Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rota ve uzun yol için tavsiye.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Arkadaşlar haftaya nasip olursa şu rotada bir gezi planlıyorum. Kamp da kuracağım. Kampta tecrübem çok olmadığı için kampinglerde çadır kurmayı planlıyorum. Rota , uzun yol veya kampla ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Herkese teşekkürler...
    Takınsam kanat manat kuş muş olsam seğirtsem
    Bomboş vatana inat matana doğru gitsem... NFK...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Akdeniz bölgesine gelirken,kesinlikle 12:00-16:00 saatleri arasında motosiklet kullanmamaya çalış,Sivas'ın yayla havasından sonra,yazın kavurucu sıcaklığı birde ömür törpüsü nemle buluşunca,hayattan soğutur.
    Konya Seydişehir Kuğulu Park tavsiye ederim,mesire alanının dışında çadır kurabalirsin,güzel bir mesire alanı
    Sinek ilacını almadan kesinlikle çıkma,uyku tulumuna gerek yok havalar sıcak,kampinglere para vermek yerine,güzel manzaralı bir yerde çadır kurmayı tercih ederim.
    Yolunuz açık olsun
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akdeniz bölgesine gelirken,kesinlikle 12:00-16:00 saatleri arasında motosiklet kullanmamaya çalış,Sivas'ın yayla havasından sonra,yazın kavurucu sıcaklığı birde ömür törpüsü nemle buluşunca,hayattan soğutur.
    Konya Seydişehir Kuğulu Park tavsiye ederim,mesire alanının dışında çadır kurabalirsin,güzel bir mesire alanı
    Sinek ilacını almadan kesinlikle çıkma,uyku tulumuna gerek yok havalar sıcak,kampinglere para vermek yerine,güzel manzaralı bir yerde çadır kurmayı tercih ederim.
    Yolunuz açık olsun
    Çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinize dikkat edeceğim. Daha önce hiç kamp yapmadığım için bilmediğim yerde tek basıma kamp yapmak istemiyorum açıkçası. Tecrübe edindikçe o da kaçınılmaz olacaktır.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Beysehir ya da Aksehir'de güzel kamp yeri tavsiye edecek yok mu arkadaşlar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)