Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30.09/01.10 hafta sonu gezi planı,rota,öneri,katılım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NC700S
    Merhaba dostlar, en son uzun gezi planımı geçen yıl yapmıştım 2700km 7 gün. aradan geçen zamanda iş ve şehir değişikliği ile İzmir e yerleştim. Taşınma telaşı falan bitince , forumda da Kaklık mağarası başlığını görünce bu hafta sonu için bir rota çizdim kafamda. farklı rota tavsiyeleri de alabilirim.
    Amacım cumartesi sabahtan pazar akşam üzerine kadar 1 gece konaklamalı kafa dinleme,yol yapma vs. ekleyebilirsem harita da koyacağım. Aklımdaki ana hatlar ;

1-İzmir harmandalı çıkış noktası
    2-Kuşadası
    3-Zeus mağrası
    4-dilek yarımadası
    5-Pamukkala travertenleri
    6-Kaklık mağarası
    7-Salda gölü
    8-Honaz dağı milli parı
    9-Denizli Merkez
    10-Maramara gölü/Manisa
    11-İzmir e dönüş

Bu konu hertürlü öneri,katılım,çay/kahve daveti,yeme içme mekanı tavsiyesi vb. ne açıktır. Katılmak isteyen olursa tanışmış oluruz.
    Makine daha önce 2700km lik geziye çıktığım, 2 hafta önce tek marşla 900km Tarsus-İzmir geldiğim Kanuni Bora 125. Katılmak isteyenlere ortalama seyir hızı 70-85km civarı olacak. Bol fotoğraf,kafa dinleme,kahve pişirme düşünüyorum. Yazarken bile heyecanlandım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Hocam iyi yolculuklar, Allah yolunuzu açık etsin. Kahve de diyince çok özendim keşke hafta sonu evde çalışmam gerekmese de ben de yapabilseydim. Bu arada motoru ilk defa duydum internette baktım çok güzel görünüyor.

Motosikleti
    Honda NC700S

Motor çok bilindik değil, merak edenler için geçen geziden bri kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Çanta durumuna göre yanıma nargile de alabilirim bakalım.
    Bora çok güzel motordur. Motor aksamı YBR iel aynı titreşim sıfır. Ben bir kaç uzun yol modifikasyonu da yaptım,900km yolu 13 saatte geldim yormadı desem olmaz ama pert etmedi en azından[COLOR="Silver"]
    Serdarpirim bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)