Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hayat sürünce güzel :) karadeniz yolculuğu. fazer 600s2 4000 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine güzel bir anlatım olmuş, bu da güzel ama kapadokya ya da çok özenmiştim, devamını bekleriz, kazasız belasız inşallah.
    kspadokya gerçekten büyülü bir şehir devamı gelecek havalar biraz ısınsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kspadokya gerçekten büyülü bir şehir devamı gelecek havalar biraz ısınsın
    Ben de scooter ı satıp, vitesliye geçip, istanbul- kapadokya yapmayı düşünüyorum, hayırlısı...
    engin_deniz bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    bu kasa fazerdan sonra kullandığım hiç bir enduro ve racing bana keyif vermedi. Allah kaza bela vermesin. keyifli sürüşler

Motosikleti
    street triple rs
    Ben de scooter ı satıp, vitesliye geçip, istanbul- kapadokya yapmayı düşünüyorum, hayırlısı...
    scoter ile neden çıkmıyorsun anlamadım bence yapablirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kasa fazerdan sonra kullandığım hiç bir enduro ve racing bana keyif vermedi. Allah kaza bela vermesin. keyifli sürüşler
    fazer 600 s2 gerçekten de çok keyifli bir motordu. yakıtı gidişi virajı ivmelenmesi. aslında hiç satma fikri aklımda yokken. arkadaşımın ısrar etmesiyle satmış oldum. açıkçası belki ileride tekrar geri bile alabilirim motorumu

Çok güzel dolu dolu bir gezi olmuş. Camilerde konaklamanız çok ilgimi çekti. Ben konaklamalı bi kez yola çıktım. Nasip olmadı camide yatmak. Ama plansız çıktığım için, kalacak yer bulmazsam, bi camide yatarım diye hep düşünmüştüm.

Bu arada galiba aynı semtte ikamet ediyoruz.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel dolu dolu bir gezi olmuş. Camilerde konaklamanız çok ilgimi çekti. Ben konaklamalı bi kez yola çıktım. Nasip olmadı camide yatmak. Ama plansız çıktığım için, kalacak yer bulmazsam, bi camide yatarım diye hep düşünmüştüm.

Bu arada galiba aynı semtte ikamet ediyoruz.
    teşekkürler camilerde mescitlerde her yolculuğumda 1 yada 2 kez konaklarım. allahın evi sonuçta. kalacak yer sorunumuz yok aslında. kamp ekipmanı yanınızdayda heryer sizin. yeterki güvenli bir yer bulun bu arada semt paşaçayırı karadeniz mahallesi.

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ceza olmasa güzel olurdu ama olmuşla ölmüşe çare yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

teşekkür ederim umarım
    bu arada fazer satıldı bu geziden sonra. artık tracer var fazer yakın bir arkadaşımın artık
    https://i.hizliresim.com/gOXj7b.jpg
    Kazasız belasız nice gezilere gitmen dileğimle abi...

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı tokhanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız nice gezilere gitmen dileğimle abi...
    teşekkür ederim kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Maaşallah , tracer yılan gibiymiş. Bununla dahada zevkli hâle gelir yolculuklar. Kazasız belasız binin.

teşekkürler camilerde mescitlerde her yolculuğumda 1 yada 2 kez konaklarım. allahın evi sonuçta. kalacak yer sorunumuz yok aslında. kamp ekipmanı yanınızdayda heryer sizin. yeterki güvenli bir yer bulun bu arada semt paşaçayırı karadeniz mahallesi.
    Karayolları sanmıştım. Bende Kazım Karabekir'deyim. İş gereği GOP'un tüm mahallelerini sokak sokak bilirim. Sizin orada 1179 sokakta ablam oturuyor. Denk gelirsek bi ara bi çay içeriz inşallah.

Motosikleti
    street triple rs
    Karayolları sanmıştım. Bende Kazım Karabekir'deyim. İş gereği GOP'un tüm mahallelerini sokak sokak bilirim. Sizin orada 1179 sokakta ablam oturuyor. Denk gelirsek bi ara bi çay içeriz inşallah.
    Karayollarının yarısından fazlası akrabamdır. venezia avm sokağındayım bende. görüşürüz inşallah neden olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:44 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah , tracer yılan gibiymiş. Bununla dahada zevkli hâle gelir yolculuklar. Kazasız belasız binin.
    teşekkür ederim. daha iyileri sizin olsun sizinde 07 hayırlı olsun. açtıgınız konuyu okumuştum

Ortak tanıdığımız kesin vardır. Siirt'li çok arkadaşım var. Dayan,Yüksek,Carboğa bi kaç soyisim.

Motosikleti
    [QUOTE=engin_deniz;4285113]scoter ile neden çıkmıyorsun anlamadım bence yapablirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Yok bu maxi scooter la da yapılır da sıkıldım, vitesli ile uzun yolculuk daha zevkli olur diye düşünüyorum, hatta şu yeni çıkacak cb250r yuvarlak far çok hoşuma gitti, onu alabilirim ama tabik eski rahatlığım (bagaj, ayakları uzatarak sürme, konfor, az yakma vb...) olmayacak onun farkındayım

Motosikleti
    street triple rs
    Ortak tanıdığımız kesin vardır. Siirt'li çok arkadaşım var. Dayan,Yüksek,Carboğa bi kaç soyisim.
    kesin vardır. motorunuz nedir sizin. ? bu arada karayollardında msc otomotiv. leytnet internet cafe aile dostlarımız genelde orada olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

[QUOTE=BigLion;4285266]
    scoter ile neden çıkmıyorsun anlamadım bence yapablirsin

Yok bu maxi scooter la da yapılır da sıkıldım, vitesli ile uzun yolculuk daha zevkli olur diye düşünüyorum, hatta şu yeni çıkacak cb250r yuvarlak far çok hoşuma gitti, onu alabilirim ama tabik eski rahatlığım (bagaj, ayakları uzatarak sürme, konfor, az yakma vb...) olmayacak onun farkındayım
    hayırlı olsun şimdiden eski motosikletlerimden biri cb 600f hornet idi. efsane motordur kendisi. ileride büyütmeyi düşünürsen araştır mutlaka. hatta açtıgım konulara bakarsan. hornet ile yola çıktıgım bir gezi raporu mevcut
    BigLion bunu beğendi.

Motosikleti
    [QUOTE=engin_deniz;4285276]kesin vardır. motorunuz nedir sizin. ? bu arada karayollardında msc otomotiv. leytnet internet cafe aile dostlarımız genelde orada olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

hayırlı olsun şimdiden eski motosikletlerimden biri cb 600f hornet idi. efsane motordur kendisi. ileride büyütmeyi düşünürsen araştır mutlaka. hatta açtıgım konulara bakarsan. hornet ile yola çıktıgım bir gezi raporu mevcut
    Eyvallah, benim dediğim cb250r farklı biraz, retro sevdiğim için düşünüyorum bunu, ilk defa çıkıyor bu yıl, hornet sanırım üretimi durmuş. Aslında dct NC750 alıcaktım ama son zamlarla iyice uçtu, bir de genelde işe git gel için kullandığımdan, yılda 1-2 kez uzun yol yaparım, büyük motor düşünmüyorum o yüzden

Motosikleti
    street triple rs
    [QUOTE=BigLion;4285290]
    kesin vardır. motorunuz nedir sizin. ? bu arada karayollardında msc otomotiv. leytnet internet cafe aile dostlarımız genelde orada olurum.

Eyvallah, benim dediğim cb250r farklı biraz, retro sevdiğim için düşünüyorum bunu, ilk defa çıkıyor bu yıl, hornet sanırım üretimi durmuş. Aslında dct NC750 alıcaktım ama son zamlarla iyice uçtu, bir de genelde işe git gel için kullandığımdan, yılda 1-2 kez uzun yol yaparım, büyük motor düşünmüyorum o yüzden
    fazerdan önce nc 750 x vardı bende ekonomi yapmak ve gezmek için biçilmiş kaftan bence.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    epeydir böyle guzel bir gezi yazisi okumamistim keyifle,tesekkurler

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    epeydir böyle guzel bir gezi yazisi okumamistim keyifle,tesekkurler
    rica ederim. gezmek kadar raporu düzenleyip yazmakta keyifli olabilse keşke

[QUOTE=engin_deniz;4285276]kesin vardır. motorunuz nedir sizin. ? bu arada karayollardında msc otomotiv. leytnet internet cafe aile dostlarımız genelde orada olurum.[COLOR="Silver"]

Spacy Alpha scooter kullanıyorum şu an. Giresun'a gidip gelen benim. Benim konuma mesaj yazmıştınız. Uğrarım inşallah.

Motosikleti
    street triple rs
    [QUOTE=Blackhoney;4285530]
    kesin vardır. motorunuz nedir sizin. ? bu arada karayollardında msc otomotiv. leytnet internet cafe aile dostlarımız genelde orada olurum.[COLOR="Silver"]

Spacy Alpha scooter kullanıyorum şu an. Giresun'a gidip gelen benim. Benim konuma mesaj yazmıştınız. Uğrarım inşallah.
    hatırladım şimdi valla benden daha zorunu başardın sen bence. bende bu yaz fırsatını bulursam tricity ile bir ege turu yapmak istiyorum bakalım nasip

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)