Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ziyaretle karışık tekirdağ gezisi 09-10/04/2005

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 fazer
    Havalarda güzel olunca üç kafadar haftasonunu gezi yapalım dedik. Ama bizimkisi gezi olmaktan çıkıp eş, dost, akraba ziyaretine döndü Öğlen istanbuldan çıkıp köfte yemeğe tekirdağa oradan Ümitin ailesini ziyrate Çorluya oradan da silivriye uzun zamandır salladığım yeni evli kuzenimi görmeye...... Çok randmanlı bir gezi oldu aslında. Buradan da bize eşlik eden arkaşım Erkine(Hola) teşekkürler.

Okul arkadaşım ve de artçım olan Ümit müzik dinlemeden dakikasını geçiremez. Kulaklıkta kask içindeyken çıkınca Beylikdüznde küçük bir mola veriyoruz.

Şimdide erkin benzin almayı unuttuğu için Mimarsinanda küçük bir benzin molasındayız. Bu da benim emektar er-5

Ve Tekirdağ varıyoruz. Hepimiz çok acıktığımız için köfteler bittikten sonra fotoğraf aklımıza geliyor :( Fiyat listesindeki tatlının ingilizecesi biraz komik geldiği için bir fotoğraf çekiyorum

Çorluya uğrayıp orada da bol bol yemek yedik. Saolsun Ümitin annesi bizim için tatlı ve börek yapmıştı. Sanırım ben bu gezi işini beceremiyorum hep yemek fotoğraflarını unuttum :(

Şimdide dönüş yolundayız hava kararmak üzere. Yeni yeşeren buğdayların arasında bir-iki fotoğraf çekelim diyoruz hemen.

Ben-Ümit-Erkin

Yol müthiş istediğin makinanın son süratini görebilirsin. Asfalttan en ufak bir pürüz ve dalgalanma yok. Ayrıca aşağı yukarı 8 km boyunca da viraj yok. Bu yol seymen ile marmarereğlisi arasında. Yazın azmı bisiklete binerdik oralarda...

Ertesi gün kahvaltının ardından ufak bir silivri turundan sonra eve dönüş başladı.

Silivri balıkçı barınağında erkin ve yeni aldığı GS500 ü

Silivrini yarları. Ben ve Erkin. Ümit tüm gece susmadığı için sabah başı ağırıyordu onu evde bıraktık :oops:

Ümitin baş ağrısı devam edince onu silivride buluştuğumuz ablamın arabasına uğurlayıp yola çıkıyoruz. O da sağolsun yolda boş durmayıp bizim fotoğrafımızı çekmiş.

Erkin bu gezide eldiven seçiminde hata yaptığının farkına varıyor. Montun kolları eldivenin içine girmeyince mont biraz şişiyor.

Kendime not: Fotoğraflar çabuk açılsın diye kalitesini bukadar düşürme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GS 500
    Çok eğlenceli bir geziydi ve iyi bir tecrübe oldu benim için.Neşeli geçen sohbetimiz ve yol boyu acemiliğime katlandığı için yakın arkadaşım Sword'a teşekkürler.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Kasklar takılı, fotoğraflar doyurucu, manzara güzel. Eveeeet işte gezi böyle olur Çok teşekkürler arkadaşlar
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Süper olmuş
    Resim kalitesi de iyi kendine laf etme
    Bu arada o asfaltı görmek için oralara gitmek istiyorum acaip hoşuam gitti
    DBTYSG

güzel gezi olmuş.fotoğraflarda gayet güzel, teşekkürler.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    güzel gezi devamı dileğimle
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler