Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MT-Eskişehir , Kütahya Gezisi ; Mt-Kütahya ile buluşma ve Teşekkürler!

Motovento
    REKLAM ALANI

TARİH 16 TEMMUZ PAZAR SAAT 10:30

Eskişehir'den yola 2 cup , 1 scooter ve 1 enduro ile çıktık.

Tabi her yolculukta bir haylaz çocuk olduğu için ; bizim bu gezimizde haylaz çocuk Mehmet'di.

15 km boyunca yol yapımı vardı.Aslında çift gidiş - geliş olan yolun , bir tarafı kapalıydı.
    Trafiğe kapalı olan bölüm sadece toprak ve tam enduroluk bir yoldu.
    Mehmet bunu hiç kaçırmadı.

(Fotoğraf silindi.)

Yolda sürekli uyum içindeydik.Enduro ve diğer arkadaşlar , herkes birbirine ayak uydurdu.

Kütahya'ya 20 km kala , mescit ve çeşmenin bulunduğu park yerinde , bir süre mola verdik.

Daha sonra yolumuza devam ettik.Şehir tabelesında birkaç fotoğraf aldık.

Şehir içinde fazla durmadan hemen kaleye çıktık.Hayati abi , bizleri bekliyordu.Kendisinle tanıştık.

(Fotoğraf silindi.)

Kütahya manzarasında çok güzel ve leziz bir kahvaltı yaptık.Bu arada dikkat saat: 13.00

Kütahya Manzaralı mt-eskişehir ve mt-kütahya fotoğrafları vardı.(Fotoğraflar silindi.)

Elimizde kalan Kütahya Manzaraları :

YILIN FOTOĞRAFI(viper_1)

Hayati abi , programı çoktan yapmış bile , fazla vakit kaybetmeden o da tayfasını topladı ve hemen Kütahya kuşatmasına çıktık.

Önce , yine şehir manzaralı bir orman alanında muhabbete devam ettik.

Daha sonra , 2.muhabbet alanına yeşillikler arasında ilerlerken çeşmede durduk.Buranın suyu çok tatlı ve içilmeye doyulmayan bir cinsten...
    Endurocumuz Mehmet , burada bizlere ufak bir çamur şov sergiledi.

(Fotoğraflar silindi.)

2.Muhabbet alanımız da oldukça güzeldi.Baraj ve göl manzaralı.Kütahya'nın güzel bir barajı.Oldukça temiz bir suyu var.Ve bu baraj elektrik üretiyor!
    Burada bir abimizle daha tanıştık.Saolsun kavun ve kuruyemiş ikram etti.(Teşekkürler)

3.Muhabbet alanımıza geldik.Burada daha uzun oturduk.Çaylar içildi , muhabbet edildi.
    Hayati abi ve tayfası gerçekten çok cana yakın insanlar , her defasında teşekkür ediyorum.Yine teşekkür ederiz.

Geziye katılan : MT-ESKİŞEHİR ve MT-KÜTAHYA

Sıra geldi.Üniversite gezisine.Dumlupınar Üniv. gerçekten görülmeye değer biryer.Çok geniş bir yerleşme planı var.
    Motorlarımızı rahatça kampüs içine aldık.Fotoğraflar çekildi.
    Bu arada gösterdiği ilgi ve kolaylıktan dolayı Dumlupınar Üniv.Güvenlik görevlileri ,
    Dumlupınar Üniv.Dağcılık ve Tırmanma Klübü üyelerine de çok teşekkür ediyoruz.

Eweet sıra geldi.Günün bombasına Bizim haylaz çocuk Mehmet , eleman azmış , düz duvara bile tırmanırım diyor.
    Ama biz bunu tutamadık.Yok... ikna edemedik.Ben tırmanacam dedi durdu.Hemen arkadaşlardan rica ettik.Onlar da yardımcı oldular.
    Mehmet takımları giyer giymez , biraz korku , biraz heyecan demeden fırladı duvara.Oldukça da yükseğe tırmandı.
    Tabi bizim işin kolay yanı aşağıda gaz ekibi vardı.Hadi Mehmet , güveniyoruz sana gibi taraftar mesajlarla çocuğu en yukarı attık...

Bu da örümcek kız.Bütün gün hep tepelerde dolaşırmış...

Arkadaşlar , bildiğiniz gibi MT-Kütahya ekibi , daha doğrusu Hayati abimiz , çok güzel bir misafirperverlik sergiledi.
    Gerçekten bir Kütahya bundan iyi gezilemez.

Dönüş yolculuğu oldukça zordu.Birkaç defa tehlike atlattık.Kamyonlar ve diğer büyük araçlar pek saygılı davranmıyor motorculara...
    Saolsun , gerçekten Teşekkür etmekten başka bişey yapamadık.
    Abi , sizleri de Eskişehire mutlaka bekliyoruz.
    Çok güzel bir gün geçirdik.Sonsuz teşekkürler.Görüşmek üzere.!
    Ben 5 AĞUSTOS'tan itibaren Eskişehir'deyim...

FOTOĞRAFLARIN DEVAMI GELECEK...
    (Üzüldüğümüz tek olay , ozi ile benim makinaların aynı olması nedeniyle , fotoğraf aktarırken , onuın çektikleri silinmiş.)

Hayati nickli üyemizin kamerasından görüntüler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    len benim mekanlaara gitmişsiniz o tütav çay bahçesi yazan yer yoncalı kaplıcalarında hazır oraya gitmişken bi dübecikler yada çelik yapsaydınız oraya gidipde hiç yüzülmeden dönülürmü

ahh yoncalı ahhh orada tam 5 yılım geçti 6 ay kütahya merkez kapanaltında 4.5 yılda yoncalıda yaz kış kaldım yazları güzeldirde kışın cin top atar yoncalıda bak şimdi anılarım depreşti yine

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlarım,gezi resimleriniz harika..eğlenceli bir yol hikayesi..helal olsun..hepinize ayrı ayrı selamlarımı yolluyorum..Ayrıca İzmirede bekleriz..sevgiyle kalın..

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    ah ah abı gezıyon gezıyon bıs gezemıyosya havanı atıyon
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    o motorlarla helal olsun valla başka bişi demiyorum
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selçuk anladığım kadarı ile hafta sonu gitmişler sende katılsaydınya geziye

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    yok abı ne geregı var yorgunluk var işten geldım
    ama işimin olmadıgı zaman gıderım hehe
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    bende orda olmak ısderdım ama anladımkı gıdenlerın hepsı ehlıyetli umarım yani inşallah seneye ehlıyetı alınca bende sızekatılıcam kendınıze ıyı bakın bız g...ümüzü yırtalım gezı yapalım bısıler duzenleyelım dıye sız gezın fotorafları ekleyın sıteden haberını alalım !
    !
    !
    !

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    hemşerilerimle geçirdiğim bu hafta sonunu ne kadar hayal etsemde yaşayabileceğimi sanmıyordum...Ama hayalöteside olsa yaşanabiliyormuş...Düş gibiydi...Sağolun.Binlerce kez sağolun. Eskişehir den ayrılalı 30 sene olsa da,yeniden kütahya MT yi de toplayıp oraları ve gönülleri fethetmeye gelecez sıkı durun...Oğuzhan'a,Volkan'a,Mehmet'e,Erdoğan'a, 9;eyen kabilesinden resim yapan özgür impala'ya (adını hatırlayamadım özürrr) çok selam.Sevgiyle kalın.

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Gerçekten güzel bi geziydi kütahya mt size bizi gezdirdiginiz için çok teşekkürler.Hayati abi senin yerin başka bize orda gerçekten abilik ettin yok yok babalık ettin desem daha doğru olur Eskişehir mt ayaklanın,ayaklanında kütahya mt yi süper karşılıyalım
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

İşte budur...

Büyüklüklerin arasında küçük kalmış mt gruplarını birleşir görmek ne güzeldir böyle. Eskişehir mt üyeleri bize de bu yakışırdı, keza kütahya. Geldiğimizde daha büyük katılımlarla yinelemek dileğiyle... Herkeslere selam...
    Deli, her seyi yapabilecek yetenekte olan; ancak yapacak degerde bir sey bulamayandir.

Arkadaşlar , biliyorum ; yine çoğunuz viper_1 diye kızacak ama , ben daha önce free takılacağımı basına açıklamıştım...

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı
    hemşerilerimle geçirdiğim bu hafta sonunu ne kadar hayal etsemde yaşayabileceğimi sanmıyordum...Ama hayalöteside olsa yaşanabiliyormuş...Düş gibiydi...Sağolun.Binlerce kez sağolun. Eskişehir den ayrılalı 30 sene olsa da,yeniden kütahya MT yi de toplayıp oraları ve gönülleri fethetmeye gelecez sıkı durun...Oğuzhan'a,Volkan'a,Mehmet'e,Erdoğan'a, 9;eyen kabilesinden resim yapan özgür impala'ya (adını hatırlayamadım özürrr) çok selam.Sevgiyle kalın.
    Ağustos ayı için MT-Kütahya'yı Eskişehir'e mutlaka bekliyoruz!

Bu arada hayati abi , sen de kendi makinandaki fotoları ekleyebilirsin.OK

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    saol viper caarmadınya gezıye cok mutlu ettın benı.aferın motorıze 26.basarılar motorıze26...

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar , biliyorum ; yine çoğunuz viper_1 diye kızacak ama , ben daha önce free takılacağımı basına açıklamıştım...
    +1

Motosikleti
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı
    saol viper caarmadınya gezıye cok mutlu ettın benı.aferın motorıze 26.basarılar motorıze26...
    topıc ın en guzel mesajını si bemol eren abimden aldık tebrik ve teşekkürlerimi borç bilirim +1
    motorize26 yı kuran 2 kişinin si bemol eren abimin gezilerden toplantılardan haberi bile olmuyor biraz saçma deyilmi!!!!!!!

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Volki;kanka ben anlamadım abi Eskişehir MT dediğin sadece siz 4 kişimisiniz _? Halbuki ben sizin ekipte MURAT - FARUK - EREN - UMUT - HASAN ABİ de var sanıyordum.Ama sen başlıkta MT-Eskişehir , Kütahya Gezisi ; Mt-Kütahya ile buluşma ve Teşekkürler! yazınca bende dedimki ooo bi sürü kanka gitmişler ne ii dediydim Bi baktım siz 4 kişisiniz.Bence başlık şu şekilde olmalıydı ;
    Eskişehir MT'den GRUPLAŞAN 4 kişi'nin Kütahya Gezisi.

Yani bi denizli mt gezisi yapılacaksa tüm denizli mt nin bundan haberi olur ve gelmek istemeyen gelmez.Açıkcası üzüldüm ben Sanırım diğerlerinin işi falan vardı katılamadı.

Motosikleti
    yani bi nevi zaten eren abi benden bu kadar dedı ve çekildi:(benımde nolcam mechul

Arkadaşlar , bizler sibemol (eren) ve viper_1 (volkan) olarak motorize26 grubunu kurduk.
    (bu arada grup aynı zamanda MT-Eskişehir grubudur)
    Grubumuz kurulduğunda gerçekten çok şeyler ümit etmiştik.

Daha sonra , gruba yeni katılan arkadaşlar da oldu.
    kanunisultan , umut_utu , muratd , macrol500 , argento ...

Hep beraber , sürekli bir şeyler yapma amacındaydık.İyi kötü birkaç güzel gezimiz oldu.
    Daha kış ayı içindeyken , yaz tatili için planlar yapılmaya başlandı.
    Şuraya gidilir , buraya gidilir , şu yapılır , bu yapılır diye birçok vaadlerde bulunuldu.

Fakat ne gariptir ki , yaz tatilinin ilk günü , habersiz , sessiz sedasız birkaç arkadaşım , memleketine gitti.
    Tabiki onun doğal hakkı memleketine gitmek ama Eskişehirli arkadaşlarımı yakalarım diye heveslendim.

Burada kalan Eskişehirli arkadaşlarım da , birden kayboldu gitti.

Hepiniz hatırlarsınız ki , 2 defa toplantı düzenlendi , 1 defa şehir içinde buluşma düzenlendi , KİM GELDİ , KAÇ KİŞİ GELDİ ? (Gelen arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.)

Bu toplantılara çağırdığım hangi arkadaşım ben müsaitim dedi? Toplantı , keyfi yapılan birşey değildir.
    Ben toplantıda Kütahya'ya gideriz , şu zaman gideriz , bu zaman gideriz diye çok defa konuşmak istedim ama nafile...

Siteye özellikle mesaj atan arkadaşlarıma , kardeşlerime ,
    Neredesin : Şuradayım ...
    Neredesin : Buradayım ...

Ama hanginiz bana destek çıktı?

Ben grup veya üye toplamak amacıyla çok uğraştım ama abicim bu iş sokaktan adam toplamakla olmaz ki ! Biraz istek olacak. Hem mevcut üyeleri bile bulamaz hale geldim...

2 defa çağırdığımda şehir dışında olan arkadaşları , bu sefer de şehir dışında olduklarını göz önüne alarak , çağırmamaya karar verdim.

Ben de baktım her defasında çağırınca , gelen olmuyor.

Bu sefer az sayı ile ve sessizce gitmeye karar verdim.Amacım , sizlerin tepkilerini ölçmekti!

BU SEFER DE ÇAĞIRSAYDIM , MUTLAKA BİR BAHANE BULUNACAKTI !

(Şimdi de gruplaşma oldu , grup dağılıyor , gibi söylentiler çıktı.
    Herkese sonsuz Teşekkürler.)

Motorize26 grubu , MT-Eskişehir grubu dağılmadı.Kimse biryere gitmiyor , bırakmam.
    Ben hiçbir konuda hata yaptığımı düşünmüyorum , hatta tam tersine ; kırıldığımı düşünüyorum.
    Buradan bir ricam daha var , olgun site üyeleri lütfen , yorumlarınızı buraya iletin.

Motosiklet.Net Yönetimi ve Üyelerine Saygılar viper_1
    (Volkan AKAN)

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Motorize26 grubu , MT-Eskişehir grubu dağılmadı.Kimse biryere gitmiyor , bırakmam.

Bu sözün üstüne bir şey söylenmez.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    benim memlekete gelmişsiniz benim hiç haberim yok bi daha ki sefere görüşmek üzere

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler