Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1-4 Eylül 17 İzmir-Fethiye-Kaş Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Günaydın forum..
    Biraz geç de olsa paylaşayım dedim

İzmir'den tek başıma 4 günlüğüne yaklaşık 1500 km katederek ve sadece çadırda yaşayarak yapmış olduğum en plansız çıktığım gezidir. Daha iyisini yaşayana kadar benim için şimdilik bu
    Yolda bir çok kişiyle ve gezginle tanışıp hoş vakitler geçirdim, bu videonun devamı gelecek, takipte kalın.
    Sahiden de Akdenizin her bişeyi bir başka oluyooormuş

SRDR KTM 390, mgora, ENİGMA ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Selam dostum, güzel gezi olmuş,tamda benim tarzım olmuş, daha önce gezdiğim yerleri sayende görmek güzeldi,inan tekrar oralara geziye çıksam Senin gezdiğin yerlerde gezerdim,yolun her daim açık olsun.Eskişehirden selam olsun
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkür ederim kardeşim, bir an evvel tekrar güzel havaları iple çekiyorum
    Çünkü tam anlamıyla doyabilmek için bir değil, bi kaç kez gitmek gerekiyor..
    Yarın devamını da eklemiş olurum gibi duruyo, bi türlü göremediğim Eskişehir'e selam
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Bu yaz biz de 1 haftada sırasıyla Kaş , Fethiye, Marmaris ve Akyaka rotası yaptık eşimle beraber. Gerçekten gidip görüşmesi gereken yerler. Motorla da ayrı bir zevki olur eminim. Ben bagaj sorunu ve eşimin ısrarlarına dayanamayıp araçla gitmek zorunda kaldım Yalnız aklım Datça'da kaldı. Hem rotayı uzattığı için hem de süre kısıtı sebebiyle görmek nasip olmadı. Seneye için de Marmaris, Datça, Bodrum düşünüyoruz.

Motosikleti
    Alıntı azah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz biz de 1 haftada sırasıyla Kaş , Fethiye, Marmaris ve Akyaka rotası yaptık eşimle beraber. Gerçekten gidip görüşmesi gereken yerler. Motorla da ayrı bir zevki olur eminim. Ben bagaj sorunu ve eşimin ısrarlarına dayanamayıp araçla gitmek zorunda kaldım Yalnız aklım Datça'da kaldı. Hem rotayı uzattığı için hem de süre kısıtı sebebiyle görmek nasip olmadı. Seneye için de Marmaris, Datça, Bodrum düşünüyoruz.
    Güneyleri bitirmek için gerçekten bol bol vakit olması gerekiyor
    Motosikletle artçılı gitmek sahiden yer sıkıntısı çektirebilir, 3lü çanta ile yola çıkmalı, sadece topcase ile gideceksiniz eşya sıkıntı olacaktır.
    Yolları ve doğasıyla harika rotalar var 2. bölümü yüklüyorum bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Gezimize devam ediyoruz..

ahmetunuver, SRDR KTM 390 ve Serdarpirim bunu beğendiler.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Ne güzel gezmişsiniz. Uzun zamandır aklımda böyle bir rota. Para ve zaman ikilisini denk getirip çıkamadık yola bir türlü.

Ama bu yaz İstanbul İzmir düşünüyorum. Size sormak istediğim; Izmir'de eşimle kalabileceğim sessiz sakin bir kamp alanı önerebilir misiniz?

Aklımda Hipokamp var. Bilginiz var mı? Nasıldır?

Motosikleti
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel gezmişsiniz. Uzun zamandır aklımda böyle bir rota. Para ve zaman ikilisini denk getirip çıkamadık yola bir türlü.

Ama bu yaz İstanbul İzmir düşünüyorum. Size sormak istediğim; Izmir'de eşimle kalabileceğim sessiz sakin bir kamp alanı önerebilir misiniz?

Aklımda Hipokamp var. Bilginiz var mı? Nasıldır?
    Teşekkür ederim kardeşim, bu rotalara tecrübe edinmek için ilk önce yalnız bir çıkmanızı öneririm
    ve zaman tabiki önemli..

Hipokamp'ta hiç kalmadım, ama nerededir nasıldır az çok biliyorum, yanı başında çok mola verdim, alan olarak geniş bir yer.
    fiyatlara bakılırsa fena değil gibi duruyor ve İzmir'e ulaşım olarak en yakın kamp yerlerinden.

kalan arkadaşlar oldu, bir şikayetlerini duymadım, sezon başında aşırı kalabalık olacağını da sanmam, bölgede birden fazla kamp alanı var zaten.
    Özdere'ye doğru devam ettiğinizde Kalemlik orman kampı yada Selçuk yolunda Pamucak kampı, rahatına göre kalacak bir yerler mutlaka bulacaksındır.

Motosikleti
    Teşekkür ederim. Daha nice gezilere.

Tek gidersem hanım beni eve almaz.🤕

Motosikleti
    Teşekkür ederim. Daha nice gezilere.

Tek gidersem hanım beni eve almaz.��
    Hep beraber nice geziler olsun

Tek gitmenin avantajı şöyleki, hiç aklında olmayan yerlerde olabiliyosun mesela Kabak koyu, bi kez de olsa görmek lazım
    Oraya ulaşım biraz zahmetli, eşiniz için ızdırap olabilir

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep beraber nice geziler olsun

Tek gitmenin avantajı şöyleki, hiç aklında olmayan yerlerde olabiliyosun mesela Kabak koyu, bi kez de olsa görmek lazım
    Oraya ulaşım biraz zahmetli, eşiniz için ızdırap olabilir
    Yok ya o benden delidir.
    Kabak koyu her daim aklımda. Fakat İzmir'e ayrı bir sevgim var. Askerliğimi Narlıdere'de yapmıştım.
    2 yıl önce motorumu da İzmir'den almıştım.

Eğer olursa Istanbul, Çanakkale(şehitlik), İzmir, Muğla, Antalya rotası var uzun vadede.

Ama bu yaza kısmetse sadece İzmir.

Motosikleti
    Yok ya o benden delidir.
    Kabak koyu her daim aklımda. Fakat İzmir'e ayrı bir sevgim var. Askerliğimi Narlıdere'de yapmıştım.
    2 yıl önce motorumu da İzmir'den almıştım.

Eğer olursa Istanbul, Çanakkale(şehitlik), İzmir, Muğla, Antalya rotası var uzun vadede.

Ama bu yaza kısmetse sadece İzmir.
    Bekleriz her zaman çayımız çorbamız var

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    aynı rotayı temmuzda Alanyadan başlayarak kıyı şeridinden İzmire gelerek tamamlamıştık ama Muğlada 48 dereceye kadar çıkmıştı sıcaklık tam bi eziyet siz en iyisini yapmışsınız eylülde hava mis gibi

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Çok güzel bir gezi olmuş darısı başıma ne diyim imrendim valla helal olsun

Motosikleti
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı rotayı temmuzda Alanyadan başlayarak kıyı şeridinden İzmire gelerek tamamlamıştık ama Muğlada 48 dereceye kadar çıkmıştı sıcaklık tam bi eziyet siz en iyisini yapmışsınız eylülde hava mis gibi
    Aynen öyle, bahar başında da bodrum tarafına gitmiştim, bu da yaz sonu oldu havanın iyi olduğu aşırı kalabalıktan uzak bir dönem

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı Serdarpirim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş darısı başıma ne diyim imrendim valla helal olsun
    Teşekkür ederim hocam darısı tekrar hepimize olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Devam

Motosikleti
    Devam videosu bitmiyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Kelebekler vadisi ve Kabak koyu'nda çetin şartlar sebebiyle video çekemedim :D
    Sırf oraları ve daha fazlası için nasıl olsa tekrar gidicem, görüşmek üzere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)