Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Büyük Britanya – 1

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Güzel gezi, güzel yazı.
    Muhakkak diğer yazıları da bekliyoruz. Zaman alacak elbette ama, detayları arttırabilirseniz harika olur. (Konaklama fiyatları, giriş/otopark ücretleri vs.) Gidemeyince, insan hepsini merak ediyor tabii.
    Fotoğraflar harika...
    Blogda var mı bilmiyorum ama ekipman hakkında da bilgi verebilir misiniz? (Model/fiyat, belki kısa bir değerlendirme)

En kısa sürede blogdaki yazıları da okuyacağım.
    Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı anserk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yazı olmuş. Elinize sağlık. Kendimi orada gibi hissettim. Bu arada ufaktan kıskanmadım da değil kusura bakmazsan Londra özellikle çok görmek istediğim, hatta yaşamak istediğim, bir yer. Gidersem de uğramak istediğim bir kaç yer var. Urbanrider mağazası, Ace Cafe gibi mesela
    Ace Cafeye henüz bende gidemedim. Benimde listemde yer alıyor Orası hakkında mutlaka paylaşım yapacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi, güzel yazı.
    Muhakkak diğer yazıları da bekliyoruz. Zaman alacak elbette ama, detayları arttırabilirseniz harika olur. (Konaklama fiyatları, giriş/otopark ücretleri vs.) Gidemeyince, insan hepsini merak ediyor tabii.
    Fotoğraflar harika...
    Blogda var mı bilmiyorum ama ekipman hakkında da bilgi verebilir misiniz? (Model/fiyat, belki kısa bir değerlendirme)

En kısa sürede blogdaki yazıları da okuyacağım.
    Saygılar.
    Bir sonraki yazımda detayları artırmaya dikkat edeceğim. Sanırım ücretler ile ilgili ufak eklentiler fena olmaz. Konaklama ile ilgili fiyatlar çok değişiyor. Otel bilgilerini eklemeye özen gösterdim. Bookingten tarih - ücret kontrolü daha sağlıklı olabilir.

Park yerlerine genelde para vermiyorum. Hatta bir sonraki yazımda da bahsedeceğim bir durum var. Bath şehrinde kapalı bir otoparka park etmek istedik. Ben yarım saat etrafta dolanıp bir görevli bulmaya çalıştım. Çünkü giriş, plakanızı okuduktan sonra açılıyor. Kamera önde olduğu için de ben plakayı okutamadım. En son çıkışta bir şekilde hallederiz diyip motosikletler için ayrılmış alana parkettim.(açılır kapıyı yarım yaptıkları için rahatlıkla geçebiliyorsunuz. Gerçi buradan anlamam lazımdı) Sonradan anladım ki motosikletler için ücretsizmiş. Zinrinizi bağlayabileceğiniz sağlam bir demir halka ile oldukça rahat bir alan ayrılmıştı. Ücretsiz bir yer bulamazsanız şehir içindeki ücretli alanlar genelde £2-3 günlük ve ya £1 saatlik.

Otomobiller için olan fiyatlar pek iç açıcı değil. Londra merkezde güvenli bir otoparka parketmek isterseniz 4-6 saatlik bir sürede 50 pounda kadar fiyatla karşılabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde 3 saati geçirirseniz £30 onun dışındaki otoparklarda saatlik olarak genelde £5-8 olarak gördüm. Ücretsiz alan yok denecek kadar az. Hatta yok. Zaten şehir merkezine kendi aracınızla girmek bile ücretli.

Ekipmanlar ile ilgili ayrı bir blog eklemeyi planlıyorum. Malum Türkiyeden getirdiklerimizle buradan aldıklarımız derken ekipman listemizi şişirdik. Özellikle motosikletin güvenliği ile ilgili ekipmanları güncelleme ihtiyacı duydum. Bu şehirde yılda 18.000 motor çalınıyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gzel gezi olmuş
    exp da şahane bi motosiklet gücü kuvveti stabilize si müekmmel yakın arkadaşımda azcık kullandım kullanmaz olaydım

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş, imrendim vallahi

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gzel gezi olmuş
    exp da şahane bi motosiklet gücü kuvveti stabilize si müekmmel yakın arkadaşımda azcık kullandım kullanmaz olaydım
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş, imrendim vallahi
    Gerçektende kullanması oldukça keyifli bir motor. Ağırlığı dışında söylecek bir lafım yok.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok güzel bir sunum olmuş. Çoğumuzun görmediği diyarları bizlere tanıttığınız için teşekkürler.
    Motosiklet hayırlı olsun.

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir sunum olmuş. Çoğumuzun görmediği diyarları bizlere tanıttığınız için teşekkürler.
    Motosiklet hayırlı olsun.
    Teşekkürler Güven Bey

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Süper gezi ve daha da süper paylaşım olmuş. Çok teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Ayrıca Brighton yakınında Devil's Dyke isimli bir yamaç paraşütü alanı var. Bir sonraki gezinizde mutlaka tandem ile uçun. Hazır korumalarınız da var zaten.

Bir de Devil's Dyke'da bulunan restoranda yediğim biftek cidden çok lezzetliydi. Gayet de hesaplıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Selamlar.

Alıntı haluk23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper gezi ve daha da süper paylaşım olmuş. Çok teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Ayrıca Brighton yakınında Devil's Dyke isimli bir yamaç paraşütü alanı var. Bir sonraki gezinizde mutlaka tandem ile uçun. Hazır korumalarınız da var zaten.

Bir de Devil's Dyke'da bulunan restoranda yediğim biftek cidden çok lezzetliydi. Gayet de hesaplıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Selamlar.
    Tandem uçuşu yapmayı çok istiyorum. Brighton tarafında olduğunu bilmiyordum. Gerçi araştırmamıştım daha önceden. Bilgi için teşekkürler

Vıdeo için farklı bir konu açmıştım fakat bu konu altında da videonun kalması daha sağlıklı olacak sanırım.

Turumuzun videosu:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)