Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc 4 Uludağ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş abi, tek eksiğin bakacaktan bursayı seyretmek olmuş.

açık ve hatta rüzgarlı havalarda istanbul bile gözükür oradan.
    Gezimi beğendiğin için memnun oldum. Bursayı yukarıdan göremesekte dağ yollarında sürmek zevkliydi. İstanbul un bile gözüktüğünü söylemeniz beni şaşırttı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık abi.
    bendede 100lük motor var.çoğu yerde araç sıkıştırıyor ama 60-70 kmh ile hayet güzel gezebiliyorum
    Teşekkür ederim yorum yaptığınız içinde sizinde elinize sağlık. Bence aceleniz yok ise 60 - 70 km/h arasında gezmek daha eğlenceli gibi geliyor çevreye daha iyi bakınma fırsatı veriyor. Yüksek süratlar de daha fazla asfalt seyrediliyor gibi me geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Gezilerinizi ilgi ile okuyorum. Tekerinize ve kaleminize sağlık.
    Ayrıca küçük tüp götürmek yerine uygun fiyata satilan kamp ocaklari var ayni işlevi göreceğini düşünüyorum hem yer kaplamaz hemde ağırlık açısındanda faydası olur diye düşünüyorum.

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Gezileriniz çok güzel ayrıca esprili anlatımınız, yakaldığınız detaylar da çok hoş devamını bekliyoruz...

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı xmax07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezilerinizi ilgi ile okuyorum. Tekerinize ve kaleminize sağlık.
    Ayrıca küçük tüp götürmek yerine uygun fiyata satilan kamp ocaklari var ayni işlevi göreceğini düşünüyorum hem yer kaplamaz hemde ağırlık açısındanda faydası olur diye düşünüyorum.
    Zaman ayırıp okuduğunuz ve yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Tüp konusunda haklısın ihmal ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezileriniz çok güzel ayrıca esprili anlatımınız, yakaldığınız detaylar da çok hoş devamını bekliyoruz...
    Gezilerimi beğendiğiniz için memnun oldum. Vakit bulursam gitmek istediğim çok yer var bir liste yaptım. Kısmet olursa oraları da görmek ve sizinle paylaşmak isterim.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Hocam ne zaman A101 e gitsem gözüm kekspir e gidiyor ve senin gezileri animsiyorum.Sirf onun için satın aldım.Aslinda büyük bir aile gibiyiz

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı gibigibi1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne zaman A101 e gitsem gözüm kekspir e gidiyor ve senin gezileri animsiyorum.Sirf onun için satın aldım.Aslinda büyük bir aile gibiyiz
    Sizi olumlu şeylere özendirip teşvik ettiysem ne mutlu bana paylaşımınız için teşekkür ederim.
    bursalıali bunu beğendi.

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Helal valla abi çok güzel gezi olmuş

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Çarşamba günü Çanakkale Festivaline gidiyorum İsmet bey, istersen bekliyeyim seni beraber gidelim ??

http://www.motosiklet.net/forum/moto...festivali.html

https://www.facebook.com/events/1589...story%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22messaging%5C%22%2C% 5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22attachment%5C%22%2C%5 C%22extra_data%5C%22%3A%7B%7D%7D]%22%7D

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarşamba günü Çanakkale Festivaline gidiyorum İsmet bey, istersen bekliyeyim seni beraber gidelim ??

http://www.motosiklet.net/forum/moto...festivali.html

https://www.facebook.com/events/1589...story%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22messaging%5C%22%2C% 5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22attachment%5C%22%2C%5 C%22extra_data%5C%22%3A%7B%7D%7D]%22%7D
    Ahmet bey teklifiniz için çok teşekkür ederim. Festival gibi etkinliklere katılmak veya başka seyahatlere çıkmak çok istiyorum fakat bu aralar hiç boş vaktim yok. Sizi kırmamış olmak isterim.
    ahmetunuver ve bursalıali bunu beğendiler.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Helal olsun cidden ayakta alkışlanacak bir konu.

Fotoğrafları nasıl çekiyorsunuz? Çevredeki insanlardan mı rica ediyorsunuz yoksa telefonu sabitleyecek bir aparat ile zamanlayıcı kullanarak mı çekiyorsunuz?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun cidden ayakta alkışlanacak bir konu.

Fotoğrafları nasıl çekiyorsunuz? Çevredeki insanlardan mı rica ediyorsunuz yoksa telefonu sabitleyecek bir aparat ile zamanlayıcı kullanarak mı çekiyorsunuz?
    Gezimi beğendiğiniz için memnun oldum. Fotoğraf konusuna gelirsek canon a 2200 makinam var 150 lira civarı onun ile çekiyorum. Bazı fotoğrafları yoldan geçenlerden rica ediyorum bu konuda 1- 9- 15- 20- 28- 30 ve 31 nolu fotoğraflar 2- ve 4- nolu fotoğrafları annem çekti diğer fotoğrafları ben çektim. Kendimin olduğu fotoğrafları tripot altım 10 liraya makinaya takıyorum ve 10 saniye gecikmeye ayarlıyorum karşısına geçip poz veriyorum. Aynı pozdan bir kaç tane çekiyorum ve sonra seçiyorum işte bu şekilde bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yeni gezi yok mu İsmet abi ?

Dört gözle bekliyoruz

Motosikleti
    Dominar 400
    Çok güzel bir gezi olmuş. Bu gezinizi paylaştığınız için teşekkürler, ilham oldu, örnek oldu, adınızı bilmiyorum ama bundan sonra bu yaptığınız gezi bir yerlerde, en azından benim bundan sonra gittiğim her yerde bir abimiz böyle böyle gezmiş diyerek anlatılacak, bir örnek teşkil edecek.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gezi yok mu İsmet abi ?

Dört gözle bekliyoruz
    Yeni geziler için plan çok ama maalesef şu sıralar hiç vaktim yok. Motosikletimi geçen sene almıştım ehliyetim yoktu onu almak için uğraşırken yeterince gezemedim. Bu sene doya doya gezerim derken bazı işlerim çıktı şu ana kadar istediğim kadar gezemedim ama ilk fırsatta acısını çıkaracağım (son kelime çocukların söylediği siz beni büyüyünce görün lafına benzedi). Alakanız için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı dharu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş. Bu gezinizi paylaştığınız için teşekkürler, ilham oldu, örnek oldu, adınızı bilmiyorum ama bundan sonra bu yaptığınız gezi bir yerlerde, en azından benim bundan sonra gittiğim her yerde bir abimiz böyle böyle gezmiş diyerek anlatılacak, bir örnek teşkil edecek.
    Gezimi beğendiğiniz için çok memnun oldum. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Gezi filmimi de seyretmenizi tavsiye ederim. Youtube linki bu yazının başında gezi rotamı gösteren haritanın altında.
    bursalıali bunu beğendi.

Harika gezi olmuş, videoyu da izledim.. O motorla tırı sollayışınız ve iki tırın arasında...!!.. Arada bir ter bastı bana..
    Cesaretinizi takdir ediyorum tabi gezi zevkinizii de..

Allah size daha nice hayırlı,kazasız, arızasız geziler nasip etsin.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İsmet benim tel profilde . Benim çocuklar İst' de, her sene 5-6 defa Bursa İstanbul yapıyorum . Topçular Eskihisar feribot oradan Kayışdağı ve İmes sanayi .
    Yaklaşık bir ay içinde mutlaka İst de olup en az orada bir ay kalmam gerekiyor.
    En azından bir tanışıp üst üste iki laf koymayı arzu ederim. Telden ararsan
    makbule geçer , hürmetler selamlar.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Şapka çıkarmamak elde değil.
    Bravo.
    İçtenlikle yazmışsınız.
    İnşallah devamını okuruz.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tebrik ederim. Zevkli bir seyahat olmuş.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika gezi olmuş, videoyu da izledim.. O motorla tırı sollayışınız ve iki tırın arasında...!!.. Arada bir ter bastı bana..
    Cesaretinizi takdir ediyorum tabi gezi zevkinizii de..

Allah size daha nice hayırlı,kazasız, arızasız geziler nasip etsin.
    Gezimi okuyup yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim. Cesaret konusuna gelir isek benim fazla bir tecrübem yok belkide cahil cesaretidir. Daha güzel geziler size nasip olur İNŞAALLAH.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet benim tel profilde . Benim çocuklar İst' de, her sene 5-6 defa Bursa İstanbul yapıyorum . Topçular Eskihisar feribot oradan Kayışdağı ve İmes sanayi .
    Yaklaşık bir ay içinde mutlaka İst de olup en az orada bir ay kalmam gerekiyor.
    En azından bir tanışıp üst üste iki laf koymayı arzu ederim. Telden ararsan
    makbule geçer , hürmetler selamlar.
    Ali bey telefonunuzu kayıt ettim müsait bir zamanda size dönüş yapacağım. İmese yakın sayılırım en kısa zamanda görüşmek umuduyla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şapka çıkarmamak elde değil.
    Bravo.
    İçtenlikle yazmışsınız.
    İnşallah devamını okuruz.
    Nazik yorumunuzla beni mahcup ediyorsunuz. Daha planladığım bir çok gezi var. Vakit buldukça onları da kısmet olur ise gerçekleştirme niyetim var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Zevkli bir seyahat olmuş.
    Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Beğendiğiniz için memnun oldum.
    bursalıali bunu beğendi.

fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    takip ederken resimleri uludağa gitmiş kadar oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)