Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr İle Erzurum Karayazı Köprü Ahlat İshakpaşa Sarayı Sahara Milli Parkı Artvin

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    crocodil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR125

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Motosikleti
    falcon flash 100
    İstanbul daki bütün müzeleri ( özeller dahil ) ege ve batı akdenizdeki tüm ören yerlerini ailecek gezdin. Doğudakileri de sayende geziyorum. Sen çekmeye ben seyretmeye devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Alıntı ayhanakbuga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusur bulanları sevmem kusur bulmuş gibi olmayayım. Bu filiminde kamerayı sağa veya sola hızlı çevirmeyi bir teknik olarak kullanmışsın arada hoş olabilir ama bütün filim boyunca olunca sonuna kadar seyretmek bir işkence oluyor.

Not: Sakın yanlış anlama yapıcı bir görüş olarak düşün.

Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul daki bütün müzeleri ( özeller dahil ) ege ve batı akdenizdeki tüm ören yerlerini ailecek gezdin. Doğudakileri de sayende geziyorum. Sen çekmeye ben seyretmeye devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Kusur bulanları sevmem kusur bulmuş gibi olmayayım. Bu filiminde kamerayı sağa veya sola hızlı çevirmeyi bir teknik olarak kullanmışsın arada hoş olabilir ama bütün filim boyunca olunca sonuna kadar seyretmek bir işkence oluyor.

Not: Sakın yanlış anlama yapıcı bir görüş olarak düşün.
    * Eleştiri tarzınızı beğeniyorum. İlk önce hoşa giden yönler; sonra değişebilir, değişse iyi olur özellikler... Teşekkür ederim, nezaketiniz için. İzlerken ben de ne kadar acele etmişim gezerken diyorum. "sekinetle", tadına vararak ve keyfini çıkararak gezememişim. Herhalde Hitit krallarından birinin duasıydı "yavaş bir hayat". İnşallah bir gün benim gönlüme de dinginliğin huzuru iner ölmeden önce.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)