Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Doğu Karadeniz 2017 (09-17 Ağustos)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çok güzel bir gezi, her motorcunun kaldırabilecegi bir rota değil, birçok duygunun yaşandığı zor şartlara dayanabilecek insanların rotaları bunlar.Helal olsun diyorum.

Touring Bmwnin hasat olması, Mt10'cunun pes etmesi fakat Pulsarin devam etmesi güzelmiş

Rotayı kaydettim, umarım..
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Çok güzel rapor çok güzel gezi. Allah daha güzellerini nasip etsin. MT 10 neyse de RT ile o yolları geçmek takdire şayan.Tebrikler hepinize
    Guven bunu beğendi.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Ne zamandır siteye girmiyordum eski tadı alamıyordum nedense ama öylesine girip senin paylaşımını görünce yüzümde bir gülümseme oluştu istemsiz olarak

İşte dedim aradığım şeyi buldum Ellerine sağlık abi harika olmuş severek okudum inşallah bir gezide tanışmak dileğiyle, ne derler tekerinize taş

değmesin
    Guven bunu beğendi.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi raporu kadar, video da mükemmel olmuş, akşam bir kaç kez izledim, Mustafa Kardeşimiz iyi bir iş çıkarmış.
    Hayatta öyle pek kimseye gıpta eden biri değilim, ama size çok imrendim.
    Guven bunu beğendi.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    O Pulsarlı Mustafa Kara da benim Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Sıtkı abinin şahane raporu kadar olmasa da ben de biraz fotoğraf çektim ve kısmet olursa sizlerle paylaşmak isterim. Yollar zordu, motorların çoğu uygun değildi, ama ekip tam anlamıyla dost insanlardan oluşuyordu. Üstesinden geldik bir şekilde.

Selamlar...
    Guven ve ESGEL bunu beğendiler.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Pulsarlı Mustafa Kara da benim Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Sıtkı abinin şahane raporu kadar olmasa da ben de biraz fotoğraf çektim ve kısmet olursa sizlerle paylaşmak isterim. Yollar zordu, motorların çoğu uygun değildi, ama ekip tam anlamıyla dost insanlardan oluşuyordu. Üstesinden geldik bir şekilde.

Selamlar...
    Yüzünü görmeden ''KED'' yi görünce tanıdım ben zaten.
    Video da en çok ne hoşuma gitti biliyor musun; hani sislerin içinden virajdan sırayla çıkıyorsunuz ya, alttan da hafiften motorların sesi geliyor. Porfesyonelce bir kurgu bence.
    Guven bunu beğendi.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüzünü görmeden ''KED'' yi görünce tanıdım ben zaten.
    Video da en çok ne hoşuma gitti biliyor musun; hani sislerin içinden virajdan sırayla çıkıyorsunuz ya, alttan da hafiften motorların sesi geliyor. Porfesyonelce bir kurgu bence.
    O plaka yüzünden motorumun adı kara ked'i kaldı zaten O bahsettiğiniz sahne Zigana'da bir arkadaşımızın cep telefonu ile çektiği sahne. Zigana harika bir bölge, sis ve soğuk şahaneydi.

Ben fotoğraflarımı ve raporumu bir konu açıp paylaşmaya çalıştım ama beceremedim. Sanırım bu rapor yapma işini sadece Sıtkı abiye bırakmak lazım, işin ustası o

Selamlar...
    Guven bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    1 saat sürdü resimlerin tamamına bakmam. Bune harika bi gezidir abi vallahi helal olsun. Yalnız merak ettim , bukadar doğa sever bi grupsunuz ama çadır işine niye girmediniz. Hep otel hem masraf hemde nebilim bu işin doğasına biraz aykırı gibi
    Guven bunu beğendi.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş.Süper anlatım.
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 300
    benim de motorla gitmek istediğim bir rota çok güzel bir tur olmuş, bu güzel fotoğraflar için ayrıca teşekkürler.
    Guven bunu beğendi.

Motor sürmeye cesaret edemeyeceğim, taş toprak uçurum yollarda keyifle ilerlemişsiniz. Helal olsun.
    Guven bunu beğendi.

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    her zaman ki gibi yine muhteşem bir gezi ve paylaşım olmuş, teşekkür ederiz efendim.
    Guven bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Müthişsiniz. Seneye beni de alın ...
    Guven bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    vay arkadaş yine ne gezi yapmışsınız , türkiye kazan siz kepçe, yada tabiri caizse az gittik uz gittik dere tepe düz gittik , gibi bir şey olmuş , ve bu 1200 cc lik motorlar 600cc lik motorlar, ve bunlara ayak uyduran crf 250 rally,ya birde pulsara ne demeli,çok büyük iş çıkartmışsınız,maalesef ben bu sene bazı problemlerden dolayı fazla gezemedim,ama inşallah önümüzdeki yıl nasipse çok gezeceğim,emeği geçen ,başta güven abi ve mustafa kardeşime ve tüm dostlara eskişehirden selam olsun
    Guven bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

CRF 250 rally ile İlk gezinizden hemen sonra motorunuzu sahibinden.com da satılığa çıkardığınızı farkettim. Bir Rally kullanıcısı olarak, rally hangi beklentinize cevap veremedi? paylaşırmısınız?
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı harrani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF 250 rally ile İlk gezinizden hemen sonra motorunuzu sahibinden.com da satılığa çıkardığınızı farkettim. Bir Rally kullanıcısı olarak, rally hangi beklentinize cevap veremedi? paylaşırmısınız?
    Uzun, asfalt yol performansı, birlikte sürüş yaptığım motosikletler. Rally ile ilgili değil.
    Tek sürüşlerde kesinlikle sorun yok. Ve hatta yaylaları gezerken, gruptaki tüm motosikletlerden daha fazla avantaja sahipti.
    harrani bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    abi tekerinize sağlık süper bi gezi olmuş.
    Guven bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Çok güzel bir gezi olmuş tebrik ederim gerçekten....
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi, her motorcunun kaldırabilecegi bir rota değil, birçok duygunun yaşandığı zor şartlara dayanabilecek insanların rotaları bunlar.Helal olsun diyorum.

Touring Bmwnin hasat olması, Mt10'cunun pes etmesi fakat Pulsarin devam etmesi güzelmiş

Rotayı kaydettim, umarım..
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel rapor çok güzel gezi. Allah daha güzellerini nasip etsin. MT 10 neyse de RT ile o yolları geçmek takdire şayan.Tebrikler hepinize
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zamandır siteye girmiyordum eski tadı alamıyordum nedense ama öylesine girip senin paylaşımını görünce yüzümde bir gülümseme oluştu istemsiz olarak

İşte dedim aradığım şeyi buldum Ellerine sağlık abi harika olmuş severek okudum inşallah bir gezide tanışmak dileğiyle, ne derler tekerinize taş

değmesin
    Gezi raporu kadar, video da mükemmel olmuş, akşam bir kaç kez izledim, Mustafa Kardeşimiz iyi bir iş çıkarmış.
    Hayatta öyle pek kimseye gıpta eden biri değilim, ama size çok imrendim.
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat sürdü resimlerin tamamına bakmam. Bune harika bi gezidir abi vallahi helal olsun. Yalnız merak ettim , bukadar doğa sever bi grupsunuz ama çadır işine niye girmediniz. Hep otel hem masraf hemde nebilim bu işin doğasına biraz aykırı gibi
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş.Süper anlatım.
    Alıntı labirent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de motorla gitmek istediğim bir rota çok güzel bir tur olmuş, bu güzel fotoğraflar için ayrıca teşekkürler.
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sürmeye cesaret edemeyeceğim, taş toprak uçurum yollarda keyifle ilerlemişsiniz. Helal olsun.
    Alıntı ESGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman ki gibi yine muhteşem bir gezi ve paylaşım olmuş, teşekkür ederiz efendim.
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müthişsiniz. Seneye beni de alın ...
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş yine ne gezi yapmışsınız , türkiye kazan siz kepçe, yada tabiri caizse az gittik uz gittik dere tepe düz gittik , gibi bir şey olmuş , ve bu 1200 cc lik motorlar 600cc lik motorlar, ve bunlara ayak uyduran crf 250 rally,ya birde pulsara ne demeli,çok büyük iş çıkartmışsınız,maalesef ben bu sene bazı problemlerden dolayı fazla gezemedim,ama inşallah önümüzdeki yıl nasipse çok gezeceğim,emeği geçen ,başta güven abi ve mustafa kardeşime ve tüm dostlara eskişehirden selam olsun
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tekerinize sağlık süper bi gezi olmuş.
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş tebrik ederim gerçekten....
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesadüfen gördüğüm başlıkla şaşırdım sıtkı ağabey.birkaç gün önce çulcuyla konuştuk ama bilgim yoktu böyle bir geziden.çok iyi etmişsiniz,harika manzaralar ve yerler ama epey meşakkatli bir yol yapmışsınız(hiiiç bana göre değil),yağmurda zaman zaman peşinizi bırakmamış.olsun yinede keyifli olduğu belli.paylaşım için teşekkürler.

ve okuduğum yüzlerce karadeniz gezisinden çıkarttığım çok önemli birkaç sonuç :
    1-yazın bile gitseniz mutlaka yanınıza yağmurluk almayı unutmayın,
    2-sürekli deponuzu dolu tutun,
    Trans Toros raporlarından sonra, uzun zamandır gördüğüm en iyi gezi raporuydu abi, bizi sanal da olsa gezdirdiğiniz sağolun varolun.
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sevdiğim konular bol fotoğraflı az yazılı gezi raporları Elinize sağlık üşenmeden onlarca fotoğraf yüklemişsiniz.

Benim merak ettiğim asfalt motoru kullanan arkadaşlarınızın yorumları.. Mt ve rt sahipleri genelde toprak olan olan rotadan şikayetçi oldular mı?
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitedeki gezi yazılarına hayran olduğum 2 kişiden biri sizsiniz.

Tekrar Tekrar baktım,okudum.

Bileğinize sağlık.daha nice gezilere inşallah.
    Alıntı pardus81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş, resimlere bayıldım inanılmaz güzellikte yerler ve bir o kadar meşakkatli bir yolculuk olmuş, inşallah bir gün ben de böyle keyifli bir tura çıkarım.
    Tüm arkadaşlarımın beğenilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
    Umarım birgün, biryerlerde birlikte teker çevirmek dileklerimle...
    Metehan07-70, adanalı ve mesut hoca bunu beğendiler.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

ayhanakbuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125
    Çok güzeldi, çok... Birlikte yapılan yolculukların da tadı ayrı. Daha güvenli. Allah nicelerini nasip etsin
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)