Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mersin MT- Kanlıdivane, Kapızlı Gezisi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Cuma günü gerçekleştirdiğimiz toplantıda hafta sonu için Erdemli-Avgadı yaylasına gidilme kararı alınmıştı.. Ve pazar günü geldi çattı.. Saat 9 u gösterdiğinde artçım Ahmetide alarak buluşma noktasına doğru yola çıktım.. Buluşma noktamıza geldiğimizde STUNC abimiz bizi karşıladı.. Grubun diğer üyelerinide beklerken bu güzel pazar sabahının verdiği hevesle kameralarımıza sarılıp sizler için güzel kareler almaya başladık..

bunlarda bizleri kmlerce uzağa götürecek olan atlarımız.

saat 9.30 a doğru geliyordu ama mersin mt den kimse yoktu.. haber aldığımız tek kişi çağrı hocaydı(davulcu).. bize tecede olduğunu ve teceden itibaren eşlik edeceğini söyledi.. kalkış saatimiz gelmişti ve STUNC abiden başka kimse yoktu.. anlaşılan bu güzel pazar sabahını uyuyarak geçirmek istiyolardı.. bizde az kişi olunca yakın biyerlere gitmeye karar verdik ve hedef olarak Kanlıdivane'yi seçtik(ne kadar yakın olduğu tartışılır.. )..

teceye vardığımzda çağrı hoca bizi beraber kahvaltı yaparız diye sıcak pide ve peyniriyle karşıladı.. tabi motorlarımızı yola çıkmadan doyurduk şimdi sıra bizde..

depomuzu doldurduktan sonra kanlıdivane yolunu önümüze alarak gazlarımızı açtık.. yaklaşık 1 saatlik denizin büyüleyici maviliğinin eşlik ettiği yolcuğumuz sona erdiğinde Kanlıdivaneye varmıştık.. Kanlıdivaneye giriş yaptığımızda elinde biletlerle bize yaklaşan görevliyi gözümüze kestirdik.. başladık muhabbete..

çağrı hoja yol yorgunluğuna dayanamamış olmalı ki motor üstünde kestirmeye başladı..

Kanlıdivane harabelerinden bir kaç görüntü..

oturduğumz yeterince rahatsız olduğundan masalara geçmeye karar verdik.. ve bu yorgunluğu ancak buz gibi bir ayran atar diyerek ayranlarımızı da söyledik..

yavaş yavaş dökülmeye başlamıştık ki şark köşesine ilişti gözümüz.. boş olması sevindiriciydi.. hemn döküldük.. işte bi kaç kare..

yeterince dinlendik.. ve acıkmaya başladık.. tabi doğal olarak bi arayış içine düştük.. hedefimiz belirlendi.. koğuş kalk hedef çaarı hojaların yazlığı.. yani kapızlı..

tabi aramızda o güzel ayranın etkisinden kurtulamayanlarda wardı..

giderken yiyeceklerimizide alıp büyüleyici mavinin eşliğinde yola koyulduk.. çağrı hojalara geldiğimizde ailesi karşıladı.. saolsunlar hemn yemeği hazırladılar.. masa donatılmaya başlandı... ımmm.. çok güzel görünüyo.. özelliklede salata..

buda sait amca.. çaarı hojanın babası..

yemekte emeği geçen herkese teşkkrler.. ellerinize sağlık..

sıra çaylara geldi tabi.. çaarı hojadan bikaç kesit..

vakit fazla geç olmadan hojayıda yazlıkta bırakark STUNC abimizin öncülüğünde yola koyulduk.. gelirken trafik çok kötüydü.. teceye gelmeden otobana giriş yaptık ve mersine doğru açtık gazlarımızı..

ve bu geziyide eğlenceli ve güzel bir şekilde tamamladık.. HERKESE TEŞKKRLER..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafayazici33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGRİNA 100
    hoca kerim eyvallah resimler şahanee bu arada ahmette şahanee neyse iyi eylenmişsiniz tekrar aynı güzellikleri ekliyoruz sizlerden

Extreme_Biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Legnano V18
    ya gerçekten güzel bir pazar günüydü.. özelliklede otobandan dönüş mükemmeldi.. çağrı hoca ve ailesinede misafirperverliklerinden dolayı tşkkr ederim.. herkese teşkkrler..
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][B]Extreme_Biker O-'O[/B][/SIZE][/COLOR]

artniyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte yaaa, olay budur , olay bitmiştir , insanların yüzleri gülüyor herkesin keyfi yerinde ve Kerim sen bu işi biliyosun ;)

herkese selam ederim stunc,pc,davulcu,ahmet ellerinize motorlarınıza sağlık
    mersin,cruiser,avukat,27

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    cok guzel gezı olmus ıyı eglenmısınız kerım ellerıne saglık harıka resımler
    sevgiler
    Yeni yine yeniden

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    birkaç resimde ben ekleyim dedim.
    21/7/2006 cuma akşamı tribu cafeye uğradım ve arkadaşlarla tanıştım. daha önceki arslanköy gezisine katılmıştım ve arslanköy gezisindede olmayan, gelemeyen arkadaşlarla tanıştım. pazargünü için erdemli avgadı yaylasına (köy) gitmeyi kararlaştırdık. gece eve döndüm kimsecikler yok. çoluk çocuk yayladalar. ben biçare mersinde yanıyorum. ertesi gün cumartesi günü kaltım. ev bomboş bi ben bi tv bide bilgisayar. diğer herşey cansız, sıcaktan mayışmış bi biçimde. aklıma oğullarım geldi. özlemiştim.1 haftadır görmüyordum. gitsemmi gitmesemmi diye düşünürken bi tlf. geldi. eşim. gelsene çocuklar seni soruyor, özlemişler...... tabi bende dünden razı ne yapıyım sanki ben özlemedim. hemen hazırlıklarımı yapıp kırmızı şimşeğimi çıkardım ve yola düştüm. cumartesi günü saat 15 cıvarı

yola çıktığımda km.

ve kırmızı şimşek im

cemilli köyü çıkışında ufak bi ihtiyaç molası mola.

kuzucubelen köyüne gelmeden sisler içerisinde görülen mersin e tepeden son bi bakış

yola devam 1 saatlik yolculuktan sonra yaylamın tabelası gözüküyor. tabii benide bi sevinç kapladı. oğullarımı görecem.

buda yaylaya uzaktan bi bakış eve ulaşmak için 1 km lik daha tırmanış var. rakım 1400m cıvarı hava kapalı bulutlu, hafif sisli. yağmur yağdı yağacak.

ve oğullarım kırmızı şimşeğimin sesini duymuşlar koşarak karşıladılar. hasret giderme faslı bitti. ve dinlenmeye çektim. tabii çocuklardan rahat yok. birazda motosikletimle hasret giderdiler. sonra temizlik faslı.

bu arada km

tabi muhabbete doyum olmuyor. kolaymı 1 haftalık hasret. gece 1 cıvarı yattım. ertesi günü 23/07/2006 sabah saat 7 de ayaktayım. ufak bi kahvaltı faslından sonra 8 cıvarı tekrar yolculuk başlıyor. malum arkadaşlarla buluşup avgadı yaylasına çıkılacak. yola çıkmadan bi poz daha vereyim. nolur nolmaz. belki ilerde artis falan oluruz.

ve saat 9 cıvarı toplanma yerindeyim. kimse yok. allah allah acaba proğrammı değişti. (malum yayla mahrumiyet yeri tlf dahi çekmiyor). diye düşünürken pc kerim ve artçısı cuma (cuma ismine umarım kızmaz). birkaç tlf.görüşmesinden sonra ekip belli oldu. 3 motosiklet 4 yolcu. yola koyulduk ve bundan sonrası malum. kerim kardeşim yukarıda anlatmış. bendeki diğer birkaç fotoyuda ekliyim.

çağrı hocayada bak hele serini bulmuş

buda ayran su çay faslımız

eee ayran içilirde ayrı düşülmezmi

tabelaya bakalım göbek atalım derler ya. çevreye bak. ne varki neyi koruyacaksın???

köylü kadınlarımız gerçekten çok çalışkan. buda el emeği göz nuru.

eve döndüğümde kırmızı şimşeğimin km si

diğer gezilerde görüşmek umuduyle.

bu arad başkan hala istanbulda napıyon dön artık ya

tüm mersin mt ye sevgiler.
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    güzel gezi olmuş tebrikler ellerinize sağlık
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

güzel olmuş

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    arkadaşlar bu mersin mt yye giren yok sanırsam artık 2006 da enson geziniz gezi düzenlerseniz babam ve bende gelecem 2 motorcu daha kazanacaksınız yanlız gezi yapmak zorunda kalıyoruz pazarları 2 motorumuz war gezi düzzenlerseniz 05349433192 ltfn bildiriniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler