Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hayat sürünce güzel :) tek kişi 5.000 km iç anadolu güneydoğu yolculuğu (fazer 600s2)

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş. Böyle geziler sizin gibi gençlere yakışıyor fakat bir çok fotoğrafı göremedim teknik bir arıza oldu galiba? ( ikinci bölümden iki fotoğraf var üçüncü bölümden hiç fotoğraf yok.)
    teşekkürler arızayı bende anlayamadım. epey ugraştım ama sanırım fotograf kalitelerinin yüksek olmasından tarayıcı hemen yükleyemiyor resimleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:42 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonda Chrome çöktü 4-5 defa bu kadar çok foto falan kitledin Google'ı

Fotoğraf kar yüklenmiyor. Çoğunu daha önce gördüm zaten. İyi uğraşmışsın..

Allah kazasız belasız daha güzellerin nasip etsin

amin ahmet abi cümlemize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Abi harika gezi olmuş ya anormal kıskandım diyebilirim.. Yaşım daha 23 inşallah Allah bize de nasip eder daha güzel geziler de buluşuruz inşallah
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Enes ŞENTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi harika gezi olmuş ya anormal kıskandım diyebilirim.. Yaşım daha 23 inşallah Allah bize de nasip eder daha güzel geziler de buluşuruz inşallah
    amin inşallah kardeşim daha güzel yolculuklara seninde çıkman dileğiyle..
    Enes ŞENTÜRK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Kıskanmadım desem yalan söylemiş olurum. Ülkemizin doğusunu canlı canlı görmeyi çok istiyorum, bugüne kadar en Doğu Kayseri'ye gitmiştim kayak yapmaya Erciyes Dağı'na. Umarım ileride uzun yol yapabileceğim bir at ile bu gezinin bir benzerini ben de yapabilirim. Keyifle izleyip okudum elinize kolunuza sağlık.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Haberimiz olmadan bizim gezi burada paylaşılmış

Ve sen hala bilmiyorsun ki Mersin'de Levent'in tanıştırdığı ben, 30 yıldır senin dükkanın 2 bina üstünde yaşıyorum.
    Hayat değişik dünya küçücük bir yer

O motosikleti 1 defa satıp geri almıştım. Şimdi 2. defa bi arkadaşıma sattım.

Yolda arıza dediğimiz ön dişli somunu çıkmıştı bi şeyler uydurduk bi traktör tamircisinde. Hatta üzerinde hala o var
    Sattığım arkadaş da biliyor.

Şu da dursun burada

engin_deniz, tolgaersoz, Maslak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıskanmadım desem yalan söylemiş olurum. Ülkemizin doğusunu canlı canlı görmeyi çok istiyorum, bugüne kadar en Doğu Kayseri'ye gitmiştim kayak yapmaya Erciyes Dağı'na. Umarım ileride uzun yol yapabileceğim bir at ile bu gezinin bir benzerini ben de yapabilirim. Keyifle izleyip okudum elinize kolunuza sağlık.
    teşekkür ederim. umarım dilediğin gibi doğuyu en uca kadar gidip gezersin. önyargılarını bir kenara bırak ve yola çık. emin ol oradaki insanları tanıdıkça hem mahçup olacaksın hemde mutlu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberimiz olmadan bizim gezi burada paylaşılmış

Ve sen hala bilmiyorsun ki Mersin'de Levent'in tanıştırdığı ben, 30 yıldır senin dükkanın 2 bina üstünde yaşıyorum.
    Hayat değişik dünya küçücük bir yer

O motosikleti 1 defa satıp geri almıştım. Şimdi 2. defa bi arkadaşıma sattım.

Yolda arıza dediğimiz ön dişli somunu çıkmıştı bi şeyler uydurduk bi traktör tamircisinde. Hatta üzerinde hala o var
    Sattığım arkadaş da biliyor.

Şu da dursun burada

https://i.hizliresim.com/0EqYoW.jpg
    vay be celal sensin demekki şuan bildiğin şoktayım. bide tabelayla mesaj vermişsin bu arada sen bu işleri biliyorsun. biz yolda kalırız sen kalmazsın ha bu arada dükkan dışında sahadayım ben genelde. ama dükkana geçtiğimde arayacağım gel bi çayımı iç
    zabuzaretta bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Gezi güzel olmuş,beğenerek izledim ,lakin gezi başlığı benim gezi seriminki ne benzemiş,olsun yinede çok güzel fotolar var içerisinde, yolun açık olsun,tekerine taş değmesin,selamlar

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Şöyle bir gezi yapamadık vay arkadaş ya.👍

Ne güzel anılar birikti kim bilir.

Bu arada fotoğrafların bazıları bende de görünmüyordu. Bugün bir kez daha baktım, hepsi açıldı.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi güzel olmuş,beğenerek izledim ,lakin gezi başlığı benim gezi seriminki ne benzemiş,olsun yinede çok güzel fotolar var içerisinde, yolun açık olsun,tekerine taş değmesin,selamlar
    Evet şimdi dikkat ettimde isimler benze neyseki ortaları farklı. facebookta bu isimde birde sayfam var. oradanda yoldayken anlık paylaşımlar yapıyorum. teşekkür ederim. sizinde yolunuz herdaim açık olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir gezi yapamadık vay arkadaş ya.��

Ne güzel anılar birikti kim bilir.

Bu arada fotoğrafların bazıları bende de görünmüyordu. Bugün bir kez daha baktım, hepsi açıldı.
    en kısa zamanda yaparsın umarım hatta yapmalısın.
    en güzel anılarımı doğu ve anadoluda biriktirdim diyebilirim. yazamadığım o kadar çok şey varki.
    bu arada zamanında hayalini kurdugum ama birtürlü sahibi olamadığım vfr 800e sahipsiniz. pekte güzel yol yapılır kendisiyle. vtec açmadan çokta az yakar uzun yolda
    oznkrçm bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Gördüğüm en iyi gezilerden biri oldu, tekerine sağlık kardeşim.
    İskenderun'da yaşamış olduğun olay sahiden talihsizlik, suç oranı düşük yerlerdir oralar diye hatırlıyorum
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm en iyi gezilerden biri oldu, tekerine sağlık kardeşim.
    İskenderun'da yaşamış olduğun olay sahiden talihsizlik, suç oranı düşük yerlerdir oralar diye hatırlıyorum
    teşekkür ederim. hırsızlık olayı dediğiniz gibi talihsizlik. heryerde başıma gelebilirdi. benim için tecrübe oldu. kalabalık insanların çok oldugu yerlerde artık çadır kurmayacagım eğer tek başına isem

Motosikleti
    Honda NC700X
    Vay be kardeşim zaman su gibi akıp geçiyor,birlikte nice kazasız belasız gezilerimiz olsun inşallah.

Rüzgar bizi fena dövmüş idi.

Allah cümlemizi kazadan beladan korusun inşallah.
    engin_deniz ve mombohunter bunu beğendiler.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı tolgaersoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be kardeşim zaman su gibi akıp geçiyor,birlikte nice kazasız belasız gezilerimiz olsun inşallah.

Rüzgar bizi fena dövmüş idi.
    https://i.hizliresim.com/Z9VVko.jpg

Allah cümlemizi kazadan beladan korusun inşallah.
    aaa tolga sende buradasın ben ikinizin de forumda olmadıgınızı sanıyordum. rüzgar yoruyordu ama yollar nefisti bence birde geceye kalmayaydık iyiydi. ben gece sürüşlerini oldum olası sevmem. kalmamaya özen gösteririm. ama işte yaptık bi aksiyon eve varmak için. birlikte daha nice yollara diyelim. sayenizde dönüş yolculuğundan daha bi keyif alarak sürdüm. uykusuzum ben kalacağım bugun burada, siz gidin dememe rağmen bırakmadınız beni o gün ali abinin çadırda uyumasaydım devam etmezdim istanbula kadar. bu arada mayısta şöyle bir gezeceğim 3 hafta kadar bak bakalım belki iştahlanır sende gelirsin bellimi olur.

Apices ve mombohunter bunu beğendiler.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Yukarılarda bir arkadaşın dediği gibi, bende her gün buraya yeni bir gezi yazısı görebilmek umuduyla giriş yapıyorum.
    Sizin gezi yazınızı görünce çok sevinmiştim.Boşuna değişmiş.Çok güzel bir gezi yapmışsınız.

Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarılarda bir arkadaşın dediği gibi, bende her gün buraya yeni bir gezi yazısı görebilmek umuduyla giriş yapıyorum.
    Sizin gezi yazınızı görünce çok sevinmiştim.Boşuna değişmiş.Çok güzel bir gezi yapmışsınız.

Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.
    Teşekkür ederim açıkçası bende hergün giriş yapıp anasayfaya göz atıyorum. hamok grubunun gezi raporlarına oldum olası imrenmişimdir.
    Apices bunu beğendi.

BerkKirnali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600RR
    Cok guzel bır gezı olmus , tebrik ederim. Haritada eskisehiri gorunce tek nefeste okudum butun gonderiyi , bi kismet memleketi gorelim diye , yurt disinda yasiyorum cok zaman oldu gormeyeli. Saniyorum durmadiniz Eskisehirde

İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    Abii süper olmuş ya busene de gidersen bana ulaş genelllikle bu yaz müsaitim katılmak isterim. Süpersin. YOL AÇIK, YOLA ÇIK =))

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı BerkKirnali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok guzel bır gezı olmus , tebrik ederim. Haritada eskisehiri gorunce tek nefeste okudum butun gonderiyi , bi kismet memleketi gorelim diye , yurt disinda yasiyorum cok zaman oldu gormeyeli. Saniyorum durmadiniz Eskisehirde
    saolun eskişehirden geçtik lakin durmadık. son gün biraz tempolu sürerek 1300 km katettik ve istanbula vardık eskişehire yakın zamanda kız arkadaşımla gidececeğiz. ufakta olsa bir gezi raporu düzenlerim sizin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı İbrahimfaruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abii süper olmuş ya busene de gidersen bana ulaş genelllikle bu yaz müsaitim katılmak isterim. Süpersin. YOL AÇIK, YOLA ÇIK =))
    nasip diyelim teşekkür ederim
    BerkKirnali bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada zamanında hayalini kurdugum ama birtürlü sahibi olamadığım vfr 800e sahipsiniz. pekte güzel yol yapılır kendisiyle. vtec açmadan çokta az yakar uzun yolda
    Yazın yaklaşık bin km.lik bir yol yapmıştık 2 kişi ve yüklü olarak.

4.4 lt. gibi bir ortalama vardı. 90'ı geçmeden 4 bin 5 bin devir aralığında.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Güzel gezi, güzel rapor.
    Ellerinize sağlık.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)