Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Sorgun Yaylası'na ufak bir kaçamak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Merhaba arkadaşlar , havalar ısındıkça hafta sonu sağa sola kaçma dönemi başladı bizim için.Ankara'da bi kaç tane motosklete gönül vermiş gurubun , whatsapp guruplarına üyeyim .
    Bu hafta Rx3i Başkent gurubunun gezisine 2 arkadaş katıldık..

Bu arada mt07 ile başka motorlar arasında kalan bi kaç kişinin konusunu gördüm son zamanlarda , fikir vermesi açısından yakıt ölçümlerimi de paylaşıyorum.Bu şehir içi bol gazlamalı ;

Buda 9-10 derece sıcaklıkta 300km uzun yol , sabit 130 , ara ara gazlamalı yakıt tüketimim ;

Not : kendi ölçümüm bu ortalamaların 0.3 lt daha aşşağısı.
    Her gün sabah uyanıp gördüğüm , dışarı çıkıp içinde kaybolduğum bu beton yığınından uzaklaşacağım bi hafta sonu daha 😊
    Sabah Keçiören şelalede iki arkadaş buluşup , gurubun buluşma yeri olan Sincan Organize Sanayii'ne yola koyulduk

Yakıt ikmali de tamam

Buluşma yerinden kareler ;

Gittiğimiz yerde ufak bi ateş yakıp sucuk -ekmek yapmak için sponsorumuz BİM'den alışverişimizi yaptık 😊

Ara ara sigara molası vererek yol aldık ..

Bi ara kendimi kaybedip fazla hızlanmış olacağım ki , kenara çekip gurunu beklemek zorunda kaldım 😊

Ve Sorgun göletinin kenarına vardık..

Ateşin ve yiyecek içeceğin resmini atmak istemiyorum mazur görün 😊 koca bi semaver çay bitirmemize rağmen , paramız nasip olsun diyerekten dönüşte köy kahvesinde 1er bardak çay içtik
    Dönüş yolumuz oldukça güzel virajlarla doluyu , motorları yatırdık kaldırdık ama ben 7 aylık motorcu olduğumdan dolayı viraj performansım pek iç açıcı değil . Yinede gurunun en ön sıralarından kopmadım 😊
    sonra düzlüklere çıktık , gayet güzel giden gezimiz tatsız bi olayla son buldu. Rx3i evolardan biri zincir kopardı 😕

Motoru ustaya kadar çekip evlere dağıldık 😊

Ve bu canavar güreş kıyafetlerini giymiş beni bekliyor 😁

7 ay öncesine kadar böyle konuları okuyup iç geçiriyordum , şükür bizede nasip oldu.
    Allah hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze , gönlümüzde olanıda bizlere nasip etsin arkadaşlar. Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için 😊
    zaferce, askersss, EthanHunt ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Hocam güzel bir gezi olmuş paylaştığınız için teşekkürler. Gölet küçük galiba.Etrafın da biraz daha yeşillenmesi lazım. Fotoğraf çekip paylaşmayı severim çünkü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel bir gezi olmuş paylaştığınız için teşekkürler. Gölet küçük galiba.Etrafın da biraz daha yeşillenmesi lazım. Fotoğraf çekip paylaşmayı severim çünkü
    Rica ederim , Göletten ziyade ormanı çok güzel Sorgun'un. Rx3 kullanan arkadaşlar ufak bi enduro yaptılar ancak biz pek gezemedik naked motorla. Daha detaylı fotolar çekildi profesyonel makinayla , onlar elime ulaşınca konuyu güncellicem 😊 ayrıca siz cbrla girecektiniz sanırım , r25ler felan rahatça girdi sıkıntı yaşamazsınız.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim , Göletten ziyade ormanı çok güzel Sorgun'un. Rx3 kullanan arkadaşlar ufak bi enduro yaptılar ancak biz pek gezemedik naked motorla. Daha detaylı fotolar çekildi profesyonel makinayla , onlar elime ulaşınca konuyu güncellicem �� ayrıca siz cbrla girecektiniz sanırım , r25ler felan rahatça girdi sıkıntı yaşamazsınız.
    Çok teşekkürler hocam sıkıntı yaşamam o zaman.Bende gittiğim zaman konu açar paylaşım yaparım.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Sezon açılışı olmuş,güzel de olmuş,bir ara guruptan kopup ayrılmışsınız, yetişen olur ,yetişemeyen olur,böyle durumlarda diğer gurup üyelerince hoş karşılanmayabilir,nasipse yakına bende açacağım sezonu,selamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezon açılışı olmuş,güzel de olmuş,bir ara guruptan kopup ayrılmışsınız, yetişen olur ,yetişemeyen olur,böyle durumlarda diğer gurup üyelerince hoş karşılanmayabilir,nasipse yakına bende açacağım sezonu,selamlar
    Aleyküm selam mesut ağabey , guruptan kopma konusunda haklısınız en yüksek cc bende olmasına rağmen genelde en düşük cc olan mondial 180z nin bile arkasından geldim. Bi ara gaz açtım sonrasında gurubu bekledim zaten 😊 Tekeriniz düz bassın
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar , havalar ısındıkça hafta sonu sağa sola kaçma dönemi başladı bizim için.

Ateşin ve yiyecek içeceğin resmini atmak istemiyorum mazur görün �� koca bi semaver çay bitirmemize rağmen , paramız nasip olsun diyerekten dönüşte köy kahvesinde 1er bardak çay içtikhttps://i.hizliresim.com/rOv3EN.jpg
    [/url]

Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için ��
    Yerinizde olmak isterdim,
    Çay molası verdiğiniz yer benim köyüm, fotodaki gözlüklü ihtiyar dayım olur, babamın teyze oğlu
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerinizde olmak isterdim,
    Çay molası verdiğiniz yer benim köyüm, fotodaki gözlüklü ihtiyar dayım olur, babamın teyze oğlu
    Güzel bi tesadüf olmuş hocam , buraların tadı crf , wr gibi motorlarla çıkar aslında . Bende aslen Gölbaşılıyım ama bizim oralar düz arazi , sizin memleketiniz çok güzel nisan sonu kamp yapmayı düşünüyoruz inşaallah.

Motosikleti
    Cbf150
    Ara sıra hafta sonu bende kaçıp gidiyorum köyüme, motorla yazdan yaza anca
    Kampı bizim çayın kenarında da kurabilirsiniz, köyün hemen alt taraflarında güzel yerler var

Mağaralara çıktınızmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)