Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Antalya Köprülükanyon Kampı 2 (21-24 Eylül 2017)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl Nusaybin deydim bu yıl da suriyede. Abicim gezilerinizi o kadar severek takip ediyorum ki inanamazsınız, lütfen tarzınızı hiç kaybetmeyin bu şekilde hiç aklınıza gelmeyen kişileri o kadar motive ediyorsunuz ki anlatamam. Rabbim nasip ederse 2018 yılında izmirden adanaya kadar bir gezili planım var rotamda iskenderun da mevcut, inşallah bir çayınızı içmeye gelebilirim. sevgili abim.; O zamana kadar şu soğuk suriye gecesinde içimi güzel ortamınızla ısıttığınız için çok teşekkür ediyorum görüşmek üzere
    Çok memnun oluruz Aspenda. Bekleriz.
    Beğenine teşekkürler.

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anca gördüm.
    Elinize kolunuza sağlık,süper,harika herzaman olduğu gibi.
    Abi demeye dilim varmıyor bizden hızlı ve aktifsiniz.

Teşekkürler Alonedark.

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu birbirinden değerli insanların hiç birini tanımıyorum paylaşımlarını da büyük bi mutluluk ve zevkle bakarım sanki bi kıyısında köşesinde bende varmışım gibi,Vatandaşın biri bahsetmiş memnun olmadığını hemen konuya gireyim.

1-) Geziyi beğenmeyebilirsin saygılı bir şekilde acıklayabilirdin.

2-) Gereksiz veya luzümsuz ben fotoğraf karesi göremiyorum.

3-) Araçla yapılması bu forumun ruhuna aykırı olacak bişey yok,bu forumun kurallarında öyle bişeyden bahsedilmiyor! ve tenere ci arkadaşın motosikleti arızalanıyor aracına attığı gibi etkinlik alanına getiriyor.

4-) Fotoğraflar kötü ötesi olacak bişey yok,önemli olan anı yakalamaktır!(Herşeyde çözünürlük arayıp bekleme)

5-) Gezdiği yerleri anlatacak bişey yok,google arama motoruna ''KÖPRÜLÜ KANYON'' yazdığın zaman bütün bilgiler dökülür.

6-) Forumun en çok beğendiğin yeri burasıysa konuya girdin sarmadı''ÇÖP'' kelimesi ne ayak? neye istinaden yazıyorsun bu kelimeyi. ve 1 yıllık üyesin aşağı yukarı burada ;)

Beğenine teşekkürler Cevran.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Guzel bir kamp olmus tebrikler.Sadece merak ettim bende gezi yazısı yaziyorum da usenmediniz mi bu kadar fotoğrafı upload edip tek tek linkleri copy+paste yapmaya,helal olsun 😀
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel bir kamp olmus tebrikler.Sadece merak ettim bende gezi yazısı yaziyorum da usenmediniz mi bu kadar fotoğrafı upload edip tek tek linkleri copy+paste yapmaya,helal olsun ��
    Teşekkürler...
    Photobucket'te pro üyeliğim var. Yolunu yordamını bildiğiniz zaman o kadar da zor değil. Bu rapordaki fotografları tek seferde yükleyip, tek seferde linklerini aldım. Sonrası, pc'de araları birer satır açma işi ki, o da birkaç dakikamı alıyor. Gerisi fotografa göre yorumlamaya kalıyor. Zaman alan sadece bu kısım.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)