende koca kış yağmurda dahi motor kullandım.. her halde pek limitleri zorlamadan kullandım..
    kışın 5 defa bilemedin 7 defa, 4 tekerli araç kullanmak durumunda kaldım.

yağmurlu günde çoraplarım ıslanmadan yolculuk yaptığımı söyleyebilirim... yani hiç ayaklarım üşümüyordu kışın motor kullanırken.. çünkü ayağımı yere koymadıığım sürece kuru çorplarla gidiceğim yere gidiordum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler